loader image

Yabancı Kadının Ayakkabısını Yaladım

Ayakkabı yalamak - Yabancı Kadının Ayakkabısını YaladımZamanı geldi. Yabancı bir kadının ayakkabısını yaladım ve büyük bir zevkle yaptım. Tüm hislerimi ifade etmek için kayıt ile yazı yayını yapmamı Efendim uygun gördü. Kameranın önünde içimdeki duyguları kısmen ifade edebildiğimin farkındayım. Baştan belirteyim, bir kadının ayakkabısını yalamak çok keyifli. Ayak yalamaktan sonra en zevkli worship fetişi ayakkabı yalamak bence.

Özel bir tat

Özel bir tat, özel bir koku denemek üzereyim. Farklı bir deneyim. Daha öncesinden haberini almıştım. Fotoğrafını görmüştüm. Uzun süre bugünü bekledim. Evet, bekliyordum ama o an kesinlikle bir sürpriz oldu. Beni şaşırtan ve göz bebeklerimi büyüten bir karşılaşma oldu. Kutu kucağımda ve o ayakkabılar ellerimdeydi. Benim arayıp bulamadığım, Efendim’in benim için yabancı bir kadından aldığı kullanılmış ayakkabısı artık köleyle buluşmuştu. Kadınların ayakkabılara olan düşkünlüğü malum. Şimdi bu kadın köleyse ve üstüne ayak fetişistiyse çifte bayram eder. Öylesine bir ayakkabı değil bu. BDSM veya fetişizmle alakası olmayan bir kadının güzelim ayağından çıkan nadide bir parçaydı.

Efendim’in ayağının altında olan konumum sabit. Ardından tüm kadınlardan alt seviye olduğum ve ayaklarının altını öpmeyle yükümlü olduğum gerçeğini belirtmek isterim. Bunlarla beraber hiç tanımadığım bir kadının ayakkabısını yalarken rakımın yanımda olması kafa karıştırıcı biliyorum. Ayakkabı yalayan kölenin rakı keyfi! Üstelik Efendim’in karşısındayım. Ucuz orospu, edepsiz köle diyesi geliyor insanın değil mi! 🙂 Elbette Efendim’in izni var. Rakının yanına meze gerek. Bu kez, o meze ayakkabılar.

Ayakkabı en son hangi tarihte giyildi bilmiyorum. Son seferde kaç saat ayağında kaldı bilmiyorum. Nerede giyildi kimbilir…

Ayakkabıyı göndermeden önce içine tükürmüş

Rakıdan ilk yudumu aldım ve başlıyorum. Ayakkabı yalamak diye bir tabir varken nasıl yapılır diye bir açıklama bulamadım. Ayakkabının her yanına bakıyorum. Fotoğrafını görmek için bile gününü beklediğim ayakkabı ile hasret gideriyordum resmen. Ayakkabının içini ve altını koklarken aklımdan az önceki sorular geçiyor. Ayakkabıyı, O kadının ayağından ellerimle çıkarıp kokusunu en taze haliyle içime çekmek, ayağının altını öpüp yalamak isterdim. Sonra, Onun bakışları üzerimdeyken ayakkabısını koklayıp yalamak ne de güzel olurdu. Kendisi yok ama kokusu ayakkabıya sinmiş.

Burnum koku avcısı gibi iz sürdü. Tabanının ve ayak parmaklarının olduğu yerlerde derin nefesler aldım. Her yerini öptüm. Dilim, keşke tenine değseydi şeklinde iç çekişlerle dolaşıyordu ayakkabıda. Koklama ile yalama birleşince eksik parçalar tamamlanıyordu. Ayakkabı bol tozlu yollardan geçmiş. Altını yalarken dilimin temizlediği yerlerin nasıl parladığını gördüm. Fetişimi beslerken kadının ayakkabısını temizleyip, gıyabında Ona hizmet ediyordum. Nasıl ve neden aklıma geldi bilmem ama saklamayacağım bir istek belirdi içimde. Kadın ayakkabıyı göndermeden önce içine tükürmüş olmasını veya üzerine işemiş olmasının hiç fena olmazdı!

