loader image

köle Konuşuyor 1

köle konuşuyor Merhabalar… Öncelikle bu zor zamanlarda herkese sağlıklı günler diliyorum. Çalışmak zorunda olanlara kolaylıklar, hastalara acil şifalar ve evde olanlara sabırlar diliyorum. Zaman ayırıp ve mevcut gündemlerin biraz dışında moral bulmak için günlüğümü ziyaret eden tüm takipçilerimize teşekkür eder, bayanların ayrıca ayakların altını öperim. ‘köle Konuşuyor’ birinci bölümle sizden gelen yoğun sorulara sırayla cevap verme imkanı yakalamak istiyorum. köle konuşuyor ama nasıl konuşuyor bakalım.

Yorumlar dışında da, mesajlarını ve görüşlerini bize esirgemeyip iletişim bölümünden ulaşan takipçilerimiz var. İlgilerinden mutluluğumu belirtmek ve sorularına genel bir cevap vermek adına bu yazıyı ele alıyorum. Efendim ve ben bazen yorumlarda, bazen de başlı başına bir yazı olarak her şeye açıklık getirmiştik. Fakat, günlük başladığı günden bu yana büyük değişim ve gelişim içeresinde olduğu için bir takım yorum ve yazıları gözden kaçırmak çok olası. Paylaşımların çokluğu çiçek bahçesi gibi. Rengarenk ve her biri farklı duyulara ve duygulara hitap ediyor. Sıfırdan alıp telaffuzu güç derecelere yükselten bir büyü içindeyim. Hem, ayakları tüm acıları ve gerçekliği ile yere basan, hem de mutluluğu ile rüya bu dedirten sarhoşluğu yaşıyorum. Bunun etkisi sizlere de yansıyor ve bu büyüye dahil olmak isteyenler oluyor. Belli beklentilerle bulunan kişilerin aslında karşılıksız olduğunu açıklama ihtiyacı hissediyorum.

Ayak Fetiş

Benimle ayak fetişi yaşamak isteyen takipçilerimiz, dilerim bu hevesinizi sizinle ve size karşı aynı istekte bulunan bir kadın ile yaşarsınız. Benimle imkansız… Çünkü, ben Efendim’in emrindeyim. Bana her ne münasebetle olursa olsun erkek cinsi yasak! Yazması dahi içimi sızlatıyor ama diyelim Efendim ile ayrı yollardayız. Yine olmaz. Kim olursa olsun, asla! Ayak fetişi Efendim ile gelen ve gelişmekte olan bir eğilimimdir. Sadece Efendim’in emri ile kadınlara yöneliktir.

Kendisiyle denemeye değer olduğunu düşünen ve muhakkak haklı olan takipçilerimiz. Teklifiniz ve tercihinizi benden yana kullanmak istemeniz hasebiyle onur duyuyorum. köle olarak iltifat şeklinde kabul ediyor ve tüm teklif edenlere teşekkür ediyorum. Farklı olmanız sizin çoklarından ayrı bir özelliğiniz şüphesiz. Ancak, ben köleliği bir fantazi, keyfi, heves, trend, macera, çılgınlık, oyun, rol vs. olarak değerlendirmiyorum. Bu ben’im… Zevk uğruna kölelik yapmıyorum. Ruhum ve kalbim huzuru buldu. Yaşam anlamım, amacım, yolumu ilk kez bu kadar netleştirip içselleştirdim. Rol yapmıyorum. Yaşıyorum. Efendim’in bakış açısı ile her şeyi farklı görüyorum. Ben sadece sorulara cevap vermek isterken, Efendim köle konuşuyor ile tekrar 3 boyutlu dünyama yeni bir boyut katıyor. İyi bir insan olmayı en iyi ellerde öğreniyorum. köle olacaksam da Onunla değerli. Efendim’in yokluğu ile kölelik de başka ellerde benim için değerini kaybediyor.

