loader image

Oral Seks

Oral Seks
Seks, bedenlerin diyaloğudur. İlişkiyi en özel anlara taşımada, bedenin etkisi ve katkısı büyük. İnsanın yine kendisine benzeyen birinden bu hazzı alması büyük şans. Bireyken çift olmak. Herkesin birlikteliklerden aynı tadı aynı heyecanı alamadığı doğrudur. Alışkanlıklar, öğretiler, ön yargılar ve korkaklık bizi birçok şeyden mahrum bırakıyor. Bende, basit biriyken, sadece Elif iken, oral sekse tepkiliydim. Aşağılanma olarak algılayıp, hayatta yapmam. Ne yapacakmışım ki diyenlerdendim. Ama karşımızdaki kişiyi çok seviyoruz! Sevgisini belli organlara göre belirleyen yanlış ve samimiyetsiz fikirlerimiz var. Oral sekse mesafeli olup kendisine yapıldığında hoşuna gidenler parmak kaldırsın. 😉

Gizlenmek isteyenler, kendilerine yakalanırlar! Biraz kendimizi aşmalı, farklı deneyimler kazanmalıyız. Fazlası olduğumuzu bilmiyoruz. Kim bilir belki korktuğumuz, (iğrendiğimiz demek istemem, sevgimizi ifade ettiğimiz kişiye karşı bu hissiyat oluşmaz) gibi değildir. Hep mutlu olmaya şartlanıyoruz. Bilmiyoruz. Mutlu etmek de kişinin kendisi için bir ihtiyaç. Biraz fedakarlık, biraz sevdiceğini mutlu edebilme yetisi de bize bambaşka tatmin sağlayacaktır. Çoğu erkeğin içinde ukdedir, oral seks.

Efendim, benim yani kölesinin ağzını sikiyor

Kendini daha erkek hissettiklerini ve önünde diz çökülmesinin ayrıca bir haz olduğunu düşünüyorum. Diz çökmek, cinsellik çerçevesinde kadın erkek eşitliğine aykırı değil ki… Kıyafetler çıkınca biri hariç tüm sıfat ve statüler geçersiz hale gelir. O da, köle/Efendi. Efendim ile benim yaşadığım oral seks değil bir kere. Efendim, benim yani kölesinin ağzını sikiyor. Emredildiği zaman, diz çöküp pantolonu açma aşamasında tek gayem Efendim’i memnun etmektir. Bu benim orospuluk görevim. Ne zaman isterse ve hangi şartta olursa mecburum.

Her ilişki muhakkak orgazm ile sonuçlanacağı fikri bizi hayal kırıklığına uğratır ve bu bencilliktir. Kadınlar, erkeğinin gözlerine bakarak onu nasıl etkilediğini görmeyi ihmal etmemeli. Kalbinin atışı, vücudunun tepkisini mutlaka gözlemlemeli. Bu kesinlikle, kendisini ezik hissettirdiği fikrinden vazgeçirecektir kadını. Aksine, dişiliğini önce kendine sonra partnerine gösterir. Bu kadının gizli gücüdür. Etkinizi merak etmiyor musunuz! 😉

Siki ağzımızdan çıkarıp elimizle boşalmasına yardım ederiz

Bu kadarını konuşup ve neden olmasın’ı sorgularken, son aşama hakkında bir şeyler söylemek bazılarına fazla gelebilir. Yalnız, yazmadan edemeyeceğim. Erkeğin spermlerini yutmak irrite ederdi beni. köle değilken ne saçma şeylerle doluymuş beynim. Pis ve sağlıksız olarak değerlendiriyordum. Benim gibi onlarcası vardır eminim. Ama neden olmasın! Zararsız olduğunu biliyoruz. Bir dolu kimyasalı yüzümüzde kullanırken ve deterjana temas ederken tereddüt etmiyoruz. Sevgilimiz ya da partnerimizden gelen bir sıvıya olan tahammülsüzlüğümüzü anlamıyorum. ‘O sıvı da dahil’ sevmeliyiz bence. Sevgiyi, değeri göstermenin sayısız ama etkili yollarından biri işte. Hatta bunu fırsat olarak da görebiliriz. İlişkide başka bir yer elde edebiliriz. Rengimiz değişir. Ritmimiz ve uyumumuz daha hoş olacaktır.

