loader image

Falaka Keyfi

Falaka Keyfi falaka
Evimdeyken kimim, neredeyim ve ne yapıyorum diye yaşadığımı bazen idrak edemediğim oluyordu. Acaba Efendim de, uyanır uyanmaz beni yanında/yatağında gördüğünde bu tip düşünüyor mudur diye içimden geçirirken açtı gözlerini…

Efendim sabah kahve ile güne başlıyor. Hemen kalkıp hazırladım. Efendim hala yatağında. İçeride TV izlerken, ellerini şaklatarak beni çağırdı. Ayaklarının altını yalama emrini aldım. Üstelik bu kez ayağının bir kısmının üzerine çıkabileceğimi söyledi Efendim. Parmaklarını emerek.
Terliğimi çıkardım. Elinizi şaklatmanızın manasını ve böyle bir emirde ayağımın çıplak olması gerektiğini sopanızla okşadığınızda daha iyi anladım Efendim. O falaka sopasıyla üzerime doğru gelişiniz her zaman heyecan verici.

Efendime oral seks yapacaktım

Yere diz çöktüm. Ayağını daha iyi yalayabileyim diye elimde tutmama izin vermişti Efendim. Dilimi her noktada gezdirerek yalamaya çalıştım. Çok şanslıydım. Kaç kişi bu emre layık görülebilir ki?
Bazen bir sırayı takip ederek, bazen de düzensiz şekilde yaladım o güzel ayakların altını. Parmaklarının aralarında dilimle gezindim. Ardından parmaklarını teker teker ağzıma alarak emdim. Öncesinde yasak olan bir ayrıntıya izin verilmesi beni mutlu etmişti. ‘Belli ki Efendim benden memnun’ diyordum. Yaladığım ayağını yatağa geri bırakırken ve diğer ayağını elime alırken istemeden incitmekten endişe duydum. Elimde tuttuğum ayağın değerini ve kime ait olduğunu çok iyi biliyordum. Şu an o ayaklar bana ne de çok uzak. Acele etmeden yavaşça yaladım Efendim’in ayağının altını ama bir dahaki sefere daha uzun tutacağım süreyi.

Görevim bitmiş miydi? Hayır, Efendim yeni bir emir veriyordu. Daha önce hiç yapmadığım. Korktuğum ve üzerine düşünmekten bile kaçındığım. En baştan kabul etmiştim Efendim’in üç delik orospusu olmayı. Zamanı gelmişti. Şimdi Efendime oral seks yapacaktım. Yapacaktım ama ya başarısız olursam gerektiği şekilde olmazsa! Boşaldığında yutamazsam! Özellikle vurguluyordu Efendim yutmamı. Başarısız olursam da bunun ilk seferde normal olduğunu söylüyordu. Ne kadar incesiniz Efendim…

Efendimin penisi ağzımdaydı

İzin isteyip önce birkaç yudum su içtim. Tezgaha tutunup kısa bir an düşündüm. Sonra düşünmemeye karar verip odaya gittim. Yatağa oturup eğildim. Efendimin penisi ağzımdaydı. Yavaş hareket ediyorum. Gözlerim kapalı. Kendimden emin değilim. Efendim benimle konuşuyor. ‘Spermlerim senin için bir gıda ve bu protein kaynağına ihtiyacın var.’ Ses tonu rahatlatıyor beni. Sıcacık elini sırtımda gezdirerek gerginliğimi alıyor ve güven veriyor. Beni olumsuz düşüncelere bırakmıyor Efendim. Çenem yoruluyor ama durmuyorum. Durursam ve yapamazsam bu çok büyük saygısızlıktı. Çünkü, Efendim keyfine bakıp benimle ilgilenmeseydi her şey yolunda gitmeyebilirdi. Çok iyi olmayabilirim. Donuk bir duruşla, kafam aşağı yukarı inip kalkıyor. Çenem ağrıyor. Sadece yapabilmeyi diliyorum. Çekinsem de, zorlansam da çabuk bitsin diye beklemedim. Efendim yönlendiriyor beni. Hala yavaşım.

