loader image

Morkırmızı Spank

Morkırmızı Spank Morkırmızı Spank başlığını okurken acaba beklentiler ne olabilir diye kendime sordum. Bu sefer satırları benden oku değerli misafirimiz. Ben kim miyim? Ben köle Elif’i köle yapan kişiyim. Acımadan ona acı veren, sadistliğinde üzerinde yaşayınca zevk duyan, gerektiği zaman onun kıçını morkırmızı yapan ve kanlı izler bırakan kişiyim.

Ben sadistliğimi zevkle yaşayıp burada sunarken merak ediyorum. Sen neden buradasın sevgili misafirimiz? Sende mi sadistsin? Veya köle Elif’e acıyor musun? Yoksa kadına şiddet uygulanmasından zevk mi duyuyorsun?
Neden mi soruyorum?

Çok kadın BDSM anlamında köle olmak istiyor

Ben sitemizin istatistiklerine zevkle bakıyorum. Sayenizde her gün yüzlerce kişi bizi ziyaret ediyor. Son fragmanımız trafik rekoru kırdı bu ay. Fakat yorum olarak sadece en sadık okurlarımız yorum yazdılar. Sevgili mozer964 ve sevgili erdem sağ olsunlar iki dakika zaman ayırıp verdiğimiz emeklere, harcadığımız zamana ve yaptığımız yatırımlara saygı gösterdiler. En azından ne hoşlarına gittiklerini ve beklentilerini biliyoruz. Ayrıca alkış almak onur verici.

Hoş, sosyal paylaşım platformlarında özellikle bazı beyler DM dan olsun veya başka yolardan yorulmadan yazıyorlar. Bazılarıysa utanmadan kölemi elimden almayı çalışıyorlar. Ama ben buna kızmıyorum. 1995’dan bu yana ülkemin insanı BDSM ve fetiş camiası olarak hep aynı performansı sergiliyor. Değişen tek bir şey var, teknik imkanlarla ahlaksızlıkta gelişti.
İyi ki camiamızın her insanı böyle değil ki yoksa bu sitenin amacı kalmazdı. Ötesine gitmeye yetmese de biz yaptığımız paylaşımlarla gurur duyuyoruz.

Bana şu soru çok geliyor: ‘bu kadar köleleri nereden buluyorsun’ diye. köleyi bulmak sorun değil ki. Aslen o kadar çok kadın BDSM anlamında köle olmak istiyor ki ama bir paragraf üstte belirttiğim kötü örnekli insanlardan dolayı çekiniyorlar. Adeta korkuyorlar çünkü kim iyi kim kötü ayırt etmek zor oluyor. Benim morkırmızı spank fragmanına bakarsan, benden resmen korkman lazım. Peki buna rağmen neden kadınlar bana köle olmak istiyorlar?

Seni sen yapan bedenin de ki ve ruhundaki taşıdığın izlerdir

Açık, mert ve tüm güzelliyle en karanlık duygularını anlatırsan, karşında ki insan sana güvenir, sana köle olur ve ne kadar mazoşist olsa veya olmasa da senin uğruna acılar çekmek ister. Yeter ki senin yüzünde bir tebessüm görsün, kendisi acılar içinde titreyken. Çektiği her acı ona tatlı gelir, senin sadistliğine tat veren olan kişi olursa.

Sen hiçbir insana kusursuzluğun kusurlu güzelliğini anlata bildin mi? Ne demek istediğimi anladın mı?

Bak, insanlar hep kusursuz güzelliğin peşindedir. Özellikle son teknik imkanlardan dolayı filtre kullanmayan kimse kalmadı resimlerinde. Estetik ameliyatın neredeyse düzeltemeyeceği ‘kusur’ kalmadığı için estetiksiz güzel kalmadı neredeyse. Makyaj endüstrisi sayesinde artık adeta yeni bir kişi boyaya biliyorsun. Özellikle daha da güzel olanlar daha çok bu imkanları tüketiyorlar. Bir boşluğu doldurayım derken boşluğu derinleştiğinin farkında olmadan aslen mutsuzluğuna mutsuzluk katıyorlar.

Bense hayatımda fotoğrafçılık ve filmcilik sayesinde o kadar güzel kadınlarla tanışa bildim ki şunu anladım. Bunların hepsi yapmacık ve doğal değil. Bense kusurun güzelliğine hayranım. O ufacık kusur, seni sen yapan kusur benim için işte kusursuzdur eğer sen onu kendinle barış içinde kabul edersen. Bedenindeki o iz neden çirkin olsun? Ruhundaki o iz seni neden kötü yapsın? Seni sen yapan bedenin de ki ve ruhundaki taşıdığın izlerdir.

