loader image

Güven

Güven Cep Telefonu ve Yüze Boşalma paylaşımları içinde köle Elif yaşadığı en ağır güven sınavını ve arkasından gelen cezaları anlattı. Tepkileriniz çok samimi ve icabında tartışmaya açık oldu. Bu seriye son noktayı koymak naçizane bana yakışır diye düşündüm.

Şimdi bu cezayı özellikle köle Elif’in takipçileri, hayranları, onu severek takip edip de hayatının paylaşanlara sunarken, bir bağlantı kurmak istiyoruz. Hatırlarsanız geçen cep telefonu ile bir yazı serisi başlamıştı, ikinci bölümünde yüze boşalmayla belirli bir şekilde oradaki olayın toparlanması ele alındı. Fakat Elif şunu size anlatamadı, daha doğrusu anlatması mümkün değildi çünkü biz her seanstan sonra bir desenin içinde, bir diyalog içindeyiz. Bu diyaloğun içinde bütün olaylar toparlanıyor ve bu olayı şimdi sadece ben toparlayabilirim. Onun için biz size şu anda bu videoyla bu hikâyeyi serinin üçüncü ve son bölümünü sunuyoruz. Bu son bölümde şimdi ben size olayı anlatayım.BDSM & Güven

 

 
Güven her şeydir

Cep telefonu olayı çok büyük bir tane güven sorunuydu. Bazılarınız için hatta bir güven kaybıydı. Ben sizden gelen yorumlar için, sizden gelen olay ile ilgili fikir paylaşımlarınız için…hatta ve hatta bazılarınız köle Elif’le acı çekmeniz, beni çok çok etkiledi. Sizlere bundan dolayı ne kadar teşekkür etsek, ben ve kölem Elif, azdır. Sizler, adeta gerçek yaşanan bir BDSM’in takipçileri, sanki ailemizden bir parçasınız. Eğer siz şu anda yanımızda olsaydınız, eşdeğerde olurdu. Bu şekilde bizimle paylaşıyorsunuz, fikirlerinizi, düşüncelerinizi, hislerinizi. Onun için ben de sizinle bu olayla ilgili benim açımdan yaşanana açıklayayım ve artık bu konuda herhangi bir sorun olmadığını siz de anlamış olun.

Ben olayı fırsat bildim. Çünkü şöyle bir şey vardı. BDSM’de en önemli hususlardan, ayrıntılardan bir tanesi daima güvendir. Güven her şeydir. Eğer güven olmazsa, bir köle kendisini tüm varlığıyla Efendinin ellerine bırakamaz. Ama diğer taraftan Efendinin de kölesine güveni olmazsa, tüm varlığıyla ona hükümdar olamaz. Daima ve daima güvendir. Bu güven her şeyden ötedir. Elif orada bir zayıf an yaşadı. O aslen beni rencide etmemek için, yanlış düşünmemem için, üzülmemem için, orada hani bir tane bir şey görecektim, belki değişik düşünürüm diye, onun riskine girmektense olayı bu kadar çok abarttı. Ben fırsatı şöyle kullandım.

Baktım nereye kadar gidebilirim. Ben hakikaten… Elif o gün benden ayrılacaktı eğer ki bana güvenmeseydi ama Elif ne yaptı? İşte benim için gerekeni yaptı ve yaşattı. Önemli olan nedir? Güven. Bunu bazen ispat etmek lazım. Ve ben biliyordum: ‘köleyi düşürme! Güvenebileceği mi!’

BDSM gerçek hayatın filtresiz, maskesiz yaşanan bir yaşam felsefesidir

Sadece gerçek İtaat, gerçek saygı, gerçek sevgi olduğu vakit böyle sınavların baştan gelebileceğini, baştan başarılı olacağını bile bilirsiniz. Onun için ben bunları biliyordum. Benim için hiçbir tane endişe ettiğim bir an yoktu. Ben hazır mıydım onu oradan çıkarmaya? ‘Git bu kapıdan çık’ demeye. Evet, ona hep hazır olmanız lazım. Gitmeyeceğini bilseniz de. Yoksa karşı taraf için inandırıcı olmaz. Yapar mıydım, yapardım ama gerek olmadığını tekrar ediyorum, baştan biliyordum. Bu tür BDSM imtihanları bir köle için çok ağır. Ama BDSM gerçek hayatın filtresiz, maskesiz yaşanan bir yaşam felsefesidir. Yalana ihtiyaç yok! Maskeye ihtiyaç yok! Beyaz yalana ihtiyaç yok! Ve biz bu olayı çok kolay çözemedik. Elif’e neden bunu yaşaması gerektiğini ben anlattım. Uzun uzun konuştuk. Orada zaten en büyük cezasını yaşadı. Ben hiçbir sopayla, hiçbir kamçıyla, hiçbir darbeyle, hiçbir bedensel işkenceyle bu acıyı ona veremezdim.

