loader image

BDSM içerisinde köle Sahibe ilişkisi

köle Sahibe BDSM içerisinde köle Sahibe ilişkisi üzerine yaşanan çelişkiler üzerine bize bir soru geldi.

Serkan bey sordu

Merhabalar, umarım hala aktif bir şekilde kullanılıyordur burası. Öncelikle kendimi tanıtmak ile başlamakta fayda görüyorum. Ben 24 yaşında İtaatkar bir erkeğim. Köle diyemiyorum çünkü, tam bir tecrübe yaşamadığından dolayı kendimi tamamen keşfedebilmiş değilim. Şimdiye kadar bi kaç kez internet üzerinden tanıştığım kişiler ile konuşabildim. Ancak, buluşmak ve gerçek yaşantıya dökme konusunda o kadar şanslı olamadım. Peki buraya neden yazıyorum diyecek olursanız içini dökmek istediğimden. Belki okunmayacak bir mesaj olarakta kalabilir, ancak bir tür psikanaliz gibi düşünebiliriz.

Ben lise çağlarından beri sürekli bir şekilde eğilimlerimi anlamlandırmaya çalıştım. Bu sürece kadar farketebildiklerim ve emin oldukların ise şunlar;

Ben BDSM içerisindeki köle- sahibe ilişkisine, cinsel bir birleşim veya tek seferlik bir deneyim olarak düşünmemekteyim. Hayatın içerisinde devam eden, bizle yaşayan ve gelişen bir olgu olarak görmekteyim. Bir itaatkar olarak, hayatımın akışını bir kişiye bırakıp, onun ekseninde hareket etmek ve onun yörüngesinde huzur bulmak güzel geliyor. Elbette BDSM içerisindeki birçok uygulamayı ve ceza-ödül sistemi içerisindeki işleyişi seviyorum. Ancak bunlar merkezinden ziyade, ilişkinin temelini oluşturmaktadır benim için. Zihnime, düşüncelerime ve ne düşünebileceğime hükmedilmesi çok güzel geliyor. Sahibenin veya itaat edeceğim kadının ellerindeki bir metal gibi, şekil bulmak gibi geliyor bu süreç.
belki fazla anlam yüklüyorum veya deneyimsizliğimin bir yanılgısı bu dediklerim. Açıkcası nasıl bir yol izleyeceğimi de bilmiyorum. Nasıl kendimi ifade edebilirim, nasıl benim gibi olanlara ulaşabilirim bilmiyorum.

Dinlediğiniz için teşekkür ederim. Size hayatınız akışı içerisinde, başarı ve mutluluğu diliyorum. İyi akşamlar.

Merhaba Serkan Bey,

bize güvenip sorunuzu gönderme samimiyetinde bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Sorunuza benim cevap vermemi uygun bulduk.

BDSM ilişkisinde görüşler değişiyor. Kimi buna bir cinsel macera, tek seanslık bir çılgınlık, kimi de uzun ve derin beraberlik olarak görüyor. Cinsel macerayı genelde çiftler cinsel hayatlarına heyecan katmak için değerlendiriyorlar.
Cinselliği yaşayamayanlarsa seks ihtiyaçlarını gidermek için bir çözüm olarak görüyorlar. Bazıları bunun için prodomlara başvuruyorlar. Bazıları da kendilerine ‘Efendi’ süksesi verip bu şekilde bir partner bulmak peşindeler. Her ne kadar bu tür amaçların derinliğinde bir naiflik olsa da, objektif bakıldığında BDSM ile kısmen alakası vardır.

BDSM güçlerin dengesidir

BDSM güçlerin dengesidir, hayatı maskesiz ve çırılçıplak yaşatabilen bir yaşam felsefesidir, en derin tutkuların ortaya çıkmasına bir yoldur. Kuralsız ve sınırsız yaşanamaz!
Kurallar ve sınırlar çerçevesi içinde icabında yüzeysel de yaşanır, zarar vermeden ve istekleri karşılar. Lakin BDSM’in temelleri daima geçerlidir. En azından SSC kuralları içinde uygulamak gerekir çünkü BDSM şartsız, kuralsız ve saygısızca yaşanırsa, derin ve büyük zararlar verebilir.

köle Sahibe ilişkisi

Sizin ‘belki fazla anlam yüklüyorum’ dediğiniz BDSM ilişkisiyse aslen BDSM’in kendisidir. Sahibenin elinde yetişen bir köle, Sahibesine can veren ve gururla dolduran bir köle. Bunu finansal bir BDSM ilişkisi içinde yaşamanız neredeyse imkansızdır. Hayatın içinde ve gerçek bir ilişki içinde yaşamanız gerekiyor. Bunu 7/24 köle Sahibe ilişkisi ve/veya normal ilişkinin içinde BDSM’i içererek yaşamanız mümkündür. Ayrıca hayatınıza inanılmaz bir kalite katar çünkü yaşayacağınız duyguların derinliğini ‘normal’ bir ilişki içinde yaşamanız çok zordur. Niye sorusuna şu soruyu sormak gerekir, hangi normal ilişkide dengeler içinde, maskesiz ve daima tutkuyla karşınız da ki insanla yaşaya bilirsiniz?

BDSM de ki sorun

Ama sorun zaten BDSM içinde bir insanla hayatı paylaşmak değildir. BDSM kuralları ve sınırları çerçevesi içinde yaşandıkça, insanların hayatlarına hayat katar.
Bizim toplumda ki sorunsa, finansal amacı olmayan ve BDSM kurallarını ile sınırlarını kabul eden bir partner bulmaktır. Bizde BDSM kültürü olmadığı için çok yanlış bilgili insan var piyasada. Ve bilgisi olmayan insanlar bu sayede BDSM’i sadece çirkin bir şey olarak tanıyorlar. Türkiye de BDSM kültürü gelişmedikçe, sorunlar devam edecek ve sizin gibi, BDSM içinde güzellik, huzur, güven, denge veya tutku arayan insanlar çaresiz kalacaktır.

BDSM içinde Sahibeliği veya köleliği yaşamak isteyen bayanlar saklanıyorlar. Harbi insanlar tutkularını kilit altında tutuyorlar, sapık damgasını yememek için. Ve bunun gibi birçok güzel gelişimler olmuyor, olamıyor. Ve bu durum şu an BDSM’i kötü niyetlerine alet eden insanların işine geliyor.

Sizin istekleriniz, beklentileriniz ve güzel duygularınız yerli yerinde. Ama biz toplum olarak BDSM altında bu güzel beklentilere ve duygulara hazır değiliz. Dikkat ederseniz, bu sadece BDSM için geçerli değildir aslında. Şu an BDSM içinde yaşadığımızı, toplumsal olarak da yaşıyoruz.

Umutsuz olmayın, daima güzel hedefleriniz için mücadele edin. Buna bazıları azim derler, bense tutkudur. Tutkuyla arayışın sonu mutlaka mutlu sonuç olacaktır!

Saygılarımla

MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

5 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

5
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x