loader image

BDSM & Fetiş Sohbet 4 – TikTok Canlı Yayın

BDSM & Fetiş Sohbet 4 - TikTok Canlı Yayın Merhabalar, TikTok canlı yayınımıza hoş geldiniz. Şu an ilk kez böyle bir şey deniyoruz ve ben çok heyecanlıyım. Sizlerle böyle canlı canlı olmaktan mutluyum.

İnşallah ilk denememiz güzel geçer ve devamı gelir. Şu an ben de neler olacağını çok bilmiyorum heyecanlı olduğum için. Sizlerden gelen soruları cevaplamak istiyorum. Varsa eğer merak ettikleriniz.

-Şimdi odaya herkes arka arkaya girdiği için belki senin hani bir giriş yazılarını ya da giriş mesajlarını tekrarlaman gerekir. Ayrıca kendin dikkat edersen şu an da devamlı gidip gelenler var.

Falakadaki kadar gerginim şu anda

Bir de şöyle ilk canlı yayında hani öyle müzik, fon müziği daha yok.
Bu bir ilk deneme. Nasıl gelişmeler olacağını bilmiyorum. Zamanla beraber göreceğiz. Hoş geliyorsunuz gerçekten. Şu an sayılar arttıkça ben daha çok heyecanlanıyorum.
Aranızda günlüğümü bilenler var mı acaba merak ediyorum. Yoksa tesadüfen mi katılıyorsunuz? En az falakadaki kadar gerginim şu anda. Ter bastı.

Ben bir yandan elindeki telefonu kullanıyorum. Yazıları okumaya çalışıyorum. Gelen misafirlerimizi görmeye çalışıyorum. Çünkü karşımdaki ekranları görmek zor. Mesafeden dolayı. Hep izlediğimiz videoların nasıl çekildiğini bu şekilde görmüş oluyorum ben de. Demek ki böyle oluyormuş.

Ahmet Bey teşekkür ederim. Yayına karşı yaygınlaşmasını sağladığınız için.
Ojeleri şu an da yaklaştıramıyorum. Kameralar daha net çeksin diye onları bozamıyorum maalesef. Ayaklarıma ilgi hoşuma gidiyor mu diye bir soru gelmiş. Bir kullanıcıdan. İlk başlarda şaşırıyordum. Çünkü bu alana uzaktım.

En güzel ayaklı köle

Bu alana girince insanların fetişlerini öğrendikçe ve ayaklarıma ilgi gösterdikçe benim hoşuma gitmeye başladı. Evet beğeniyorum. Benim de hoşuma gidiyor.
İlgi gösterenlere teşekkür ederim. Niza selam. Hoş geldin.
Aynı kullanıcıdan yeni bir soru gelmiş. Normalde yani fark etmeden önce oje sürüyor muydun ayaklarına? Evet oje sürüyordum ama bu kadar önem vererek, değer vererek, severek kullanmıyordum. Şimdi kendime, beğenenlere ve köle ruhuma saygımdan dolayı daha severek kullanıyorum.

Yayın şu an da Köln de değil. İstanbul’da. Bu Niza’nın sorusuydu. Köln den mi yayın diye. Onu cevaplamış oldum. Yani siz demek Köln’densiniz.
Bunu günlüğümde de fark ediyorum, bu yayında da fark ediyorum. Bu tür paylaşımlar, bu tür yayınlar genelde paylaşımlarla çok daha, katkılarla çok daha öne çıkıyor. Yararlı oluyor. Ben burada tek başıma ne söylesem, ne konuşsam sizlerle olan bir dialog kadar farklı olmayacak. Onlardan iyi olmayacak. Sizlerin katkısı çok önemli, yanımda olmanız çok önemli.

TikTok bazı içerikleri cinsel içerikli bulduğu için

Çelik Bey teşekkür ederim. Sağ olun. En güzel ayaklı köle diye yorum yazmış kendisi. Teşekkürler. Aramızda bir köle var mı acaba? Ben de bunu merak ediyorum. Galiba aramızda bir köle yok.

