loader image

Ayakkabıyla Aşağılama

Ayakkabıyla Aşağılama köle Elif’in adına dilekler ve temennilerden biri gerçek oldu. Aramızda duası makbul birisi var. 🙂 Daha önce yaptığım o görev ile yeniden buluştum. Birtakım görüşmeler, kıvrandıran kargo bekleyişi sonunda gerçekleşen muhteşem vuslat. Ötesi bile oldu, ayakkabıyla aşağılama olur mu derken dibini yaşadım.

Ayağının terini ve kokusunun iyice sinmesini sağladı

Şahsen tanıdığım veya tanımadığım birçok kadının ayağının altını ve ayakkabısını yaladım. Çünkü, ben köleyim ve tüm kadınların benden üstünlüğünü her zaman kabul ediyorum. Benim gibi köle kadınlar da buna dahil. Daha önce kölelerin ayağının altını yalamıştım. Ben bundan gocunmamışken, bazıların rahatsız olduğunu görebiliyordum. Ben emir almış bir köpek gibi yalanırken, diğer kölenin mahcubiyetine şahit olmuştum.

Varlığımdan haberdar olan bir köle kadınının ayakkabısını yalamak üzere emir aldım. Özellikleri ile benim için ilkleri barındıran bir görev olacaktı. Kendi Efendi’sinden de müsaade alarak benim görevime misafir olan bu köle kadının adı Alice. Ayakkabısıyla beni aşağılayan köle.

Bir ayakkabısını bana göndermeden önce sık sık giyip ayağının terini ve kokusunun iyice sinmesini sağladı. Ayrıca, ayakkabının içine tükürdü! Gözlerimle gördüm. Beni hem sözleriyle hem de tükürüğü ile fazlasıyla aşağıladı. Kendisi bir köleyken, O da beni ezdikçe ezdi. Küçümsedikçe bana haddimi bildirdi. Bütün bunları benim için çektiği videoda seyrettim.

Bir mektup yazdım…

Merhaba Alice,

ayakkabıyla aşağılama dersimde yardımcı olacakmışsınız. Benim için bir süre devamlı ayakkabılarınızı giyecekmişsiniz. Çok teşekkür ederim. Umarım ayağınızın kokusu iyice yerleşir de, ben de tüm bu uğraşlarınızın karşılığını yoğun koku ve tadı alarak verebilirim.

Bir kadın ayakkabısını yalamam için onları bana göndermesi, köle olduğumu ve haddimi bildiriyor. Kadının benim gibi köle olması beni daha da aşağılıyor. Ayrıca üstüne tüküreceksiniz ve tükürüğünüzü de yalayacağım. Bir köle ile denk olmadığımı bana bu derece hissettiren nadir bir görev daha yaşayacağım. Böyle aşağılanmak gurur kırıcı olduğu kadar, beni gururlandıracağınız bir görev. Umarım ayakkabınızı yalayışımı keyifle izlersiniz. Sizden ne kadar aşağılanırsam, o kadar mutlu olurum. Bana lütfen acımayın.

Ayakkabının fotoğrafını gördüm ve çok beğendim. Siyahı seviyorum ve modeli de çok hoşuma gitti. Zevkiniz çok güzel. Bir kadının daha ayakkabısını koklayıp yalama şansına erişmek, kendimi ayrıcalıklı hissettirdi. Aracı olduğunuz için mutluyum ve hevesle bekliyorum.

Ayaklarınızın altından öperek

köle Elif

Ayakkabıyla aşağılanma başlayacaktı

O dakikaları izlerken meraklı ve mutluydum, aşağılanmadan kaynaklı yüzümde kızarıklık oluşmasına rağmen hiç üzgün hissetmedim kendimi. Aksine mutluydum. Defalarca başa aldım videoyu. Ayrıca şöyle düşündüm. Birlikte seansta olsak ve beni aşağılaması emredilse bunu çok iyi başarırdı. Biliyorum ki, bu benim olduğu kadar Onun da sınavı olurdu. Keşke bu gerçek olsaydı da, beni yerin dibine soksaydı. Ayakkabısının içine tükürdüğü gibi yüzüme de tükürseydi. Ayakkabısına bıraktığı kokuyu ayağı ile yüzüme basarken de hissedebilseydim. Kulağıma bağıra bağıra nasıl bir pislik olduğumu haykırsaydı. Onun yanında ayakkabılarını köpek gibi ağzımda taşıyarak peşinde dolansaydım.

