loader image

Tanışmak

BDSM Tanışma
Murat bey sordu:

Merhabalar. Ben elifi tanımak istiyorum çok merak ettim bu sayfa nedir? Herkes isteyenler en azından elifle sanaldan ilişki kurabiliyor mu? Elifle konuşmak istersek. Belki ben de kölem olsun istersem sahibi izin verirse olur mu?

Saygıdeğer Murat Bey,

burada benim cevap vermem uygun göründüğü için anlayışınıza sığınarak yazıyorum.

Bu sayfa bir kölenin günlük sayfa (blog) projesidir. BDSM hayatına attığı ilk adımlarla başlayarak, ilerlemesini herkes bir nebze takip edebiliyor. Yazılarla, fotoğraflarla ve videolarla köle Elif’in BDSM hayatından bir demet paylaşımlar yapıyoruz. Elif görevleri, cezaları, yaşadıklarını anlatırken, duygularını ile düşüncelerini de paylaşımlara katıyor.
Tabi bu projede bende çok varım, doğal olarak. Ben ve kölem bir güç dengesi içinde olan ayrı iki parçayız ve bu iki parça birbirini tamamlıyor. BDSM’in temel anlamı ile kuralları içinde bu tutkuyu bir yaşam felsefesi olarak yaşıyoruz. Yaşadıklarımızla insanlara BDSM içinde kendi renklerimizi göstermek istiyoruz. Biraz tat katmak istiyoruz. Biraz gölge, biraz ışık olmak istiyoruz. Kendimizden bir şeyler paylaşmak istiyoruz.

köleme ulaşmak maalesef mümkün değildir. Burada iletişimden gelen tüm yazılar kendisine de gidiyor, lakin kendisi özel kanallardan kimseyle iletişime girmiyor. Sadece buradan, kendi günlük sayfasından cevap veriyor. kölemi ayrıca her han gibi başka bir web sitede, forum veya sosyal paylaşım platformunda bulmak mümkün değildir.

Şimdi ki sözlerim size değil, genel olarak Türkiye’nin BDSM camiası için söylüyorum. Ben bu camianın içinde en güzel dostluklara ve insanlara şahit oldum. Hayatımın en güzel anlarından bazılarını yine Türk BDSM camiası içinde yaşadım. Lakin camiamızın genelinde bir BDSM kültürü sadece kısmen vardır. Birçok insan için BDSM sadece bir cinsel araçtır. Hatta bazıları için profesyonel anlamında. Bundan dolayı BDSM’in birçok çirkin yüzünü de gördüm.
köleme bunların hepsini ayrıntılı anlattım. Kendisine ulaşılma ve başka yerlerde hareket etme imkanını sundum. Kendisi istemedi. Fikrimce en doğru kararı verdi yoksa bazı güzel duygularını elden verebilirdi.

Birde son olarak kendimden kısaca bir bilgi vermek istiyorum. Ben hiçbir kölemi paylaşmam. Bir kölem başka bir Efendi’nin himayesi altına girmek istiyorsa ve bu sadece bir seanslık bile olsa, onu azat ederim ve ancak öyle olur.

Sorularınızı gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Belki bir gün bir BDSM toplantı çerçevesi içinde tanışmak mümkün olabilir. Zamanla bazı şeyler değişiyor sonuçta. Tabi sadece benimle tanışmak istediğiniz vakit, bu her zaman mümkündür.

Saygılarımla

MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on vk
Share on telegram
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email

Yazar

MasterDaPain
MasterDaPain'in son paylaşımları (tümünü göster)
MasterDaPain
MasterDaPain'in son paylaşımları (tümünü göster)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on vk
Share on telegram
Share on skype
Share on whatsapp
Share on email

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

MasterEmir
MasterEmir (@masteremir)
2 yıl önce

kölelik insanın onuru ile yaşayarak ruhundaki hazzı yakalamasıdır. Ruhunu arındırmak için sadece efendine teslim ol. Anlayamadığın emirler için çekip gitmekte niye. İsinsiz Çekip gidecektin sen nasıl bir itaatkar olduğunu iddia edebilirsin ki.

MasterEmir
MasterEmir (@masteremir)
2 yıl önce

BDSM’de en önemli şey karşılıklı güvendir, ruhunuzu bedeninizi emanet ettiğiniz insana güvenmelisiniz. Köle/efendi ilişkisi ne kadar itaat’e dayansa da iki tarafında sınırları önemlidir. Bir efendi size sınırlarınızı aşacak biçimde bir şey yapamaz, bu zorbalığa girer…

Ares.0
Ares.0 (@ares-0)
2 yıl önce

Tanışma sayfası açmalısın

Itaatkar34
Serkan (@itaatkar34)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Evet bu konuda çok haklısınız. Çoğu kişi cinsel istismar amacı ile bdsm’i kullanmakta. Çünkü Bdsm’in bir ilişki türü ve yaşam biçimi olduğunu konusunda bir geçerlilik kabul edilmiş değil malesef. Egemen söylemin güdümü altında yanlış anlamlandırmalar ve adlandırmalar ile şekillenmekte bdsm. Bu durumun bir getirisi olarak zaten prodom ve cinsel ihtiyaçlarını giderme bağlamında değerlendirilmekte. Bu nedenle çoğu köle veya itaatkar da yanlış anlaşılmamak için geriye çekebiliyor kendilerini. Aslına bakarsak bir kimlik mücadelesini konu alıyor bdsm, egemen olana karşı bir duruş niteliğinde. Ancak bunu sağlamak ne yazık ki çok zor bir süreç.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
5
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x
()
x