O zaman şöyle sorayım? Sizler ne zaman, eğer ayaklara ilgi duyuyorsanız, ayaklara ilgi duymaya başladınız o zaman fark ettiniz. Bize gelen bazı sorulardan yola çıkarak cevaplayayım o zaman ben.
Mesela bir soru vardı. Bazı videoları neden Tik Tok’ta bulamıyoruz? YouTube’da oluyor diye. TikTok bazı içerikleri cinsel içerikli bulduğu için veya erotik bulduğu için biz yayınlasak da biz paylaşsak da hemen siliyor.
Ve sizlere ulaşamıyor. Bu yüzden YouTube biraz daha bize kolaylık sağlayabilir.

Çelik Bey soruma cevap vermiş. Sağolsun. Kendime bildiğim bilen Ayak fetişistiyim. Bu bence sonradan olan bir şey değil. Peki. Ben sonradan bu tarz şeyleri fark ettim.
Bize son zamanlarda bir soru gelmişti.

Ben aslında fetiş olduğumu fark etmedim

Ben bu soruyu okuduğumda gördüğümde şaşırmıştım. Tabi ki herkesin ilgi alanı farklı olabilir. Soru şöyleydi. Neden devamlı Falaka videoları geliyor?
Daha önce de cevap verdiğim şekilde başlayayım ben cevabıma. Her ilişkinin, her BDSM ilişkisinin varlık verdiği bir alan vardır. Yöntem vardır. Teknik vardır. Bende de Falaka daha çok faydalı oluyor. Cezalarda daha fazla caydırıcı oluyor. Hatalara karşı etkili bir ceza yöntemi. Her falakadan önce alışamıyorum ben evet. Her defasında korkuyu yaşıyorum, hissediyorum.

Ama falakadan kalkınca da gerçekten kendimi çok iyi hissediyorum.
Arınmış hissediyorum. O yüzden şu anda hissettiğim şey falakadan daha etkili bir ceza yöntemi olamazdı herhalde. Bu demek değildir ki farklı bir cezamız yok, farklı bir tekniğimiz yok. Günlüğümde, kölelik günlüğümde bakarsanız çok çeşitli videolarımız var, çok çeşitli cezalarım var. Geriye dönük araştırma yaptığımızda birkaç günlük, birkaç yıllık bir geçmişi yok. Altı yıllık bir birikim var orada. Çok çeşitli videolarım var deyip geçemeyiz. Ben aslında fetiş olduğumu fark etmedim. köle olmakla gelen bir şeydi bu.

Onların ayaklarının altından öpebilirim ancak

Bu konuda Efendim’den bilgiler edinerek, sizleri tanıyarak, sizlerin ilgilerini görerek bende oluşan bir şeydi. Yani bende sonradan oldu. Sizdeki gibi değil maalesef. Bir şey söylemek istiyorum ben. Neden çoğunlukla falaka videoları? Videoların içeriği genelde falaka evet ama orada anlatılanlar çok farklı. Çok farklı duygular, hissiyatlar, hatalar, yanlışlar, düzeltmeler var. İşlem aynı ama hissettirdiği duygular çok farklı. Bir sorumuz var Suskun diye bir kullanıcıdan. Nasıl bir şey bu? Yani nasıl bir zevk ayak fetişi?

Ben her ne kadar sonradan bu alanı tanımış olsam da buna verebilecek en iyi cevabı kendini bildiğinden beri bu şekilde hisseden insanlardır aslında. Benim ayaklara olan ilgim sadece öncelikle efendimin ayaklarının altını öpmekle başlıyor. Öncelikle kadınların ayaklarına karşı bir ilgim var. Bu da onlardan dolayı kendimi daha aşağıda görmemden başlıyor. Bütün kadınlar benden üstündür mottosuyla. Ben onların ayaklarının altından altından öpebilirim ancak. Değerim yerim ve Efendim’in ayağından altından sonra kadınların ayağının altındadır diyerek bakış açısıyla başladı bende.

