loader image

Araba Kullanırken Falaka & Sakso

Araba Kullanırken Falaka & Sakso - Araba Kullanırken Falaka 2 Bir köle nasıl yolculuk yapar örneğiyim. Öyle herkes gibi kıçımın üstüne oturup rahat ve sıradan gitmek hiç benlik değil. O tabanlara kemerin inmesi Efendim’in bana ilk lütfu. Tatlı tatlı başlayıp sertleşmesi çok güzel bir geçiş oluyor. Her an köle muamelesi gördüğüm için tüm dengem yerli yerinde ve mutlu oluyorum.

Yanından geçtiğimiz yayalar ve araçların içindeki insanlar güneş tutulması gibi nadir bir olaya şahit oluyorlar. Ben de isterdim. Hızlıca geçip gitmek yerine, etrafımda insanlar varken meydan falakasına çekilmeyi. Belki bir gün…

Seansın tam ortasında sikilmeyi dileyecek kadar orospuyum

Bana acının en güzel halini yaşattığı için Efendim’in ayağının altından öpüyorum. Tabii, kemerini de öpüyorum. Efendim’den gelen acıya aracı olduğu için. Acı, beni yavaş yavaş acıktırmaya başlamıştı. Efendim neye ihtiyaç duyduğumu mutlaka bilir. Öyle ki, ikinci lütfu olan sikini ağzıma almamı emretti. Amım bu sefer ıslaklığı ile kalacak. Ama proteine ihtiyacımı gidereceğim için sevinçliydim.

Efendim, ağzıma alacağımı ya da sikileceğimi emrettiğinde sevincimi kontrollü yaşamaya çalışıyorum. Ama amım anında ıslanıp hazır hale geliyor. Sikilirken bile bir sonraki orospuluğu ne zaman yapacağımı düşünüyorum. Beklemek çok zor. Bir kez daha sikilmek için yüzlerce sopa yemeye hazırım. Çoğu zaman ve en acılı seanslarda bile seansın tam ortasında sikilmeyi dileyecek kadar orospuyum. Henüz bu hiç olmadı ama hayalini kurmak da çok güzel. Sikildikten sonra seansın devam etmesi beni daha çok ıslatır. Sonra belki Efendim bu defa da ağzıma verir. Sadece zevkini düşünmüyorum ki. Götümden kuru kuru sikilmek de istiyorum. Acıdan ağlasam da olur. Yeter ki Efendim’i hizmetimle memnun edeyim.

Sakso çekiyorum

Utangaçlığımdan bahseden ben, trafikte falakaya çekildim ve şimdi de Efendim’e sakso çekiyorum. Hiç çekingen değilim. Tam bir orospuyum. İyi ki de öyleyim. Efendim’in sadistliğine ve zevkine hizmet edebilmek ne güzel.

Bir odadan bir evden dışarı taşan köleliği seviyorum. Yatağın dışında da Efendim’in orospusu olmayı seviyorum. Soyunurken hala aşamadığım bir utangaçlığım var. Buna karşılık trafiğin ortasında ne yapıyorum ve hatta günlüğümde neler paylaşıyorum. Şaşırtıcı zıtlıklar yaşıyorum. Her yerde herkes görsün ve bilsin ki ben Efendim’in orospusuyum.

Umarım yanından geçtiğimiz herkes ne yaptığımı fark etmiştir

Yalnız olduğum zaman mastürbasyon yapıyorum ama tatsız tuzsuz. Çünkü, dövülmeden bunu yaşamaya alışık değilim. Dayak beni daha bi çıldırtıyor. Efendim beni sikerken daha şiddetli vursun, vurdukça daha sert siksin diliyorum. Sikildikten sonra götümün üstüne oturmakta zorlandığım ve ağır aksak yürümeye çalıştığım zamanlar orospuluğumun en zirve zamanlarıdır. Falakalardaki ve diğer seanslardaki acı seviyesi nasıl zamanla ve nedene göre artıyorsa bu konuda da artsın istiyorum.

Umarım yanından geçtiğimiz herkes ne yaptığımı fark etmiştir. Orospuluğumu ne kadar çok insan görürse benim için başarıdır. Tabanlarımın sızısını yaşarken, Efendim’in siki ile ağzım dopdoluydu.

 

Araba Kullanırken Falaka & Sakso – Araba Kullanırken Falaka 2

– FRAGMAN –Herkesin huzurunda beni cezalandırın ve sikin Efendim

Ben hem köle hem orospu isem hak ettiğim tam da bu. Her gün defalarca sikilsem yine Efendim’e doyamam. İşe yarayan bir kaltak olmamdan dolayı gurur duyarım. Şimdiden içim kıpır kıpır oldu. Ben yazarken bir yandan da Efendim beni sikse. Ama kesin yazıya konsantre olamam.

Efendim’i ruhumun ve bedenimin en derinlerinde hissetmek çok özel bir duygu. Beni orospuların en mutlusu ettiği için Efendim’e çok teşekkür ederim. Siz ne zaman nerede uygun görürseniz orospunuz size hizmete hazır Efendim. Yalvarırım her yerde, her zaman, herkesin huzurunda beni cezalandırın ve sikin Efendim.

Kulağımda insanların sesi varken kölelik ve orospuluk yapmak çok heyecanlı. Bir anda değil, bir odada değil hayatın ve sokağın tam ortasındayım. Bu benim hayatım ve varoluş sebebim.

Ben tamamıyla sizinim Efendim. Ben tüm varlığımla köpeğiniz, orospunuz ve en başta kölenizim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

4 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

4
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x