loader image

BDSM & Fetiş Sohbet 2 – Bir İkinciye Hoşgeldiniz

BDSM & Fetiş Sohbet 2 - Bir İkinciye Hoşgeldiniz BDSM & Fetiş Sohbet 2 ile bir ikinciye hoşgeldiniz sevgili okurlarımız. Sizden gelen soruları sohbet içinde cevaplıyoruz ve size yazılı ile görsel şekilde sunuyoruz. Alın çayınızı, kahvenizi veya ne içmek istiyorsanız ve sohbete katılın. Lütfen Youtube da beğenmeyi ve burada yorum yazmayı ihmal etmeyin.

Sahiben olmam mümkün mü?

köle Elif: Merhabalar. Sorularınız ve ilginiz için teşekkürler. Biraz geç yanıtlıyor olabiliriz. Malum, korona ve bizim de işlerimiz sebebiyle gecikebiliyoruz. Geç olsun güç olmasın. İlk olarak bir takipçimizden gelen bir soru var. Bir kadın olduğunu anlıyorum. Aslında isim vermek istemiyorum çünkü deşifre olsun istemem. Benimle tanışıp sohbet etmek hatta Efendi’min izni olursa Sahibem olmak isteyen takipçimiz. Bunların hepsi çok uç istekler. Bunlar hiçbirisi mümkün değil. Benimle tanışmak, sohbet etmek maalesef, bu benim burun büyüklüğüne göstermiyor.

Sakın yanlış anlamayın. En basit ve ciddi gerekçelerden birisi güvenlik sebebi. Sizin açınızdan da güvenlik önemli. Benim açımdan da önemli. Bu sebeple bir araya gelmemiz, aslında bize çok fayda sağlamayacak, işin büyüsünü bozuyor. Bir yerde de böyle uzaktan ama birbirimizin düşüncelerinin, sorularının farkında olarak devam etmek bence en güzeli.

köle adayı olup da, iki köleli seanslar da olabilir

Efendim: Burada bir ekleme yapmamız lazım. Şimdi şöyle bir şey var. Bir tane Sahibe veya bayan köle bizimle temasa girebilir ama sadece Elif ile mümkün değil ve sadece kendi himayesine alması gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Ne olabilir? Bizim seansa katılabilirsiniz. Ve tabii ki seansın içinde Sahibe’ye de belirli uygulamalar için imkân tanınacaktır. köle olduğu zaman tabii ki bu standart bir şekilde kabul edilen bir durumdur bende. Seanslık da olabilir. köle adayı olup da, iki köleli seanslar da olabilir. Ama Elif’i benim dışında tanımak onunla bir seans yaşamak mümkün değildir.

Ayağını yalayacak kadın, bir Sahibe veya köle nasıl bulunur?

köle Elif: Teşekkür ederim Efendim bu açıklama için. ‘Bu günlük üzerinden bağ kurmamız en sağlıklısı en güzeli. Benim keşkelerim var. Benim de sizlerden, hepinizden olmasa da birkaç kişiden en azından beklentim var. Bunu bir yorumun altına aslında belirtmiştim. Keşke bir oyun arkadaşım olsa diye. Bunun için çok bekledim. Hatta yorumu yazdığım zaman heyecanla bekledim. Acaba cevap gelmiş mi diye birçok defa kontrol ettim ama siz de işte benim gibi çekiniyorsunuz. Güvenliğiniz ile endişe ediyorsunuz veya kendinizi dışarıya açmaktan alıkoyuyorsunuz. Bu şekilde kendi duygularınıza ket vuruyorsunuz. Belki buradan beni anlayabilirsiniz.’

Diğer bir soru için bakıyorum şu anda. Bir beyefendi sormuş. ‘Merhaba Elif. Umarım iyisindir.’ Evet, teşekkür ederim. Gayet iyiyim. Umarım siz de iyisinizdir. Bir kadının ayağını yalamak üzerine sorusu var. Nasıl yapabilirim diye sormuş beyefendi. Bunun yolu yöntemi aslında net bir şekil de çizilmiş değil. Size bağlı, karşınıza çıkan kişiye bağlı. Tahmin ediyorum kadınlar sizin bu teklifinize karşı biraz çekinebilirler. Uygun kişiyi bulmak, belki birkaç yanlış denemeden sonra mümkün olabilir. Şöyle yapın, kesinlikle yalayabilirsiniz diyemem.