‘Biraz hızlan’ diyor. Ve bir elimi de kullanarak devam etmemi emrediyor. Elim ve ağzım Efendim’i boşaltmak için aynı anda hareket ediyor. Beni zorlamamak adına çok uzun tutmayacağını söylerken mahcup oluyorum. ‘Hazır ol’ dediğinde, kendime yalvarıyorum beynime ve reflekslerime. Mahvetme bu anı. Hiç yutmadın ama yutabilirsin. Hem Efendin’in spermi bu! Yapabilirsin, yaparsın…
Bir an ağzımın içindeki hava azaldı. Hafif basınç hissettim. Efendim’in boşalıyor olduğunu tahmin ediyorum ve doğru. Ilık bir sıvı ağzıma yayılıyor. Sakinim, yavaş yavaş yutmaya çalışıyorum. Öğürme hissi oluyor. (Bu arada Efendim gülüyor bana :)) Sakin kalmayı başarıp tamamını yutuyorum. Efendim ‘Tamam bitti’ deyince, uyanırcasına açıyorum gözlerimi. Çekiniyorum Efendim’e bakamıyorum. Titriyorum. Efendim dişlerimi fırçalamamı emredince banyoya gidiyorum. Kendime bakıyorum aynada. Şaşırıyorum yaptığıma. Yapabildiğime seviniyorum. Efendim sayesinde. O’nun desteği ile.

Canım yanacaktı ama falakadan geri kalmak istemiyordum

Kanepede oturuyordu Efendim. Gülümseyerek yanına oturdum. Başlarda kanepenin koluna ilişiyordum. Şimdi rahatsız etmeyecek şekilde ama olabildiğince yakın oturmak istiyordum. O zamana kadar her köle görevimden sonra ve özellikle oral seksten sonra kendimden bir şeylerin eksildi ve biraz daha bağımlı hissetmeye başladım. Aklım ve dengem benim elimden çıkıyordu artık. Orada bulunduğum sürece kendimi acıkmış bile hissetmedim. Efendim’in ısrarlarıyla bir şeyler atıştırıyordum. An be an O’nun çekim alanına giriyor, yamacından ayrılmak istemiyordum. Serbest zamanlarda bile başka bir şeyle uğraşmak istemiyordum. Orada yazmam gereken günlüğümle dahi ilgilenemedim.
Sohbet sırasında benden kıdemli bir köle kadının veya Efendim’in uygun gördüğü bir Sahibenin bana istediği uygulamayı yapmak isterse (tabi Efendim’in izni ile) kabul etmek zorunda olduğumu duyuyorum. Bu ister canımı yakacak bir görev olur, ister sevişme olur. Tebessümle dinlerken içimden hiç nasıl yaparım diye geçirmeyişime şaşırıyorum. Galiba Efendim’in de söylediği gibi ben biseksüelim. Farkında olmadığım bu yönüm keşfediliyor. Ayrıca, hiçbir erkeğin dediğini yapmam gerekmiyormuş. Efendim’in beni diğer erkeklere karşı koruyup sakınmasından mutlu oluyorum. Acıyı ve zorlukları iyi niyetinizle dengelemeyi çok iyi biliyorsunuz Efendim.

Efendim’in bana çekeceği keyif falakası için beni nedensiz, sadece keyfi için işkence yapacağını anlatıyor. Evet, canım yanacaktı ama falakadan geri kalmak istemiyordum. Adeta tabanlarım kaşınıyordu. Yatakta sırt üstü uzandım. Bacaklarımı havaya kaldırıp yatak başlığının parmaklıklarına bağlandım. (Kendi montumun kemeri ve çantamın askısı ile :))
Güç almak için yataktaki havluyu sıkı sıkıya tutuyorum. Efendim kabloyu yine kullanacak mıydı merak ediyordum. Yalvarma izni de yoktu. Gerçi buna yeterince çalışmamıştım. Bu tembellik benim bir yerde canımı hiç olmadığı kadar yakacak ama ne zaman bilmiyorum. Bir kez daha Efendim tarafından falakaya çekiliyordum. Bu kez bir farkla. Efendim’in vuruşunu ve ayaklarımı görebilecek vaziyetteyim.

