loader image

Yüze Boşalma

Yüze Boşalma Cep Telefonu olayının devamında yüze boşalma ile yaşadıklarım nasıl devam etti, okuyun lütfen.

Ağız topu ağzımda, boğazıma geçirilen kemer kısmı ensemde kilitleniyor. Bu kadar değil tabi. Önümde sarkan zincirlerin ucundaki klipsleri teker teker memelerime takıyor Efendim. Bu sıkıştırma, kendinden geçmiş ve uyuşmuş bütün bedenimi acı alarmı ile uyandırıyor. Hareketleniyorum, Duyduğum acının Efendim’i keyiflendirdiğini görüyorum ve bu halini çok seviyorum. Hiç olmaması gereken moral ve motivasyon kaybının yeniden yükseliyor olması ne güzel. Klipslere zamanla alışıyorum gibi ama etimdeki ağırlığı beni zorluyordu da. Omuzlarım öne çöküyor. Ağzım açık. Canımın acısını mırıldanır sesler çıkarıyorum. İlk dakikalarda yutkunabildiğim salyamı artık ağzımın içinde tutamıyorum. Bacaklarıma damlıyor. Efendim, klipslere ayrıca elleriyle baskı yapıyor ki uçları daha da ağrısın. Kısıtlanmanın her türlüsünü seviyorum. Yalnızca Efendim’in istediği şekilde olmaktan ve kontrolün benden çıkmasından mutluluk duyuyorum.

Şuan ki acı bana bir lütuf biliyorum. Canımın yanıyor olması geçici bir hal ama değerini anlayabiliyorum. Efendim bana az evvel yaşananşara rağmen acı veriyor. Ve eminim ki, Efendim beni önemsemese acısını dahi tattırmaz. Diyorum ya, bu acı bir lütuf. Bir tür kucaklama, bir teselli ve umut…

Efendim klipsin zincirine uzanmış. Farkında bile değildim. Zinciri tuttu ve çekiyor. Anında gerilip beni zorluyor. Bağlı olduğum ve canımın acısından zincirle aynı anda hareket ediyordum. Koltukta otururken dizlerimin üzerine düştüm. Efendim ile aynı hizada aynı yükseklikte koltukta otururken şimdi yerdeydim. Çıplak, kısıtlanmış ve her şeye hazır bir köleydim. Terbiyesizliğime karşın beni yine de huzuruna almıştı Efendim. Acım hediyemdi…

Kadının yüzüne boşalma

Cinsellikte kendimi bildim bileli sinirden deli olduğum bir uygulama vardı. Maruz kalan kişinin haksızlığa uğradığını düşünürdüm. Aslında haksızlık bile az. Bir aşağılama, değersiz hissettirmekten başka bir şey değildi bana göre. Normal ilişkilerde ve zevk amaçlı yapılsa dahi fikrim değişmiyordu. Yüze boşalma daha doğrusu kadının yüzüne boşalma. Küfür gibi! İster ön yargılı deyin bana. İster zevksiz. Belki de genelde erkeklerin üzüldüğü, kızdığı veya sinirlendiği zamanlarda ettiği küfürler yüzünden böyle düşünüyorum. Evet, küfürler ile yüze boşalma arasında direkt olarak bir bağlantı yok. Ama kesinlikle düşüncemin zeminini hazırladığına inanıyorum. Birçok duygunun kadınlar üzerinden güç gösterisi yapılarak ifade edilmesi konusu başlı başına yazı olacak kadar geniş. O yüzden kendimle alakalı kısma dönmek istiyorum.

Asla böyle bir tecrübem olmadı. Teklif edilse eden kişi ile de bağlarımı koparacak kadar bu konuya toleransım yoktu. Cinsellikte doğru düzgün yaşanmışlıklarım olmaması ve deneyimlemeden bu yargıya vardığım gerçeğini bilsem de bu beni yumuşatamazdı. Hem ne ki o öyle. Kadın ne anlayabilir, ne hissedebilir ki? Erkeğin de hissiyatını merak ediyorum. Ben bu kadar karşıyken ve reddederken erkekten çıkan meni’ye pis bir şeymiş gibi baktığımı şuanda yani yazarken fark ediyorum. Bunun için erkeklerden özür diliyorum. Niyetim böyle bir şey değil. Bana anlamsız geldiğini belirtmek istiyorum. Ayrıca, bunu özel hayatında severek ve zevkle yaşayan tüm kadınlardan da özür diliyorum ve ayaklarının altından öpüyorum.