Ben bok yemedim

Bir izleyicimiz e-posta yoluyla soru sormuş. Bu konuda iyiyim dediğim için ben scat olayına giriyor muyum? Yani bok yiyor muyum? Ben kendi adıma böyle bir şeyi Efendim’in belirlediği kurallar çerçevesinde yaşıyorum. Sağlık engeli olduğu için bu konuda Efendim’in bokunu yemekle onun götünü yalamak eşdeğerdir. Yani sorumuzun cevabı ben bok yemedim ama Efendim’in uygun gördüğü şekilde bokunu yiyecek kadar eşdeğerde olan götünü yaladım. Suskun kullanıcı öpülecekse kalacak kadar güzelikler varken tuhaf geldi saygı duyalım demiş. Teşekkür ediyoruz.

Bir soru gelmiş. Ona güldüm. Bana itaat eder misin? Hayır. Asla.
Suskun devam ediyor. Ben de erkeğim ama lezbiyen hastasıyım. Çok seviyorum beraberliği.
Evet hepimizin farklı ilgi alanları var. Böyle ortamların en güzel yanında kimse kimseye neden demiyor.
Çünkü herkesin farklı zevkleri, keyifleri, fetişleri var. Hepimizin birbirimizden öğrenecek çok şey var. Ben fantezi yönündeyim.

Ayak tabanlarıma iğne kimse batıramaz

Acıda olması lazım fantezinin demiş. Ne kadar acı acaba? Bir sorumuz var. Pradom’a itaat eder misin? Prodom hiç Efendi olabilir mi sence? Nacizane bence olamaz. Eğer aramızda onlardan birileri varsa saygı duyuyorum kesinlikle. Ben en azından kendi adıma prodom olan kişiye itaat edemem. Çünkü orada bir beklenti var. Ben onu karşılayamam. Benim için her şey hayatın içindeki gibi doğal olmalı. Planlı programlı olmamalı. Benim beklentilerimi karşılayacak şekilde ben belirlememeliyim.

Benim ayak tabanlarıma iğne kimse batıramaz Efendim’den başka. Böyle bir şeye müsaade yok. Bu sizin hayallerinizde kalabilir ancak.

Ellerim ojeli değil. Tatma tırnaklar.
İnce çorap hakkında düşüncelerim kadınlar giyince onlarda görünce çok hoşuma gidiyor. Ama ben genelde çıplak ayaklı olmam gerektiği için genellikle uzak kalmayı tercih ediyorum. Giydiğim zaman da çok fazla üzerimde kalmıyor zaten.

Prodomluğa karşı değilim

Bir şekilde ya hata yapıyorum ya da falakaya çekilmem gerekiyor. Çıkarıyordum.
Az önce ben prodomluk hakkında konuşmuştum. Düşüncelerim hep aynı olacak. Fakat burada bu tarz yaşayan insanlara karşı asla saygısızlık etmek istemiyorum. Dediğim gibi hepimizin zevkleri yaşayışı farklı. Hepsine saygı duyuyorum. Çok güzel seanslar yaşarlar.

Sonuçta onlara giden insanlar da onları yanında bulunan insanlar da benim gibi bir şeyleri yaşamak ihtiyacı hissediyorlar. Bunlardan mahrum kalmalarını istemem. Prodomluğa karşı değilim. Sadece ben kendi yapamayacak olduğumu söylemek istiyorum.

Ayaklarımı en fazla bu kadar uzatabilirim. Crazy. Yoksa koltuktan düşebilirim. Çok heyecanlıyım zaten.

Ayağımı uzatıyorum burada

Özelden konuşamayız. İsmini göremediğim için en fazla kullanıcı diyeceğim.
Ellerim güzel demiş, ayak ucu inanılmaz demiş. Teşekkür ederim. İnce çorap giyip sonra cevap yapar mısın diye bir soru gelmiş.

Efendim uygun görürse neden olmasın. Bir hediyemiz var. Gönderene çok teşekkür ederim. Aslında bu yayın çok da hediye için değil aslında. Böyle bir beklentimiz, isteğimiz yok. Ama gönderen kişiye teşekkür ediyorum tekrar.
Sizlerin şu anda burada olmanız, sohbete katılmanız benim için çok değerli. En büyük hediye. Parmaklarını kıvrık şekilde tabanlarını göreyim demiş.
(Ayağımı uzatıyorum burada.) Bu şekilde mi tam olarak? Heyecan yapmamak mümkün değil. Çünkü bu benim ilk yayınım.

