loader image

Tanıdık Hisler

Tanıdık Hisler - köle Elif oda da çıplak yatıyor
Sizden gelen güzel yorumların yanında birde iletişim bölümünden yazılarınız geliyor. Bunlardan iki örnek vermek istiyorum.

Kole yazdı:

Merhaba Elif hanım öncelikle paylasimlariniz için size çok Teşekkür ederım yazılarınızı okuduğum kadarıyla benzer duygu düşüncelere sahip olduğumuzu düşünüyorum köle ruhlu birisiyim ve küçüklüğümden beri kendimi bildim bileli ayak fetişim var kadın ayaklarına karşı ayaklara ilgili olan herşey karşı daha doğru çorap ayakkabı terlik oje falaka footjob foot worship birçok şey sayabilirim size dediğim gibi köle ruhlu birisiyim ve aynı sizin yaşadığınıza benzer tek fark ben bir kadının kölesi olmak Ona sınırsız ve sualsiz hizmet etmek hep istemişimdir daha doğrusu daha çok istediğim birşey olmadı ancak kendi sartlarima imkanlarını çevreme göre birçok sebepten dolayı kimselere ne anlatabildim ne de yasayabildim ancak hayalde ibaret kaldı benim için ancak benin yıllardır kurduğum hayalimi sizin yaşadığımızı girmek beni çok memnun etti o yüzden size Teşekkür etmek istedim bıraksanız sabaha kadar konuşurum sizinle çok doluyum bu konuda ancak uzatıp sizi sıkmak istemiyorum şuan ancak bu kadar yazabildim
Efendimin müsaadesiyle ‘Tanıdık Hisler’ bölümü açıldı. Aşağıdaki yorum yazma imkanıyla dilerseniz buradan tanıdık, ortak, BDSM ve güzel hislerimizi paylaşalım. Bizim paylaşımlarımızın yanında, sizlerin değerli ve güzel paylaşımlarınız da insanları etkileyecektir.

mustafa yazdı:

gerçekten muhteşem bir cesaret ve zevk baharınız var .içinizdeki duygularınızı cesurca bizimle paylaşmanız bizi ve bizim gibileri çok mutlu ediyor.sizler gibi bir partner bulmak dileğiyle esen kalın güzel insanlar

Bazen içimizden gelen bir şey yazmak isteriz ama paylaşmak için uygun yer bulamayız. Belki de duygusal olacağı için? Belki de BDSM den öte içimizden gelen bir şey? Belki de tutkumuzun hislerimize etkisi olabilir? Belki ‘Tanıdık Hisler’ bölümü o an en iyi paylaşım yeri. Kalbinizden gelen kelimeler, hikayeler, görseller, şiirler ve kalbinizden gelen paylaşımların yeri tam burası.

Bildiri Gönder
Bildir
guest

91 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

91
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x