Üç delik orospusu olarak görevim

Bir akşam Efendim ile telefonda konuşuyorduk. Yine ben ve hatalarım… Efendim’in değerli zamanından çalıp Onu sinirlendirmiştim. Telefonda sesinin şiddeti en az sopasının şiddeti kadar etkiliydi. Yalvarırken aklıma geldiği gibi dilimden çıktı! Ve şüphesiz köle olarak sunduğum her şeyi yapmak zorundaydım. Bunun dönüşü imkansızdı. Söylerken de fazlasıyla sakindim ve kendimden emindim. Yüze boşalma yani benim yüzüme boşalmayı sundum. Yapardım, yapmalıydım. Ne kadar nefsime ağır gelirse ne kadar zorlanırsam o andaki durumumu kurtarmak için iyi bir fırsat olacağına inanıyordum. Benim tarafımdan 180 derece dönüştü bu karar. Ancak, Efendim bunu neden o kadar vurgulu sunarak yalvarmamı beklemiyordu. Çünkü, “Zaten yapacağım.” diyordu.

Yüze boşalma Efendim’im için normal bir cinsel uygulamaydı. Şaşkındım. Her halükarda bunu yaşayacakmışım haberim yokmuş. Ben söylerken değil de, Efendim’den duyunca daha gerilmiştim. En önemlisi o konuşmayı kurtarabilmiştim. Sesler ve konuşmaların havası neşesi yerine geliyordu. Zihnimin arka planında, Efendim’in yüzüme boşalacağı gerçeği beni kurcalıyordu. Artık konu benden çıkmıştı. Yapacak hiçbir şeyim yoktu. Manevi olarak da emin kolumun bağlanmasının keskinliği ayrı rahatlık.

Ne zaman olur diye doğru düzgün aklıma gelmemişti. Efendim’in yanına her gittiğimde acaba bugün olur mu diye içimden bir kez geçirirdim hepsi o kadar. Sabah düştüğüm durumda cezam bu olabilir mi diye ihtimal vermemiştim. Gerçi böyle bir ilişki uygulamasını ceza gibi değerlendirmem doğru değil, farkındayım. Üstelik Efendim bana bunu yaparken ceza niyetiyle yapmayacaktı. Telefon konusu ile de hiçbir ilgisi yoktu. Bu Efendim’in zevki, benim ise üç delik orospusu olarak görevim.
Efendim banyoya gitmemi emretti. O gün bugünmüş!

Ağzıma gelen olursa da yutacaktım

Elim ayağım birbirine girdi. Nasıl, şimdi o şey mi başıma gelecekti! İçimden sessizce böyle diyordum. Birkaç saat önceki olanlardan sonra gıkımı çıkarmam mümkün değildi. Dışımdan zaten ne olsa yapıp günün kalanını kurtarmak ister bir halim vardı. Ne kadar aşağılanırsam ve canım yanarsa benim köleliğime nimet. İçimden geçenlerden dolayı yine ben kendimi susturuyordum. Banyoya girip, dizlerimin üstüne oturup bekliyorum.

Efendim’in sikini önce ağzıma alıp hazırlamam gerekiyordu. Bir elimde dizimin üstünde tırnaklarımla bacağımı tırmalıyordum. Sonunda nasıl olacaktı bilmiyordum ve korkuyordum. Hızlanmam gerekiyordu. Ağzımı ve elimi kullanarak devam ediyordum. Hep bu şekilde yapıp Efendim’in spermlerini yutacak gibi geliyordu. Alışkanlıktan böyle düşünüyordum. İçimdeki telaş yerini sakinliğe bırakıyordu yavaş yavaş. Hatta gevşeyip kendimi sadece ağzımın ve elimin yaptığı hizmete odaklamıştım. Efendim’in, “Geri çekil.” uyarısıyla durdum ve aşağıya bakar vaziyette bekliyordum. Efendim, “Yüzünü kaldır ve gözlerini kapat.” dedi. Ağzıma gelen olursa da yutacaktım. Bekliyorum…