Ayakkabı yalamak köpeğin doğasında olan bir şey

O an gelişmedi bu düşünce. Çiş tadı yoktu ama yazımı yazdığım sırada aklımdan geçenler ile köleliğimin ve köpekliğimin seans dışında da varlığını koruduğuna seviniyorum. Sonuçta ayakkabı yalamak köpeğin doğasında olan bir şey. Sahibinin ayakkabılarını yalayan, koklayan, kafasını üstüne koyup uyuyan çok köpek gördüm. Ayakkabının sahibi Sahibim değil ama seans içinde Efendim’in müsaadesiyle bana Sahibelik yapmasını çok isterdim. O zaman ayakkabılarında ayağının sıcaklığı ve taze ayak kokusu olurdu. Ben zevkle yalardım ama ne kadar iyi yalasam da Efendim’in beğenmezdi ve kadının önünde beni falakaya çekerdi. Şu an içimde yaşadığım fetiş duygularımı anlatamam.

Ayakkabıda en belirgin özelliği parmak izlerinin dikkatli bakıldığında görünmesi. Bu inanılmaz güzel bir hatıra idi. Rakıma meze ederek yaladım parmak izlerinin olduğu kısmı, her yerini. Topuğunu ağzıma alarak yaladım. Diğerine geçmeden tekrar rakımdan içtim. Bir kadının ayakkabısı ile ne de uyumlu tatlar oldu.

Ayaklarından yukarı doğru çıkıp amını yalamak

Bir kadının kullanılmış ayakkabısı beni çok heyecanlandırdı. Efendim’in aracı olması değerine değer kattı. O kadın, ayakkabısını bilmeden bana ulaştırdı. Kim bilir belki de burada fotoğrafından tanıyacak. Bir ihtimal ama imkansız değil sonuçta. İsterdim ki, gerçek olsun. Yazsın bana. ‘Evet, o benim ayakkabımdı’, desin. Ayakkabısını öpüp koklayışımı değerlendirsin. Efendim’e değerlendirmeyi bırakmasın. Beğenmesin. Efendim’den beni cezalandırmasını rica etsin. Ayakkabı yalamak itaat etmek anlamına geldiğini çıplak tabanlarıma sopayla vura vura ceza alsam. Affedilmek için köpek gibi yalvarsam. Ardından Efendim beni sikerken ayakkabıları tekrar yalasam. Bana ne oluyor bilmiyorum ama bu fetiş bende tam bir tutku olmaya başlıyor.

Beğenmiş ise, benimle buluşup bana ayaklarını yalatsa. Ödülüm, ayaklarından yukarı doğru çıkıp amını yalamak olsa. Fetişistlik gelişiyor da, biseksüellikte de paylaşacağım yaşanmışlığım daha çok olsun istiyorum. Biraz hayal gibi ayakkabının sahibi ile. Ama umutsuz değilim. Zamanla tecrübelerim daha da gerçekleşecek elbet.


Yabancı 1 Kadının Ayakkabılarını Yalıyorum – Video Fragman


Birbirimize ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum

Bir ihtimal daha var. O da, takipçilerin arasından bir kadın çıkar da, bana ayakkabısını yollamak isteyebilir. Ayağının kokusunu bana hediye etmek isteyebilir. Kendini göstermese de, bizden biri diye sevinirdim. Yok, o kadarla kalmakla yetinmez bir araya gelmek isterse havalara uçardım. Ayağının altını öperdim. Kendini keşfeden biseksüel olsa mesela, çekingen ama yaşamak isteyen. Güvenebileceği ve samimi olabileceği bir aday olarak beni layık görse, ahh! Veya beni kendi ayaklarına ve bedenine hizmet için kullanacak bir deneyimli kadın olsa. Ben yolun çok ilerisinde değilim henüz. Her ne kadar daha tam açılamasam da, tüm bunları yaşamakta ve ilerlemekte hevesliyim. Uzaktan öyle sessizce ne olur ki! Adım atmak, biraz cesaret gerek. Birbirimize ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Yalnızlığımı ve hayallerimi bu aralar Demet Evgar süslüyor. Eski bir filmini izledik, Efendim ile birlikte. ‘Banyo’ filmindeki arzulu halleri beni kendine çekti. Onunla birlikte olmak istedim. Ayaklarını çıplak görmek başta ilgimi çeken taraftı. Saçının renginden tutunda, bakışları ve üzerindekiler ile bir bütün olarak çok güzeldi. Filmi izlemek isteyen olur diye kurduğum fantezileri anlatıp heyecanını azaltmak istemem. 😉