Acımanın acımasızlığı olması lazım ki, anlamı olsun

kölemde en çok sevdiğim hallerinden birisi spankten sonra aynanın karşısında dikilip o sopanın bıraktığı izlerden zevk almasıdır. Oraya gelene kadarsa neler yaşıyor, ne acılar çekiyor ve ne kadar kendisiyle savaşıyor. Önce acılar çekiyor sonra zevkle sikiliyor. Bir anda aşağılanırken diğerinde ruhuna kadar Efendisinin zevkine orospu olurken kendisi bu zevkin içinde subspace yaşıyor. Bense başından sonuna kadar zevkle tutkularımı yaşıyorum.

köleme bir ceza nedeni bulmam çok kolay. BDSM içinde hatasız hareket etmek mümkün değildir. Özellikle benim gibi bir Efendi de imkansızdır. Ben kölelerimin eğitimine çok önem verdiğim için eğitimim derin ve daimdir. Ve sadece hata yapan bir köle gelişebilir. İyi köle olmanın yolu hatalar üzerinde kuruludur. Hatalar hem ceza ve cezanın sayesinde gelişmeye yol açar. Hangi ceza olursa olsun, ben cezayı uygulamaktan son derece mutluluk duyarım çünkü ben bir sadistim. Ceza ve eğitim bedensel acı vermekle ne başlar ne biter. Bunun gizli formülü tüm ruhun ve bedeninle Efendi olman lazım.

Kelimeler her aletten daha fazla acı verir. Eğitim sopayla veya kırbaçla değil, kelimeyle başlar. Empatiyse duygusal yolun sırrıdır. Doğru yerde kölene duygu besleyebilir, ona güç verirsin. Merhametin doğru yerde kullanmanı sağlar. Bir Efendiye merhamet çok yakışıyor. Ama doğru zamanda kullanırsa. Acımanın acımasızlığı olması lazım ki, anlamı olsun.

Acıyaratmak, acı yaratan bir acıyaratmaktır

Spank cezasına başlamadan önce, çıplak kıçının üzerinde harita çizmeyi planlamıştım. Biliyordum sonunda derin izlerin olacağını. Morkırmızı spank başlığını başlamadan koymuştum zaten. Ama Elif’im acıları çekerken kendisiyle savaşmasını istedim. Onun için kendisini sımsıkı bağlamadım. Sımsıkı bir bondage köleyi fazla rahatlatıyor. Kımıldayamadığı için kendisini daha rahat acıya verebiliyor. Ama bu spankteki gibi bondage uyguladığın vakit, kölen hem seninle, acıyla ve kendisiyle savaşmaya mecbur. Bu mental gücü derin çalışıtırır lakin devamlı bu şekilde ceza vermekte doğru değildir. Bazen tamamen bağlı olmalıdır.

Elif’i bağladıktan sonra eteğini yavaşça yukarı çektim. Önce birkaç dakika sadece o görüntüyle gönlümü besledim. O bembeyaz göt dakikalar sonra morkırmızı renge dönüşecek. İzler olacak. Bazıları az kanlı olacak. Daha uygulamadan tabloyu görüyorum. Hep vurduğum darbede kendisini sıkacak. Kasları gerilecek. Bağırmamak için kendisiyle savaşacak. Dayanamayacak ve bana merhamet için yalvaracak. Bunlar kafamdan geçerken hem götüne ve bu güzelim duruşunda amına da bakıyorum. Tabloyu şimdiden görünce şu an o amını sikesim var. Hatta önce amını ardından götünü sikesim var. Ama bu olmaz.

Bir köleyi sikmek ödüllendirmek anlamına gelir. Sikilmeyi hakketmesi lazım. Benim kölem daima orospumdur ama bu onun isteğine göre veya hakketmeden sikilir anlamına gelmez. Kıçına inen her darbeyle sikilmeyi hak etmeli, sikilirken cezanın acısına veya sikimin ona verdiği zevke mi kendisini verecek ikileme düşmeli. Duyguları, hisleri, ruhu ve bedeni birbirine zıtlık yaşamalı. Tutku daima zevk ve acı içerir. Almancada tutkuya ‘Leidenschaft’ derler. Leidenschaft aslında acı yaratmak anlamına geliyor. Almanların bir lafını çevirmek için tutkuya ‘acıyaratmak’ kelimesini kullanalım. Acıyaratmak, acı yaratan bir acıyaratmaktır. Tutkuya sen hiç bu gözle baktın mı?

