loader image

Falaka İmpact 8 Plus

Falaka İmpact 8 PlusSevgili köle Elif Takipçileri,

Türkiye’nin gözde BDSM ve Fetiş internet projelerinden birisi olan ‘köle Elif Blog Projesi’ sitesinde tanıtım yapmaktan gurur duyarak size Falaka İmpact 8 Plus çalışmamı sunmak istiyorum.

Falaka İmpact nedir?

Genelde yabancı ve Elif’siz çalışmalarımı burada ve ülkemizde pek tanıtmıyorum. Lakin Falaka İmpact 8 videosu çok kapsamlı bir çalışma oldu. Öncelikle şu soruyu çözelim; Falaka İmpact nedir?

İmpact
(noun /ˈimpӕkt/ )

  • (the force of) one object etc hitting against another
    çarpma, vuruş
  • a strong effect or impression
    etki, tesir

kaynak cambridge.org

Falaka İmpact projesi içinde ilk defa falakayla temas kuracak kadın köle, manken veya ilk deney yaşamak isteyen ev, iş, hatta yüksek mevkide yer almış kadınlara imkan sunuyorum. Yüksek mevki derken iş sahibi, menajer veya toplumda bilinen kadınlarda mevcuttur. Hepsi çekime gelmediği için Falaka İmpact projesi anlamında çok seanslarım oldu ama kamera önünde ilk tecrübesini yaşayanların dizisi şu an 8’e vardı.

Nasıl olurda bir Sahibe falakaya çekilir?

Bu bölümdeki misafirim Diana Lind. Diana çok aktif bir kadın ve ayrıca eğitimli bir ProDom, yani ücret karşılığı Sahibelik hizmeti de sunuyor. Eğitimini Hamburg’da bilinen bir Domina stüdyosundan aldı. Bu seferse, kölelerine çektirdiği acıları kendinde hissetmek istiyor. Her ne kadar onlara falakayı kısmen uygulamış olsa da merakı bu yöntemde baya büyümüş ve benim elimden ilk tecrübesini yaşamak istemiş.

Şimdi birçok kişi bana kızacaktır ve bu olayı kınayacaktır. ‘Nasıl olurda bir Sahibe falakaya çekilir’ diye bana BDSM’i anlatmaya bile kalkacaktır. Ama biliyor musunuz, bu tür aşağılık kompleksi, özgüven eksikliği ve gelişme düşmanlığı bizim gibi toplumlarda mevcuttur. Özellikle batı ülkenin toplumlarında kültürleşmiş BDSM toplumları olduğu için böyle şeyler ne şaşırtıcı ne de ayıplanan konulardır. Tersine Diana’nın yaptığı bu hareket alkışlanıyor ve saygı kazanıyor.

Gelense kız arkadaşı Caro

Çekimin içinde serbest bir BDSM seansı içindeyiz. Diana köle konumunda olmadığı için düşüncelerini serbest paylaşıyor. Aman ne kızdı, sert vurdukça ve ardından daha da sert vurdukça. Bir yerde ara vermemiz gerekti çünkü Diana resmen kendisiyle savaşmaya başladı. Hogtied bağını beğenmişti ama bağlı kalınca gücünü kontrol edemedi ve dominant tarafı ağır bastı. Onun için ardından neredeyse bağsız bir şekilde devam ettik. Bu sefer kendisini daha iyi acıya verebiliyordu.

Lakin benim sadist yönümü bilen beni tanır. Benim sadistliğim karşımdakinin ruhuna kadar işler. Bu sefer onun kendi kölelerinde kullandığı kırbaçları kullanmaya başladım. Linda o kadar aşağılanmış hissetti ki kendisini benden iyice nefret etmeye başladı. Hem bana kızıyor ve aynı anda benimle gülüyor. Benim tatlıacı yöntemim onda şimdiye yaşayamadığı bir etki bıraktı. Onun için hem acı hem neşe bu ilk falaka temasını bu kadar vazgeçilmez kıldı.

