loader image

Seni Arıyorum

köleye köle olmak... Tutku sınır tanımasın, tutkumuz BDSM olsun, birbirimizi bütünleyelim ve içimizde ki ateş dışa vursun.

köleye köle

Hakkındaki Videoyu Oynat köleye köle video

Video içinde söylediklerim…

Kaç kadının ayakkabısını, kaç kadının ayağını hayali ve gerçek olarak yaladığımı hatırlamıyorum. Ve buna hala doyuma erişemedim.
Hala ihtiyaç duyuyorum. Benim falakadan çıkmış şu ayaklarımı, şişmiş ve zonklayan ayaklarımı yalayacak bir biseksüel arkadaşım bile yok. Ben Onun ayaklarını yalayabilirim. O benimkini yalamak ister mi acaba? Ayağını yaladığım veya benim ayağımı yalayacak kadın arkadaşımın sadece anılarda kalmasını istemiyorum. Bunu bir şekilde fotoğrafla veya video ile somut bir örnek, somut bir hatıra olarak kalmasını istiyorum. Bu şekilde güzel bir birliktelik, güzel bir arkadaşlık ve güzel bir anı yaşamak isteyen biseksüellerin, bana iletişim bölümünden ulaşmalarını heyecan ile bekliyorum. Belki bana kendisi falaka bile çekebilir.

Hangimiz diğerinin ayaklarının altını yalayacak

Efendim’in izniyle. Benim kendisinin ayağını yalamamı isteyebilir. Daha iyi yalamam için daha ağır ceza alabilirim. Bunlar benim aklıma gelen örnekler. Kendi aklında yaşamak istediği farklı şeyler de olabilir. Bunları yaşayıp kayıt altına alabileceğimiz, sonrasında izlerken birlikte eğlenebileceğimiz biseksüel arkadaşa ihtiyacım var. Umarım birileri beni duyuyordur. Duyanların bana ulaşmasını bekliyorum. Aradığım kişiyi bulduğumda, aynı anda falakaya çekilme ihtimalimizi düşünüyorum. Çok eğlenceli olacaktır. Gerçi o anda canımız çok acıyacak. Efendim, ikimize birden aynı anda mı falaka uygulayacak, yoksa biz mi birbirimize falaka uygulayacağız. Hangimiz diğerinin ayaklarının altını yalayacak! Bunlar çok güzel ihtimaller. Hepsi olabilir. Ben bunları yaşıyorum tek başıma. Efendim ile beraber. Bir kişiyi daha mutlu etmek istiyorum.
 
Efendim bana bu izni verdiği için mutluyum. Ben kendimi her türlü kamerada gösterdim ama ir arkadaşımı daha kamera önünde benimle oynaması için davet etmek istiyorum. Ben Onun ayağını yalamak istiyorum. O benim ayağımı yalamak isterse, ben kendi açımdan seve seve kabul ederim. Belki ikimiz aynı anda falakaya çekiliriz. Önümüz yaz. Böyle sahil boyunca, hatta falakadan sonra yarış bile yaparız. Arkada kalan tekrar falakaya çekilir. Veya arkada kalan diğerinin ayağını yalar. Kendi aramızda böyle yarışmalar yapabiliriz. Bütün mutluluklar öyle uzaktan günlüğe giriş yaparak yaşanmaz. Bazen kamera önüne geçmek gerekir. Buna, cesaret edecek biseksüel birinin bana ulaşması çok güzel olurdu.

köleye köle olacak bir kadın

Bu yazı naçizane benim kalemimden olacak. Ben köle Elif’in Efendisiyim ve kölemin içinde bulunduğu arayışı size açıklamak istiyorum çünkü konu komplike olduğu kadar kolay da anlatıla bilinir. köleye köle arayışı diyelim buna. Lakin bu nasıl bir arayış? kölem girişteki videoda belirtiği gibi bize uyacak köleye köle olacak bir kadın arıyor. Sen sadece ona değil, o da sana köle olacak. Önemli olan, senin köle olmayı istemen lazım. Bu istek içinden gelmelidir. İçten gelmeyen duygu tutkuya dönüşemez ve tutkusuz BDSM yaşanamaz.

