loader image

BDSM içinde İHMALLER – Bir Ceza Anısı

BDSM içinde ihmaller - bir ceza anısı
BDSM içinde ihmaller vazgeçilmezdir. Ardından ceza ile kölenin eğitimi sağlanır. İhmalsiz ve hatasız insan olamaz. Ancak kölenin her ihmali ve hatası her Efendinin dilerse sadistçe, aşağılayıcı ve karanlık duygularına yol açar. Bunların ne anlama geldiğini köle Elif ceza anısını paylaşarak bize Youtube’da yayınlanan BDSM videosunda anlatıyor.

Merhabalar. Ben bugün size bir ceza anımı anlatmak istiyorum. Çok yakın bir zamanda oldu. Taze taze anlatmak istiyorum. Bizde bir söz vardır. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Canlı canlı örneğini yaşadım kendi üzerimde. Dersimi alsam da, cezamı alsam da temel görevlerimden birini unuttum, erteledim ve ihmal ettim. Artık adına ne deniyorsa bunu yaptım. Ama eminim ki, benim yerimde hangi köle kadın olsa aynı hatayı yapar. Çünkü, benim aklım her zaman başımda olmuyor. Aklımı çelen durumlar oluyor. Bu Efendim’in sohbeti oluyor, bakışı oluyor. Geçirdiğimiz vakit oluyor. Hiçbir kadın diyemez ki, Efendim beni etkileyemez. Ben görevime odaklanırım. Benim de aklımı çelen saygısızlık yapmak istemiyorum ama Efendim.


Youtube’da izle

Ama ben yine görevimi erteledim ihmal ettim

Hatamın ne olduğuna gelince, Efendim’in ayaklarını yalamayı ihmal ettim. Birkaç gün üst üste. Bazen fırsat oldu ben dile getiremedim. Bazen de gerçekten de o günün getirisiyle mümkün olmayacaktı. Ama dile getirmedim. Dile getirmem lazımdı. Köpekliğimi göstermem lazımdı. Ama ben yine görevimi erteledim. İhmal ettim. Beklemediğim bir anda bunun geri dönüşünü acı bir şekilde pis bir şekilde aldım.

Ben yine öyle Efendim’e hayran hayran bakarken güzelce sohbet ettiğimizi düşünürken nasıl olduğunu anlamadığım bir geçiş yaşadık. O gün havanın da soğuk olması sebebiyle ayaklarımda Efendim’den izin alarak giydiğim terliğim vardı. Emir ile önce onları çıkardım. Sonra tamamen soyundum. Ne olduğunu anlamamıştım ama denileni yapıyordum. Efendim emredince köpek duruşuna geçtim. Yere o anda içtiği içeceğini döktü. Benim yerden yalamamı emretti. Çünkü ben temel görevim olan Efendim’in ayağını yalamayı ihmal ettim. Belki de burun büyüklüğü yaptım. Belki kıçım kalktığı için tenezzül etmedim, bilmiyorum. Oldu bir şekilde. Ama saygısızlık değil, kötü niyet değil.

Ceza benim anlamamla bitmeyecekti

Sonra ben o içeceği yerden yalamaya başladım. Efendim özellikle kirli bölgelere, evin kirli noktalarına dökmeye başlamıştı. O an anladım ki, ben sadece Efendim’in ayağının altını yalamayı değil evi de temizlemeyi ihmal etmiştim. Çünkü, yerdeki kirleri pislikleri yakından görebiliyordum. Çok belirgindi. Efendim, köpeğinin burnunu yerdeki pisliklere iyice sürüyordu. Ben yerin kirini yalarken çıplak vücuduma soğuk bir sıvının damladığını hissettim. Bu esnada evin içinde gerçekten bir köpek gibi zemini yalayarak dolaşıyordum. Dizlerimin ve ellerimin üzerinde. Oradan oraya sürüklüyordu Efendim beni.
Hatamı ve ne yaptığımı anlamıştım. Ama cezam sürüyordu. Ceza benim anlamamla bitmeyecekti.

Tabii, biraz burnumun sürtülmesi gerekiyordu. Ben miydim Efendim’in ayağını yalamayan. Bu sefer dilim pis zemini yalıyordu. Evin kirini yalıyordum. Sırtıma soğuk bir şeyler dökülürken hem irkiliyordum, hem de yerdeki sıvıyı yalıyordum. O an sokakta yağmurdan ıslanmış köpek gibi hissettim kendimi. Ondan farkım yoktu. Hatırladığım kadarıyla sırtıma ve kalçama birkaç terlik darbesi de yedim. O güne kadar sözel ve fiziksel olarak bu konuda çok ders aldım. Ama sonuçta ihmal ettiğim güne yine geldim.

kölenin ne olduğunu hatırlaması için dört ayağının üzerinde burnunun pisliğe sokulması gerekiyormuş

Bu ceza bana dersimi çok iyi verdi. O günden sonra imkanların dışında bile olsa Efendim’in ayaklarını yalayabilir miyim diye hep sormaya çalıştım. Bu benim hafızamı güçlendirdi. Bazen kölenin ne olduğunu hatırlaması için dört ayağının üzerinde burnunun pisliğe sokulması gerekiyormuş.

Bunun en pis ve en etkili halini yaşadım. Bundan sonra en azından bu hatayı bir daha gerçekleştirmeyeceğim. Ben gerekeni anladım. Efendim’den gelen mesajı iyi değerlendireceğim. Burnu boka sürülmüş bir sokak köpeği gibi olmakla beraber devamlı dilini ağzını Efendim’in ayağına uzatan tatlı bir köpeğe dönüşeceğim. Yerini ve haddini bilen bir süs köpeği gibi olacağım.

Hatamın farkındayım ama beni yoldan çıkaran Efendim’dir. Ben Onun ayaklarının altında yanında yürümeye devam edeceğim. Kendimi kontrol etmeyi deneyeceğim. Umarım olur. Hayran hayran bakarken Efendim’in ayaklarıyla da ilgileneceğim. O benim cici burnum yerlere çok sürtülecek bu belli.

Bütün kadınların ayaklarının altından öpüyorum. Diğer misafirlerimize de öpücüklerimi gönderiyorum.
Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum.

Hoşçakalın.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

13 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

13
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x