loader image

Chocho

Chocho hogtied Bir süre önce yeni bir falaka seansı gerçekleşti. Falakayı uygulayan Efendim, ama falakaya çekilen ben değildim. O gün fiziksel olarak da orada değildim. Manen aklım fikrim seanstaydı. Ben ise, işteydim. Efendim en baştan ve uzaktan beni şahit kılmıştı. Yerimde duramıyordum. Şanslı kadın kimdi? Falaka nasıl gerçekleşecekti? Neler hissedecekti?

Hogtied

Sorular peş peşe aklımdan geçiyordu. Halbuki, defalarca deneyimlemiş bir köle olarak aşinayım. Yalnız, her falaka aynı değil. Kişiler ve nedenleri değiştikçe, falakanın seyri de ona göre şekil alıyor. Acının rengi, dozu ve duygusu o falakaya özel oluyor. O yüzden büyük merak içindeydim. Keşke ben de o an orada olabilseydim. Efendim’e karşı her an sonsuz bir özlem içinde olduğum için, hem biraz özlem giderirdim. Hem de, iki sopa da bana denk gelmesi ihtimaliyle Efendim’in gözünün içine bakardım. Hayır, niyetim asla rol çalmak değil ama sopayı görünce hangi kölenin tabanları kaşınmaz ki!

Efendim’in büyük lütfu ile videoyu seyretme şansım oldu. Hanımefendinin adı, Chocho. İstekli, meraklı ve heyecanlı oluşu çok belliydi. O ilk heyecan bir başkadır. Kendini Efendim’in ellerine bırakmak ne güzel bir teslimiyettir. Falaka, benim en sevdiğim pozisyonlardan biriyle gerçekleşmiş. En sıkı, acıya en açık, çırpınma ve kaçınma alanı en dar olan pozisyon. Bu olumsuz bir şey değil. Aksine, acıyı en verimli şekilde hissettiren bir duruş biçimi. Hogtied, bondage dünyası içinde favori bağlanma şeklimdir.

Chocho köle Chocho Bacak Tırnaklar ve oje Ayak tırnaklar Beyaz ojeli ayak tırnaklar Ağız kelepçe dudak Çıplak Tabanlar Çıplak tabanları kamçılamak Çıplak tabanlar bağlı Hogtied bondage Falaka Falaka bondage hotied Tabanları kamçılamak Tabanlara dayak Ayak parmak bağı BDSM Falakaya hazır

O kadının kokusunu içime çekerdim

Chocho’nun ellerini ve ayak bileklerini tutan bileklikler, vücudunu saran kumaşlar benim de kullandığım malzemelerdi. Başka köleden bana, benden Chocho’ya ve ondan da başka bir köleye şeklinde aramızda dolaşıyor. Hatta şöyle bir detay daha var ki, Chocho’nun ayak baş parmağındaki siyah plastik kelepçeleri bir alışveriş sırasında Efendim ile beraber almıştık. Asıl en önemli ve özel olanı, benden de izler taşıyan ağızlık artık Chocho’nun. Çok beğenmiş ve kendisine hediye edilmiş. Onun adına çok sevindim.

Benim de seanslarımda kullandığım o ağızlığa çok terim yapıştı ve çok salyamı akıttım. Kurudu üzerine tekrar ve tekrar salyam aktı. Üstelik temizlenmedi bile. O haldeyken kullandı ve kendisinin oldu. Ağızlığı ilk Chocho’nun ağzında gördüğümde şaşırdım. O an yüzümde Chocho’nun sıcak nefesini hissettim. Onunla böyle bir yakınlaşma çok hoşuma gitti. Belki de bir araya gelemeyecek iki kadının dudakları bu ağızlıkta birleşmiş ve öpüşmüş oldu. Tam tersi olsaydı, ben başka bir kadının ya da kölenin ağızlığını alsaydım onu çokça öperdim. Her yerini yalayıp o kadının kokusunu içime çekerdim. Bıraktığı salyasını tadardım. Aşağılık bir kölenin ağızlığını kullanması beni onurlandırdı. Güzel ve keyifli günlerde kullanmasını dilerim.

