loader image

Pes Ettim

Pes Ettim Pes ettim ama savaştım. Pes ettim ama dayandım. Pes ettim ama…

Günün sonuna doğru Efendim, ‘Seni falakaya çekmeden göndereceğimi sanmıyorsun değil mi?’ dediği an. Mutlu ve hevesli yüz ifadem olduğuna yemin edebilirim. Sopayı istiyorum ve seviyorum. Artık evde kendi kendime uygulamak için falaka cezası vermiyorsunuz diye üzüntümü ve özlediğimi paylaşacak kadar. Sabah gelirken almamı emrettiği çamaşır ipini elinde tuttuğunu görmek nasıl bende gurur ve mutluluk kaynağıdır anlatamam. Sanki o ipi ellerimle ben ördüm. İpi masanın etrafından dolaştırıp ayaklarımı sabit tutmak üzere yerimi hazırlanıyordu Efendim. Elleri ne kadar da becerikli. Herhangi bir şey yaparken Efendim’i izlemeyi çok seviyorum. Kırbacı, at kamçısı elinde mevcuttu. Ancak, Efendim sadece sopayı kullanmayı istediğini söylemişti. Masanın altına yatıp ayaklarımı havaya kaldırdım. Ayaklarım masanın kenarına sıkıca bağlandı. Gözlerimi ise verilen bağ ile ben bağladım. Belki mahrumiyet belki daha rahat hissetmemi sağlamaya yönelik bir emirdi. Nitekim kördüm artık. Ve hatalarımın bedeli falakaya çekilmem gerekiyordu…

Seans başlayana kadar endişeli düşüncelerden aklımı alamıyordum. Bu kadar sıkı ve detaylı bağlandıysam, çabuk bitmez deyip gözümde büyüttükçe büyüttüm. Bu resmen Efendim’e ve falakaya ihanet. Off, ne kadar fena bir köle olup çıktım ben böyle. Falakanın ilk sopasından son sopasına kadar hiçbir şey ne Efendim’in ne de benim umduğumuz gibi olmadı!

Ders: Yalvarmak

Hata yapan her kölenin yalvararak affedilme imkanı var. Böylece hatası affediliyor ve gerekirse bir cezayla konu kapanıyor. Ancak Elif yalvarma konusunda bazen kilitleniyor ve bu ihmalinden dolayı gereksiz yere ek ceza alıyor. Köpekten iyi yalvarmayı öğrenmek için falakaya çekiliyor, sopalı falakaya.

Buraya kadar mıydı her şey?

Henüz ayaklarım bile ısınmamışken kulaklarımda çınlamalar fark ettim. Tansiyonum düşerken böyle oluyorum. Bu benim bayılma öncesi alarmımdı. Efendim’e olanları anlatınca falakayı durdurdu. Sık ve derin nefesler alıp veriyordum. Minik kıpırtılarım vücudumu sarsıcı titremelere dönüşmüştü. Çıplaktım, yine de terden sırtım zemine yapışmıştı. Sabah yaşadığım bazı olaylar mı beni çökertmişti bilemiyorum. Sakinleşmeye çalıştıkça geriliyordum. Pes ettim sanmasın Efendim. Ne yapa bilirim? Panik mi oluyorum acaba? Sonra ayaklarımda bir çift el hissettim. Efendim… Ayaklarım ve parmaklarım ellerindeydi. Şefkati ile çok duygulanmıştım. Put gibi sertleşen her yanımı yumuşatıyordu. Nefesim düzeliyor ve sakinleşiyordum. Devam edip edemeyeceğimi sordu Efendim. Devam etmek istiyordum.

Önce Güven

Elif’in nabzı düştü. Seansa hemen ara verildi ve duruma müdahale edildi. Elif güvenlik kelimesini (safe Word) kullanmadı ve devam etmek istedi. Tam kendine gelene kadar bekledik. Elif’in yalvarma ve rica üzerine seansa devam ettik. Ama şart koyduk; dayanamadığı anda hemen seansı durduracaktık.