Fakat birden bu tatlıacı durumda zil çaldı. Gelense kız arkadaşı Caro. Geldiğinde Linda daha komple bağlıydı. Onun için kapıyı ben açtım. Caro geleceğimi biliyordu ama ne tür bir manzarayla buluşacağını tahmin bile edemedi. Şaşkın yüz ifadesinden belli oluyordu. Ama hemen uyum sağlayabildi, oturdu ve ilgi ile hevesle arkadaşının falakaya çekilmesini izledi. Hatta getirdiği köpüklü şarabı açıp, izlerken keyifle içti. Ara verirken bize de ikram etti.

Linda’ya karşı sadistçe oyunlarım bitmemişti

İşte ben böyle doğallığı çok seviyorum. Seanslar vardır, ciddiyet çok önemlidir ama her seferinde seviyeydi, kurallardı, disiplindi diye kompleks yapmaya gerek yok. Kendini bilen bunları gerektiği yerde zaten yerine getirir. Noldu, neyi kaybettik? Hiçbir şeyi kaybetmedik. Tam tersine Caro çok heveslendi ve katılmak için neredeyse yalvardı. Olur dediğimde iki kez arka arkaya ciddi miyim diye sordu ve ardından sarıldı. Ama dedim ki, benden yaşayacağı falakanın bugün olmayacağını ama sonraki seferde gerçekleşeceğini.

Caro için başka planım vardı ve onun sayesinde Falaka İmpact 8 bu dizinin ilki olarak bir artı alacaktı ve onun için resmi tanıtımı Falaka İmpact 8 Plus. Linda’nın falakası onu acı ile dayanma sınırlarına getirdikten sonra sona erdi. Caro’nun sayesinde ayaklarına güzel bir hizmet sunulacaktı. Lakin hala Linda’ya karşı sadistçe oyunlarım bitmemişti. Daha doğrusu şimdi onu biraz aşağılamaya sıra gelmişti.

Ayak worship yapmaya bir başladılar

Caro, Linda’ya nazaran submissive birisi ama BDSM ile fazla deneyimi olmamış. Linda’nın gözünde bir köle veya hizmetçi seviyesinde sonuçta. Caro’ya emir verdim Linda’nın ayaklarına worship uygulaması için. Onun ayaklarının altını öpecek, yalayacak ve masturbasyon için kullanacak. Linda’ya da Caro için aynı emri verdim. Önce çok şaşırdı ama galiba arkadaşında hep bir gözü vardı ve hemen bu emre razı oldu.

Bunlar birbirine ayak worship yapmaya bir başladılar ki frenlemek mümkün değil. Birbirlerinin ayaklarını, tabanlarını, ayak parmaklarını bir öpüyorlar, bir yalıyorlar sanki sevişiyorlar. Sonra ayaklarını birbirinin amına sürterek sevişmeye de başladılar. Bu iki kadın adeta birbirinden geçiyordu. Deseydim ki birbirinize tamamen sevişin diye, yaparlardı ama bu benim çekim konseptime uymuyor. Tabi özelde yaşanacaklar yaşanır ama burada yeri değil 😉.

Onları orgazma doğru götürecek

Amlarına dokunan ayaklar oradan aldıkları tatlarla tekrar ağızlarına sokuyorlar ve hırslanmaya başlıyorlar. İlk defa uyguladıkları erotizm dolu ayak sevişmesi onları orgazma doğru götürecek kadar azdırıyor her ikisini de. İki kadının bedeni birbiriyle sevişirken zaten çok estetik görünüyor. Bu estetiği sadece ayak fetiş üzerinden yakalamaksa çok tutku dolu oluyor. Kinky genelde çok sert ve agresif seks içerirken, böyle sahnelere bence başka bir tabir bulmak lazım. Kamera olmasaydı eminim ikisi daha da ileriye gider ve sonunu yatak odasında bulurlardı ama benim seansım daha bitmemişti. Zorla ikisini durdurdum.

Caro’yu gelecek falakasına hazırlamak için ilk darbeyi az evvel seviştiği arkadaşından tanımasını istedim. Ayrıca Linda’nın Sahibe tarafını seansımın içinde yaşaması için son bir emir verdim. Caro, Linda’nın tabanlarını yalamaya devam edecek ve oda onun üstünde oturarak ona falaka uygulayacak. Dememe kalmadı Linda hemen kamçısını aldığı gibi Caro’nun üstüne oturdu, ayaklarını uzattı, yalatmaya ve falakaya başladı. Adeta büyük bir hevesle Caro’nun çıplak tabanlarına vuruyor oda hevesle yalıyor. Anlaşılan Caro’da mazoşist duygular var.