En acı sızlanmalarım kablonun tabanlarıma indiğinde oluyor

Falakaya Bağlıİşte falakadayım, Efendim’in ellerindeyim diye sevinirken aynı zamanda acısına dayanamamak beni korkutuyordu. Darbe ile sızlayan parmaklarımı ayağımın içine doğru çekiyorum ama Efendim o anda bile vurmayı sürdürüyor. Bu sefer can havliyle parmaklarım her biri bir yana kaçmak istercesine açılıyor. Bir an için durdurdum her şeyi. Ayaklarımı kımıldatmadan, tepkisiz kalmayı denedim. Birkaç vuruş sürecinde direncim kırıldı. Dayanamadım. Havluyu ağzıma ve yüzüme bastırıyorum. Sopayı ya da kemeri sıra ile kullanıldı. Kabloyu tabi unutmadı Efendim. En acı sızlanmalarım kablonun tabanlarıma indiğinde oluyor. Yukardan ayağıma inerken kabloya bakamıyorum. Gözlerimi kapatıp bekliyorum. Kablonun acısı, komaya da sokar komadan da çıkarır bence.

Fiziksel acı ne kadar büyük olsa da her saniye azalmaya doğru gider. Ya ruhun acısı! Ya pişmanlık! İşte örneği; sona yaklaştığımızda Efendim, bu falakayı hakkedip etmediğimi sormuştu. Tabi hakketmiştim. Bu doğru cevaptı. Ancak, yeterli olup olmadığına dair ne cevap vereceğimi kestiremedim. Ne demeliydim, çok bacaladım. Önce yetmez deyip ardından üç kez yeterli demek daha o anda ruhumu sızlatmıştı. Efendim keşke devam etseydiniz ve bana hiç söz hakkı tanımasaydınız. Ve böylece falakam sonlandı. Ayaklarımın acısından ziyade, zor mu geldi niye devam etmedim diye yedim kendimi. Ta ki Efendim, ‘Sen doğru olanı yaptın. Devam etmek gerekseydi ve isteseydim, seni dinlemezdim.’ diyene kadar. Bütün vesveselerimi yok ediyorsunuz Efendim. Huzur sizde…


Köpek gibi bekleyen kölesini sikmeye başladı

Efendim’in karşısında ilk kez ağlıyordum. Mutluluktan. Bu mutluluğun devamlı olmamasından. Her gün keyif falakaya yatmak isterdim, her gün Efendim’in yanında olabilmek için. Falakayı hissetmek için. Efendim’in varlığı ve onun sert eli beni mutlu ediyor.
Efendim bu kez içmemi emrediyordu. Azar azar dolduruyordu bir yudumda içiyordum. Çok iyi geliyordu. Buz gibiydi. Boğazımdan karnıma kadar yakıyordu. Hafif narkoz etkisine benzettiğim bir uyuşukluk hali veriyordu. Konuşmam yavaşlıyor, başım ağırlaşıyordu. Kendimi kaybetmek istemedim ve tadında bıraktık. Kendimi toplamıştım. Biraz da kanepede Efendim’in kollarında ‘nefes aldım’. O durumda da ben Efendim’in kölesiydim. Ve hizmet etmeye hazırdım.

Efendim’in ‘Odaya git. Yatakta domalıp bekle’ emriyle kalkıp hazırlandım. Efendim gelince köpek gibi bekleyen kölesini sikmeye başladı. Üstelik kemeriyle kalçama ve tabanlarıma vurarak. Çünkü köleler dövülerek sikilir. Arada kemerin demiri ile vuruyordu. Buna rağmen keşke daha sert vursa diyordum içimden ama bunu dile getirsem benim için hiç iyi olmazdı herhalde. Ama seviyordum Efendim tarafından sikilirken dövülmeyi.

Sesi yoktu, nefesini bile dikkat kesilirsem ancak duyabiliyordum. Ama ellerindeydim, kölesini köpek gibi esir edip kendisine orospuluk yaptırıyordu. Beni keyfi sikiyor, keyfi işkence yapıyordu boşalana kadar.

Efendim’e sarıldım. Uzun ve derin nefeslerle kokusunu içime çektim. Keşke Efendim’e her gün keyfi köle, orospu, köpek olabilsem. Benim yerim sizin ayaklarınızın altında Efendim.