Falakaya dönülmüştü ama… Halim feciydi. Dayanıksızlığım ve acıyı kabullenmeyişimin akıl alır bir yanı yoktu. Kendime inanamıyordum. Daha önce kaç kez falakaya çekildim. Böyle olmadım. Etim acıyı redediyordu. Saat 24’ü vurmuş da, köle özelliğimi kaybediyordum sanki. Temelinde olan acıyla beslenmek yerine ızdırap çekiyordum. Evet, ızdırap! Ne ifade ediyordu bu hal? Pes etmek mi? Buraya kadar mıydı her şey? Arzularım, hayallerim, ihtiyacım olan duygular (acı dahil) elimden kayıp gidecek miydi? Acı olmazsa nasıl yoğrulacaktım kölelikte, nasıl pişecektim! Bana bu konuda kaç kez tolerans gösterirdi ki Efendim? Efendisi için acıyı alamayan köle olsa ne olur olmasa ne!

Siktir git

Şuanda bunu yapmak istemesem, yalvarsam vazgeçilse falakadan. Ne geveliyorsam artık… Bir sopa daha istediğim günler vardı benim. Karşımda ne sıradan bir erkek var. Ne bu bir fantezi, ne de bu normal bir ilişki. Karşımda Efendim var. Ben de köleyim! Kendimle mücadele etmek kolay olduğu gibi en karmaşık olanı. Yalnız, samimiyetle söyleyebilirim. Falakadan kaçmak istemiyorum. Ama üstesinden gelemiyordum. Tek bir darbeyi kaldırabilecek gücüm yoktu. Canım yanıyordu. Eğiticiydi falaka. Yoksunluğunu hissettiğim hazzımdı. Tabanlarım kaşınıyordu benim. Gram sabır gösteremedim ki. Normal sayılabilecek bir vuruşa bile feryat ediyordum. Titremem durdurulamaz bir hal almıştı. Kendimden çok utanıyorum. köle diye Efendim’in karşısında olmak bu vaziyetim ile büyük tezat. Bunu yaptım ve tekrar yapabilirdim. Ama o an, üzerimde en ufak bir sızıyı dahi kaldıramayacak hassasiyet vardı. Düşüyorum, yıkılıyorum. Neydi çaresi? Nasıl toparlanabilirdim?

Ve biliyordum ki, benim beklentilerime göre hareket edilmeyecekti. Ya falakadan uygun görüldüğünde kalkacaktım. Bir zahmet benden beklenen sabrı göstererek. Bende her şey alt üst olmuşken Efendim ne düşünüyordu? Ne yapmak/yapmamak istiyordu? Bir şeyler söylemiyordu. İçinden ne değerlendirmeler yapıyordu kim bilir! Her an sopayı üzerime fırlatacak. Bağları da çözecek kadar tahammül etmeyerek bıçakla kesip bana ‘Siktir git!’ der mi korkusunu içimde taşıdım.

Son 50 falaka

Tam bedenimden sonra beynimde pes ettim moduna girerken, Efendim ısırmak için bir ayakkabı verdi. Ben kendisinin diye tahmin ettim. Ona ait olması bana güç vereceğini umarak. O yüzden, ayakkabının altından daha fazla pay alarak ısırıyordum. Benim böyle çok gitmeyeceğim belliydi. Efendim, yalvarma fırsatını sunmuştu. Aslında bu defa yalvarma kıçımı kurtarma şansım değildi. Utanç sebebimdi. Onu da ne denli becerebildiğim ortadayken rezilliğimin zirvesindeydim. Hatalarımdan duyduğum rahatsızlık, falakayı kaldıramamak ve acının yakıcı tadına varamamak ile yıkılmıştım. Sopa darbeleri sıklaştıkça yalvarışta bulunuyor, durduğunda ben de susuyordum. Ayaklarım feci terlemişti. Bu, sopanın acısını ikiye katlıyordu.

Efendim, ‘son 50 falaka’ dedi. Uslu durursam tabi. 5’e kadar sayabildim. Kıvranmaktan devamını getiremedim. Bazen seri vuruşlar yapıyor, bazen kısa bir müddet bekliyordu. Sopa ayaklarıma değil de, açık yaraya temas edercesine etki yaşatıyordu. Derim değil kemiklerim sızlıyordu. Bu sürpriz değildi. Acıması en doğal sonuçtu. Neden sabır gösteremedim, bana ne oldu böyle anlam veremedim. Falaka için, ipi masaya bağlayan Efendim’in emeğine yazık ettim. O zahmete dahi değmedi ki! Falaka bitti ama benim kalktıktan sonra gözlerimdeki bağı çözüp Efendim’in gözlerine bakacak yüzüm yoktu. Isırdığım o ayakkabı dahi Efendim’in değilmiş. Benim pis ayakkabımmış. Tüm suçu ayakkabıma yüklemeye hazırdım. Ne desem boş. Sonuçtan mutlu olmadığını söylediğinde boğazım düğümlenmişti.