Biraz, size ve çevrenize bağlı bir durum

Ben, günlüğünde belli bir görev üzerine kadın ayağını yalamıştım ve çok fazla yer dolaştım, çok fazla kişiyle görüştüm. Çok reddedildim, terslendim ve tepki gösterildim. Kolay değil, ama benim için mümkün oldu. Hem, hemcinsim olması sebebiyle benim için daha kolaydı. Bilmiyorum sizin için nasıl olur? Belki de bir yerlerde ayağını bir beyefendinin yalamasını isteyen kadınlar da vardır ama önemli olan işte denk gelebilmek. Ben muradıma erdim. Umarım siz de erersiniz. Sorunun devamında medeni durumu ve cinsel yönelimi farklı olup bir kadının ayağının altını nasıl yalayabilirim diye sormuş beyefendi.

Burada medeni durum aslında şartları değiştirebilir ama genel itibarıyla ve çok da üzerinde de etkisi olduğunu düşünmüyorum. Evli olup bu konuda daha açık ya da heveslerinin peşinden giden kadınlar da olabilir. Her türlü genelleme yanlıştır. Bu genelleme dahi. 🙂 Biraz, size ve çevrenize bağlı bir durum. Başka bir şey diyemeyeceğim.

Yürekli olun! Harbi olun! Saygılı olun!

MasterDaPain: Bu ara, bu ve buna benzer sorular bundan yirmi, yirmi beş sene önce de geliyordu. O zamanlar, ben Faneti’den bir adım önce internette hareket ettiğim dönemleriydi. Bir defa fetişinizde veya BDSM içinde açılmak istiyorsanız, biliyorum ki zordur. Çok tuhaf. Açılsanız, sapıksınız. Açılmazsanız, derdiniz kendinize ve sıkıntı yaratıyor. Ama şöyle bir gerçek var. Ben tutup da özellikle ilk yıllarımda ülkemizde köleleri veya yaşayacağım fetişizminin karşılığını gazete ilanında veya internet üzerinden bulmadım. Bir nevi açılmamız gerekiyor. Bir nevi o riski üzerinize almanız gerekiyor. Çok yakınız olmasın, uzaktan tanıdığınız birisi olsun hani belki bakarsınız ondan öyle ayrıntıları görüyorsunuz. Seziyorsunuz.

Böyle konuları da açın, başlayın bir yerde siz başlamazsanız, siz yürekli bir şekilde ilk adımları atmazsanız, o zaman bunun karşılığını bulmanız zaten çok zor ki, internet çağında yaşadığımız için işimiz aslında çok daha kolaylaşıyor. Hani bir yerde anonim kalıyoruz ama işi bozanları ben size söyleyeyim. Bu işi kesinlikle baştan bozan kişiler aklı kullanmadan çok affedersiniz cinsel organıyla düşünenler. Bir bayana şimdi açıldığınız zaman siz mesela normal hayatın içinde tutup da, çok çok affedersiniz, benim şeyim bu kadar uzun, benim bu kadar param var, gel sen de çok büyük maceralar yaşayalım, falan filan mı diyoruz? Yani bunun gibi cümleler kurulur mu?

Kadınları sakın küçümsemeyin

Ben size net ve açık söyleyeyim, kurulmaz! Ben o kadar çok kadınlarla bu konuları konuştum ki, üç aşağı beş yukarı hepsinin ortak dediği şu: ‘Adamakıllı karşımıza çıkan insan sayısı çok az. Genelde hep bir saçma sapan yazma şekli, tanıştığınız zaman birden sahiplenme şekli, ondan sonra bir hayır denildiği zaman hemen tehditlerin başlaması ve kabadayılığın ortaya çıkması söz konusu.’