Özel Video Fragman

Falaka Keyfi Özel Fragman

8 dakika ve 30 saniye uzunluğunda özel fragmanı altınla izleyin.
Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
144 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Köleler dövülerek sikilir

Anonymuis
Anonymuis(@anonymuis)
1 yıl önce

Harikaydı devamını bekliyoruz

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
1 yıl önce

Ah gizlemli Şule ah ?

ifyou
ifyou(@ifyou)
2 yıl önce

Efendine layık bir kölesin

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ifyou
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Böyle bir cümleyi okumak dahi ziyadesiyle heyecanlandırıyor beni.

ifyou
ifyou(@ifyou)
2 yıl önce

O kablo ne kadar acıtıyordur iyi dayanıyorsun

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ifyou
1 yıl önce

Ah o kablo! Çok acıttığı doğru, fakat şu da bir gerçek ki özledim o kabloyu.

Yeliz
Yeliz(@yeliz)
2 yıl önce

Okurken adeta hislerinizi yaşadım tebrik ederim yine harikasınız

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Yeliz
2 yıl önce

Teşekkür ederim Yeliz Hanım. Hissiyatın bu denli size geçmesine çok sevindim. Vakit ayırıp okudunuz, değer verip günlüğüme yazdınız. Eksik olmayın.

Anonim
Anonim
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

Asıl ben size böyle harika bir günlük yazmaya vakit ayırdığınız ve hislerinizi hiç korkmadan yazıya döktüğünüz için teşekkür ederim başarılarınızın ve yazılarınızın devamını dilerim ?

furiouss61
furiouss61(@furiouss61)
2 yıl önce

Tam anlamıyla mükemmel bir paylaşım sizi izledikçe içimdeki köle ruhu açığa çıkıyor elif hanım.

furiouss61
furiouss61(@furiouss61)
2 yıl önce

Tam anlamıyla mükemmel bir paylaşım seni izlediğim zaman ruhumdaki köle açığa çıkıyor.

yusuf_efe
yusuf_efe(@yusuf_efe)
2 yıl önce

selamlar öncelikle. bu görev nasıl bilmem ama kesinlikle ayak gıdıklamalı birşeyde olması lazımdı

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   yusuf_efe
2 yıl önce

Merhaba. Bende gıdıklamayla ilgili pek işkence yöntem bulmanız mümkün değildir. Gıdıklamayı kısmen bir ceza uygulamanın içinde kısaca uygularım. Mesela son videomuzda http://www.koleelif.com/subspace bu mevcuttur ama fragmanın içinde değildir. Bence gıdıklamayla ilgili benden çok daha güzel iş başaran nice Efendilerin uygulama videoları mevcut 😉

Anonim
Anonim
2 yıl önce

Saf itaat başka bir şey değil

mahmut27
mahmut27(@mahmut27)
2 yıl önce

çok ilginç ve güzel olmuş montajada ayrı bayıldım ?

Lusttboi
Lusttboi(@lusttboi)
2 yıl önce

Anlatılmaz yaşanır

bllkam
bllkam(@bllkam)
2 yıl önce

Harika bir çalışma olmuş, okurken bile heycan verici yasamak ve yasatmak nasıl olur diye hayal ediyorum 🙂

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

Merhaba Elif ve saygıdeğer Efendisi.Sanırım en zor yazılarından ama Seni en çok eğiten acıya hazır hale getiren günlerden biri olmuş. ÖZellikle yatakta bağlı olup falakaya yatırılman ve o sırada davranışların harika.
Cidden iyi eğitiliyorsun ve iyi bir köle öğrencisin.Tebriklerr

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Yazılarınızı okuyarak ilk videonuza kadar geldim harika çalışmalar emeğinize sağlık.

Slaveizmit41
Slaveizmit41(@slaveizmit41)
2 yıl önce

Eminim çok güzel bir video dur

Adad
Adad(@adad)
2 yıl önce

Sanırım Türkiyedeki tek örnek alınacak kölesiniz şuanda 🙂

hasnhasan1
hasnhasan1(@hasnhasan1)
2 yıl önce

Tebrikler! Devamini bekliyoruz.

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Belki de en iyi videodur. Aynı konsepti bekliyoruz

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

Yazınız ve videonuz son derece başarılı

xmaster
xmaster(@xmaster)
2 yıl önce

yeni içerikler gelicek mi ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   xmaster
2 yıl önce

Merhaba, falaka ve daha farklı içerikler Efendim’in uygun gördüğü tarihlerde günlüğe eklenecektir. Takipte kalın…

AgahEfendi
AgahEfendi(@agahefendi)
2 yıl önce

Tek kelime ıle harıka

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   AgahEfendi
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Sizlerin beğenisini kazanmak mutluluk verici.