Elif’in seans yaşadığı ve yaşayacağı kölelerim var. Ama bunlar genelde benin düzenlediğim seanslar içinde yaşanan buluşmalar oluyor. Elif için bizim projemize inanan, onunla beraberlik içinde bir BDSM hayatını paylaşmak isteyen ve bu yolumuzda başka BDSM seven insanlara örnek olacak bir kadın uygun olacaktır.

köleye köle - Ayak Tatlısı Üçü Bir Arada

köleye köle olma hayalini canlandıran ‘Ayak Tatlısı Üçü Bir Arada’ fragman

Hakkındaki Videoyu Oynat Ayak Fetiş Video köleye köle
Yarım saatlik videoyu & 555 fotoğrafı yılbaşına özel sadece

Sana daima sahip çıkacağım

Neden ben bu yazıyı yazdığımın en önemli nedenini açıklamak istiyorum. Sen benim kölem olacaksın. Ama köleye köle olmak derken, Elif ile bir BDSM bağı içinde beraber olacaksın. Beraber yaşadıklarınızın bir bölümü burada yayınlanacak ve senin fikirlerin ile duyguların yer alacak. Bir birlik olacaksınız ve bu birlik içinde birbirinizi sevdiğiniz kadar birbirinize acı da vereceksiniz ve paylaşacaksınız. Emir üstüne birbirinizle sevişeceksiniz veya birbirinize ceza uygulayacaksınız.

Anlayacağın sen ve Elif aynı seviyede bana itaat edeceksiniz. Ne zaman istersem bu dengelerle oynayacağım ve zorlayacağım. Sonuçta dengeler daima yerini bulacaktır ama eğitimin için gereken tüm sınavları kabul etmelisin. Kolay olmayacak ama ben hep arkanda olacağım ve benim himayetim altında oldukça sana daima sahip çıkacağım.

Güven

Şimdi karar vermek sende. Kararında yardımcı olmak için sana bazı maddeleri saymak isterim. Sonuçta şu an konuya sıcak baksan da aklında çok sorular vardır. Seni engelleyen korkuların mevcuttur. Bize yazmadan önce şunları bilmeni isterim:

  • Tecrübeli, dayanıklı, güçlü olmana gerek yok. Tecrübeyi yaşadıkça edersin, dayanıklılık bir köle kriteri değildir çünkü bir şey de iyi olmak için deneyim lazım. Deneyim ise BDSM dünyamızda eğitim demektir. Eğitimini devamlı alacaksın. Eğer bu yol için kararlı olup başvuracak olursan, zaten ne kadar güçlü olduğunu göstermiş olacaksın.
  • köle Elif’in yazılarını tekrar oku. Sonuçta onun yaşadıklarını benzer ve başka şekilde yaşayacaksın. Ancak köleye köle projesi içinde benim özel alanımda bir köle olmayacaksın. Elif gibi günlüğün içinde yaşadıklarının gölgelerini paylaşacaksın. Dilersen Elif gibi gizli, dilersen tersine açık paylaşımların içinde olacaksın.
  • Senden beklediğim tek güven, itaat ve saygı. Sakın bir tek olsun bile yalan söyleme. Harbi ol, daima harbi ol ama sakın yalan söyleme!
 

Şimdi dilersen aday olabilirsin. Velev ki öncesi konuşmak ve sorular sormak istiyorsan sorun değil. İletişime girer ve adaylıktan önce sohbette ederiz.
İçinden bir ses böyle bir yola girmeni istiyorsa, şansını dene. Hayatında şimdiye kadar yaşamadığın ve yaşayamayacağın şeyleri yaşayacaksın.

Ömür kısa. Ömrü dolu yaşamaksa senin elinde.

MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

7 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

7
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x