Linda ilk falakaya çektiğim Sahibe değil

Lakin Caro’ya acı az gelmeye başlayınca, Linda’nın ayaklarını ısırıyor. O da öyle bir gaza geliyor ki vurdukça daha da şiddetli vurmaya başlıyor. İkisi de sonuna kadar heves içinde sanki Sahibe köle ilişkisi içindeymiş gibi devam ediyorlar. Caro acımıyor dedikçe Linda daha da sert vuruyor. Bir yerde acımaya başlıyor ama anlaşılan Linda gaza gelmiş.

Linda ilk falakaya çektiğim Sahibe değil. Hatta bana kölelik yapan Sahibem de oldu. Ben hiçbir zaman böyle Sahibeleri bir Sahibeden düşük görmedim. Tersine benim gözümde bir Sahibeden öteler. Seviye tartışması olmadan o kadar güzel bir seans yaşadım ki keşke böyle seanslar daha çok olsa çünkü çok keyifli oluyor, her kişi için.

Videomu falaka.net websitenin Clips4Sale dükkanından satın alabilirsiniz. Maalesef Türkçe alt yazılı versiyonu yok. Sadece fragmanın içinde çeviri yapıldı çünkü ülkemizde ticari bir BDSM veya Fetiş piyasası olmadığı için yeterince satış yapamıyorum. Bir gün bu konuda ilerlediğimiz vakit, tüm yabancı yayınlarımı Türkçeye çevireceğim.


Falaka İmpact 8 Plus Fragman

– Her Kadın Katılabilir –
Sende Katıl

Dilersen sende katıl. Dediğim gibi bu projeye her yerden kadınlar katılıyorlar. İlk deneyimin olabilir, merak edebilirsin, sınırlarını denemek veya ilk defa bir BDSM seansına katılmak istersin. Dayanıklı olup veya olmaman hiç önemli değildir. Tamamıyla SSC kurallar çerçevesi içinde her şey olacak. Bu da demektir ki sınırları sen belirliyorsun, dayanabildiğin yere kadar dayanıyorsun ve dur denildiği vakit duruyoruz.

Kendini gizlemek istiyorsan hiç sorun değil. Bu konuda ne kadar ciddi olduğum zaten köle Elif’den anlaşılıyordur. Çekimin ve seansın içindeki sınırları ve tabuları sen belirliyorsun. Her şey yazılı anlaşmayla yapılıyor ve sen ayrıca yüksek bir ücret alıyorsun. Sonuçta videoyu satışa sunuyorum. Konuyla ilgili bana bu websitenin iletişim formuyla veya epostayla indo@paroxdark.com adresimden ulaşabilirsin.

Falaka İmpact

Falaka İmpact 8 tanıtımını yapmamın nedeni, içeriği çok hoşuma gitti. Ayrıca güzel bir seansımı sizlerle paylaşmak istedim. Belki de bazı konularda biraz aydınlatabildim. Lütfen BDSM içinde olmayan kuralları varmış gibi başkasının baskısı altında hareket etmeyin. BDSM yaşanması çok güzel bir felsefedir ve/veya yaşam türüdür. Ruhunuz serbest oldukça BDSM tüm etkisini yaratır. Efendinin de ruhu, kölenin de ruhu serbest olmalıdır.

Tüm kölelere, hizmetçilere, Sahibelere ve Efendilere saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Cinsel tercihiniz, yapınız, yönünüz ne olursa olsun, hür ve güçlü bir insan olduğunuzu unutmayın. Kimseye boyun eğmeyin. Bir köleyseniz ancak Efendinize boyun eğin ama o da bunu hakkediyorsa. Onu hakkı sizin üzerinizde sizi kuş gibi hür ve serbest kılıyorsa başlar. Kendini bilmeyenlere kimse kendini ezdirmesin!

Sevgi ve tutkuyla kalın

Parox Dark

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

5
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x