Novemberrain
Novemberrain(@novemberrain)
2 yıl önce

Muthis video, bu tarz icerikleri paylasan sizin gibi cesur insanlara sevgiler.

Yusuf
Yusuf(@yusuf)
3 yıl önce

Devamını bekliyoruz Mutalaka Başarılı Elif Hanım 😀 😀

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Yusuf
3 yıl önce

Teşekkürler ilginiz için. Elbette son falaka paylaşımı değil.

master
master(@master)
3 yıl önce

güzel bi çalışma olmuş

reyiz
reyiz(@reyiz)
3 yıl önce

güzel bi çalışma olmuş

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   reyiz
3 yıl önce

Teşekkürler. Evet, gerçekten çok güzel ve unutulmaz falakalardan biriydi.

knight32
knight32(@knight32)
3 yıl önce

Harika bir çalışma olmuş, gerçekten estetik açıdan çok iyi… Bir hata sonrası, ceza olarak kölenin falakaya yatırılması ve onun ayaklarının bağlanarak çaresiz cezayı çekmesi çok güzel… Bu tür yapımlar için Elif ve Parox’a çok çok teşekkürler:)
Devamını bekliyoruz ve destekliyoruz:)

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   knight32
3 yıl önce

Desteğinizi esirgememeniz çok değerli, sağolun. Hayalini yaşayan bir köle olarak ben ve beğeni ile karşıladığınız nice paylaşımda sizlerle buluşmayı gönülden istiyorum. Tüm paylaşımlar ceza üzerine olsa fikrim değişmez. Yeter ki, Efendim’in kölesi olarak kalayım.

master9385
master9385(@master9385)
3 yıl önce

Efendi köle ilişkisini en iyi yansıtan çok güzel bir çalışma.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   master9385
3 yıl önce

Efendim’in kölesi olduğumu hissettiğim en muhteşem anlarından sadece birisi…

napolyon1
napolyon1(@napolyon1)
3 yıl önce

Yazılarını yeni okumaya başladım. Daha doğrusu yeni keşfettim günlüğünü. Keyifle okuyorum. Köleme de falaka eğitimine başlatıyorum ve görevlerden ilki senin yazılarından seçtiklerimi okutmak olacak.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   napolyon1
3 yıl önce

Yorumunuz beni ziyadesiyle heyecanlandırdı. Teşekkür ederim. Benim ve yazılarımın bir Efendi tarafından kölesine okutulmak üzere referans gösterilmesi gurur verici. Artık kendimi daha sorumlu hissediyorum. Dilerim istediğiniz şekilde yararlı olur yazılar.

vecihi
vecihi(@vecihi)
3 yıl önce

Paroxun yaptığı en iyi çalışmalardan biri kesinlikle No Return. Aynı içerikte bu sefer Elif’i görmek isteriz.
Ayrıca özel fragmanınızı nasıl izleyebiliriz.

vecihi
vecihi(@vecihi)
3 yıl önce

Klasik falaka pozisyonunda videolarınızı da bekliyoruz. 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   vecihi
3 yıl önce

Dilerim falakanın tüm versiyonlarını yaşarım. ?

Kocoglu
Kocoglu(@kocoglu)
3 yıl önce

Yazılar gerçekten çok ilginç

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Kocoglu
3 yıl önce

Fazlasıyla ilginç ve eşsiz…Bazen dönüp okuyorum yazıları, heyecanlanıyorum. Seviniyorum. Çok şükür ki yaşamışım tüm büyülü zamanları diyorum. Yazılarım, aciz hafızamın unuttuklarını hatırlatma konusunda çok işe yarıyor.

mozer964
mozer964(@mozer964)
3 yıl önce

Gerçekten yazıların hepsi muhteşem devamını sabırsızlıkla bekliyorum

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   mozer964
3 yıl önce

Teşekkürler ilginiz için. İyi vakit geçirmeniz dileğiyle…

nickoledan
nickoledan(@nickoledan)
3 yıl önce

ı love bastinado.and this is so good for you.keep doing it.and I can’t wait for the trailer !! 🙂