Hediyemi kargodan alıp eve dönüş yolundayken sıkı sıkı sarılıp taşıdım. köleden köleye özel bir hediye. Görevden önce kutuyu açmadım. İlk karşılaşma kayıt altında gerçekleşti. Öyle sıradan bir anda açmak ve ayakkabıyı yalamak istemedim. Efendim’in evine gittim. Güler yüzle karşılandım ve hazırlanmaya emir aldım. Hazırlıklardan sonra Efendim’in yatak odasına gidip yatağa oturdum. Paket önümdeydi. Ayakkabıyla aşağılanma başlayacaktı.

Kadınlar ayakkabıya düşkünlüğü ile bilinir

Ayakkabı çok iyi paketlenmişti. Bıçakla bantları açtım. Sabırsızlandım ama sakin kalmaya çalıştım. Köpek gibi saldırmak yerine tadını çıkarmak istedim. Büyük bir heyecanla açtım. Daha önceden fotoğrafını gördüğüm ayakkabılar gözlerimin önündeydi. Hatta ellerimdeydi. Nasıl sevinçli olduğum görülmeye değer bence.

En baştan itibaren kabul edecek mi etmeyecek mi! Günlerce o ayakkabıyı giyip kargoya vermeye değer görecek mi beni! Acaba doya doya içime çekebileceğim kadar kokusu olacak mı! Ayakkabıların kargo ile taşınırken nerede olduğu merakı, uğradığı istasyonda ne kadar süre kaldığı ve adım adım yaklaşmasını büyük kalp çarpıntıları ile takip ettim. Ve nihayet benim olmuşlardı.

Kadınlar ayakkabıya düşkünlüğü ile bilinir. Bir ayakkabıya sarılan kadın pek görülmemiştir. Bir kölenin ayakkabısına sarılan başka bir köle! Okuduklarınıza ve gördüklerinize inanın. Çünkü, ben yerini bilmeye çalışan bir köleyim. Aksi durumda Efendim’in kölesi olarak kalabilmem mümkün değil. Önce Efendim’in, sonra bütün kadınların ayakları altındayım. Bir an için bile unutmamak için tekrar ediyorum.

Yüzüme tükürseydi, pis tabanlarını yalatsaydı, sözleriyle aşağılasaydı

Birini yere bırakıp elimde kalan ayakkabının güzelliğine bakıyorum. Siyah sevdiğim ve sık kullandığım bir renk. Modeli de çok hoşuma gitti. Küçük ve narin ayakları taşıyan bu ayakkabıyı ilk olarak altını öperek başladım. Sonra içini koklayarak devam ettim. Şimdi yazarken bile kokusunu burnumda hissedebiliyorum. Hani bir koku alırsınız da, daha fazla kokuyu içinize çekmeye çalışırsınız. Kaynağına ulaşmak için derin nefesler alırsınız. Ben de o duyguyla burnumu ayakkabının içine soktum. Alice’in ayağının kokusu. Bir kölenin ayağının kokusu ile dolduruyordum ciğerlerimi. Bir çiçeği koklar gibiydim. Dilimi ayakkabının içine değdirdiğim anda hatrıma Alice’in tükürdüğü geldi. Hiç duraksamadım. Tiksinmedim, rahatsız olmadım. Tükürdüğü yeri takip ederek yaladım. Parmaklarının olduğu kısma dilimle ayrıca yaladım.