Beyler, bu iş böyle olmaz! Siz centilmen olmadıkça herhangi bir şekilde karşı taraftan böyle bir eylem için böyle bir macera için yeşil ışık beklemeyin! Ben de kadın olsam ben de reddederdim! Bu ne demektir? Saygı. Unutmayın, saygı her zaman önemlidir. Saygı hayatını her anlamında, her yerinde geçerlidir. Yapmacık olmayın. Yapmacık bir şekilde yazmayın, yapmacık bir şekilde açılmayın. Olduğunuz gibi ortaya çıkın, olduğunuz gibi kendinizi gösterin; korkularınızla, zaaflarınızla, iyi taraflarınızla ama harbi olun. İnanın bana iki satır arasında hemen ne olduğunuz anlaşılıyor sonuçta. Kadınları sakın küçümsemeyin o konuda çok dikkatlilerdir. Doğru şekilde doğru yolda tüm arayışı olan arkadaşlara başarılar dilerim.

Scat bir sapkınlık mıdır?

köle Elif: Başka soru için bakıyorum. Bir beyefendi ‘selam’ demiş. Sorusunu okuyunca kendisi olduğunu anlayacaktır. Benden bir kendisine selam. ‘Scat bir sapkınlık mıdır’ diye soruyor. Bilimsel anlamda cevap veremem. Çok bilmiş birisi olarak da cevap veremem. Kendi düşüncemi söyleyebilirim. Direkt sapkınlık diyemem. Böyle bir tespitte bulunamam insanları da sapık diye yargılayamam. Kim için, neden, ne derece ve yöntemine bağlı diyebilirim. Hem bir tarafı direkt reddedip karşılarında durmak istemiyorum. Çünkü, ben nasıl köle olmak için birçok zorluğa bir göğüs gerdiysem, bunun peşinden giden insanlar da var. Onları yok sayma, onları kötü göstermek haddim değil. Ben kendinden pay biçerek söylemek istiyorum.

Daha farklı şeyler yapılabilir bir insanın kendisini feda etmesi üzerine

Efendim benden böyle bir talebi olmayacağını biliyorum. Bunun sınırlarını konuşmuştuk. Daha öncesinde böyle bir şey insan sağlığı açısından ve ruhsal açıdan çok sıkıntılı ve tehlikeli olduğunu anlattı bana. Böyle bir şeyi bana bir Efendi direkt söyleseydi, diretseydi ve bunu rutin bir hale getirseydi, benim sağlığımı düşündüğünden endişe duyardım belki. Temsilen farklı şeyler yapılabilir. Ben bunu ben kendi adıma söylemek istemiyorum. Belki Efendim bir şey söyler ya da benden daha fazla bilgili olan insanlar bunu bilir. Temsili olarak bir şey olabilir ama dediğim gibi ilk aklıma gelen ve en net kendi fikrim ortaya koyabileceğim şey, bunun rutin hale gelmesi çok tehlikeli, çok sıkıntılı. Bence çok hoş bir şey değil. İnsanın kendisini başkasına feda etmesi ve ölçütü bu olamaz. Buraya kadar gelmemeli konu. Çok daha farklı şeyler yapılabilir bir insanın kendisini feda etmesi üzerine veya adandığını göstermesi üzerine.

BDSM içinde çok değişik zevkler vardır. İnsanların zevklerine karışmamak lazım. Bir yere kadar sorun yok. Ancak konu sağlık, hukuk ve kişisel korunmaya gelince, BDSM içinde sınırlara varıyoruz. Bu sınırları kabaca SSC ve RACK içinde belirliyoruz. Bir de BDSM camianın içinde belirlenen kurallar var. Tüm bu sınırların ve kuralların içinde canlı tuvalet olayı ikilem yaratmaktadır. Canlı tuvalet dediğimiz vakit, kabaca çiş içmekten ve bok yemekten konuşuyoruz. Her ikisi de sağlımıza zararlı olabiliyor ama buna rağmen, oranı ufakta olsa, uygulayanlar var. Mademki sağlığa zararlı, neden yasak değil? BDSM içinde sağlığı korumak temel kural değil miydi?

Scat konusuyla ilgili Canlı Tuvalet yazımızı tavsiye ederiz.