Yalnız değilim biliyorum

Dilerim bir gün hayaller gerçeğe dönüşür. Ayakkabı yalamak gibi kimseye zararı olmayan fetişler doğal karşılanır ve dilediğimiz kişilerle yaşarız. Demet Evgar olmaz belki ama günlüğüme not düşüp bir dilek tutmuş olayım. Gözünüzün önünde bir köle yetişiyor. Hataları ve başarıları ile sıfırdan başlayan bir köle. Tanımak ve güvenmek için onlarca içtenlikle yazılmış yazı. Yalnız değilim biliyorum.

Bu yazıya konu olan ayakkabıyı bir takipçimize göndererek mutluluğu paylaşmak istiyorum. Neden talip olduğunu ve ne denli tutku ile sahip olmak istediğine ikna olduğum takipçimize bizzat ben kargo ile göndereceğim. Güvenlik açısından sadece bulunduğu ilin veya ilçenin belirlenmiş bir kargo şubesini adres göstererek ulaştıracağım.

Kadınların ayaklarının altından öper, tüm okurlarımı kucaklar ve hepinize mutluluklar dilerim.Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
34 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

DeaDLyGuN
DeaDLyGuN(@deadlygun)
6 ay önce

o ayakkabıyı bende yalamak isterdim çok güzel bir duygu olduğuna eminim

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Tekrar okumak bile güzel

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Umarım aradığını bulursun

Samosa
Samosa(@samosa)
1 yıl önce

Efendiniz masterdapain in ayakları mı yoksa demet evgarınkiler mi hangisi sizce? seçecegiz kisi ve ayakları ile ilgili ne gibi hayalleriniz var ? Objektif şekilde cevaplayacagınizı düşünüyorum.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Samosa
1 yıl önce

Bir köle olarak asla objektif olamam. Subjektif bir köleyim ben.
Efendim’in kölesiyim, köpeğiyim. İlk önce Efendim’in ayağının müptelasıyım. Efendim’in ayağını koklamak, öpmek ve yalamak beni Onun köpeği yapan en önemli görevim ve ihtiyacım. Bana güzel kadınların öpülesi ayaklarının kapısını Efendim açtı. Efendim ile farkettim. Onun emri ile yola çıktım. Efendim olmasaydı, Demet Evgar’ın dahil diğer kadınların ayaklarını öpüp yalama hazzından haberdar olmayacaktım. Kısacası, Efendim’in varlığı her şeyi anlamlı yapıyor.
Hayalim ise, Efendim’in ayaklarının dibinde olup köpek gibi öpüp yalamak. Ve Efendim’in uygun görmesi halinde daha çok kadının ayağının altını yalamak.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
1 yıl önce

Bu paylaşımda adı geçiyordu. Adının geçmesinin de nedeni, Efendim ile birlikte filmini izlemiş olmamız. Tam da şu dakikalarda bu fotoğrafı gördüm ve çok heyecanlandım. Ne amaçla bu fotoğraf çekildi, öncesi ve sonrası nedir bilmiyorum. Ama diğer kadının yerinde olmayı çok isterdim. Demet Evgar’ın ayakkabısını çıkarıp o güzel kadının ayaklarının altını yalamak içimi kıpır kıpır eden bir hayal. 😍

Screenshot_20210702_202854_com.twitter.android.jpg
MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   köle Elif
1 yıl önce

Ağzının tadını biliyorsun uslu kölem. Birde Demet hanımla bir ikili falakaya çekilmeye de eyvallah dersin ayrıca  😜 

