loader image
köle Elif FAN

FAN

FAN yani her hayranım için fetiş video ve fotoğraf içeriğime aylık abonelikle ulaşma imkanı sunuyorum.

Hakkındaki Videoyu Oynat efes ayak istanbul

Yayınlanmayan

Yakında

Sonraki Paylaşım

Sonraki paylaşımım çok yakında yayında olacak. Beni destekleyenlere teşekkür eder ve projemi ayakta tuttuğunuz için size minnettar olduğumu bilmenizi isterim.

 

köle Elif Fan Site

Abone olmayı unutma ve paylaşımlarımı kaçırma. Zamanla önceki yayınlar silinecektir 😉

köle Elif FAN

Yetersizim

ALBÜM

 

 

 

 

ALBÜM

'Yetersizim' yazımın fotoğraf albümü

köle Elif FAN

Su Altı

Ayak Tutkusu

Parox Dark, bu videoyla ayaklarımı suyun altında öyle bir şekilde yakaladı ki kendi ayaklarımı görünce dondum kaldım. Kelimenin tam anlamıyla kendi ayaklarıma aşığım. Ağır çekim, ışıklar, ayak parmaklarımı saran hava kabarcıkları ve suyun güzelliği bu videoda muhteşem bir şekilde yakalanmış.

Sadece Fan Sitemde

Bu video da ki müzik Parox Dark'ın özel yapımıdır.

köle Elif FAN

SADHU TAHTASI

Tabanlarıma Batıyor

Gizemli doğu mistisizminin derinliklerinde, acı ve dayanıklılık sınırlarını zorlayan bir uygulama yer alır: sadhu tahtası.

Araba Kullanırken Falaka & Sakso

Araba Kullanırken Falaka 2

Drive by Bastinadoing serisinde ki ikinci videom "İstanbul'da Falaka & Sakso" da Efendim'in zevki için cezalandırılıyorum.

Yazı burada Video FAN'da

Yazıyı Oku

köle Elif FAN

Dayanılmaz Falaka

Albüm

 

 

 

 

ALBÜM

Dayanılmaz falaka fotoğraf paylaşımı.

köle Elif FAN

Bira Söleni

Albüm

 

 

 

 

Albüm

Bira şöleni fotoğraf paylaşımı.

köle Elif FAN

Araba Kullanırken Falaka

Public Action

BDSM'in public uygulamalarını seviyorum. Ama bunu ülkemizde uygulamak ne yazık ki kolay değil. Bu yüzden araba kullanırken en azından kısmen cezalandırılmayı seviyorum. Efendim araba kullanırken beni küçük bir falakaya maruz bırakıyor. Kamerayı iyi tutamadığım için video oldukça sallanıyor. Bir sonraki buna benzer video çok daha uzun ve daha iyi olacak. Toplum içinde aşağılanmayı seviyorum. Özellikle bundan hoşlanan kadınların önünde aşağılandığımda. Bu yüzden kadınların da videolarımı izlemesini ve cezalandırılmamın tadını çıkarmasını her zaman umuyorum.

köle Elif Fan Site

FAN üyelikle köle Elif Blog Proje'mi destekleyin.

köle Elif FAN

Araba Kullanırken Ayak Gıdıklama

Güya Gıdıklanmıyorum

Aslında hiç gıdıklanmıyorum. Ayak gıdıklamak bende işe yaramıyor. Ama Efendim mükemmeliyetçidir ve bir kölenin bedenini ve zihnini nasıl kontrol edeceğini bilir. Daha önce ayaklarıma o kadar eziyet etti ki çok hassaslaştılar. Bu yüzden ayaklarım o kadar gıdıklanıyor ki durumu kaldıramıyorum. Ve gıdıklama işlemini İstanbul'da arabayla yolculuk sırasında yapıyor.

köle Elif Fan Site

Projemi destekleyen FAN üyelerine özel paylaşım.

köle Elif FAN

Araba Kullanırken Ayak İşkencesi

Sağlık Önemli

Bu soğuk kış günlerinde hava şartlarına bağlı olarak ayaklarım ıslak ve üşüyebiliyor. Efendim sağlığıma çok değer verir. Bu yüzden ayaklarımı çabuk ısıtmak için çok özel bir yöntem kullanıyor. Ayaklarımı ısıtmak için elektrikli çubuğu kullanıyor. Aynı zamanda eğleniyor ve sadistliğinden keyif alıyor.

köle Elif Fan Site

Sitemde hiç bir şekilde içeriği yayında olmayan bir video çalışması. FAN'lara özel. FAN ol izle.

köle Elif FAN

Ayak Yıkama

ve Sohbet

Ayak yıkama falakadan sonra iyi geliyor. Ayak yıkama ile ruhu yıkamanın arasında çok benzerlikler var.