Efendim’in spermleri yüzüme akmaya başlamıştı. Yanaklarım, dudaklarım sperm içinde kalıyordu. Ağzıma akan her damlayı yuttum. Hepsi bu kadardı işte. Abarttığım kadar yokmuş. Yine bilmeden büyütmüşüm. Herhangi bir rahatsızlık hissetmedim. Benim için falakadan ya da başka bir seanstan çok farklı değildi. Sakindim. Bu anı olması gerektiği gibi yaşayabildiğim için iyi hissediyordum. Başkası olsa beni bu pozisyona katiyen getiremezdi. Ki bir daha yanıma yaklaşamazdı. Şunu da söyleyeyim Efendim’den başkasıyla yine böyle bir şey imkansız. Bu aşamada fikrim hala sabit. Yapmam! Efendim’in emretmesi yetiyor. O özel, O başka, O bir tane. O benim Efendim. Orospuluğun bir aşamasını daha yaşıyordum. Dahası buna layık görüldüğümden dolayı mutluydum.

Bir kez daha ve daha iyi anladım ki Efendim’in bendeki yeri tüm erkeklerden apayrıymış. Buna emindim ama reflekslerime bakarak bilinçaltımı da görmüş oldum. Uslu uslu durdum ve Efendim yüzüme boşaldı… Şüphesiz kölesiydim gururla söyleyebilirim. Kabullendim. En önemlisi de kıçımı kurtarmak için bile olsa bunu Efendim’e ben sundum. Nefsimin üzerinde tepindim resmen.

Not: Bundan böyle telefonumu Efendim dilediği zaman açacak. Parmak izi şifre olarak kayıtlı.


Öncesini oku…

Cep Telefonu

Devamını oku…

Güven


Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

27 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
11 ay önce

Hepsini yutman gerek

muratkole
muratkole(@muratkole)
1 yıl önce

ne mutlu sana 🙂

desperado0325
desperado0325(@desperado0325)
1 yıl önce

Bu yazıdan da aldığımız ders; büyük konuşmamak, düşünmemek gerek bu hayatta 🙂
Bu ilham verici yazı için teşekkürler.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   desperado0325
1 yıl önce

Rica ederim. Çok incesiniz.
köle düşündüğüne ve söylediğine dikkat etmeli kesinlikle. Ben dikkat etmezsem böyle böyle öğreneceğim.

hazaro1
hazaro1(@hazaro1)
1 yıl önce

Sınırlarını aştıkça kendini buluyorsun gerçekten.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   hazaro1
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Sınırlarımın ömrü Efendim’den emir gelene kadar. Kendimi buldukça Efendim’e daha iyi köle en iyisi olmak hedefim.

Samosa
Samosa(@samosa)
1 yıl önce

Bi video aldım ancak hiç izleyemeden izleme limitinizi aştığınız için indirilmiyor yazıyor bu hata için yardımcı olur musunuz?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Samosa
1 yıl önce

Size yeniden indirme linki bir eposta içinde adresinize gönderildi.

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
1 yıl önce

Çok iyi mükemmel

loltrtvx3
loltrtvx3(@loltrtvx3)
1 yıl önce

ellerinize Sağlık gerçekten güzel olmuş

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Yüze mi? Ağza boşalmam mı? Üç delik orospu bir kölenin bunu sorgulaması ilginç geldi bana. Koşulsuz itaat nerede? Ben olsam falaka cezası verirdim böyle düşündüğün için.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bodrumflyer
1 yıl önce

Evet, eksiği yok hatta fazlası var. Sorguladıklarım benim köle orospusu olarak kusurlu olduğuma işaret ediyor. Ancak, 30’lu yaşlarında bir kadın olarak, Efendim’in kölesi olana dek dişilik duygularından bihaberdim. Bu kendimde çok rahatsız olduğum bir yanımdır. Hala daha ideal kadın seviyesine erişemediğimin farkındayım. Hatada ısrar etmiyorum. Aynı kalmayı reddedip kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Elbette Efendim’in sayesinde. Zamanla değişim belirginleşecektir.

gigi
gigi(@gigi)
1 yıl önce

Çok normal herkesin bir şeylerden hoşlanması veya hoşlanmaması — buna yüze boşalma da dahil. Bana hiçbir zaman saygısızlık gibi hissettirmedi, tam tersine son derece eğlendiğim, beni güldüren, bana mutluluk veren bir şey. Belki zaman içerisinde sen de hoşlanırsın, veya nötr kalırsın, ama fikrini belirttiğin için kimseden özür dilemene gerek yok, hepimizin olaylara bakışı ve yorumu farklı olabilir, mesela bana ses yükseltilmesi çok saygısızca geliyor, ama bir başkasına öyle gelmeyebilir. Kadınlara nasıl davranıldığı konusu da her zaman irdelenmeli, ezelden beri ikinci sınıf insan muamelesine maruz kalan, ya da Nazım’ın deyişiyle sofrada yeri öküzden sonra gelen bizler olduğumuz için günlük hayat dinamiklerine kritik gözle bakmak gerekli, çünkü birçok erkeğin bunu saygısızca yapıyor olduğu da su götürmez.