 


 

Bu falaka ziyan olmuştu

Özür diledim. Çok üzgün olduğumu anlattım ama biliyorum ki, pek bir önemi yoktu. Açıklamasının bile saçma olduğu bir durumdaydım. Bugün böyle bitmemeliydi. Hele ki, falakada yaşadığım hüsran altında eziliyordum. Acıya karşı korkakça davrandım. Kendimi savunmuyorum. Belki canımı tatlı görmüş de olabilirim. İrade gösteremedim. Fakat, kalbimde asla kötü niyet barındırmadım. Elimde değildi olanlar. Efendim ise, neden böyle olabileceğine dair, gözlemlediği fiziksel ve manevi birçok sebep olduğunu anlatıyordu. Biliyorum, içimi rahatlamak amacıyla söylemiyor. Eğer öyle olsaydı kendimden çok Efendim bana ağır sözler sarf edip pişman edileceğime emindim. İnsani zafiyetlerim yüzümden bu falaka ziyan olmuştu.

Her ikimizde de yerleşmiş olan şaşkınlık ve hayal kırıklığı gizlenecek gibi değildi. Efendim durumun aksine ve her şeye rağmen kölesini tüm içtenliğiyle bağrına basarak odadan uğurladı. Açıkçası ben pes ettim sanmıştım kendimi. Aslında pes etme yerine savaşmışım. Efendim’i şaşkınlık ve hayal kırıklığı içinde sanıyordum ama benim aslen pes etmediğimi, mücadele ettiğimi bana anlattı. Pes etmedim. Etmemenin mutluluğu içimi ısıtıyordu. Ama kendimi yetersiz his etmemi engelleyemiyordu. O gün öylece bitmişti ama yarının bana ne getireceğini bilmiyordum. Merak ve korku kemiriyor içimi. Bir daha bu zayıf olmayacağım diyemiyorum. Söz veremiyorum. Çünkü, bu günde de böyle olmamalıydım.

Ne yazık ki, köle çürük çıktı…


Devamını oku…

Subspace


Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
50 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

En beğendiğim içerik özellikle yalvarma kısmı

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Efend1i
10 ay önce

Teşekkür ederim.

Samosa
Samosa(@samosa)
1 yıl önce

Bir kölenin efendlsine karsi gorev ve yukumluluklerini iceren videoyla desteklenmiş gunluk rutin gorevler islenebilir .

mozer964
mozer964(@mozer964)
1 yıl önce

Elif’in acı çektiği çok iyi bir video olmuş devamını bekliyorum

Spectrum35
Spectrum35(@spectrum35)
1 yıl önce

Bir yandan çaresizlik, bir yandan da çaresizliğin verdiği muhtesem haz. Ortaya karışık duygular:)

Ictengelen
Ictengelen(@ictengelen)
1 yıl önce

En içten ve yoğun duygularla, derin bir köle psikolojisiyle yazılmış yazı. Okurken Elif’in içindekileri kendi içinizde hissediyorsunuz. Ayrıca safeword kullanılmamasına rağmen durumun erkenden saptanıp müdahale edilmesi belli başlı bir BDSM tecrübesinin ürünü. İkinizin de ellerinize -ayrıca senin tabanlarına Elif :)- sağlık.

Mercan03
Mercan03(@mercan03)
1 yıl önce

İzlediğim en güzel pozisyonlardan biri takip ediyorum beğeniyorum başarılar dilerim

knight32
knight32(@knight32)
2 yıl önce

Daha iyi yalvarması için, bu pozisyonda bir falaka daha gerekiyor… Falakanın acısını aldıkça anlayacak nasıl yalvaracağını:)

knight32
knight32(@knight32)
2 yıl önce

Falaka için en güzel pozisyon, vuruşlar da bu sopayla olunca süper bir yapım çıkmış ortaya, tebrikler.