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   MasterDaPain
1 yıl önce

☺️ Teşekkür ederim Efendim.
Muhteşem falaka ikilisi olurduk. Öpülesi o ayakların sopayı yemesine üzülürdüm üzülmesine de, falakadan kızarmış tabanlarını da yalayıp tadına bakmak ne güzel olurdu. 😋

muratkole
muratkole(@muratkole)
1 yıl önce

birde kadının ayaklarını yaladığını görürüz inşallah

desperado0325
desperado0325(@desperado0325)
1 yıl önce

Bizim ülkede bu tür durumlar maalesef hala kabul göremedi, önyargıyla yaklaşılıyor ama gözlemlerime göre son birkaç yıl içersinde bu durum kabul edilmeye başladı gibi. Tabi bu duruma en çok katkı sağlayanlardan biri de sizsiniz, ayrıca teşekkürü borç bilirim bu yüzden.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   desperado0325
1 yıl önce

Rica ederiz. Bu katkının nacizane bir parçası olmak benim için gurur verici. Başta kendi önyargılarımı yıkarak adım attığım bu alanda dilerim birçok kişinin de önyargısını yıkmasına vesile olabilirim.

furid19
furid19(@furid19)
1 yıl önce

“Bu yazıya konu olan ayakkabıyı bir takipçimize göndererek mutluluğu paylaşmak istiyorum. Neden talip olduğunu ve ne denli tutku ile sahip olmak istediğine ikna olduğum takipçimize bizzat ben kargo ile göndereceğim. Güvenlik açısından sadece bulunduğu ilin veya ilçenin belirlenmiş bir kargo şubesini adres göstererek ulaştıracağım.” Bu fırsatı kim elde edecek acaba? Bu yüzden tutkumuzu aşağıda belirtmiştim 🙁

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   furid19
1 yıl önce

Merhaba.
Yazımın içinde bu ayrıntının pek gözükmediğini düşünüyorum. Belki de kimsenin ilgisini çekmedi. Sizi hatırlıyorum ve aklımdaydınız. Ayakkabıyı rakipsiz hakeden kişi sizdiniz. Ben yine de biraz daha beklemek istemiştim. Artık size ulaştırmanın vakti geldi.
Siz bana iletişim bölümünden bulunduğunuz gerekli bilgilernizi iletirseniz, ayakkabıyı bu hafta içinde gönderebilirim.

İlginize teşekkür ederim. Tutkunuzu yaşarken benim de nacizane bir katkım olmasına seviniyorum.

hazaro1
hazaro1(@hazaro1)
1 yıl önce

Tanımadığın birinin ayakkabısını yalamak ve bunun üzerinden hayaller kurmak sadece gerçekten köle ruhlu bir insanın yapacağı bir şey. Aşağılık bir köle olmaktan büyük haz aldığınız her yazınızda daha da belli oluyor.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   hazaro1
1 yıl önce

Teveccühünüz. Çok mutlu oldum değerli görüşlerinizden. Bu şekilde yaşayıp sizlere yansıdığını görmek köle olarak kendime güvenimi arttırıyor. Umuyorum ki, tanıdığım ya da tanımadığım daha çok kadının ayağını ve ayakkabısını yalama şansım olur.

Samosa
Samosa(@samosa)
1 yıl önce

Güzel bir yazı efendinizin MasterDaPain in de ayakkabi temizliği işlenirse güzel olur bence cogunlukla yabanci X kisiler uzerinden gidiliyor cunku cesitlilik saglanmis olur

suspus
suspus(@suspus)
1 yıl önce

çok iyi video.iyi yapıyonuz

demirleblebi
demirleblebi(@demirleblebi)
1 yıl önce

Bu olayların ezoterik dinî bir altyapısı var mı?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   demirleblebi
1 yıl önce

“Ezoterizm, bir konudaki derin bilgilerin ve sırların ehil olmayanlardan gizlenerek, bir üstad tarafından sadece ehil olanlara inisiyasyon yoluyla öğretilmesidir. Ezoterizm bir din veya bir inanç sistemi değildir.”
Vikipedi

Sorunuz çok ilginç olmakla birlikte, beni fazlasıyla aştığını söylemek istiyorum. İşte bu sebeple ezoterizmin en azından beni kapsamadığı ortada. Ayrıca, BDSM’de kimseden bir şey gizlenmediği, dileyen ve söz konusu duyguları paylaşan herkese açık olduğu malum.
Hakim olmadığım konuda yanlış veya eksik bilgi vermek istemem. Aramızda bilgi sahibi olanlar var ise, hepimizi aydınlatmasını rica ediyorum.
Sorunuz ve ilginiz için teşekkürler.

