loader image

Sahibe Yorum

Sahibe Yorum - Mistress Afitap Merhabalar. Afitap Hanım’ın Sahibe kitabı için tekrar karşınızdayım. Önceki videomda ilk izlenimlerimi paylaşmıştım. Şimdi ise, kitabı okudum ve düşüncelerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Kitabı, ister köle, ister Efendi, ister Sahibe, isterseniz farklı bir rolde olun hatta ve hatta BDSM ile ilgilenmiyorsanız dahi mutlaka tavsiye edebileceğim bir kitap.

Afitap Hanım’ı uzaktan seven

Afitap Hanım, kitabın başında gerçek olay ve kişilerle ilgisi yoktur diye uyarıda bulunmuş. Ancak, her karakterin her kişinin kendisinden, çevresinden, ailesinden parçalar bulabileceği bir kitap. Kitapta, Sahibe’mizin en baştan Sahibe olana dek yaşadıkları anlatılıyor. Hangi yollardan geçtiği, buna nelerin neden olduğu tüm sebepleri sırayla anlatılıyor. Uzun bir süreç. Öyle ki, Sahibe’mizin daha anne karnında bir bebekken hikaye başlıyor. Üstelik daha cinsiyeti belli değilken hikayemiz başlıyor. Sürükleyici ve akıcı bir dili var. Kesinlikle çok etkileyici. Benim gibi Afitap Hanım’ı uzaktan seven, uzaktan saygı duyan, merak eden, birebir tanıma fırsatı bulamayan, konuşamayan insanlar için çok ayrıcalıklı bir kitap.


Sahibe Video
Ne yazdıysam yetersiz kalır

Afitap Hanım’ın hayal dünyasını, duygu ve düşüncelerini birebir sizinle konuşuyormuşçasına anlatım geliştirdiği bir kitap. Bu açıdan ben çok değerli buluyorum kitabı. Afitap Hanım’ın hikayesinin yanında, Onun tarafından bakmanın dışında benim belirlediğim 5 karakter var. Hikayelerin tamamını olmasa da, olayların içinde onların duygu ve düşüncelerini çok merak ediyorum. Her biri açısından farklı bir kitap yazılabilir bence. Çünkü, olay o derece büyük ve etkileyici. Özellikle, Afitap Hanım’ın dışındaki diğer ana karakter, O her şeyi belirleyen her şeyi etkileyen karakter hakkında da uzun bir kitap yazılabilir aslında.

Onun duygularını, Onun düşüncelerini çok merak ediyorum. O neler yaşadı da, bunlara sebep oldu. Olayların gidişatını değiştirdi. Onun düşüncelerini çok merak ediyorum gerçekten. Kitap hakkında ben daha önce ne söylediysem ne yazdıysam yetersiz kalır. Mutlaka okumalısınız. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Bu arada, videoda Afitap Hanım’ın ayaklarının altından öptüğümü söylemeyi unutmuşum. Bu durumdan dolayı beni güzel bir falaka cezası bekliyor. Böyle hatanın telafisi ancak falaka ile mümkün. Kendisinden özür dilerim. Efendim’e de ceza için teşekkür ederim.

Ayaklarınızın altından öpüyorum Afitap Hanım.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

3 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

3
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x