O kalbimin ve ruhumun bir parçasıdır çünkü o benim kölemdir

Ben acı yaratan ve kölem acıyı kabul eden birisi olarak büyük bir tutku çemberi yaratıyoruz. Kıça vurulan her darbe falakaya nazaran daha başka bir açı verir. Kaba et olduğu için acısı derinlere kadar gider ve yayılır. Alışık olmayan köleye dayanılmaz gelir. Hafif darbeler çok çekici gelebilir ama işkence anlamında spank çok acı verir. Elif’in kıçına önce kırbaçla vurmaya başladım. Bu sefer ki spank ile son span uygulaması arasında biraz zaman geçti açıkçası. Her darbem ona acı veriyor. Kamçı iniyor, tüm kıçı buna hareket ediyor, her kası kasılıyor, elleriyle bağlı olduğu kumaşları tutuyor ve ses vermemek için adeta dilini ısırıyor.

Her kırbaç vuruşumla yaşadığım zevki anlatamam. Ara veriyorum. kölem uslu olduğu için ona nefes almaya müsaade ediyorum. Sonuçta hafif bondage içinde bu acıları çekip kendini kontrol etmek çok zordur. Lakin acımak yok. Bu kadar ödül ve merhamet yeter. Ben acımadan devam ederken, kölemin acı çekmesinden git gide daha etkileniyorum. Acı çekmesini çok seviyorum. Hatası için işkence yapılıyor. Gelişimi için ceza alıyor. Kendisi ayrıca mazoşist. Ama bir ayrıntıyı unutmayalım. Sonuçta Efendisi için bu acıları çekiyor. Tabi bu ona şimdi ödül verelim anlamına gelmiyor.

Elif kölem olmayı kabul etti. Her seferinde ceza da gıkını çıkarmadan hazırlanıyor ve benim acılarımı zevkle kabul ediyor. Onun kalbimde yeri ayrıdır. Tek değil, bunu biliyor çünkü en baştan her köleme diyorum tek kölem olmadıklarını. Ama Elif hayatını bu siteyle hepinize sunduğu için ben onunla yaşananları açık söyleyebiliyorum. Elif’i anlından öptüğüm her seferinde tüm kalbimle öpüyorum. Benim için fedakarlıklarını, çektiklerini, yaptıklarını hiçbir zaman unutamam. O kalbimin ve ruhumun bir parçasıdır çünkü o benim kölemdir!

Güzel kölem, her damlattığın yaş damlası için sana minnettarım

kölem tabi ne kadar sadist olduğumu bildiği için kırbaçla bu işin bitmeyeceğini çok iyi biliyor. Spankte vazgeçilmesi bence bir de kemerdir. Kemerin tek, iki ve dört katlı kullanılması tamamen değişik acılar veriyor. Onun için kemeri hep değişik şekilde kullanmayı çok seviyorum. Elif’in acıdan dolayı artık tek tük yalvarmalara başlaması ayrıca kırbaçtan daha fazla acı çektiğni gösteriyor. Artık ses vermemeyi ağır kontrol edebiliyor. Susması için ‘uslu kız’ olacaksın soruyu o kadar seviyorum ki. Uslu bir kız veya köle olması için susma gereği çok aşağılayıcı bir yöntemdir. Ama kaçma ihtimali yok. Uslu kız olmak bir kölede acıyı kabul etmek anlamına geliyor.

Sadistliğin bu şeklini çok seviyorum çünkü hem bedensel hem de ruhsal acı verip kölenizi aşağılıyorsunuz. Kemerin çıplak kıçına inmesiyle ortaya çıkan ses tüm odayı dolduruyor. Acısı o kadar bedene işliyor ki artık kölem çıplak ayaklarıyla yere tepinmeye başlıyor. Bunun görüntüsü muhteşem. Ayrıca görsel açıdan ayak fetişti olduğum için görüntü sadistliğime kaymak oluyor. Ve Elif’e daha çok acı vermek istiyorum. Kıçı kıpkırmızı oldu. Artık her kemer vuruşu daha çok acı veriyor. Ama fazlasını çekmesini ve o güzelim götünde yara izleri görmek istiyorum. Tablo daha bitmedi.

