loader image

Falaka Zoruyla Ayak Worship

falaka zoruyla ayak worship BDSM çizgi roman
Falaka Zoruyla Ayak Worship bir BDSM tadında çizgi roman projesidir. Faneti Camia daha yayındayken, Parox Dark tarafından hazırlandı. Sallenaz ile Lexa’nın bir BDSM seansından çekilen fotoğraflarla bu çalışma gerçekleşmiştir. Fotoğraflar el çizimi şekline getirilirken, düşünme ve konuşma balonlarıyla bir hikaye hazırlandı. Çizgi roman olarak asıl seanstan değişik bir hikaye anlatılıyor.

Asıl seans karelerde göründüğü gibi sert geçmiş olsa bile, çizgi romanın içindeki diyaloglar hiç geçmedi. Canlandırılan hikaye gerçek seansın bazı olaylarını birebir ele alırken, özellikle kölelerin arasında acımasızca geçen diyaloglar o şekilde olmadı. Tam bir çizgi roman abartısı söz konusu ve daha çok okurları eğlendirmek için bu tarza başvurulmuştur. Sallenaz ve Lexa birçok iki köleli seanslarda bir arada oldular ve emir geldiğinde, özellikle Sallenaz Lexa’yı çok cezalandırdıydı oluyordu. Lexa Sallenaz’ın ayakların kokusu ve tadını çok iyi bilir. Az öpüp yalamadı. Bunlar kamera arkası içinde geçerli.

BDSM kültürü

Falaka Zoruyla Ayak Worship içindeki seans gerçeklere yakın olsa da, anlatamadığı başka bir gerçek daha var. Seans bittiği zaman beraber yemeği ve eğlenmeyi de biliyorlardı. Onun için bu BDSM çizgi romanını tam anlamıyla bir çizgi roman olarak tükettin. Bazılarınız belki de aynı veya benzeri olayları hayal etmiştir. Hikayelerde en güzel tarafı, hayallerinde bir yerde canlanmasıdır.

Size Falaka Zoruyla Ayak Worship çizgi romanını okurken keyifler dileriz. Maalesef Faneti Camia’nın kapatılmasıyla BDSM ve fetiş çizgi roman projeleri de durdu. Aslında daha nice anlatılacak, yazılacak ve çizilecek romanlar olabilirdi ama bunun için destek ve bir piyasa gerek. Bu romanı basmayı bile düşünürken çok çabuk gerçekle karşılaştık. Mümkün değil denildi bize. Ancak internet fikirlerin hürlüğünü durduramaz. Buna rağmen bu proje yayıldı ve köle Elif’in blog sayfasında başka bir yerde bir Rönesans yaşıyor. Belki okurların arasında birisine vesile oluruz ve yeni nesil girişimciler benzer bir projeye imza atarlar.

Bakın, bu projede Parox Dark imzasını taşıyor. Ama Parox Dark da bir insan. Tek bir insanla nereye kadar gidilir? Bu kadar zorluklara karşı ancak birkaç sayfa için yeter. Herkes elini taşının altına koyabilir. Kalemi kuvvetli olanlar, buyurun hikayenizi yeni hikaye bölümünde yayınlayın. Kendi sitenizi, bloğunuzu ve projenizi kurun. Yeter ki BDSM adı altında bir hareket ve nihayetinde bir kültür oluşsun.

BDSM Çizgi Romanına

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

20 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

20
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x