Yutma eyleminde istemsiz öğürme normal karşılanmalı. Aşılabilir, ilk olumsuzlukta vazgeçilmemeli. Ayrıca bunu iki tarafta başarısız olarak görmemeli. Anlayışla karşılanırsa yeni denemelerin önü kapanmamış olur. Refleksler zamanla kontrol edilebilir. Zorlanan bir kadın yapamayacağını hissederse, anın büyüsünü hiç bozmadan birkaç küçük yöntem ile durumu değiştirebilir. Mesela, anlıyoruz ki bu defa yutamayacağız. Sona doğru siki ağzımızdan çıkarıp elimizle boşalmasına yardım ederiz. Partnerimizin bacağına veya üzerine akan spermlerin tamamını dilimizle yalayarak yutabiliriz.

Ya erkekler bizden rahatsız olup, oral seksi tatmasaydık

Hiç denemeden reddetmek, kadının şahsi hissiyatını da gözardı etmesi, aslında önce kendisine haksızlık. Kendimize oral seks yapıldığını bir hayal edelim…

  • Zevkten kendimizden geçmiyor muyuz?
  • Peki, erkeğin bunu kadına yapması onu boşalttığı için mi?
  • Yoksa amacı bizi mutlu etmek mi?
  • Ya erkekler bizden rahatsız olup, oral seksi tatmasaydık…

Erkek, kadına büyük bir istekle ve hevesle oral seks yapmıyor veya yapıyor olabilir. Bazı kadınların siki ağzına alıp, boşaldığı zaman zorlanıp erkek için yaptığı gibi, erkekte zorlana bilir. Ama biz zaten sevdiğimiz için zorlanmaktan zevk duymaz mıyız? Ve bu zorlama hevese dönüşürse? Bence kaçırdığımız çok şey var. Oral seksten uzak duran kadınlar ve erkekler denediklerinde, kendilerinde başka bir kapıyı açacaklar.

Efendim’in orospusu olmak gurur verici

Cinsellik ne kadar derinleşirse ve çeşitlenirse aitlik o derece pekişir. Ait olmak özellikle kadının hep arzuladığı bir şeydir. Erkeğinin spermini yutmak, onu hücrelerine katmak ne güzel bir ayrıcalık. Çekinceler, utanmalar, ayıp karşılamalar vs. çiftlerin iplerin zayıfları noktalardır. Bunları halledip birbirimize karı şeffaflaştığımızda inanılmaz rahatlayacağız. Heyecanı canlı tutmanın yolu ise, denemeye değmez mi? Biliyoruz ki, yapmam/yapamam diyen kadınların, ‘Acaba denesem, yapsam nasıl olur’ fikri mutlaka akıllarından geçiyor.

köleye ağzını siktirmesi için emir gelmesi yeter! İster sevsin, ister sevmesin yapmaya mecbur. Son damlasına kadar da yutacak. Ben yaparken kendimi mutlu hissediyorum. Efendim’in orospusu olmak gurur verici. Tüm hizmetlerini karşılayabilmek benim için çok önemli. Başarılı olduğumda bunun sevinci ayrı. Efendim’in proteinlerini vücuduma katmayı seviyorum. köleliğim kanıma işliyor adeta. Başarısız olduğumda ise, cezalandırılacağımı biliyorum. Yalnız, bu benim adıma kötü bir sonuç değil. Falakaya bir sebep çıkmış olur ki, bu da kazançtır benim için. Hem köle olarak ne yaparsam yapayım değerimin bir köpek kadar olduğunun farkındayım. Yaptığım hiçbir görevim yerimi değiştirmez.

Değerim bir köle ve orospu kadardır. Efendim beni dilediği şekilde ve dilediği kadar kullanır.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

11 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

11
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x