loader image

köle Konuşuyor 2

köle konuşuyor 2
İletişimden ve zaman zaman yorumlarda karşılaştığım temel iki soru var. Efendi’ye nasıl ulaşılır? köle nasıl bulunur? Sorularınıza kesin ve net cevaplar vermeyi çok isterim. Üzerine bir de faydalı olup çözüm getirebilsem benden mutlusu olamaz. Efendi ve kölelerin birbirine nasıl ulaşacakları her iki taraf için de büyük bir sorun.

Kimbilir

Her zamanki gibi değilsindir. Standarttan uzaklaşıp farklı bir yola evriliyorsundur. Belki arada kaldın, belki taşlar yerine oturdu. Her iki şartta da daha fazla tek başına olmaz. Düğümlerinin çözülmeye, karışık duygu ve düşüncelerin bir düzene ve anlamlandırılmaya muhtaç. Seni işleyecek birine ihtiyaç duyarsın. Seni anlasın, yol göstersin, güvenle teslim alsın, canını yakarken gözünden sakınsın istersin. İstersin ama açık bir yara gibi gizli tutarsın. Kalbinden dilersin, takma bir isim altında farklı mecralarda seçilmeyi beklersin. Seni suistimal etmeden kullanacak doğru Efendi ile yolun bir kesişse. Kendini de bir ispat edebilsen. Boncuk boncuk terlersin, korkarsın, heyecanlanırsın. Hata yapmaktan ve zarar görmekten korkarsın. Yalnız, ruhun sıkışır ve korkularına rağmen bir adım atmadan duramazsın. Ne yapacağını bilemezsin. Nerede ulaşılır, nerede karşına çıkabilir? Kimbilir!

Efendi’ye nasıl ulaşılır?

Uzakları yakın eden, günlük hayatta karşılaşma olanağı olmayan insanları bir araya getiren en bilinen yöntem internet. Çokluğun bir çeşitlilik mi, kolaylık mı ya da karmaşıklık mı olduğunu tam çözemediğimiz platform. Nereye ne yazılır ve nasıl ulaşır sorusunun kesin ve güvenilir bir cevabını vermek kolay değil. Günlüğümde ‘Tanışma’ bölümü hizmetinizde. Fakat, kimler nasıl insanlarla karşılaşabilir bilemiyorum. Teminat veremiyorum ne yazık ki. Başka bir yer, yol veya yöntem (çok üzgünüm) bilmiyorum. Herkesin ihtiyaçları, beklentileri, şartları ve içinde bulunduğu gündelik yaşamı kendine has. Bu sebeple tavsiyeler faydasız. Sizlere Efendi’ye ulaşmak kadar elzem bir konudan bahsetmek istiyorum. Devamlılık istiyorsanız her iki farklı hayatın temelini titizlikle düzenleyin. Denge kurmanız, rutin bir şekilde vakit ayırabilecek misiniz iyice emin olun.

Ben neler yaptım neler yaşadım?

BDSM nedir?

Efendi/köle kimlerdir?

Böyle böyle ne varsa internette karşıma çıkan her ne varsa okuyordum. Efendim’in kölesi olan, ‘Nar Pınar Ezgim‘ in blog sayfasına denk geldim. Okuduklarım beni önceleri ürküttü, bir dönem BDSM’den uzaklaştım. Bana göre değil deyip unutmaya karar verdim. Sonraları bir şey beni geri çağırdı. Ne kadar aklımın derinlerine ittiysem, o kadar kararlı bir şekilde istemeye hissetmeye başladım. Efendim, kendi çevremde bu tür bir ilişki yaşamamı tavsiye etti. Bu sebeple, kendisine direkt olarak kölesi olma ihtimalimi dillendiremedim. Bir süre beklentisiz, umutsuz ama inatçı yazışmalarla günler geçti. Bir gün, köle olmayı çok istediğimi ama pek mümkün görünmediğini tekrar ettiğimde, “Kendini olduğu gibi anlat ve Efendi bul!” dedi. Belki emretti, aslında ben öyle algılamak istedim.

