loader image

Sapkın mıyım

Sapkın mıyım
Oğuz bey sordu

Merhaba, öncelikle bu web sitenizdeki yazılarınızı okudum emeğinize sağlık titiz bir çalışma olmuş. Ben 23 yaşındayım kendimi çok aciz hissediyorum liseli yıllarımdan beri. Aşırı derecede kadınların ayaklarına düşkün bir yapım var ayak fetişiyim. Bazen ben sapkın mıyım niye böyle düşünüyorum akil hastası mıyım dediğim günlerimde oldu. Aynı zamanda bir kadın sahibem olsun ve beni ışık almayan bir odaya kapatsın ben zaman kavramını unutmak sadece ona bağlı olmak dış dünya ile iletişimimi kesmek hücremde efendimin vicdanına kalmış aç bir şekilde sonsuza dek yaşamak efendimin bokunu bile istediği zaman yerim ona sadakatimi gösteririm. Bilmiyorum bu düşünceler için beynimin belli noktalarında elektriksel işlev problemlerde olabilir. Normal insanlar gibi değilim. Penisim sadece 8-9 cm en iyi ihtimalle bu yaşıma kadar hiçbir işe yaramadı bundan sonra da yaramaz oruspuda olamıyorum. Bazen penisim işlevsiz olduğunu düşünmem beni bitiriyor. Geceleri uyurken efendimim ayak ucunda uyumak ve sabahları tuvaletini suratıma yapmasını isterim akşamları ayaklarını emmek efendim tarafından kırbaçlanmak ve sıcak mumla eziyet edilsin isterdim. Sanki kölelik için doğmuşum.

 

Saygıdeğer Oğuz Bey,

bize bu kadar açık gönüllü yazdığınız için teşekkür ederiz. İkimizde cevap yazıp, cevaplarımızı bir yazıya bağlaştırdık.

Teknik bir ayrıntıyla başlayalım. Sizin penisin 8-9 cm uzun olması belki bir dünya rekoru değildir, lakin sadece dünya rekoru hak edecek penis sahipleri cinsellik yaşamayı hak etseydi, insanlık ölürdü. Dilerseniz suni penis üreticilerine en çok satan dildoların uzunluğunu bir sorun. Kadın müşterilerini çoğu ortalama 21,5cm uzunlukta olanları satın alıyor ve genelde yarısını içlerine alıyorlar. 3cm uzunluğunda penisi olanlar ne yapsınlar?

Duygularınızı çok yoğun hissediyorsunuz

Cinsellikte marifet uzunlukta, kalınlıkta, vs. değildir, marifet tekniktedir. Ancak tekniğiniz istediği kadar iyi olsun, duygu, tutku, hisler yoksa, hiçbir zaman mutlu olamazsınız. Bende sizde bunu görüyorum. Sizin kendinizle ve yaşamınızla çelişkiler var. Bunun üstüne fetiş duygularınız eklenince, bazı sorunlar git gide büyüyor.

Yaşınızın çok genç olmasına karşın, duygularınızı çok yoğun hissediyorsunuz. Bir sahibeniz olması durumunda ciddi iddialarda bulunuyorsunuz. Eğer gerçek bir tecrübe edinmediyseniz, kendinizi ve müstakbel sahibenizi fazla beklenti içine sokmanız hayal kırıklığına sebebiyet verebilir.

Fetiş ile BDSM sapkınlık değil

‘Sapkın mıyım’ sorusunu kendine çok soran insanlar var çünkü var olan bilgiler yeterince yayılmıyor. Bundan birkaç yıl öncesine kadar fetiş ile BDSM psikoloji dünyasında sapkınlık olarak geçiyordu. Ancak derin araştırmalar ve yılların tecrübesi tersine bir tespite varıyor. Fetiş dediğimiz duygu her insanda varmış. BDSM’i açıklayacak duygular da. Bazı insanlarda hiç ortaya çıkmazken, bazı fetişlerde çok yaygındır. Ayak fetişi neredeyse her toplumda özellikle erkeklerde çok yaygındır. Ama kimse ayak fetiş olduğunu toplumun içinde belli etmek istemez. Reklamlara, dizilere, filmlere, moda dünyasına ve günlük yaşamın içinde ayrıntılara dikkat edin. Her yerde ayak fetişin izlerine bulabilirsiniz.

