loader image

Ağır Çekim Falaka 1

Ağır Çekim Falaka 1 Ağır Çekim Falaka projesi nedir? Bir önsözle başlayalım. Acıya tutku, tutkuyla tutkulu acıyı arattırır. Bu Falakadır. BDSM tutkunun kökünü merak ediyoruz. Belki ağır çekimin sayesinde falakaya olan sevgimizi daha iyi anlayabiliriz. Ağır Çekim projesi sayesinde falakayı değişik bakış açılarından inceleceğiz. Falakanın ayrıntılarını incelemek için adeta zamanı yavaşlatacağız.

Sizin anlayacağınız ağır çekim şeklinde falakanın ayrıntılarına gireceğiz. Ağır çekim falaka projenin ilk videosu sadece bir giriş. Başarılı olduğu vakit arkası gelecek ve başka BDSM alanlarında benzeri şekilde çalışmalar olacak.

Ağır Çekim Falaka 1 videonun ikinci fragmanı sadece köle Elif Blog web sitesinde mevcuttur ve köle Elif’in okurlarına özel bir yapımdır. Bu fragman videonun içinde BDSM eğitim amaçlı geçen konuşmalara yer veriyor. Tüm proje bir ilmi araştırma tadında olduğu için, mevcut anlatmalar açıklayıcı ve eğiticidir. BDSM içinde, aslında hayatın içinde olduğu gibi, öğrenmenin sınırı yoktur. BDSM dünyasında bir Efendi kölesinin tüm sorumluluğunu üstüne aldığı için, onun gelişimi, eğitimi ve daima daha da ustalaşması vazgeçilmez bir biçimde önemlidir!


Ağır Çekim Falaka 1 Fragman 2

– BDSM Eğitim Videosu –
Hiç göremediğimiz ayrıntıları göreceğiz

Bugün yeni bir proje ile karşınıza çıkıyoruz. Falakanın etkilerini hızlı kamera ile çekmek istiyoruz. Hızlı kamerada, değişik aletlerle vurulduğu zaman aslında nasıl bir etki yarattığını, nasıl acıyı yaydığını birazcık da ilmi açıdan yavaşlatılmış video ile izlediğimiz vakit belki önceden hiç göremediğimiz ayrıntıları göreceğiz.

Kırbaçla vurduğumuz vakit görüntülerimiz budur.
Şimdi ise herkesin evinde veya üstünde bulunan kemeri kullanacağız. Kemeri, çift katlıyorum. Tek katladığımızda, tabanlara değil de ayakların üstüne acı vermiş oluyoruz. Önce çift katlı kemeri deniyoruz.
Kemerle neyi görüyoruz. Tabanların özellikle iç taraflarına ağırlık veriyor. Kamçı ise birçok alana sıçrayabiliyor.

Kırbaç vs. Kemer

Sıra geldi kırbaca. Kırbaç, hız aldığı zaman o kadar dağılmıyor. Onunla da iç tarafa gelebilirsiniz. Ama iç tarafına gelebilmeniz için çok kısa vadeli vurup çekmeniz gerekecek. Bu, biraz zor olması ile beraber yine başka yerlere dağılıyor. Kırbacın güzel olduğu tarafı bu işte. Kırbaç başka bir zevk. Kırbacın dağılma ve başka yerlere acı verme tehlikesi var. Ve bu güzel bir şey.

Kemerde öyle bir esneme durumu yok. Kemerde, sadece katladığınız zaman daha geniş bir alana vurabiliyorsunuz. Fakat, kemerin uç kısmındaki ağırlık tabanların iç kısmına daha çok acı veriyor. Videodaki vurma şekliyle vurduğumuzda iki ayağın orta tarafına, o yuvasını tamamen doldurabilirsiniz. Oranın acısı bambaşkadır.

Elektrikli Çubuk

Gelelim şimdi Elif’in çok çok sevdiği elektrik çubuğuna. Elektrik çubuğunda ne olduğunu şöyle anlatabiliriz. Belki bazılarınız bilirler, tarlalarda ineklerin koyunların kaçmaması için tel gerilir. O tele biraz cereyan verilir. Gençken bu yaramazlığı yapan erkekler bilir. Tele işeyen erkekleri öyle bir cereyan çarpıyor ki. Aynısı değil. Fakat, nokta vuruşu müthiş. Nokta vuruşu kadar o sesle beraber öyle bir korku yaratıyor ki. Bakınız ben, Elif’e doğru yaklaştırdığım zaman reaksiyon var. Tekrar bakıyoruz reaksiyona. Daha hiçbir şey yapmadım. Alette cereyan yok. Peki, onun cereyanı nedir onu da gösterelim. İki kalem pille çalışıyor. Sonra bu iki pil ne yapıyorsa, güzel bir etki yaratıyor.