endwar
endwar(@endwar)
Cevap:   gigi
1 yıl önce

Güzel betimleme

Ictengelen
Ictengelen(@ictengelen)
1 yıl önce

“Ayrıca, bunu özel hayatında severek ve zevkle yaşayan tüm kadınlardan da özür diliyorum ve ayaklarının altından öpüyorum.”

Tam bir köle dışavurumu, tutamıyor içinde kızcağız 🙂 Kendimizi okuyor, okurken yaşıyoruz. Teşekkürler.

Asdfgh99
Asdfgh99(@asdfgh99)
2 yıl önce

Kendini geliştiriyorsun Elif .cinsel tabularını yık

Soleil
Soleil(@soleil)
2 yıl önce

Defalarca kez kayıt olmama rağmen her seferinde şifremi ve kullanıcı adımı tanımlayamıyor, neden olabilir acaba ?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Soleil
2 yıl önce

Bu genelde tarayıcı ve güvenlik ayarlarıyla yaşanan bir sıkıntı. Proxy kullanıyorsanız bu ayrıca sıkıntı yaratabilir. Hesabınızda bir sorun görünmüyor. Hata mesajı alıyor musunuz?

ifyou
ifyou(@ifyou)
2 yıl önce

Bence de aşağılayıcı birşey değil. Sonuçta efendin için yapıyorsun. Ve cesaretinden ötürü de tebrik ediyorum. Sevgilerle

Last edited 2 yıl önce by ifyou
köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ifyou
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Haklısınız. Efendim’in karşısında tüm olmazlarım bal gibi oluyor. Onun için her şeye değer.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Efendim’in kölesi olana dek, epey eksik, bilmeyen, tatmayan kısaca yaşamayan biriydim. Başım toprağa sokulmuşken, yerin üstündeki güzellikleri nereden bilebilirdim ki. Farkında olduğum ve olmadığım önyargılarımı Efendim ile aşmaya hazırım. Daha başka her ne varsa zamanla günlüğümde yerini alacaktır.
Dilerim benzer yargıda olanları biraz olsun yumuşatabilirim ya da ufak da olsa bir fikir verebilirim.

Rosegold
Rosegold(@rosegold)
2 yıl önce

Güzel değişik bir konsept ama falaka konseptinden çıkmasak daha iyi olur falakada değişik konsept görsek çok daha iyi olur en azından benim için teşekürler?

dontknow
dontknow(@dontknow)
2 yıl önce

Diğer deneyimlere göre ilginç bir deneyim olmuş. Okurkeb insanı farklı yerlere götürüyor. Yine her zaman ki gibi çok iyi bir yazı olmuş. Tebrik ederim.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   dontknow
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Baştan sona her şeyiyle ilginç bir durumdu. Malum o utanç verici telefon faicasına karşılık, benim için ağır sayabileceğim bir tabuyu gıkımı çıkarmadan yaşayabilmem az bile. Fazlasını ve daha kötüsünü hakettim ben. Efendim’in tekrar yüzüme boşalmasından onur duyarım. Bundan sonra hissiyatım böyle olacaktır.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
2 yıl önce

Çok farklı okurken çok değişik duygular hissettiğim bir yazı daha oldu teşekkürler teslimiyetin ise hayranım gercekten

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ottoman
2 yıl önce

Rica ederim. Benim için de duygu durumumu sil baştan şeklinde dönüştüren bir deneyimdi. Yaşamadan önyargılı davranmak doğru değilmiş. Efendim ile yaşadığım için özel bir an ve sağlam önyargı yıkımı.
Teslimiyetimi sizlere kadar yansıtabiliyorsam ne mutlu bana. Lütfen sizler ve günlüğüm şahit olunuz. Efendim’i çok seviyorum. Daha parlatılacak yanlarım ve törpülencek taraflarımla emrindeyim.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
Cevap:   köle Elif
1 yıl önce

Kesinlikle çok iyi yansitiyorsunuz şahsen bana geçiyor tüm duygular hisler

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
27
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x