loader image

Elif

Boy
1.62

Kilo
50

Ayak No
38

Yapı
köle, 3 delik orospu ve köpek

BDDSSM merkez yapı
SM, ben temelimde mazoşistim. Efendime şartsız itaat ve hizmet etmek temel görevimdir.

köle yapı
köle olarak yapım el verdiğince sınırsız hizmet eden, cezalandırılmayı ile işkenceyi ve aşağılanmayı vaz geçilmez bilen, Efendime ölümüne kadar ve mümkünse ardından bile itaat eden ve onun ayakların altında yerini bilen önemsiz biriyim.


köpek yapı
Bir köpeğin sahibine saadıklığı ve onun altında var oluş nedenini kabul eden zihniyetle hareket eder, köpekleri örnek olarak Efendime layık bir köpek olmaya çalışırım.

orospu yapı
Efendime her 3 deliğimle şartsız orospuluk yaparım ve kendimi sadece onun orospusu bilirim. Dilediği her şekilde ona veririm ve beni istediği her şekilde ve şiddette sikebilir. Sınır koymak haddim değildir.

Acı (SM)
Benim için en güzel BDSM uygulaması bana Efendimin her şekilde acı vermesi ve aşağılaması. İşkence yöntemlerin içinde favorilerim, Efendimin bana uyguladığı zihinsel işkence ve falaka. Arada tokatta çok hoşuma gidiyor ama falaka olmazsa olmazı.

Fetiş
En büyük fetişim Efendimdir.
Ben ayrıca bir ayak fetişiyim. Efendimin ve kadınların ayaklarına karşı büyük bir tutkum var. Özellikle ayakların altını yalamayı, öpmeyi ve derin nefesle koklamayı severim. Ayrıca yüksek topuklu ayakkabıları severim. Efendimin ayağını veya bakımlı bir kadın ayağını yüksek topuklu ayakkabı içinde gördüğüm zaman tahrik oluyorum.

Cinsel Tercih
Biseksüel, Efendimin müsaade veya emrettiği her kadınla her istediği şekilde seks yaparım. Efendim hariç başka hiç bir erkekle seks yapmam.
Ben bir köle orospu olduğum için cinsellik yaşadığım anda (istisnalar hariç) çıplak ayaklı, makyajlı ve bakımlı olmalıyım. Efendimin sikini ağzıma aldığım zaman, tüm boşalan spermini yutmalıyım.
Özel yorumum; böyle şartlara can kurban 😉