– Acısını bir tarif et de insanlar anlasınlar.
– Yalnız başına acısını düşündüm zaman dayanılmayacak bir şey değil ama o yaklaşma hissi insanı çok tedirgin ediyor. Arkamdan bununla koşsam kendimi uçurumdan aşağı atarım Efendim.
– Bir de seyircilerimize bir anlatır mısın? Falaka sırasında onun içinde cereyanın acısını tarif eder misin? Ve sonra acıyla ne yaptığını.
-Elektrik bence falakadaki ateşi harlıyor. Daha fazla hassaslaşmasına olanak sağlıyor. Ayağımdaki ve tabanlarımdaki acıyı daha fazla daha iyi hissetmemi sağlıyor aslında. Ne derece vurduğunuzu daha iyi anlıyorum o zaman. Gördüğünüz gibi bazı noktalarda hemen elektrik vermiyor. Özellikle ayakların kuru olduğu bölgeler.

Cane Sopası

Gelelim Elif’in bayıldığı bir işkence aleti olan cane sopasına. Cane sopanın en iyi tarafı çok esnek olmasıdır. Ayrıca, vurduğunuz vakit bambu sopalardaki gibi kopan parçalar derinin altına geçmiyor. Onlar derinin altın geçtiği zaman hem yara açıyor ve o kıymıklar icabında derinin altında kalıyor. Ve bu çok acı veren bir şeydir. Ve ayrıca çok sağlıksızdır. Cane sopası özellikle BDSM’in içinde esnek olmasından, verdiği hasardan dolayı ve icabında sert kullanıldığından dolayı kendi kendine kırıldığı için önereceğimiz sopa türlerindendir. Ve en iyilerdir. Hem acı vermede hem zevk verirler. Her vurduğumda esniyor. Ve siz bir kere vurduğunuzda, iki üç kez vurmuş oluyorsunuz.

Bu sopanın özellikleri sadece esnekliği, yapısı ve hatta dolgusuyla sınırlı değil. Soyulmuş ve soyulmamış arasında da fark var. Soyulmamış olanlar genellikle biraz daha serttir. Ve bu ayrıca kalınlığına göre de etkisini değiştirir. Kalın olanın acısı daha derinlere gider. İnce olanı deriye, daha çok üst tabakaya etki gösterir.


Ağır Çekim Falaka 1 Fragman 1

– Zamanı Yavaşlatıyoruz –
Refleks olarak bir ayağıyla diğer ayağını korumaya çalışıyor

Cane sopasıyla vurduğumuz her bölgeye ağır bir etki bırakıyor. Genelde kızaran bölgeler oluyor. Cane sopasını yatay şekilde tutup vurduğumuzda üst taraflara kadar etki verebiliyor.
Şimdi ise ince sopayı ele alıyoruz. İnce sopa, üst tabakaya daha çok acı veriyor. Kalın sopa içeriye doğru, kemiğinize yakın acı veriyor. Ama iyi bir tarafı varsa kemiğe etkisi azdır. Ağır ve kalın bir sopa, mesela oklava sakın ve sakın onu kullanmayın. Oklavanın, BDSM’ de yeri yoktur. Falakada kullanılacak en son alettir. Ki, en son derken BDSM açısından demiyorum, hiç kullanılmamasını tavsiye ederim. Çünkü, ağır ve kalıcı hasar bırakabilir.

köleniz ayaklarını aynı hizada tutmayı başaramadığında ona kızmayın. O, refleks olarak bir ayağıyla diğer ayağını korumaya çalışıyor. Eğer ayak baş parmağında kelepçe olmasaydı, büyük ihtimalle ayaklarını bir diğerinin üstüne koyacaktı. Ayrıca, BDSM’in içinde lütfen kölelerinize belirli imkanlar tanıyın. Kendisini koruyabilsin. Reflekslerine yenik olabilsin. Çünkü, onu düzeltmeye çalışırsanız size aslında suni bir köle lazım. Robot alın daha iyi. Bunu ancak robot düzgün yapabilir. Unutmayın kölenizin bir ruhu var.

10 sopayı kölenize layık görürseniz

Evet, sevgili izleyiciler.
Umarım çekim hoşunuza gitmiştir. Eğer çekimimizde eksik varsa bunu bir ilk olarak kabul edin. Çünkü, bu şekilde herhangi bir video çekilmedi. Biz, yavaşlatılmış videolar serisini devam ettirmek isteriz.
Şimdi, videoda sona doğru bir klasiğine geliyoruz. Elif’in bir ricası var Efendi’sinden.

Estağfurullah Efendim. Ben ancak size yalvarabilirim. 10 sopayı kölenize layık görürseniz çok mutlu olurum Efendim.

Ağır Çekim Falaka ve devamı

Ağır Çekim Falaka gibi çalışmaların devamını istiyorsanız lütfen destek verin, yorum yapın ve bizim projemizi sosyal medya platformlarında paylaşın. Bu tür projeler ilgi ve destek gördükçe daha da yayılır ve çoğalır. Ayrıca başkaları da aktif olup, kaliteli çalışmalar paylaşırlar. Bir BDSM camiası büyümesi ve gelişmesi için bunlar vazgeçilmezdir.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

5
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x