mathslh
mathslh(@mathslh)
2 yıl önce

insanın duygularıni acik etmesi zor bu zamanlarda sizin yaptiginiz bur basaridir tebrikler kole elif ve onun efendisi

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

Tek nefeste okudum elinze sağlık

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Bütün bloğu tek seferde bitirecem

bdsm445
bdsm445(@bdsm445)
2 yıl önce

Fetişimi sizin sayenizde keşfettim teşekkürler …. 🙂

bllkam
bllkam(@bllkam)
2 yıl önce

Çok güzel ve egitici bir video olmius ben ve benimi gibi bu isi amiatorce yapan ve hayatına dahada sokmiak isteyen insan ların yapmiası ve n asıl yaklasmiası gerektigin i ogreten bir video sagol ustad

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Bütün zorlukların altından kalkacağını eminim başaracaksın o gaye sende var

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Pes etmek yok ettikçe daha cok acı daha çok falaka sen iyi bir kölesin efendin sayesinde bunuda başaracağını biliyorum

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Güzel bir çalışma doğrusu pozisyon olarakta vuruş olarakta çok etkili tebrikler ayaklar daha cok kızarması gerekir pes etmek yok başarılar hergün düzenli olarak takipteyim heyecanla yeni çalışmalarınızı bekliyorum emeğinize saygılar

torture06
torture06(@torture06)
2 yıl önce

gercekten cok guzel olmus ve cok dayanikli kolesiniz

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   torture06
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Gönül alan ve desteğini esirgemeyen sizler iyi ki varsınız.

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Çok güzel bir video. Altın sistemi de çok güzel olmuş. Umarım videoların devamı gelir

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Asdfgh
2 yıl önce

Teşekkür ederiz. Umarım yeterli altına ulaşıp videoları izleyebilirsiniz. Bu önemli. Çünkü, benim ifade etmekte yetersiz kaldığım detayları kendi gözünüzle izleme şansı elde edebilirsiniz.

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Yazıyı tek nefeste okudum bideoyu şaşkınlık içinde izledim gercekten çok dayanıklı güçlü bir kadınsın kalemine sağlık harika bir yazı olmuş
Mdp ellerinize sağğlık.
Takipteyiz

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ozan_akaln
2 yıl önce

Çok incesiniz. Sağolun. Bu paylaşımda olanlara rağmen ‘dayanıklı ve güçlü’ ifadelerinizle moral veriyorsunuz. Sizin gibi iyi kalpli takipçilerimizin olmasına seviniyorum.
Yazılarımın etkisi, yaşadıklarımın tesirinden kaynaklanıyor. Gerçi, ben ne kadar detaylı ve vurgulu yazsam da yaşamak apayrı.
Bizimle olduğunuz için teşekkürler.

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Fragman vevkalade bütün film nasıl hüzekdir şimdi

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ozan_akaln
2 yıl önce

Teşekkür ederiz. Dilerim izleyebilir ve tekrar görüşlerinizi günlüğümde paylaşabilirsiniz.

seljn7
seljn7(@seljn7)
2 yıl önce

Biraz mundar etmişsin falakayı eminim MASTER DAPAİN bundan hiç hoşlanmamıştır daha büyük cezalara hazır ol bence elinize sağlık ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   seljn7
2 yıl önce

Merhaba, maalesef bu falaka kimsenin umduğu gibi olmadı. Ben gerçekten hala üzgünüm. Yalnız, bu seansın da böyle yaşanması gerekiyormuş. Başka bir zamanda bu ve benzeri bir an yaşanmayacağının garantisi olmadığı gibi, tam tersi bir falaka olamaz anlamını taşımıyor. Kurgu, rol ve acımak yok. Gerçekten sopanın acısını esirgemeyen bir Efendim var. Ben Onun için acıya, falakaya ve diğer tüm cezalara hazırım. Defalarca aynı duruma düşsem bile, falakaya yeniden yatacağım.