EnderMaster
EnderMaster(@endermaster)
1 yıl önce

Eskiden yazılar uzun gelirdi şimdi Bir çırpıda bitiyor gibi geliyor 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   EnderMaster
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Keyifli okumalar.

EnderMaster
EnderMaster(@endermaster)
1 yıl önce

Merak uyandıran bir yazı ve video olmuş gene tebrik ederim

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Yine harika bir video.. Elif kalitesiyle….

dabi
dabi(@dabi)
1 yıl önce

Muhteşem ötesi, hepinizin emeğine sağlık.

proudlypoorn
proudlypoorn(@proudlypoorn)
1 yıl önce

Harika bir yazı

Khan
Khan(@khan)
1 yıl önce

Her yazida daha da iyisi geliyor. Yalniz Elifin yaninda 1 kole daha gormeyi cok isterim. Ufak nacizane istek:).

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Khan
1 yıl önce

Teşekkür ederim.
Sizin nacizane isteğiniz benim hayalim. Ah keşke olsa. ☺️

Hasailk
Hasailk(@hasailk)
Cevap:   köle Elif
1 yıl önce

Bence bir taraftan erkek bir köle alanda iyi olurdu sizin gibi bir efendinin uysal bir erkek köleyi nasıl egittiginizide bilmek güzel fikir olabilirdi

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Hasailk
1 yıl önce

Ben BDSM içinde sınırlarımı zorlayarak çoğu imkanları sadece tecrübe sahibi olmak için denedim. Lakin erkek köleyle seans yapamıyorum. Bir Sahibenin seansı içinde misafirsem izlerim ve sorun olmaz. Ama aktif kişi olarak yapamıyorum. Umarım başkaları bunu sergileye bilirler çünkü zevklerin çeşitlerine göre renklerinde olması gerekir.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Khan
1 yıl önce

Maalesef yaşadığımız her şeyi kamera önünde sergileyemiyoruz, imkan olunca da (bloğun geçmişini biliyorsanız) sorun çıkıyor. Türkiye de çok zor açıkçası. Avrupada çoktan kamera önünde 10 ayrı köleyle görev sergilemiştik  🙂 

osman123
osman123(@osman123)
1 yıl önce

süper bu şekilde devamı gelmeli bence

furid19
furid19(@furid19)
1 yıl önce

Gerçekten okurken kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. İyi ki böyle bir blog var ve iyi ki sizlere denk geldim. Bir kadının ayakkabısına bu kadar tutkuyla bağlanan birini görmek aşırı mutlu etti. Bir kadının ayakkabı tozunun yemeğim, kokusunun da ruhumu beslediği bir parfüm olduğunu benimsemiş biri olarak yazıya uzun süre takılı kaldım. Yıllarca hak etmediğimi bile bile kadınların ayaklarına bakmayı durduramıyorken, eline alıp tadına bakmak kim bilir nasıldır. Bakarken bile içimin gitmesini durduramıyorken böyle bir şans…. İnanılmazsınız… Umarım hep böyle güzel ayakkabılara sahip olursunuz…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   furid19
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Sözlerinizin samimiyeti ve içtenliğini hissettim gerçekten. Kadınların ayağına bakmayı hakeden kişilerden biri olduğunuz şüphesiz. Değerini bildiğinizi ve sizde uyandırdığı hissi ne güzel de ifade etmişsiniz. Sizler gibi bu duygu ile yoğrulmuş insanların karşısına sonradan çıkıp okunmaya değer yazılar çıkarabilmek çok gurur verici.
Güzel ayaklar hiç eksik olmasın gözlerinizin önünden.

Adad
Adad(@adad)
1 yıl önce

süpersiiiiiinn

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
34
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x