Bunlar ayakkabıyla aşağılama olayını yaratan ayrıntılar. Bir kölenin giydiği, ayağın teri sindiği, kokusunu aldığı ve tükürdüğü ayakkabılarına kölelik yapıyordum. Ve biliyorum o bu videoyu izlediğinde çok mutlu olacak çünkü ettiği lafların altında kalarak ayakkabılarının pisliğini yalıyorum. İşte bu beni inanılmaz etkiliyor, azgın yapıyor, ıslanıyorum. Keşke görevimi yaparken yüzüme tükürseydi, pis tabanlarını yalatsaydı, sözleriyle aşağılasaydı.


köle Alice’nin Ayakkabıyla Aşağılama Videosu
Aşağılık ve pis bir köle olduğumu her şekilde göstermek arzusundayım

Elimdekini bırakıp diğerini öptüm, kokladım ve yaladım. Altını, içini ve topuğunu. Ayakkabının çevresine ve tokasına kadar. Aç bir köpek gibi. Aslında cidden açtım. O ana kadar hiçbir şey yiyip içmemiştim. O gün boğazımdan geçen ilk tat Alice’in ayaklarından ve dudaklarından bana ayırdığı izlerdi.

Zaman zaman elimde Alice’in ayakkabıları olduğuna hala şaşkınlıkla bakarken buluyorum kendimi. Bu inanılmaz bir şans. Hayalin gerçeğe dönüşmesi. Bir hayal ya, bir koleksiyonum olsa. Arkadaşlarımdan aldığım, Alice’in gönderdiği bu ayakkabı dahil, diğer kadınların bana gönderdiği ayakkabılardan oluşan. Renk renk, model model. Acıkmış bir köpek gibi o odaya dört ayağımın üstünde girip istediğimden başlayarak koklayıp yalasam. Videolarımda eksik gördüğüm ve ihmal ettiğim yerleri keşfedip daha özenle daha iştahla yalayıp ayakkabıların hakkını vermek isterdim. Kadınların hepsinin ayak kokusu damağımda kokteyl olurdu ne güzel. Ağzımın dilimin suyu kuruyana kadar yalasam. Ayakkabıların rengini soldurana kadar yalasam. Düşündükçe aklıma içimin eridiği fikirler geliyor. Ayakkabı ile sınırlı olmasa koleksiyonum. Bir köle gardırobum da olsa. Kadınlar artık giymek istemediği eski kıyafetlerini bana verse. Onlar gibi güzel ve şık olup onlarla yarışmak için değil. Aşağılık ve pis bir köle olduğumu her şekilde göstermek arzusundayım. Yırtık ve kirli olsa kıyafetler. Giymekten onur duyardım. Ah keşke….
Ayakkabıyla Aşağılama & Ayak İşkencesi – Paket Geldi Fragmanı
Ayakkabıyla aşağılama – Ayakkabının topuğunu amıma soktum

Ayakkabıyla aşağılama neden beni azdırıyor diye düşünürken dayanamadım. Efenedim’in gözlerine bakarak müsaade almadan orospuluğuma bıraktım kendimi. Her cezayı göze alarak dayanamadım ve ayakkabının topuğunu amıma soktum. Başta acıdı, acı beni daha da azdırdı ve ardından topuğu soktum çıkartım, soktum çıkartım. Efendim bana gülümseyerek baktı ve mastürbasyon yaparken izledi. ‘Böyle arsızlığa can kurban’ sözüyle beni iyice çıldırttı. Keşke şu an yanımda Alice olsaydı ve benimle sevişseydi, Efendim götümü sikerken… Ah, ahhhhh.

Videoda görevim esnasında da defalarca teşekkür ettiğim Alice, yazımda da minnettarlığımı yinelemek istiyorum. Her ne kadar köle Alice, köle Elif’i aşağılamış ve ayakkabısını yalatmış olsa da burada çok güzel ve örnek olacak bir köle dayanışması var. Ayrıca bana ayakkabısını ve tükürüğünü yalamayı layık görmesi de beni onurlandırdı. Ayakkabısıyla yürüdüğü o son günler için ayağına sağlık.

Bu hem bir görev, hem de özel bir hediye özel bir buluşmaydı. Efendim’in böyle bir görev için emir vermesi ve bir nevi köpek ve köle nefsimin açlığına hitap eden bu anlar için sonsuz teşekkür ederim. Öncelikle Efendim’in ayağının altından öpüyorum.

Sonra Alice’in ve diğer tüm kadınların ayaklarının altından öpüyorum.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

30 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

30
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x