Sopayı kullanmadan önce kendisini havada gezdiriyorum. Adeta sopayla havayı kesiyor, sesiyle kölemi korkutuyorum. Kendisi bu sopanın acısını çok ama çok iyi biliyor. Kaç kez bu sopanın sayesinde köpekler gibi merhamet için yalvardı, ağladı, en derin savaşları verdi. Güzel kölem, her damlattığın yaş damlası için sana minnettarım. Benim için çektiğin acı için sana gönlümden bu ve diğer dünya için sadece güzellikler dilerim.


Morkırmızı Spank Teaser

– Spanked For Red Bottom –
Çıplak kıçına sopayı indireceğim

Sonunda o sopa iniyor. Önce havayı kesiyor, keserken o güzelim ses çıkıyor, ardından çıplak deriye iniyor, tüm kaba eti sallantı içine sokuyor, vücudun acılar içinde kıvranmaya neden oluyor, esniyor ve esnemesiyle aslen iki veya üç defa tekrar vuruyor. Fragmanın yavaşlatılmış bölümünü dikkatle izleyin. Ardından ilk sopa izini çiziyor deriye. Bu ilk çizgiden sonra art arda diğerleri ekleniyor. Bu cane sopası o kadar esnek ki, kalçaların dış taraflarına kadar dokunuyor ve izlerini acımasızca deriye ve ete kazıyor. Bazıları bacakların ön kısmına kadar bedeni sarıyor. Adeta acı vermek için kölenin çıplak vücuduna sarılıyor. Acı vererek onu seviyor. Her iz görüntüyü kusursuz şekle yaklaştırıyor. Bu çizgiler, onların bazıların içinde biriken kan, deriye morkırmızı rengi veren darbeler bu tabloyu tamamlattırıyor.

Acıya acı vermek için ayakların tepinmesine tepki veriyorum. Şimdi ayaklarını teker teker kaldırıp bir de çıplak tabanlarına vuruyorum. O sopayı kullanırken merhametin yerine sadistliğim geçiyor. kölemse acıların içinde kıvranarak sopanın etkilerini çekiyor. Falakanın yeri bambaşka. Sadece falaka spank kadar, geçicide olsa, kalıcı görsel güzellik bırakmıyor.

kölemin götü zaten güzel. Ama şu an benim gözümde kusursuz bir hal alıyor. Bu şekilde bu götü bir daha göremeyeceğim. Bu an ve görüntü tektir. Başka kimsede ama kendisinde bile bir daha aynı güzellik olmayacak. Hatta durdukça daha da morlaşacak. kölem artık merhamet için o kadar yalvarıyor ki çok acı çektiğini ve hatasını anladığını biliyorum. Biliyorum aynı hatayı tekrarlamayacak ama bu sorun değil. Hatanın ve cezanın sayesinde gelişecek, gelişmenin devamında yine hata yapacak daha da gelişmesi için, bende tekrar çıplak kıçına sopayı indireceğim.

Morkırmızı spank cezasından bir gün sonrası

Morkırmızı Spank Tablo
Bu cezayı birde ‘Morkırmızı Spank Tablo‘ adı altında köle Elif’in kaleminden okuyun.

Vücudu titriyor acıdan. Bunun sayesinde o güzelim izler içindeki morkırmızı götü de titriyor. Bu durum artık cinsel duygularımı iyice azdırıyor. kölemi çözdükten sonra masada ki o pozisyonda sikmeye başlıyorum. Acılar içinde olan kölemi sikmek çok zevkli oluyor. Acıyla zevkin savaşı başladı. Elif hangi duyguya yer vereceğini bilemiyor. Tam orospuluk duyguları tavan yaparken, morkırmızı spank sayesinde izler içinde olan kıçına elimle öyle vuruyorum ki hem acıdan dolayı kasılıyor hem de zevkten amını iyice bana doğru bastırıyor. Amı sanki sikimi yutmak ister doyumsuz orospu gibi. Acı ve zevk bir tutkuya oluşurken o tabloya baka baka sadist duygularım onu daha da sertçe sikmeye sürüklüyor.

Elif gerçek bir mazoşist. Acıyla savaşır, savaşmasa sağlıklı veya BDSM anlamında bir mazoşistlik olamaz. Lakin acının izlerini gördüğünde ona zayıf düşer. Fragmanın sonunda gördüğünüz masturbasyon morkırmızı spank cezasından bir gün sonrası. Acının zevkinden dolayı zaten bütün gün aşk toplarıyla gezdikten sonra ayrıca masturbasyon yapar aynada izlerine baka baka. Kusursuz güzelliğin kusurları onu çekici yapar ve insanı adeta azdırır.

O kişi sen kendin olsan bile.kölemin Görüşüyle Oku

Morkırmızı Spank TabloYazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

6
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x