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

ziyanlık yok hepsi çok güzel yaşadıklarınızın…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   frnnky
2 yıl önce

Çok iyimsersiniz. Teşekkür ederim. Tüm gelişme ve düşüşlerimle ben, köle Elif’im. Efendim ile yaşadığım her an her seans çok güzel.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Canımın tatlı gelmesine rağmen o sopaları yediğim için huzurluyum. Haketmiştim, sızlanmam yüzünden yarım kalması en acı olabilecek yanıydı.
Efendim birtanedir. İşte şimdi yandım dediğim yerde elinin tokat atmak için uzanacağını sanarken, ayağa kaldırmak için oluyor hep. Şımarıklılığım olduğu zamanlarda genellikle elimde olmuyor. Bazı yazıları tandık hisler bölümüne yazacağım, oradan yazıları okumanızı rica ediyorum. Sizden ve herkesten. Belki, o zaman kölenin dengesi nasıl alt üst olur da, Efendi’sine karşı şımardığını anlarsınız. Tatlı şımarıklıklar…
O’na köle olmamak deliliktir…

bdsm445
bdsm445(@bdsm445)
2 yıl önce

Efsane içerikler mevcut ve onlardan birtanesi daha emeği geçenlere teşşekürlerimi borç bilirim ….

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bdsm445
2 yıl önce

Rica ederiz. Siz içerikleri efsane olarak değerlendiriyorsunuz. Ben de, mucizeler yaşıyorum şeklinde değerlendiriyorum. Bize bu duyguları yaşatan Efendim’e ne kadar teşekkür etsek azdır.

ulika
ulika(@ulika)
2 yıl önce

Geçer geçer daha neler göreceksin

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ulika
2 yıl önce

Geçiyor evet. Geçerken de, başımı döndüren ve hüzünlendiğim durumların içinden kesintisiz ilerlemeye çalışıyorum. Her bir gün, farklı bir şey veriyor. Efendim ile bu yoldayım. Güvenim tam ve istekliyim. Göreceklerim her ne olursa olsun, dileğim köle Elif’ten beklendiği gibi olsun. Garanti vermek köle açısından doğru olmaz. Ancak, tüm arzum ve inancım bu yönde.

vecihi
vecihi(@vecihi)
2 yıl önce

Her seferinde bizi daha fazla heyecanlandıran çalışmalar, heyecanla yeni çalışmalarınızı bekliyoruz. 1 çift güzel ayaklarındaki hafif kızarıklıklar için teşekkürler Parox ve Elif.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   vecihi
2 yıl önce

Bir yerlerde güzel anlar yaşanıyor. Birleştirici gücünü kullanarak gelişmeleri paylaşıyor ve gönlünüze dokunan duyguların bulaşıcı olmasını diliyorum. Paylaşımlar keyfinize keyif katması dileğiyle.

controlzone
controlzone(@controlzone)
2 yıl önce

Pes etmezsin, Güçlüsün sen. Telafi edeceğine eminim.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   controlzone
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Önce Efendim’in sonra sizlerin güvenine layık olamaya çalışıyorum. Gücümün kaynağı, Efendim’in bana verdiği emekler. Unutturacak falakalarım olacak. Yeniden bugünleri hatırlatacak falakalarda yaşayacağım. Her birinin hikayesi ve anlamı farklı olacak.

nurisever21
nurisever21(@nurisever21)
2 yıl önce

Herkes gibi ben de korktum açıkçası ama sonra okuyunca anladım 🙂 ellerinize sağlık yine kült bir eser
Elif de Parox üstadın ellerinden Permanent Falaka almaya git gide yaklaşıyor gibi …

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   nurisever21
2 yıl önce

Bu falaka herkese bir şekilde dokundu. Hep aynı renk, aynı ritimde gidilmiyormuş. Ben yaşadım. Sizler şahit oldunuz. Çizginin altına düştüysem de, bu falakanın kaybedeni yok. Son değildi nihayetinde. Tabanlarımın ve benim bir bütün olarak sopaya hep ihtiyacım olacak. Yol, yöntem ve sonuç farketmeksizin Efendim’in yaptıklarının hep bir öğretisi var. Keyifli okumalar.

xxxtentacion
xxxtentacion(@xxxtentacion)
2 yıl önce

yine muhteşem bi paylaşım her zamanki gibi başlık bir çok kişiyi korkutmuş yorumlarda anladığım kadarıyla 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   xxxtentacion
2 yıl önce

Teşekkür ederiz. Amacımız korkutmak değildi elbet. Yoğun duyguların sivri bir ifadesi oldu. Paylaşım için üzüntüd duyan, destek ve moral veren herkese sevgilerimi sunuyorum.

