loader image

Sahibe

Sahibe - Mistress Afitap ‘Sahibe’ adındaki kitap çıkalı birkaç ay oldu. Mistress Afitap yürekli bir girişim yaparak hayatını kaleme aldı ve Türkiye BDSM camiası adına bastırdı. Sahibe kitabı çok büyük tartışmalara neden oldu. Okuyanda okumayanda fikir yürütmeye çalıştı. Lakin ön yargısız konuya yorum getirenler azınlıkta kaldı. Hatta Afitap Hanım birçok sözlü saldırıya maruz kaldı.

Mistress Afitap mücadele etmeyi iyi bilen ve başaran bir kadındır. Eminiz Sahibe kitabı bu tür girişimlerin sadece bir başlangıcıdır. Kimse birisini sevmeye, onun yaptıklarından dolayı memnun kalmaya veya alkışlamaya mecbur değildir. Fakat o kişiyi ve başarılı işini küçümsemeye de mecbur değildir.

Biz Afitap Hanımı girişiminden dolayı ayakta alkışlıyoruz. Başarıların arkasının gelmesini diler, BDSM camiamızı iyi ile doğru şekilde temsil etmesini dileriz. Gönülden dilerim ki bir yeniden birliğe vesile olur ve başka insanlara benzeri girişimlerde bulunmaya vesile olur.

köle Elif bunun için kısa bir video çekti. Umarız artık birbirimize köstek olacağımıza destek olmaya bir örnek olur – Parox Dark


Sahibe Video
Sahibe adında kitabı

Herkese merhaba. Şimdi sizlere benim için ilk olan bir video çekeceğim. Size bu kitap tanıtmak için şu anda karşınızdayım. Afitap Hanımın ‚Sahibe‘ adında kitabı. Efendim ile bu kitabı alır almaz size tanıtmak istedik. Henüz okumaya başladım. Ancak yorum yapacak kadar bilgi sahibi değilim. İçeriğini çok merak ediyorum. Okumak için sabırsızlanıyorum. Kitabı görüp ve elime aldığımda çok heyecanlandım. Sizlerle bunu paylaşmak istedim. Belki aramızda okumak isteyenler vardır. Belki içinde bu tür yazıları kendince karalayanlar, bir köşede yazanlar, böyle bir şeye cesaret etmek isteyenler vardır. Onlara örnek olsun diye size bu videoyu göndermek istedik.

Şu an size kitabı tanıtmak istiyorum ama bazı kelimeler beni içine çektiği için alıkoyuyor sizlerle konuşmaktan. Heyecanlı kitap olduğunu düşünüyorum. Maddi ve manevi olarak desteklenmesi gerekiyor kesinlikle çünkü örnekleri çok fazla yok bizim için.

Artık biraz gözle görülür, elle tutulur şeylerin olmasına ihtiyacımız var bence. Çünkü yeterince saklanıyoruz, bastırılıyoruz, yargılanıyoruz, yadırganıyoruz. Bu tür hareketlerin ortaya çıkışı hepimize çok iyi gelecek bence. Aramızda birkaç kişinin, belki Beyefendilerin, belki başkanın Efendileri, belki de kölelerin böyle yazıları vardır. Onlara bu cesaret olacaktır. İyi ki Afitap Hanım bu kitabı yazmış. Umarım devamı gelir. Kendisine bu kitap için teşekkür ediyorum ve ayaklarının altından öpüyorum.

Hoşçakal.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

13
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x