Birazcık çıplak tabanlar gösterelim

Asıl yaşadığında değil, yaşadığından sonraki konuşmada en büyük acılarını yaşadı. Ve bu onu bir büyük adım daha öne götürdü. köle eğitiminde başarılı bir sınav verdi. Ama şunu bilmenizi çok istiyorum. Ben öyle kolay kolay kölemi yarı yolda bırakmam, öyle kolay kolay pes etmesine müsaade etmem. Ne yaptıysam çok iyi biliyordum, yaptığımda. Bir Efendi daima geleceği, yapacağı hamleyi kölesinde iyi bilmelidir. Ama madem ki bizim hikayelerimiz de belirli bir şekilde bir ceza gerekiyor, hadi o zaman. Şimdi ben sizden gelen bazı istekleri yerine getirerek, o cep telefonu için köle Elif’e çok çok ağır bir ceza vereceğim. Bu cezayı vermeden önce şu çorapları bir çıkaralım. Özellikle ayak fetişti olan arkadaşlarımıza birazcık çıplak tabanlar gösterelim.

Ayak gıdıklama

Evet, gelelim сеzaya. Şimdi Elif’e çok ağır bir ceza vereceğiz ve uzun zamandır istenen bir ceza yöntemi uygulanacak. Kusura bakmayın ben bu yöntemi pek sevmediğim için, daha doğrusu benim repertuvarımda en üste gelmediği için çok az uygularım. Ama biz sizin isteklerinizi mümkün olduğu kadarıyla bizim BDSM eğitiminde uygun olduğu yerlerde kullanmaya, göstermeye çalışıyoruz işte. Bakalım beğenecek misiniz? Bu tabanlar şimdi gıdıklanacak. Bakalım Elif’in tabanları gıdıklanıyor mu?

 

Ayak Gıdıklama Cezası

 Kendilerine BDSM süksesi vermesinler

Anlaşılan bir daha kinde biraz daha böyle gıdıklamayı tetikleyecek aletlere ihtiyacımız olacak. Bu bir giriş olsun, bu bir başlangıç olsun. Bizim asıl burada anlatmak istediğimiz başka bir şey var.

BDSM’de ceza vermede, şiddetinde, çekeceği acıda bir yarışma olamaz! BDSM’in cezası eğer yaratıcı değilse, zaten BDSM değildir. Biz buna işkence deriz. Yasadışıdır ve bir insanın yararına değildir. İnsana yararlı bir ceza uygulayacaksınız BDSM kuralları ve şartları içinde, o zaman bu cezanın her şekilde işleyeceğinden emin olun. Ve en ağır ceza, sözlerle verilen cezadır. Ağızdan çıkan kelimeler kadar yaralayıcı, acı veren bir şey yoktur. Bunu iyi bilin. Ve illaki sopayla, darbeyle bir yarış içine giren insanlar, kendilerine lütfen BDSM süksesi vermesinler. BDSM ile bir alakası yoktur.

Yaşamda tüm duygular açık ve net yaşanması lazım

BDSM acı verdiği kadar, yaşları akıttığı kadar, ayrıyeten sizin ruhunuzu, bedeninizi, enerjiyle, yaşamla, saygı ve sevgiyle doldurması lazım. Ve bazen de güldürmesi lazım. BDSM eğer bir yaşam felsefesiyse, demek ki yaşamla alakalıdır ve yaşamda tüm duygular açık ve net yaşanması lazım.

Ve dediğim gibi merak etmeyin. Bir sonraki ayak gıdıklama çalışmamız çok daha şiddetli, çok daha değişik olacak. Her şey bir başlangıç olsun ve biz onu sonra dozajını yükselteceğiz.

Sizlere tekrar ve tekrar köle Elif ve kendi adıma gönülden ve candan teşekkür ederim.


Öncesini oku…

Cep Telefonu
 

Yüze Boşalma


Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

87 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

87
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x