Videodan Yazı

Videonun içinde ki sohbeti okuyun.

Oku

Çıplak Ayak & Kar

Tabanlarıma iyi geliyor

Soğuk karda çıplak ayakla yürümeyi ve ayak tabanlarımın altında çikan sesini duymayı seviyorum. Bu benim için bir ceza değil, aksine bir ödül.

Yalınayak Karda Yürümek

İlk adım atıldığında, kar taneleri yumuşakça ezilir ve soğukluğu adeta bir uyarı çağrısı yapar. Yavaş yavaş yürüdükçe, ayak tabanındaki hisler uyanır.

Oku

Falakayı Seviyorum

Falaka Öncesi Sonrası

Birçok BDSM ceza türünü biliyorum. Falaka benim favorilerimden biri. Bu sefer BDSM dışında falaka cezasının öncesi-sonrası videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum. "Falaka'yı Daha Çok Seviyorum", tamamen falaka ve acıya olan sevgimden dolayı acıya daha da yoğun bir şekilde dayanma yeteneklerimi genişlettiğim bir ceza serisinin ikinci bölümü.

Falakayı Daha Çok Seviyorum

Yazının içinde uzun fragman mevcuttur.

Oku

Cezalandırılmış Ayaklarımı Yalıyorum

Ceza & Aşağılanma

Falaka ve sırtıma kırbaçlama cezasından sonra, teşekkür olarak Efendim'in ayaklarını öpmek zorundayım. Ardından kendim tarafımdan aşağılanmam başlıyor. Ağrıyan tabanlarımı yalayarak temizlemek zorundayım. Aksi takdirde tekrar cezalandırılacağım. Aslında riske alırdım ama uslu bir köle olmayı tercih ederim.

köle Elif Fan Site

'Ayak & Sırt Kamçılama' yazının içinde anlatılan cezadan sonra ki ayak öpme ve yalama video sahnesi. FAN ol izle.

Yazı

Orospu Molası

Protein ve Falaka

İstanbul'dan Ankara'ya giderken Bolu Dağları'nda mola veriyoruz. Efendim kendisine sakso çekmemi istiyor. Daha sonra ayaklarımın donmasından şikayet ediyorum ve Efendim beni falakayla ısıtıyor.

Sadece Fan Sitemde

Özel paylaşımlarım devam edecek 😉

köle Elif FAN

Tatlı Kahvaltı

Ayaklarıma Banarak


Okurlarımın sorularını yanıtlamaktan mutluluk duyuyorum. Bu video 2021 yılına ait olup "BDSM&Fetiş Sohbet 2" videomun son bölümüdür. Burada Efendim ayaklarıma reçel ve bal döküyor ve ekmeğini banıyor. Daha sonra ayaklarımı yalayıp temiz bir şekilde kahvaltı yapıyorum. Böyle tatlı kahvaltıyı severim.

BDSM&Fetiş Sohbet 2

Youtube Video

Yazı

İşiyorum

Aşağılanıyorum

Aşağılanmak eğitimimin bir parçası mesela işemek gibi. Toplumun içinde, kıyafetlerim üzerimdeyken, ayakkabılarıma, çeşitli durumlarda emir üzerine işemek zorunda kalıyorum. Bu videoda külotumu indirmeden işemek zorunda kalıyorum. Böyle aşağılanmayı seviyorum.

FAN Sitede Videoyu İzle

Yalınayak Martı

HD Video 16:9

İstanbul sokaklarında çıplak ayakla martı kullanmayı seviyorum. Soğuk olsada bir köleye yakışan martı sürüşü böyle olur. 

(Youtube videonun yerine yatay video, HD kaltiesinde ve 16:9)

Youtube

İzle

Bira & Sakso

Paylaşımdan 1 Video

Çıplak ayakla dışarıya çıktıktan sonra pis patilerimi köpek gibi dilimle yalayarak temizliyorum.

Falaka Keyfi 3 – Bira & Sakso

Oku