loader image

BDSM & Fetiş Sohbet 3 – Ayak Yıkama ve Sohbet

Ayak Yıkama ve SohbetAyak yıkama falakadan sonra iyi geliyor. Ayak yıkama ile ruhu yıkamanın arasında çok benzerlikler var. Falakanın acısı tabanlar da günahların artığını bırakır gibi. Günahların hesabını acı bir şekilde verdikten sonra, onların son kalıntıları yıkıyarak üzerinden atmak rahatlatıyor. Bu rahatlık bazen insanı düşündürüyor.

İsterdim ki, kadın köle olsun

Dünkü falakadan sonra bugün çalışmak kolay değildi. Ama her zaman falaka her zaman iş olmuyor. Ben bir köle de olsam bazen keyiflerimi de size göstermek istiyorum. Dünkü falaka çok ağırdı benim için. Her adımda, özellikle bu topuklularla çok zor. Kemiklere kadar işliyor. Falakadan ve yoğun tempodan şişen ayaklarımı şimdi biraz yıkayacağım ve rahatlatmaya çalışacağım. Böyle izler olmadığına bakmayın. Tabanlarım kıpkırmızıydı. İnanılmaz zonkluyordu. Sopa, sanki hala tabanlarımda geziniyor gibi.

Falaka, bugünkü iş ve evde kadın kölenin olmaması sonucunda ben kendi ayağımı yıkıyorum. İsterdim ki, kadın köle olsun. Ayaklarımı o yıkasın. Daha güzeli, ona yalatarak temizlettireyim. Ama maalesef ki yok. Falakada onca acıyı çek. Salyan sümüğün birbirine karışsın. Hatalardan affedilmek ile uğraş. Zorlu bir iş gününden sonra da ayaklarını kendin yıka.

Ayaklarını yalarım

Asıl gönlümden geçen kadın kölenin yanımda olması. Eğer beni izleyenlerin arasında ayaklarımı yıkamak ya da yalayarak temizlemek isteyen varsa ben hazırım. Mesajlarınızı bekliyorum. Eğer bu sana fazla diyorsanız, bana kendi ayaklarını yalatmak isteyen köleler ve Sahibe’ ler varsa ben de seve seve yalayabilirim. Yeter ki, bir kadın bana ulaşsın. Onu her şekilde memnun edeceğime inanıyorum. Ayaklarını yalarım. Ona hizmet ederim.

Beni tanıyıp memnun olmayan kadın henüz yok. Aşağılandığımı ve karşınızda ezildiğimi görmek sizi keyiflendirecek. Fırsat olsaydı, köle Elif’e neler yapardınız? Ben çok merak ediyorum. Söz veriyorum, uslu bir kız olacağım. 🙂İzleyenlere teşekkür ederim.

Herkese iyi günler.

 

Ayak Yıkama ve Sohbet

– FRAGMAN –Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

2
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x