loader image

Seanslık Sahibe saçmalık değil mi?

Seanslık Sahibe
Emrecan sordu

Öncelikle merhaba ismim Emrecan 25 yaşındayım. Ankara’da yaşıyorum. 1 buçuk senedir kendimi gerçek bir köle olarak tanımlıyorum. Sizi internette uzun gezintileri sonucu bulabildim. Çektiğiniz videolar gerçekten çok öğretici ve özendirici. Sormak istediğim bir soru var. Hayatım boyunca sadece bir sahibeye itaat etmek istiyorum koşulsuz şartsız fakat şimdi ki sahibeler seans olarak kabul ediyor. Sizce de bu saçma değil mi ? Bir sahibe kölenin parasına asla ve asla muhtaç değildir ki hatta sahibesinin bunu teklif etmesi bile haddi olamazken Türkiye de o kadar dominant ve sadist sahibeler bunu nasıl yapabiliyor anlamıyorum. Ben buna kesinlikle karşıyım gerçek bdsm de böyle birşey hiç olmadı. Aslında bir soru olarak değil de bu konu hakkında ki görüşlerinizi merak ettim. İyi günler diliyorum 🙂

Merhaba Emrecan. Günlüğümü bulup aramıza katılmanızdan dolayı mutlu oldum.
Bu konuda benim de anlam veremediğim noktalar var. Lafım profesyonel Sahibelik yapıp, işini bilen ile BDSM’in hakkını verenlere değil. Sosyal medyada Prodom diye kendini adlandırıp zaafları olan köleleri sömüren çok sayıda fırsatçıyı görüp okuyorum. Evet, bence de saçma.

kölesinin kalbine dokunmamış, ruhuna işlememiş

BDSM ilişkisini, diğer ilişkilerden ayrı tutarken ve itaat edilen kişileri baş tacı ederken böyle bir tutumda bulunmaları birçok soruna yol açıyor. Herkes böyle sanılıyor, yaklaşmak isteyen kaçıyor. Güzel şeyler yaşama şansları ellerinden alınıyor. Bazıları da her şeye rağmen yaşamak istedikleri uğruna katlanıyor. Bu insanlar, aşağıladıkları ve hakaret ettikleri kölelerin sadakatini ölçmüyorlar tabi ki. Onlar için, BDSM seansı kolay para kazanmanın kılıfı! Paranın hakkını verseler hiç olmazsa, avunur belki insan. Fotoğraflarda görüyorum. Dövmüş ve iz bırakmışlar. köle yerlerde. Fotoğrafların altında bolca küfür. Finansal kölesi istediği parayı verse de küfür, vermese de… Bir türlü memnun olmayan Sahibeler. Efendi/Sahibe sert mizaca sahip olabilirler doğal olarak. Ama kaba olmamalılar, değil mi!

kölesinin kalbine dokunmamış, ruhuna işlememiş. Gözlerine bakmıyorlardır bile… Bilmeyen de, demek ki böyle oluyor diyor. Razı geliyor. Ve yeni farkedenler ‘yanlış’ yetişiyor. Bu insanların pek bir şey bildiğini de sanmıyorum. O kadar uçsuz bucaksız bir dünya ki BDSM, her konuda eğittin de köleni bir maddi beklentinin karşılanması mı kaldı! Sahibe’nin (sözde) arkasından kölesi zor duruma mı düşmüş, borca mı sürükleniyor umurunda mı?

Hakaretlerle gönderiliyorsun

Takip ediyorum bazılarının paylaşımlarını. Özellikle paraları bittikçe yazıyorlar. Dikkat ettiğim bir konu da, çok çok genç olmaları. Bilgiden yoksun ve tecrübesizler. Çok belli. Fırsat verilmemeli bu umut tacirlerine. Sahibe olmanın ne kadar sorumluluk gerektirdiğini Efendim tarafından az da olsa bilirim. Hayat, maddi manevi hepimizi yeterince zorluyor. Biraz nefes alabileceğimiz alan keşfedince orayı da çıkar menfaat ilişkisine çeviren insanlar yüzünden her şeyin tadı kaçıyor. Önünde diz çökülüyor, iki dudağından çıkacak emrin heyecan ile bekleniyor. Herhangi biri değilsin, ‘Biricik’ olansın kölen için. Neden yetmiyor!

Finansal köleliğin akla yatkın ne tarafı var anlayamıyorum. Belli zaman içinde veya belli bir miktar bir görev dahilinde olsun istenmiyor. köle olmanın ilk ve tek şartı finansal kölelik (haraç). Yoksa hiçbir şans verilmiyor. Hakaretlerle gönderiliyorsun. Eğer iki taraf için de uygunsa kölenin harcamalarına kısıtlama getirilebilir. Bence bu yöntem daha mantıklı. İsrafçı bir köleyi yola getirmenin yolu olabilir. Aylık kazanç miktarını söyleyip, zorunlu harcamalar ve faturalar ayrılır. Sonuçta gereksiz harcamaların önüne geçilebilir. Hatta birikim sağlanabilir. Limit aşılırsa ceza sebebi sayılabilir. Ben, pek israfçı sayılmam ama yine de Efendim tarafından bu şekilde yönlendirilmek isterdim. Sanıyorum bu tür bir düzenlemeye pek itiraz gelmez. Elbette yine tartışmaya açıktır. Tüm yazdıklarım bana göre doğrulardır.

köle, Sahibe’nin sömürüsü değil, eseri olmalı.

Dilerim gönlünüzdeki Sahibe’niz ile karşılaşırsınız. Ve sizden güzel haberlerinizi alırız.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

2 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

2
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x