Benim ilk ve son Efendim

Dönem dönem farklı Efendi’ler ile köleliği yaşayabilecek bir tutumum yok. Elim, yüzüm veya ayağım ama mutlaka gizlemeyeceğim kolaylıkla gözükebilir bir yerde Efendim’in kölesi olduğuma dair işaret veya damgam olmasını Efendim de ben de çok istiyoruz. Bu damgayı vücudumda taşımak tüm sözlerimin görsel teminatı da olacak.

Hani derler ya tırnaklarımla kazıyarak belli bir seviyeye eriştim. Ben de öyle. Feda ettiklerim, yeni alışkanlıkların sindirilmesi ve acılarımla bu beğendiğiniz hale geldim. Üzerimde Efendim’in emeği olmasaydı ben bir şeye benzemezdim. Zor ve zaman alan bir uğraş sonucu bu yolda kendimi gösterebiliyorum. Efendim’in değil de, sizin veya başka bir Efendi’nin emrinde aynı talep gören köle olarak devam etmem mümkün değil. Çünkü, beni köle Elif yapan Efendim’dir. Onun kuralları, sevgisi, şefkati, eğitimi, fikirleri, sohbeti ve kesinlikle Onun cezaları. Günlüğün ve benim sahibim Efendim, MASTERDAPAİN’dir. Benim ilk ve son Efendim kendisidir. Herhangi bir Master, donanımı veya tecrübesi ne kadar üst düzeyde olursa olsun ben körüm, sağırım ve dilsizim.

Saplantılı bir profil

Bir takipçimiz ayrıca endişesinden de bahsetmiş. Benim sizinle görüştüğüm zaman ve süre dahilinde saplantılı olabileceğimden yana. Bu tespitinizin bir noktasında haklısınız sanırım. Efendim’den bahsederken saplantılı bir profil çizmiş olabilirim. Keşke herkes Onu tanıyabilse… İlla Efendi ve köle ilişkisi içinde değil. Çok başka bir insan. İnsana özünü hatırlatan, sevgiyi, saygıyı amaç edinen, savaş bitirecek bir kalbi var. Ona bağlıyım, sadığım ve kesinlikle bağımlıyım. Yalnız hastalık derecesinde saplantılı değilim. Şuurum yerinde. Öyle olsaydım Efendim’in yanına yaklaşamazdım. (Ayrıca Efendi’sine hayran olmayan, duyguları çoşmayan köle mi olur!) Başta farkedemediğim ama sonra sonra hissettiğim kadınsı duygular içerisindeyim. Efendim’i seviyorum…

Tüm duygularımı bir denge üzerinde yaşıyorum. Efendim’i iyi tanıyorum neticede. Fazlasını umarken kaybetmeyi göze almam. Onu yoran hiçbir tavrım ve davranışım yok. Diyebilirim ki, bazen ruhsuz bile oluyorum şaşırtıcı şekilde. Efendim benimle bağlarını koparmak istese bu o kadar kolay olur ki. Israrın faydasız olduğunu iyi biliyor rahatsız etmemin tüm köprüleri sonsuza dek yıkacağının da bilincindeyim. Ben basit bir köleyim. Asla baş belası değilim. köle konuşuyor diye saçmalıyorum sanmayın 😉 Ne kadar Efendim’in elinin altındaysam, bir o kadar da kapısının dışındayım.
Uslu, söz dinleyen, sağlam ve aynı zamanda sizi serbest kılan bir köle ile ilişkisi yaşamanızı diliyorum.

Salt aşağılayacak

BDSM Tanışma

köle olmak isteyen ve yardım isteyen takipçilerimiz… Bu duygu insanı aşağılık yapmaz. Lütfen kendinizi böyle değerlendirmeyin. Eli ayağa dolaştıran, gözlerine bakmak yürek isteyen bir gücün emri altına girmeyi istemek hafife alınacak şey değil. Sizi salt aşağılayacak birinden de uzak durmalısınız zaten. kölelik dayak ve aşağılanmaktan ibaret değil. Kendini teslim ederken güvende olmaktır. Şüpheye yer vermeyen sağlıklı ve dengeli bir ilişkidir.

