loader image

Tanışmak

BDSM Tanışma
Murat bey sordu:

Merhabalar. Ben elifi tanımak istiyorum çok merak ettim bu sayfa nedir? Herkes isteyenler en azından elifle sanaldan ilişki kurabiliyor mu? Elifle konuşmak istersek. Belki ben de kölem olsun istersem sahibi izin verirse olur mu?

Saygıdeğer Murat Bey,

burada benim cevap vermem uygun göründüğü için anlayışınıza sığınarak yazıyorum.

Bu sayfa bir kölenin günlük sayfa (blog) projesidir. BDSM hayatına attığı ilk adımlarla başlayarak, ilerlemesini herkes bir nebze takip edebiliyor. Yazılarla, fotoğraflarla ve videolarla köle Elif’in BDSM hayatından bir demet paylaşımlar yapıyoruz. Elif görevleri, cezaları, yaşadıklarını anlatırken, duygularını ile düşüncelerini de paylaşımlara katıyor.
Tabi bu projede bende çok varım, doğal olarak. Ben ve kölem bir güç dengesi içinde olan ayrı iki parçayız ve bu iki parça birbirini tamamlıyor. BDSM’in temel anlamı ile kuralları içinde bu tutkuyu bir yaşam felsefesi olarak yaşıyoruz. Yaşadıklarımızla insanlara BDSM içinde kendi renklerimizi göstermek istiyoruz. Biraz tat katmak istiyoruz. Biraz gölge, biraz ışık olmak istiyoruz. Kendimizden bir şeyler paylaşmak istiyoruz.

köleme ulaşmak maalesef mümkün değildir. Burada iletişimden gelen tüm yazılar kendisine de gidiyor, lakin kendisi özel kanallardan kimseyle iletişime girmiyor. Sadece buradan, kendi günlük sayfasından cevap veriyor. kölemi ayrıca Youtube, İnstagram ve TikTok dan hariç başka bir web sitede, forum veya sosyal paylaşım platformunda bulmak mümkün değildir. Orada ancak yorumlara yorum yapar ama ilerisi kesinlikle mümkün değildir.

Şimdi ki sözlerim size değil, genel olarak Türkiye’nin BDSM camiası için söylüyorum. Ben bu camianın içinde en güzel dostluklara ve insanlara şahit oldum. Hayatımın en güzel anlarından bazılarını yine Türk BDSM camiası içinde yaşadım. Lakin camiamızın genelinde bir BDSM kültürü sadece kısmen vardır. Birçok insan için BDSM sadece bir cinsel araçtır. Hatta bazıları için profesyonel anlamında. Bundan dolayı BDSM’in birçok çirkin yüzünü de gördüm.
köleme bunların hepsini ayrıntılı anlattım. Kendisine ulaşılma ve başka yerlerde hareket etme imkanını sundum. Kendisi istemedi. Fikrimce en doğru kararı verdi yoksa bazı güzel duygularını elden verebilirdi.

Birde son olarak kendimden kısaca bir bilgi vermek istiyorum. Ben hiçbir kölemi paylaşmam. Bir kölem başka bir Efendi’nin himayesi altına girmek istiyorsa ve bu sadece bir seanslık bile olsa, onu azat ederim ve ancak öyle olur.

Sorularınızı gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Belki bir gün bir BDSM toplantı çerçevesi içinde tanışmak mümkün olabilir. Zamanla bazı şeyler değişiyor sonuçta. Tabi sadece benimle tanışmak istediğiniz vakit, bu her zaman mümkündür.

Saygılarımla

MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

9 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

9
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x