Olanzapine
Olanzapine(@olanzapine)
3 yıl önce

Harika bir video uzun zamandır hasret kalmıştık böyle bir videoyu. Umarum yakın zamanda benzerlerini görürüz.
Sevgiler saygılar

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Olanzapine
3 yıl önce

Teşekkürler… Umarım son paylaşım ve video yu beğenmişsinizdir. Keyifli seyirler.

numancelik4
numancelik4(@numancelik4)
3 yıl önce

Selamlar falakasız hayat mı olur , güzel projeler bekliyoruz başarılar

kamran
Kamran(@kamran)
3 yıl önce

selamlar Iran’dan, bizde falaka cok seviyourz Iranda, umarim bir gun istanbul’da sizin ekibinize bulusuruz 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Kamran
3 yıl önce

Bizden de sizlere selam olsun sevgili Kamran. Falaka candır. Tabanların acısı ağırdır, buna rağmen vazgeçilmezdir. Sizleri tanımaktan mutluluk duyarım. Fakat bu tamamen Efendim’in vereceği bir karardır.

Mahmut
Mahmut(@mahmut)
3 yıl önce

Emeğinize sağlık Türkiye’de böyle bir proje görmek çok güzel başarılar 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Mahmut
3 yıl önce

Efendim iyi ki var, her şey Onun sayesinde. ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
3 yıl önce

Merhaba Erdem bey. Paylaşımların uzun süreli olmasını en çok ben istiyorumdur herhalde 🙂 köleliğimin ruhuma, bedenime ve internet gibi sonsuz bir alemde yansımasını görmek canıma can katıyor. Ayrıca, burada yapılan her yorum çok değerli. Desteğiniz için teşekkürler. İyi seyirler…

kardelen
kardelen(@kardelen)
3 yıl önce

gerçekten çok dayanıklısın yada parox sana acıyor olmalı pek yalvartmıyor seni :=

Parox
Parox(@parox)
Cevap:   kardelen
3 yıl önce

😀 “parox sana acıyor olmalı”…sence böyle bir şey mümkün mü 😈

kardelen
kardelen(@kardelen)
Cevap:   Parox
3 yıl önce

geçmişteki kölelerinize nazaran öyle geldi bana demek özür :=

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   kardelen
3 yıl önce

Merhaba Kardelen, yorumun beni nasıl tedirgin etti bilemezsin. Birinin bu şekilde düşünmesine sebep olduğum için, Efendim’den herhangi bir tepki ya da ceza alır mıyım bilemiyorum ve endişe ile beklemekteyim. Kimsenin içinde şüphe kalmasın ve emin olun ki, Efendim bana ödün verip tolerans gösterdiği bir durum olmadı. ‘Acıma’ söz konusu değil. Hem olsa nerede kaldı bu işin kuralları, disiplini ve ciddiyeti. Ben, Efendim’in kimselere benzemediği için kölesiyim. Herkes gibi davranmasını bekleyemem. Acınmak, kölenin Efendi’sine karşı suistimal edici durumlarına neden olur. Bunun herkes farkındadır. Ben de…
Dayanıklı mıyım? Bilmiyorum. Sanmam. Dayanmaya bir nebze çalışsam da, direncim kırılıyor nihayetinde. Can acısını bir tek ölüler hissedemez değil mi 🙂
Asıl sorun, benim yalvarmayı pek beceremem. Daha bu sabah, bir ihmalimden dolayı yalvardım Efendim’e. Yalvarmak, tüm görev/cezalardan öte zor bir şey. Başka bir ruh hali. Daha pişmem lazım. köleyim evet ama şu an herşeyi layıkıyla yapabiliyorum demek değil. Ve unutulmasın ki, günlükte paylaşılanlar yaşananların bir kısmı. Bir çok şey günlüğe yansıman yaşanıyor. Bazen o an’ın geldiğini idrak edemiyorum. Basitçe özür dileme gafletine kapılıyorum. Yalvarışım Efendim’in beklediği düzeyde olmazsa, işittiğim azarları düşmanım duymasın. Gözünü kapatıp, dudağını ısırıken ve etini parmaklarıyla sıkan utancından yerin dibine girmiş bir köle hayal edin, işte o köle benim… köleliğimin parçasıyken çekineceğim hal değil, aksine gurur duyarım Efendim’e yalvarmaktan. Elbet birgün beni de, salyası sümüğüne karışmış ve sesi ağlamaklı vaziyette Efendim’e yalvarırken izlersiniz.

