loader image

Yabancı Kadının Ayakkabısını Yaladım

Ayakkabı yalamak - Yabancı Kadının Ayakkabısını YaladımZamanı geldi. Yabancı bir kadının ayakkabısını yaladım ve büyük bir zevkle yaptım. Tüm hislerimi ifade etmek için kayıt ile yazı yayını yapmamı Efendim uygun gördü. Kameranın önünde içimdeki duyguları kısmen ifade edebildiğimin farkındayım. Baştan belirteyim, bir kadının ayakkabısını yalamak çok keyifli. Ayak yalamaktan sonra en zevkli worship fetişi ayakkabı yalamak bence.

Özel bir tat

Özel bir tat, özel bir koku denemek üzereyim. Farklı bir deneyim. Daha öncesinden haberini almıştım. Fotoğrafını görmüştüm. Uzun süre bugünü bekledim. Evet, bekliyordum ama o an kesinlikle bir sürpriz oldu. Beni şaşırtan ve göz bebeklerimi büyüten bir karşılaşma oldu. Kutu kucağımda ve o ayakkabılar ellerimdeydi. Benim arayıp bulamadığım, Efendim’in benim için yabancı bir kadından aldığı kullanılmış ayakkabısı artık köleyle buluşmuştu. Kadınların ayakkabılara olan düşkünlüğü malum. Şimdi bu kadın köleyse ve üstüne ayak fetişistiyse çifte bayram eder. Öylesine bir ayakkabı değil bu. BDSM veya fetişizmle alakası olmayan bir kadının güzelim ayağından çıkan nadide bir parçaydı.

Efendim’in ayağının altında olan konumum sabit. Ardından tüm kadınlardan alt seviye olduğum ve ayaklarının altını öpmeyle yükümlü olduğum gerçeğini belirtmek isterim. Bunlarla beraber hiç tanımadığım bir kadının ayakkabısını yalarken rakımın yanımda olması kafa karıştırıcı biliyorum. Ayakkabı yalayan kölenin rakı keyfi! Üstelik Efendim’in karşısındayım. Ucuz orospu, edepsiz köle diyesi geliyor insanın değil mi! 🙂 Elbette Efendim’in izni var. Rakının yanına meze gerek. Bu kez, o meze ayakkabılar.

Ayakkabı en son hangi tarihte giyildi bilmiyorum. Son seferde kaç saat ayağında kaldı bilmiyorum. Nerede giyildi kimbilir…

Ayakkabıyı göndermeden önce içine tükürmüş

Rakıdan ilk yudumu aldım ve başlıyorum. Ayakkabı yalamak diye bir tabir varken nasıl yapılır diye bir açıklama bulamadım. Ayakkabının her yanına bakıyorum. Fotoğrafını görmek için bile gününü beklediğim ayakkabı ile hasret gideriyordum resmen. Ayakkabının içini ve altını koklarken aklımdan az önceki sorular geçiyor. Ayakkabıyı, O kadının ayağından ellerimle çıkarıp kokusunu en taze haliyle içime çekmek, ayağının altını öpüp yalamak isterdim. Sonra, Onun bakışları üzerimdeyken ayakkabısını koklayıp yalamak ne de güzel olurdu. Kendisi yok ama kokusu ayakkabıya sinmiş.

Burnum koku avcısı gibi iz sürdü. Tabanının ve ayak parmaklarının olduğu yerlerde derin nefesler aldım. Her yerini öptüm. Dilim, keşke tenine değseydi şeklinde iç çekişlerle dolaşıyordu ayakkabıda. Koklama ile yalama birleşince eksik parçalar tamamlanıyordu. Ayakkabı bol tozlu yollardan geçmiş. Altını yalarken dilimin temizlediği yerlerin nasıl parladığını gördüm. Fetişimi beslerken kadının ayakkabısını temizleyip, gıyabında Ona hizmet ediyordum. Nasıl ve neden aklıma geldi bilmem ama saklamayacağım bir istek belirdi içimde. Kadın ayakkabıyı göndermeden önce içine tükürmüş olmasını veya üzerine işemiş olmasının hiç fena olmazdı!

Ayakkabı yalamak köpeğin doğasında olan bir şey

O an gelişmedi bu düşünce. Çiş tadı yoktu ama yazımı yazdığım sırada aklımdan geçenler ile köleliğimin ve köpekliğimin seans dışında da varlığını koruduğuna seviniyorum. Sonuçta ayakkabı yalamak köpeğin doğasında olan bir şey. Sahibinin ayakkabılarını yalayan, koklayan, kafasını üstüne koyup uyuyan çok köpek gördüm. Ayakkabının sahibi Sahibim değil ama seans içinde Efendim’in müsaadesiyle bana Sahibelik yapmasını çok isterdim. O zaman ayakkabılarında ayağının sıcaklığı ve taze ayak kokusu olurdu. Ben zevkle yalardım ama ne kadar iyi yalasam da Efendim’in beğenmezdi ve kadının önünde beni falakaya çekerdi. Şu an içimde yaşadığım fetiş duygularımı anlatamam.