Bir kadını falakada izlemek beni ikiye bölüyor

Chocho’nun kamçıyla ilk teması muazzam bir andı. Onun için orada ve onu beklerken, hiç umulmadık bir şey yaşıyor olma hissini ben de yaşadım. O tatlı ve şaşkın sesi hala kulağımda. Kamçı tek falaka aracı değildir. Başlangıçta ısınma turları atılır kamçıyla. Ben öğrendim, ilerleyen dakikalarda Chocho da öğrenecekti. Kamçıyla tabanlarında kıvılcımlar patlayacak. Ardından kemer resmen ateşte çıplak ayakla yürütecek.

Bir kadını falakada izlemek beni ikiye bölüyor. Duygularım çatışıyor. Bir yanım keyif alırken, diğer yanım üzülüyor. Acaba canı çok yanıyor mu, yanında olsam elini tutsam desteğim acısını hafifletir mi?

Bakarken gözlerimi kaçırıyorum, iç çekiyorum. Çok tuhaf! Kendimi falakada hatırlıyorum. Gözümden yaş gelirken de ben mutluyum. O acıyı istiyorum, o acının bana etkisini bildiğim için falakaya çekilmek için yalvarıyorum. Ödüm kopsa da vazgeçilmezim. Ve falaka videolarımda bana üzüldüğünü ifade ettikleri yorumlara anlam vermekte zorlanıyordum. Şimdi aynı şeyi ben yapıyorum. Yalnız, değişmez bir gerçektir. Falakadan her kadının alacağı zevk, acı, anlam ve değer vardır.


Chocho falaka sonrası çok yorgundu

Chocho falakaya çok yakıştı. Duruşu ve cesareti çok değerli. Kemer ile acının başka bir tadını alışı kolay değildi. Acıyı O yaşarken ben de paralelinde hissettim. İçimden lütfen dayan, sabret. Bu acı yaşandıkça rahatlatan bir şey. Muhteşem bir Efendi’nin elinden bu deneyimi ediniyorsun dedim. Elektrik çubuğunun yaklaşımı, çarpması ve tekrar gelecek tedirginliği, falakada zonklayan ve yanan tabanların canına okuyor. Orada olsam Chocho’nun tabanlarına elimi siper ederdim. Bu büyük ihtimalle seans içinde yanlış bir hareket ama içimden böyle geçti. Ceza alacağım kesin tabii. Ama çok acımasız bir çubuk o. Çırpınıyoruz ama kaçınmak mümkün değil. Elektrik çubuğu ya da kemer. İkisi de birbirinden zor olmasına rağmen, birbirini tamamlayan parçalar oldu.

O kadar darbeden sonra, onca acıyı yüklenmişken ipler hassaslaşan tabanları feci sızlatmıştır. Tabanların en çok sızladığı an, yaşanan acının zirvesi. O seansın ilk andan itibaren tekrarı gibi. Üzerinden geçmek gibi. Altını çizmek gibi. Günün sonunda kalıcı olacak duygunun yüzeye çıkmasını ve farkındalığı sağlayan altın zamandır.

YARIŞMA

31 Ocak son gün şartı olmayla size inanılmaz bir armağan sunuyoruz. Buraya yapılan tüm yorumların arasında 10 üyemizin ‘Falaka Impact 5’ videoyu kazanma şansı olacak. Bütün yorumların arasında biz en iyi 5 yorumları seçip, kalanların arasında 5 tane de kurayla belirleyeceğiz. Kazanan herkes tam HD kalitesinde tüm videoyu izleme şansını yakalayacak. Tek şartlarımız:

  1. Yorum en az iki satırlık olmalıdır.
  2. Yarışa katılanlar üye olmalıdır.
  3. Herkes tek hesapla katılabilir.

Şansınız bol olsun.


Chocho, falaka sonrası çok yorgundu. Acılı mutlu son! Zaman dursa da dinlensem ve uyusam diye düşünmüştür belki de benim gibi. Duygularını paylaşırken gözlerinin zaman zaman daldığını fark ettim. Kolay değil onca acıyı çekmek. Bir o kadar da özel hissettiren bir yanı var. Ayağa kalksan yürümekte zorlanırsın. Ruhun uçuşur.
Canın çok yandı ama iyi ki o gün oradaydın. Böyle de olsa tanıdığım ve falakanı izlediğim için çok mutluyum.

Kendi adıma çok teşekkür ederim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

19 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

19
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x