loader image

Götüm Yanıyor

Götüm Yanıyor
Götüm yanıyor diye okuduğunuz vakit, şaşırtıcı cezalar aklınıza geliyordur. Ve belki de sizin tahmin doğrudur.
Efendim benden memnun kalsın istiyordum. Varsa, iyi, doğru, güzel yönlerimi gösterebilmek, tüm yanlış, olumsuz, kötü ve çirkin taraflarımı gizlemek istiyordum. İnsan duştan çıkınca, az önce yatakta birlikte olduğu sevgilisinin yanında giyinmekten çekinebiliyor. Ben Efendim’in huzurunda şekilden şekile giriyorum üstelik sidikli ya da kıçı boklu vaziyette… Beni öyle tuhaf hallerde görünce, acaba rahatsız olmuyor mu diye düşünürdüm. Gerçek şu ki, o emri veren Efendim, O’nun uygun gördüğü şekle girmezsem nasıl kölesi olarak devam edebilirim! Ben Efendim için, en pis en çirkin ve en tuhaf görevleri yapmaktan geri durmam. Benim onurum gururum Efendim’e yakışır bir köle olabilmekle değer kazanır.

Kuyruk salladın mı

Bu cezamda, kamerada nasıl göründüğüm ve ne yaptığımdan ziyade düşünmeden verdiğim talihsiz cevaptan dolayı utanıyorum. Ben köleyim, kölenin bir özelliği de orospuluktur! Orospu kuyruk sallar ki, orospu olsun/köle olsun. Geçmiş yazılardan birinden gelen randevu talebine karşılık, Efendim bana ‘Kuyruk salladın mı?’ diye sordu. Ben de her zamanki gibi kıçımı korumak için, hayır Efendim, asla kimseye kuyruk sallamadım dedim. Aslında ben basit düşündüğüm için böyle cevap verdim. Hiçbir erkekle cinsellik mümkün olmadığından ve Efendim’e ihanete yeltenmeyeceğim için inatla itiraz ettim. Mantığını kavrayabilseydim olay buralara kadar gelmeyecekti. Evet, karşı cins yasak. Ama ben köleyim, orospuyum bunun ispatı kuyruk salladığımda aldığım geri dönüşlerdir. Kuyruk sallasam da ceza alacağım, sallamasam da! Ama randevuya cevabım ‘kuyruk salladım Efendim’ olmalıydı. Cezamı yine çekerdim ancak bu kadar ‘acılı’ olmazdı. Götüm yanmazdı. İyi/kötü ve doğru/yanlış kavramları Efendim’e köle olduğumdan beridir alt üst olmuş durumda. Yerleşmiş kanılar, genel yargılar veya olması gerekenler Efendim ile sil baştan…

O şeyi götüme 50 kez sokup çıkaracaktım

Bir görev ve bir ceza aynı anda. Makyaj görev günümde cezamı da çekecektim. Adım adım ilerliyordum. Çok iş vardı ama kavanozun dibinde kalan biber salçası gö… gözümü korkutuyordu. Kaçış yoktu. Makyajımı tamamladım. Banyoda çıplak ve köpek duruşunda kendime lavmanı uygulayıp temizlendim. Lavmanın rahatsız ediciliği ortada, lakin ben Efendim’in emrindeki bir köpeği ve kölesiyim. Banyoya peçetenin arasında getirdiğim biber salçasını uzun ve birkaç parmak kalınlığında olan raptiye şişesinin etrafına bolca sürdüm. (Raptiyeleri öncesinde çıkarmıştım ;)) Salçanın kokusu sızlatıyor burnumu. Kendi canımı yine kendim yakmak için hazırdım. Kendimi rahata almaya, acıdan sakınmaya çalışmadım. İlk ve tek denemede çektim videoyu. Biber salçalı o şeyi götüme 50 kez sokup çıkaracaktım. Bir hatadan sebep, başa almayı istemiyordum. Yoksa götüm tekrar tekrar yanacaktı. Salça tenime değdiğinde soğuk ama yakan o salça, ısıra ısıra ilerledi içimde. Geri çekerken çıra gibi yanıyordum. En çok çıkarırken acıyordu ve yakıyordu. ‘Götüm yanıyor’ cümlesi kafamdan çıkmıyordu. Götüm yanıyor diye video da haykırmakta istemedim çünkü hak edilen ceza çekilir. Tam 50 kez, biter mi diyordum içimden. Bacaklarım ve ayaklarım karıncalanıp uyuşuyordu biberli salça içimden geçerken.

Acıyı kuru kuru çekmek

Sayıyı yarıladığımda, salça kurumuştu. Şimdi işim iki kat zorlaşmıştı. Salça biberli olsa da, götümden içeri girerken kolaylık sağlıyordu. Acıyı kuru kuru çekmek dayanma gücümü kırıyordu. Cezayı hakettim ama bir an önce 50 ye ulaşmak istiyordum. Ah, o çıkarırken hissettiğim o acıyla karışık yanma. Üstelik kuru…

Layığımı buluyorum cezalarımla. Efendim bana söylemişti, tane tane ve güzelce anlatmıştı. Ben hep dediğim gibi, ‘anladım Efendim’ dedim ama anlamadığımı verdiğim yanlış cevapla ortaya çıktı. Bu ceza ile yola geleceğim Efendim. Bilmiyor olsaydım sorun yoktu. Söyleneni de yapamayacaksam yansın götüm!
Elimde biber salçası sürülmüş bir nesne, yüzüm bacaklarımın arasından görünür halde ve kıçım havada Efendim’in karşısında benim aklımdan geçen bunlardı. Cezamın sonunda halim de kalmamıştı. Aklım başıma geldi Efendim. Böyle bir hatayı daha yapar mıyım, affedin Efendim.

Ben orospuyum. Ancak önemli bir farkla, sadece Efendim’in fahişesi ve orospusuyum.

[private role=”subscriber”] [/private]

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

34 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

34
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x