Ayakkabıda en belirgin özelliği parmak izlerinin dikkatli bakıldığında görünmesi. Bu inanılmaz güzel bir hatıra idi. Rakıma meze ederek yaladım parmak izlerinin olduğu kısmı, her yerini. Topuğunu ağzıma alarak yaladım. Diğerine geçmeden tekrar rakımdan içtim. Bir kadının ayakkabısı ile ne de uyumlu tatlar oldu.

Ayaklarından yukarı doğru çıkıp amını yalamak

Bir kadının kullanılmış ayakkabısı beni çok heyecanlandırdı. Efendim’in aracı olması değerine değer kattı. O kadın, ayakkabısını bilmeden bana ulaştırdı. Kim bilir belki de burada fotoğrafından tanıyacak. Bir ihtimal ama imkansız değil sonuçta. İsterdim ki, gerçek olsun. Yazsın bana. ‘Evet, o benim ayakkabımdı’, desin. Ayakkabısını öpüp koklayışımı değerlendirsin. Efendim’e değerlendirmeyi bırakmasın. Beğenmesin. Efendim’den beni cezalandırmasını rica etsin. Ayakkabı yalamak itaat etmek anlamına geldiğini çıplak tabanlarıma sopayla vura vura ceza alsam. Affedilmek için köpek gibi yalvarsam. Ardından Efendim beni sikerken ayakkabıları tekrar yalasam. Bana ne oluyor bilmiyorum ama bu fetiş bende tam bir tutku olmaya başlıyor.

Beğenmiş ise, benimle buluşup bana ayaklarını yalatsa. Ödülüm, ayaklarından yukarı doğru çıkıp amını yalamak olsa. Fetişistlik gelişiyor da, biseksüellikte de paylaşacağım yaşanmışlığım daha çok olsun istiyorum. Biraz hayal gibi ayakkabının sahibi ile. Ama umutsuz değilim. Zamanla tecrübelerim daha da gerçekleşecek elbet.


Yabancı 1 Kadının Ayakkabılarını Yalıyorum – Video Fragman


Birbirimize ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum

Bir ihtimal daha var. O da, takipçilerin arasından bir kadın çıkar da, bana ayakkabısını yollamak isteyebilir. Ayağının kokusunu bana hediye etmek isteyebilir. Kendini göstermese de, bizden biri diye sevinirdim. Yok, o kadarla kalmakla yetinmez bir araya gelmek isterse havalara uçardım. Ayağının altını öperdim. Kendini keşfeden biseksüel olsa mesela, çekingen ama yaşamak isteyen. Güvenebileceği ve samimi olabileceği bir aday olarak beni layık görse, ahh! Veya beni kendi ayaklarına ve bedenine hizmet için kullanacak bir deneyimli kadın olsa. Ben yolun çok ilerisinde değilim henüz. Her ne kadar daha tam açılamasam da, tüm bunları yaşamakta ve ilerlemekte hevesliyim. Uzaktan öyle sessizce ne olur ki! Adım atmak, biraz cesaret gerek. Birbirimize ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Yalnızlığımı ve hayallerimi bu aralar Demet Evgar süslüyor. Eski bir filmini izledik, Efendim ile birlikte. ‘Banyo’ filmindeki arzulu halleri beni kendine çekti. Onunla birlikte olmak istedim. Ayaklarını çıplak görmek başta ilgimi çeken taraftı. Saçının renginden tutunda, bakışları ve üzerindekiler ile bir bütün olarak çok güzeldi. Filmi izlemek isteyen olur diye kurduğum fantezileri anlatıp heyecanını azaltmak istemem. 😉

Yalnız değilim biliyorum

Dilerim bir gün hayaller gerçeğe dönüşür. Ayakkabı yalamak gibi kimseye zararı olmayan fetişler doğal karşılanır ve dilediğimiz kişilerle yaşarız. Demet Evgar olmaz belki ama günlüğüme not düşüp bir dilek tutmuş olayım. Gözünüzün önünde bir köle yetişiyor. Hataları ve başarıları ile sıfırdan başlayan bir köle. Tanımak ve güvenmek için onlarca içtenlikle yazılmış yazı. Yalnız değilim biliyorum.

Bu yazıya konu olan ayakkabıyı bir takipçimize göndererek mutluluğu paylaşmak istiyorum. Neden talip olduğunu ve ne denli tutku ile sahip olmak istediğine ikna olduğum takipçimize bizzat ben kargo ile göndereceğim. Güvenlik açısından sadece bulunduğu ilin veya ilçenin belirlenmiş bir kargo şubesini adres göstererek ulaştıracağım.

Kadınların ayaklarının altından öper, tüm okurlarımı kucaklar ve hepinize mutluluklar dilerim.Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

34 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

34
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x