loader image

Çıplak Ayak veya Ceza

Çıplak Ayak veya Ceza Ben BDSM içindeki kurallar ve sınırları içinde hareket eden bir Efendiyim çünkü bu sınırların dışında hareket edersem, BDSM değil vahşet ve insanlık dışı hareket etmiş olurum. Bu sınırlar yılların içinde tecrübelerin birikimiyle ortaya çıkan kurallardır ve BDSM toplumun kararlarıyla belirlendi. Çıplak ayak mecburiyeti böyle bir genel karar değildir.

Çıplak Ayak mecburiyeti nedir

Siz bir BDSM Efendisi, hatta çifti olarak, kendiniz için yine BDSM çerçevesi içinde ek kurallar belirleye bilirsiniz. Sikilirken kölemin çırılçıplak ayaklı olması böyle bir bana has özel kuraldır. Evet, her nerede kölemi sikersem sikeyim, ister evimde, dışarıda, arabada, trende, vs. kölemin çıplak ayaklı olması gerekiyor! Ayakkabı hemen çıkarılacak, çorap varsa anında ayaklardan çıkacak hatta naylon çorap bile olsa. Bu naylon çorap külotlu çorapsa ve pantolon altına giyildiyse, yapacağı en iyi şey onu ayak tarafından yırtmaktır. Cezası daima o naylon külotlu çorabın değerinden daha yüksektir. Normal bir falaka cezası ile böyle bir ihmalin arasındaki farkını kölelerim çok iyi bilirler. Ancak ben bir istisna belirlersem ayakkabısını ve veya çorabını ayağında bulundura bilir!

Dün sikilirken ayağımın çıplak olmadığını fark ettim. Terlikler vardı ayağımda. Çıkarıp çıkarmama arasında gidip geldim. Aslında bunu düşünmek veya ikilemde kalmak bile yanlış. Ama ‘zararın neresinden dönerse kıyardır’ diye düşündüm ve çok kısa bir süresi içinde terliklerden kurtuldum.

Çünkü…
Benim Efendim’in kölesi sikilince ayağından hiçbir şey olmaması gerekiyor. Ayağı çırılçıplak olması gerekiyor. Sonunda 10 sopa cezasına karar verildi. Tabi ki bu daha fazla olabilirdi. Efenim’e yine davranışından dolayı yine kendisine çok teşekkür ediyorum. Daha fazla olabilirdi. Ama 10 cezasıyla, 10 sopasıyla yetineceğim şimdi.

köle Elif


Cezayı hafifleten nedenler

Sikilirken çıplak ayak kuralı köle için her zaman stres yaratır. Anında dikkat etmesi gerektiği kadar, aşağılayıcıdır. Ondan başka her kadın cinsel ilişkiye girerken bu ayrıntıya kafasına takmazken, dışarıda ayakkabısını ve çorabını çıkardıktan sonra ayağı pis yere, çamura, suya, çöpe bile basabilir. En kötü durumda ardından tabanlarını yalayarak temizlemesi gerekir. Ama onu ayrı kılan bu ayrıntılardır. Onu köle yapan bu aşağılayıcı önemli kurallardır. Kurallar ihmal edilemez. Ama stres içinde tabi unutula bilinir. Peki o zaman ne oluyor?


Çıplak Ayak veya Ceza Video

– slow motion falaka –
köleniz hakikaten unuttu mu veya bilerek mi yaptığını anlarsınız. Eğer kölem pişkinliğe yatarsa, cezası çok ağır olur! Elif hatasını anladığı gibi açıkça dile getirdiği, af dilediği ve en uygun cezayı (yani falakayı) belirlediği için tüm iyi niyetimi kazandı. Sonuçta hemen ayakkabılar çıkarıldı, sikildi ve uslu bir köle olduğu için 10 sopayı hakketti.

Önceleri bu ihmallerden dolayı çok ağır falakalar yaşadığı için bu konuda çok daha duyarlı ve uslu davranıyor. Unutmaksa insanlık hali, ardından doğru hamlelerle itaat edip cezasına razı olmaksa uslu kölelik halidir.

Sonuçta niyetim sadistliğimi yaşamak olursa, ben daima bir neden bulurum. Bugün merhametlik duygum ağır bastı.

MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

6 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

6
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x