loader image

Tanışma

BDSM Zevklerini Paylaşanlar

Aradığınız sadece bir zevk olmasın, bir tutku, bir yaşam anlamı,
bir ölümüne kadar gidecek bir şey olsun.

BDSM en derin bağlara giden yoldur!

Tanışma bölümünü sizden gelen yoğun istek üzerine deneme amaçlı açıyoruz. BDSM hayatında Sahibe, Efendi veya köle arayanlar buradan aradığı üzerine yazı yazabilir. Burası kesinlikle profesyonel arayışa hizmet etmiyor. Argo, finansal amaç ve aşağılayıcı üslup içeren yazılar yayına yasaktır ve bizden direk spam kutusuna gidecektir. Hayat içinde ve lifestyle aramalar için kapımız açıktır. Tanışma bölümü sadece gerçek anlamda BDSM yaşamak isteyenlerin yeridir. Arayışlarınız lütfen SSC kuralları çerçevesi içinde olsun. Eğer bu bölüm doğru amaçlı kullanılırsa, açık kalacaktır.

Son Gelen İlanlar

erkdesouza yazdı:
"25 yaşında erkek köleyim. İstanbul'da yaşıyorum. Ruhuma ve bedenime hükmedecek, O'na itaat ve hizmet ederek aciz ruhumu doyurabileceğim bir Sahip veya Sahibe arıyorum. İletişim: erkdesouza@gmail.com..."
Anonim yazdı:
"Elif hanım ben bu videolara nasıl ulaşabilirim..."
GoLge yazdı:
"Merhabalar; Ankara'dan katılıyorum. Yaklaşık 12 yıldır BDSM ile yurtiçi ve yurtdışı bir çok aktiviteye katıldım. Tecrübeli veya tecrübesiz KADIN köle arıyorum. Elimde bir çok ekipman mevcuttur. Katılan arkadaşlara ekipman hediyelerim olacak..."
Tamar yazdı:
"Selamlar uzun süreli köle arıyorum kadın,erkek fark etmez ilgilenler iletişime geçebilir denissa.hamandar8511@gmail.com..."
erkdesouza yazdı:
"Herkese merhabalar, ismim Caner. 27 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. Ruhuma ve bedenime hükmedecek, iradesine teslim olacağım sahip/sahibemi arıyorum. iletişim: erkdesouza@gmail.com..."
Master daddy yazdı:
"Herkese selam buraya yeni kaydoldum daha önce bdsm deneyimlerim oldu sanal ve reelde gayet olgun işi gücü yerinde olan biriyim LTR istiyorum hayatımda ilgilenen hanımefendiler için instam baroni388..."
alibozz6336 yazdı:
"life style köle olmak istiyorum ama korkuyorum. Ya bir gün sıkılırsam ?..."
Scampz yazdı:
"Merhaba siteyi yeni keşfettim 25 yaşında genç efendiyim 6 aylık bir efendilik serüvenim oldu o hazzın tadına baktıktan sonra normal ilişkiler dikkatimi çekmiyor kendime her alanda sınırsız köle arıyorum..."
Masterufuk yazdı:
"Merhabalar tecrubeli bir sahibim gerçekten içinde köle ruhu olan bir köle arıyorum kendime, tecrübesi olmayana eğitimi olmayana eğitim verebilirim sadık itaatkar köle instagram dan ulaşsın bana sahibin seni bekliyor insta ufuk.ufukk1..."

Tutku dolu insanların tutku arayışı

EK NOT - Burası köle Elif ile tanışma bölümü değildir !

Bildiri Gönder
Bildir
guest

425 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

425
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x