-Bana ne sormanı istediler?
-Bilemedim Efendim.
-Bir şekilde yayın yapabilir misin diye soru gelmedi mi? Efendine sor dediler de onun için ben şimdi sana geldim. -Efendim karıştırdım şu an.
-Gene yazsınlar.
İnce çorap giyerim. Efendim uygun görürse bir süre sonra olabilir. Şu anda mümkün değil.
-İstekler olduktan sonra onu da gerçekleştiririz. Sorun değil.
Falaka videosu YouTube’da şu an yok mu diye bir soru gelmiş. Falaka videosu yok YouTube’da şu anda. Günlüğümde bolca var.

Öncelikle Efendim’in emriydi

Gelip izleyebilirsiniz. Günlüğüm belki bilmeyenler vardır: koleelif.com
– Yani YouTube’da şöyle bir şey var. Falaka yayınlarımız herhangi bir tane yarış ya da komedi yayınları olmadığı için Falaka yayınlarımız çok hızlı bir şekilde YouTube’da yayından alınıyor. Ve ayrıca bize ceza kesiliyor öyle olunca. Onun için YouTube’da maalesef yayınlayamıyoruz. Ancak fragman yayınlayabiliyoruz. Veyahut da soft falaka. Ama onlarda bile geri çekildik. Çünkü çok çabuk dediğimiz gibi siliniyor.

El ve ayak uyumu senin tercihin mi? Evet. Ama bu öncelikle Efendim’in emriydi. Daha sonradan bana işledi.
Birkaç renk denedim. Ama onlar hoşuma gitmedi. Özellikle kırmızıyı tercih etmeye çalışıyorum. Olmazsa siyah. Efendim ayak tabanlarıma iğne batırmadı. Bilmiyorum acaba? Nasıl bir his?

-Bu tam doğru değil. Normal biraz kalın olan iğneler kullanılmıştı. İlk deriye kadar batırılmıştı. Ama uzun zaman olduğu için Elif unuttu. Onun için onun yerine ben daha çok tırnakları geçiriyorum.

Evet ben fazla unutkanım. Yaşadığım her şeyi neredeyse kayıt altına alsam belki o zaman unutmam.


BDSM & Fetiş Sohbet – TikTok Canlı Yayın Teaser

– Tüm Yayın FAN bölümünde mevcuttur –
İğne deneyebilir misin

Ayak tabanları yakından görmek inanılmaz bir hissiyat değilmiş kullanıcı. Teşekkür ederim. Umarım bir gün unutmayacağım kadar bir acıyla Efendim iğneyi tabanlarıma batırırsa Ben bir daha unutmam.
(Tabanlarımı gösteriyorum.) Bu kullanıcıya gelsin.
– Bu da unuttuğun için gelsin. İnsan böyle şeyleri unutur mu? Al sana.
Teşekkür ederim Efendim.

Şu an olursa iğne deneyebilir misin demişler. Bu benim tercihim değil. Efendim uygun görürse denerim tabi ki. Herhangi bir an fark etmiyor. Şu an olmaz. Başka zaman deme şansım yok benim. Efendim ne zaman isterse o zaman. Katılan herkese çok teşekkür ederim. Ben ilk defa böyle bir şey denedim. Ve aşırı heyecanlı bir durummuş. Umarım tekrarını yaparız ve ben daha az heyecanlı olurum.

Uzaklaşıyorum

O zamana kadar herkes kendine çok iyi baksın. Katıldığınız için. Bu anı benimle paylaştığınız için Teşekkür ederim. Efendim son yorum size gelmiş.
-Bir dahakine.

Bir dahakine inşallah. Bir sonraki görüşmemize kadar herkese iyi akşamlar.
Ben sizlere böyle veda ediyorum. Tanıtımda bundan bahsetmiştim. Bilmiyorum birazdan ne olacak.

Küçük durduğunu bırakmayın. Acısı kocaman. Efendim, merhametinize sığınıyorum. Ama teşekkür ederim. Bir yandan acılı şeyler olacak. İğne gibi olmasa da ben artık bununla uzaklaşıyorum.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

4
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x