Zehra
Zehra
2 yıl önce

Pes ettim yazısını görünce içimi korku sardı gözlerim doldu okumadan hayır pes etmeyeceksin bitmedi dedim yazıyı okuduktan sonra iç çektim oh diye herzaman dayanıklı olmayabilirsin ama direnmelisin çünkü sen mükemmel kölesin herşey senin için güzel olacak. Sen üzülme pes etmedin herkesin acı eşiği aynı olmayabilir aşağıda Berkaybey’in yazdığı gibi bu falaka daha iyi şekilde telafi edeceksin Efendin’in mutluluğu için bedenen yanında olmasamda ruhum senin yanında.?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Zehra
2 yıl önce

Desteğini ve içtenliğini hissettim Zehra. Teşekkür ederim. Sesini duyduğum, beni gören, birlikte seans yaşadığım bir kadından bu yorumu almak ne kadar özel anlatamam. Mükemmel olan Efendim. Lüçük bir pırıltım varsa, O’nun sayesindedir. Bedenim beni Efendim’e zayıf gösterdi. Utandırdı. Acıya karşı diklendi etim. Ancak, ruhum Efendim’in ayaklsrının altında. Ben mağlup olacağım. Aynı zamanda güçleneceğim. Efendim’in hoşnutluğunu kazanmak üzere görev başında olacağım. O’na köle olmanın ne kadar güzel bir duygu ve ihtiyaç olduğunu benim gibi biliyorsun. Bu falakayı telafi etsem de, Efendim’in merhameti olmadan asla başarılı devam edemem.
Yanımda olduğunu bilmek çok güzel. Güzel kadın. köle Zehra…

Srbcsrbc
Srbcsrbc(@srbcsrbc)
2 yıl önce

Pes ettim yazısını görünce kalbim yerinden çıkacak gibi oldu.
Dedim herşey buraya kadar mıydı.
Korkutmayın bizi 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Srbcsrbc
2 yıl önce

Sizleri böyle telaşlandırmak istemezdim ama halimi ifade eden en iyi kelime budur. Ayrıca, günlüğün sevildiğini görmek çok özel. Eksik olmayın.

Adad
Adad(@adad)
2 yıl önce

Saygı duyulası bir köle oldun gözümde. Herşey gönlünce olsun.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Adad
2 yıl önce

Teveccühünüz. Kendimi başarısız gördüğüm bir durumda böyle destek veren yorumlar okumaktan dolayı çok şanslıyım. Ayrıca, hassas hisleri olan insanların karşısında olduğumu bilmek çok değerli. Her şey hepimizin, gönlüne göre olsun.

Berkayy
Berkayy(@berkayy)
2 yıl önce

İlk yorum benden olsun . Elif bu gibi durhmlar her kölenin başına gelebilir hepimiz insanız sonuçta o günkü motivasyonun , kendini iyi hissetmemen gibi durumlar günden güne değişir kötü bi gününe denk gelmiş seans moralini bozmana gerek yok sen efendine kendini kanıtlamış güvenini kazanmış bi kölesin eminin efendinde senin için öyle düşünüyodur en kısa zamanda bu falakayı telafi edip kendini ıspatlamaya bak çünkü sen KÖLE ELİF sin herkesin olmak istediği hepimize örnek olan bi kölesin

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Berkayy
2 yıl önce

Nasılda iyi gelen bir yorumdur bu. Hem destek aldım sizden hem duygulandım. Teşekkür ederim. İyi ki, sizler varsınız. Kendimi çok iyi hissediyorum güzel sözlerizle. Muhakkak hep aynı ve iyi derecelerde gitmez. Falaka olsun ve diğer eğitimler de öyle. O anın içindeyken istenmeyen durumların yanında bir de sağlıklı düşünemedim. Hala aklıma geldikçe yara gibi sızlatır beni. Unutamam ama ders çıkarabilirim. Efendim bunun birçok kez daha olabileceğini ve daha iyi falakalar da yaşanacağını söylemesiyle aşıyorum bu konuyu. Elif’i, köle yapan Efendim’dir. Nacizane köle Elif olarak örnek görülmek ve örnek alınmak gurur ve heyecan verici. Böyle düşünmenize çok mutlu oldum. köle Elif ‘lerin çoğalması, Efendim’in örnek alınmasıyla en doğru yol olacaktır. Mucizeler yaratan O’ dur…

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
50
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x