Vakit kaybetmeden yine bir blog sahibi Efendi ile, (ortada ve bilinen biri güvenilir olacağına kendimce kanaat getirip) mail’den iletişime geçtim. Duygu ve düşüncelerimi anlattım. Dönüş aldığım zaman çok heyecanlanmıştım. Tüm samimiyetimle kendimi doğru ifade ettim. Eminim. Fakat, Efendi’nin benimle ilgili tasarrufları kalbimi sıkıştırıyordu. Ben, Efendi profilini gözümde yüceleştirmiştim. Kendisi bu görüşümü yerle bir etmeye başladı. Yine de yanılma payım vardır dedim ve Efendim’e konuyu anlatıp yardım istedim. “Derhal tüm bağlantılarını kopar.” demesiyle o gün her şeyi sonlandırdım. Hayal kırıklığımla ben hızla boşluğa düştüm. Evde hastalanmış ruhumla şoku atlatmaya çalışıyordum. Birkaç gün sonra Efendim ne durumda olduğumu öğrenmek için mail gönderdi. Ve çok şükür ki, o günden bu yana Efendim beni bırakmadı.

İlk kez paylaştığım bu ilk adımlarımla söylemek istiyorum ki, kolay değil. Herkese uygun bir formül ne yazık ki yok. İlk seferde olmayabilir. Yanlış Efendi ve yanlış deneyimler maalesef çok olası. Yalnız, bu sizi umutsuzluğa sevk etmesin ve vazgeçirmesin. Hayatın doğal akışı içindeki fırsatları en iyi siz keşfedip değerlendirebilirsiniz. Benim şartlarım ve olanaklarım kimseden daha elverişli değil. Başıboş yaşamıyorum. Herkes kadar ailemden ve toplumdan çekincelerim var. Sonuçta hiç kimse hiçbir şey Efendim’e kölelik yapmamı engelleyemedi. Ben çok sağlam, çok gözü kara veya cesur biri değilim. Efendim, her zaman ve durumda yanımda oldu. Efendim’in hayallerimin çok çok üstünde olması benim en büyük şansım.

Efendi köleyi nasıl bulur?

Bu konuda köle sıfatıyla konuşmak haddim değil derken, bir yandan da danışan Beyefendi’leri yanıtsız bırakma saygısızlığı arasında gidip geliyorum. En azından köle bakış açısıyla birkaç kelam etmek işe yarayabilir.

Bana göre kölenin Efendi’ye ulaşmasından daha kolay sizin bir köle bulmanız. Çünkü, esas olan siz’siniz. Kuralları siz belirliyor, kararları siz veriyorsunuz. Buna göre, doğru olmayan bazı yöntemler yüzünden yanlış davranılıyor. Ve köleler size yaklaşamıyor, kaldı ki varlığını belli edemiyor. Efendi, ciddi olmakla kaya gibi sert olmayı karıştırmamalı. Kararlı olmak tehditkar olmayı gerektirmiyor. Ne kadar çok şiddet ve ceza, o kadar iyi Efendi demek değil. Biraz ılımlı olursanız, köle adaylarınız size yazmakta ürkek davranmayacaktır. Ve en önemlisi bana bazen, “Senin gibi kölem olsa.” diyorsunuz ya, işte bu köleyi yoktan var eden Efendim’in rehberliğini baz alın. Efendim’in beni nasıl yola getirdiği, nasıl teslim aldığı, cezalandırması ve şefkatinin beni nasıl kendisine kul köle yaptığı günlüğümün her yerinde yazıyor. Efendim’in görüşünü dikkate alıp kendine yön veren Efendi, benim gibi değil benden iyi bir köleye sahip olacaktır.

Efendim’in yolu herkesi hayallerine ve mutluluğa ulaştırır şüphesiz.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

15
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x