Psikologlar derler ki belirli bir sınıra kadar fetiş veya BDSM bir rahatsızlık değildir. Sapkın mıyım sorunuza kendinizi değerlendirdin. Fetiş ile BDSM duyguları insanın doğasında varmış. Ancak belirli sınırlar geçildiği vakit, sağlığınız ruhen ve bedenen zarar görebiliyor. Ve siz bu sınıra çok yakınsınız.
BDSM’in hiçbir yerine, kurallarında ve yöntemlerinde scat kabul edilen bir uygulama değildir. Bok yeme ve yedirme artık size ciddi zarar verecek durumlardır. Zihinsel verdiği zarar kadar vücudunuzu da büyük riske sokmak söz konusudur. Bazı videolarda scat ve daha ileriye giden yöntemler BDSM adı altında sunuluyor ama bu videoların içinde çok hileler vardır. Ayrıca BDSM bu değildir.

Her kölenin dur deme hakkı vardır!

BDSM daima ve en azından iki insanın bir araya gelip, her iki tarafın rızasıyla uygulanan bir zevktir. Kimileri sadece cinsel hayatın içinde biraz macera yaşamak için partnerini kelepçe takar, kimileriyse 7/24 bir yaşam felsefesi olarak BDSM’i yaşarlar. Ama hiçbir zaman bir taraf diğer tarafa zarar verecek bir şey yapmaz, yapamaz. Her kölenin dur deme hakkı vardır!

Hayalin gerçeğe dönüşmesi kolay olmuyor. Kendi adıma söyleyeyim. köle olmak istiyorum diye bir yola çıktım. Efendim’den gelen bazı emirlerde zorlandım. Esasında kolay gözüken emirleri, karmaşık hale getirip komik durumlara düşüyorum. Bir seferde yapılabilecekken defalarca denemem gerekiyor. ‘Durup diyorum ki kendime, hani ben köle idim. Her şeyi yapardım. Şimdi nasıl mızmızlık ederim? Bu emir bana nasıl zor gelir?’ Kendime ve en önemlisi Efendim’e karşı mahcup oluyorum. O yüzden isteklerinizi ve iddialarınızı gerçek bir an’a kadar sınırlı tutun. Ayrıca, siz sahibeniz olacak kişiyi henüz tanımıyorken, bu denli her şeye açık olursanız suiistimal edilme tehlikesini yok saymayın. Kendinizi daha fazla adamanız zamana da bağlıdır ve bir süre sonra sonra kendiliğinden gelişecektir. Naçizane düşüncelerim bu yönde. Umutsuzluk için çok erken değil mi? Biraz zaman verin kendinize.

Ona kalbinizle itaat edin

Elif eğer sizin yazdığınız gibi bana köle olmak için yazsaydı, ben onu kölem olarak kabul etmezdim. Her sorumluluğunu bilen Efendi de böyle davranırdı. Aslen sizin tertemiz duygularınız var. Ben eminim, siz karşınızda ki kadını çok mutlu edecek bir yapıya sahipsiniz. Ancak kimse size BDSM ve duygularınıza kulak vermediği veya veremeyeceğini düşündüğünüz için, içinizden bu duyguları beslediniz. Aslında hata da yapmadınız çünkü amaçlarınız ve duygularınız temiz.

İşte bu temiz duygularınızla bir kadını ve/veya Efendiyi kazanın. Ona kalbinizle itaat edin ama hiçbir zaman kendinizi, ideallerinizi ve sağlınızı kaybetmeden. Sapkın mıyım soruyu sorma yerine duygularınızı analiz edin.
Benim kölem bokumu yemesin çünkü bir köle bok yemez. Benim kölem vajinası küçük diye boyun eğmesin çünkü her köle özeldir. Benim kölem kendisini ortaya koymak için bedenini ve ruhunu bana feda etmesin çünkü böyle bir şey isteseydim zaten yapardım ama buna BDSM veya fetiş demezler.

Saygılarımızla

köle Elif ve MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

1 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

1
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x