Siz, bir Sahibe’nin ve Efendi’nin karşısına çıkmayı göze alabilecek cesur birisiniz. Size ancak değer veren hislerinize saygı duyabilen ve bu ölçülerde size köleliği hissettirebilecek bir Sahibe yardım edebilir. Benim elimden ne gelir ki… Keşke kesin ve garanti bir yolu olsa. Kendinizi tanıyın, tanımlayın. Beklentileriniz, sınırlarınız berraklaşmalı. Hazır olduğunuzda ‘Tanışma’ bölümümüzden faydalanabilirsiniz. Fazlasını yapabilmeyi çok isterdim.

Soru Yağmuru

Paylaşımlarda olumlu görüşlerini ayrıca iletişime de ekleyip ve ayrıca bana sorular gönderen herkese teşekkür ederim. Kusursuz bir eğitimin içindeyim. Tam manasıyla hakkını vermek mümkün değilse bile, gayretim dileğim Efendim’i memnun etmek.

 • Yaş

  Hangi yaş aralığında olduğumu yazmamı bile yeterli gören takipçimize inceliğinden dolayı teşekkür ederim. Ancak açıkça belirtmekte bir sakınca yok ve bu soru çokça geliyor. Kaldı ki, günlüğün menüsünde ‘Elif’ bölümünde ayak numarama kadar kişisel bilgilerim yer alıyor. Yaşım 31.

 • Buluşma

  Gerçek buluşmaya kadar Efendim’e uzaktan aylarca kölelik yaptım. Hatırlıyorum da, ne toy zamanlarımmış. köle olmak isteyip de k’sından bihabermişim. Yalnız, bana verilen fırsatı iyi değerlendirebildiğim için çok mutluyum.

 • Aynı şehir

  Maalesef Efendim ile aynı şehirde değilim. Gönül hep yan yana olmayı hayal ediyor. Olmuyor. Yalnız, bu durumu değiştiremesek de çok güzel fırsatlar yakalıyoruz. Gerçi Efendim dünyanın öbür ucunda da olsa benim için hiçbir şey değişmez.

 • Çalışıyor muyum

  Evet, çalışıyorum. Asıl mesleğimi yapamıyorum ama çalıştığım sektörde eminim içlerinizden bazılarına dolaylı yollardan dokunacak bir işin parçasıyım. Birbirimizden habersiz tabi. Bu konuda daha fazla detay müsaadenizle bende kalsın.

 • Beni bilen

  köle olduğumu bilen bir sırdaşım henüz yok. Çok isterim. Beni anlayabilecek bir yakınımla bunu paylaşmayı. Telefon ekranımda kırmızı ‘köle Elif’ logosu ve zil sesim de videolarda kullanılan ‘Yalvarış’ müziği. Uygun bir anını yakaladığımda bunun üzerine gideceğim. Belki benim açılmam konuştuğum kişinin de içindeki gizli duyguları harekete geçirir. Kimbilir…

 • Sallenaz

  Sallenaz ile tanıştırılmadım. Onun ve nicelerinin bahsi çok geçiyor. Ama hiç o şansı yakalayamadım. Tanımak ve bir arada bulunmak ne harika olurdu. Yasak değil ama böyle bir planlama da yok. Daha doğrusu Efendim’in planlarını hiç bilmiyorum. Başıma daha neler gelecek ancak kendisi bilir. köle konuşuyor ama asıl sözü ve kararı geçen Efendim’dir.

Tek kullanımlık köle

köle Konuşuyor

Umarım sorularınıza verdiğim yanıtlar yeterli olmuştur ve köle konuşuyor soru cevap şekli hoşunuza gitmiştir. Olabildiğince açık olmaya çalışıyorum. Benzer bir yazım da, ‘Tek kullanımlık köle’ dır. Okumak isteyenler için belirtmiş olayım.

Sağlıcakla kalın…

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

15 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

15
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x