kardelen
kardelen(@kardelen)
Cevap:   köle Elif
3 yıl önce

hiç şüphesiz sabırsızlıkla beklemekteyim 🙂

Lamar
Lamar(@lamar)
3 yıl önce

I wasn’t originally signed in so I just created an account. Also some follow up comments. How did Elif get involved with falaka, when was her first? Also what’s the hardest session she’s ever done? Any plans for an extreme foot torture session?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Lamar
3 yıl önce

Elif began her way of becoming a slave last year. One of her first punishment was falaka. I don‘t know which falaka was the hardest. Maybe she can explain.
Falaka is not the main content of this blog website. It is just a part of her slave education which she shares here with us. So there will be more falaka sharing in future if it is important to discipline her. This website is not especially about falaka. There is no race for most painful punishment. But it will be very painful sometimes 😈

Lamar
Lamar
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

Hey small request if it isn’t too much to ask. The next time you produce a falaka/foot torture video can you take before and after pictures of her feet? One before any torture starts and one at the very end of the session?

seljn7
seljn7(@seljn7)
3 yıl önce

Emeğinize sağlık çok güzel olmuş

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   seljn7
3 yıl önce

Teşekkür ederiz seljn7

Lamar
Lamar(@lamar)
3 yıl önce

Love the cable for whipping. You should do 50 strokes with the cable followed by 10 full intensity strokes with the cane and 10 full intensity with the cable

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Lamar
3 yıl önce

Thank you very much for your suggestion. We really appreciate the time you took to share your ideas. We will change the intensity and the methods of falaka and punishment with the evolution of Elif. You should visit our blog from time to time 😉
Now you can watch at the bottom of the post a long teaser of the video. It’s a special gift for everyone who posts under this thread.

vortac
vortac(@vortac)
3 yıl önce

Süper. sopa temalı falaka videolarınızı da merakla bekliyoruz.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   vortac
3 yıl önce

Teşekkür ederim Vortac. İyi seyirler. Dilerim falakanın sopalı olanını da tadarım Efendim’in ellerinden.

Deniz
Deniz(@deniz)
3 yıl önce

Merakla bekledigim video tesekkurler…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Deniz
3 yıl önce

Rica ederiz Deniz hanım. Keyifli seyirler.

Mrtcpt
Mrtcpt(@mrtcpt)
3 yıl önce

Yıllardır takipçinizim, emekleriniz çok büyük bu yüzden teşekkür ederiz. Ancak bu kadar başarılı projeler üretmiş olup bondage kısmını son videolarda çok fazla önemsememeniz üzüyor bizi, iyi çalışmalar.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Mrtcpt
3 yıl önce

Aslında size hak vermemek elde değil. Ben her ne kadar seanslarım da bondage uygulamalarını zevkle değerlendirsem de, genel tüm projelerin içinde yapılan son paylaşımlar da merkezi bir ağrılık taşımadı. Bu durumu kesinlikle değiştireceğim. Arada böyle hatırlatmalar iyi geliyor. Teşekkür ederim 😉

falakaci123
falakaci123(@falakaci123)
3 yıl önce

Harika bir yazı. Paylaşımlarınızın devamını merakla bekliyoruz ?

nekka
nekka(@nekka)
3 yıl önce

Gönülden ve içtenlikle ilerliyen bir süreç, bu süreci en doğal halleriyle okuyucuya aktarmaya çalışıyorsunuz ve gerçekten kaliteli bir emek var ortada. Yıllardan beri takip ederim çok süreç ve sorunlar ortaya çıkmasına rağmen sen bu paylaşımlarını bizlere sunmaktan hiç yılmadın üstat emeğinize sağlık.

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
3 yıl önce

Klasik pozisyonda sopaya bağlı bir çalışma istiyoruz yatırırken bağlarken ve çözerken çalışmalarınızı takip ediyorum başarılar dilerim

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Ali_esma
3 yıl önce

İsteklerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler. Benzeri uygulamalar sırada…ama köleme fazla heyecan da vermeyeyim 😈

Berkayy
Berkayy(@berkayy)
3 yıl önce

Elinize ayağınıza sağlık

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Berkayy
3 yıl önce

Teşekkürler Berkayy.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
144
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x