loader image

Yabancı Kadının Ayakkabısı

Yabancı Kadın Ayakkabı Görev zaman aşımına uğrayan bir olay değildir. İster başarılı olayım, ister eksik yanlarıyla yerine getireyim. Efendim uygun gördüğü bir zaman aynı görevi olduğu gibi veya değiştirilen taraflarıyla tekrar emreder. Bir tanıdığımdan almam gereken ayakkabı görevim tam da bu durumun bir örneği. Fakat görev sonucu yabancı bir kadının ayakkabısına denk gelecektim.

Ben Efendim’in sakar, aptal, beceriksiz ve birçok yönden kusurlu bir kölesiyim. Benden yana tükenmeyen umudu sayesinde hala kölesi olarak kalabilmekteyim. Görevimin bana katkısını en iyi şekilde kavrayabileceğim bir destekte bulundu Efendim. Ve bunu ben dizinin dibinde öğrenebilecekken aylar sonra ve bir telefon konuşmasında öğrenebildim. Bu mahrumiyetim de tamamen benim suçum. Yazılarımı vaktiyle teslim edememek hatalarımın en meşhurlarından biri. Hangi ahmaklığıma yanayım bilemiyorum.

Ayakkabısını bir ayak fetişistine göndermiş olduğunu bilseydi, acaba satar mıydı?

Efendim benim için bir kadınla iletişime geçip ondan ayakkabısını satın almış. Kadın elbette ayakkabısını kime ve niçin kullanılacağını bilmeden gönderdi. Ve bu görevin bir parçası oldu. Her neredeysen ve kimsen önemli değil, ayaklarının altından öperim kadın!

Kadının tek bilgisi, kullanılmış ayakkabılarını 7 kat yabancı birisi alması. Ayakkabısını bir ayak fetişistine göndermiş olduğunu bilseydi, acaba satar mıydı? Neler düşünürdü? Doğru ama eksik bilgiye sahip. Doğru kısmı evet ayakkabıya ihtiyacı olan yabancı birisine kullanılmış ayakkabılarını sattı. Ama eksik tarafı ise, ben bir ayak fetişistiyim ve köleyim. Muhatabının da Efendim olduğunu bilmiyor.

BDSM fiziki bir olay değil

Çok şaşırdım duyduğumda. Efendim’in çabası bana kendimi çok çok özel hissettirdi. Şanslı olmamın yanında mahcubiyetimi aynı anda yaşadım. Bu desteğe ihtiyaç duymamın nedeni; benim emir doğrultusunda bulduğum ayakkabı kriterlere uygun olmamasıydı. Fotoğrafını henüz göremedim ama tabi ki Efendim’in bulduğu ayakkabı tüm beklentileri karşılıyordur. Ayakkabının rengi ve modeli hakkında da Efendim ser veriyordu ama sır vermiyordu. Merakım yarın son bulacaktı. Tek bildiğim Efendim’in söylediğine göre ayakkabının içinde parmak izleri dahi varmış. Çok uzun süre kullanılmış anlaşılan.

Efendim, o ayakkabıyı buldu ve içime ektiği duyguların filizlendiğini görmek istiyor. Bunun için, işini şansa bırakmayarak tüm şartları kendisi sağladı.
köle ne demek, emir verenin ciddiyeti ve amaca ulaşıncaya kadar üzerine gitmenin ehemmiyetini daha iyi anlıyorum şimdi. BDSM fiziki bir olay değil; ruha erişip insanı her şeyiyle esir alan bir ilişki. O yüzden günlüğüm inanılmaz ama gerçek anılarla dolu. İş değil, yaşanmış ve iliklerimize kadar işlemiş duygular.

Acaba kadının ayağına dair koku var mıydı

Sürpriz ayakkabı için yarını bekliyorum.

Ertesi gün telefonuma mesaj geldi. Efendim yazdığında herkesten farklı melodisi olduğu için Onun olduğunu ve fotoğrafların geldiğini tahmin edip hızlıca telefona yöneldim. Doğruydu, ayakkabının fotoğrafları. 4 farklı açıdan çekilmişti. Siyah renkli, taşlı ve açık model bir ayakkabıydı. Efendim’in de dediği gibi parmak uçlarının olduğu yerde parmak izleri vardı.

Acaba kadının ayağına dair koku var mıydı, ben ayakkabıyla buluşana kadar uçup gider miydi merak ediyordum. Kimbilir nereden gelmişti. O ayakkabının altını üstünü koklayıp, öpüp yalayacaktım elbette. Bu yüzden her geçen gün benim aleyhime. Efendim, bana bu ayakkabıyı buldu ya, salyam akarcasına yalayacağım. Dilim aşınırcasına her noktasında gezineceğim. Acaba esmer bir kadın mı, sarışın ya da kumral? Benim gibi biseksüel mi? Hangi parfümü kullanıyor, bu ayakkabı ile nerelerde gezindi? Ayakları nasıl acaba, oje kullanıyor mu, öyleyse en çok hangi rengi tercih ediyor?

Bir köle orospusu olarak Efendim’den yeni ayakkabı

Ayakkabısını bana eliyle teslim etseydi, ayağının kokusunu çekmeme izin verip, yalatır mıydı? Ben çok isterdim. Acaba o da benim gibi bir kadın ayak fetişisti mi? Hatta bir köle ya da Sahibe miydi? En son giydiğinde üzerinde nasıl bir kıyafet vardı? Bir yerde yemek yedi mi? Tatlı mı, baharatlı mı, ekşi mi? Tüm bunlar ayakkabısındaki kokuyu etkiler mi acaba?

Ayakkabıyı görmüştüm. Şimdi beklemedeyim. Günü gelene dek heyecanımla ve sabırsızlığımla kalakalacağım. Bir köle orospusu olarak Efendim’den yeni ayakkabı aldığındaki mutluluğu da tattım. Başka bir kadının kullanılmış ayakkabısının da heyecanını da tadacağım.

Benden mutlu benden şanslı bir köle orospusu ve ayak fetişisti daha var mı acaba!Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

18 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

18
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x