Sağlıklı bir yaşam tarzıyla sağlıklı bir cinsellikle alakası yoktur

MasterDaPain: Scat sapkınlık mıdır? Bu konuda zaten canı tuvalet yazımızı okumanızı kesinlikle tavsiye ederim. Orada belirttiğimiz gibi çok kısa özetle şunu söylüyorum. Scat dediğimiz uygulama dışkıyı yemektir. Biz burada sofrada otururken pek hoş bir konu değil aslında ama gerçekleri ele almak lazım. Tekrar ediyorum çok tehlikeli bir uygulama. Bu BDSM’de yeri olmayan bir uygulamadır. Şimdi diyeceksiniz ki buna kim karar veriyor? Bakınız, BDSM’cilerin değişik ülkelerde değişik kuruluşları, değişik dernekleri var ve ortak kararlar alınıyor ve bu uygulama BDSM uygulaması olarak geçmiyor. Çünkü zararı yararından çok fazla ve gerekmeyen bir uygulamadır. Uygulama çok çok tehlikelidir.

Şimdiye kadar sadece kabul edilen bir şey varsa o da pissing, idrarı içmek. Yazımızı lütfen okuyun. Orada belirttiğimiz gibi çok büyük risk faktörleri var. Ne yaptığımızı çok çok iyi bilmeniz lazım. BDSM’de bu her alan için geçerli ama mümkün olduğu kadar ileri bütün bu zevkten vazgeçin. Bu zevk değildir. Bu bir uygulama değildir. Bu herhangi bir şekilde sağlıklı bir yaşam tarzıyla sağlıklı bir cinsellikle alakası yoktur.BDSM & Fetiş Sohbet 2

 

 
BDSM kültürümüz yok

köle Elif: Ben konuyu çok farklı yerlere çektim ve uzattım. Biraz heyecandan, kusuruma bakmayın. On sekiz yaşında bir takipçimiz yazmış. Yazıların ve videolarında benim cesaretli olduğumu söyleyerek güzel sözler sarf etmiş. Teşekkür ederim ama hep söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim. Bendeki benden doğan cesaret değil, Efendim’den kaynaklanan bir cesaret. Onun arkasından, onun yolundan, onunla beraber yürümek insanı güçlü ve cesaretli yapıyor. Yoksa bana kalsa nereye kadar, ne kadar? Asıl gücümü ve cesaretimi ben hep Efendim’den alıyorum.

Genç arkadaşımız bir Sahibe ile karşılaşıp tanışıp onun ayaklarının altını yalamak istediğinden bahsetmiş. Bu konuda neler yapabileceğinden dolayı bana bir soru sormuş. Bir Sahibe’ye nasıl ulaşılabilir, nasıl bulunabilir? Çok soru geldi bununla ilgili karşı taraflardan ama yani net bir cevabı yok bunun maalesef. Efendim’in az önce söylediği gibi internet çağındayız biraz yöntemi kendimiz bulmamız, kendimiz araştırmamız, peşinden gitmemiz gerekiyor. Maalesef bir adres yok, bir yöntem yok. Deneme yanılma yoluyla bir yerlere gelebiliyoruz. Yaşının çok genç olduğunu yazmış. Yani on sekiz yaşında. Tavsiye vermek için çok tedirginim şu anda ne diyeceğimi bilemiyorum.

Dernek kuruyorlar. Bir araya gelip buluşuyorlar. 7/24 bunu yaşayabiliyorlar, evleniyorlar.

MasterDaPain: Yapacağı şey aslında sağlıklı adımlar atmak, yani genç arkadaşım burada medeni cesaretini ele alıp zaten böyle iletişime girmesi çok güzel bir şey. Bir kaynak bulmuş, bu kaynağa güveniyor ve güvenini belirtiyor. Bu şekilde hareket eden bir insan ayrıyeten, nezaketen başka insanlarla iletişime girdiği zaman böyle yazarsa daha avantajlı olur. Şimdi bizim sorunumuz şuradan kaynaklanıyor.

Biz bundan yıllar önce Türkiye de bir BDSM kültürü yaratmayı denedik. Burada organizasyonlar yapıldı. Hatta dernek oluşturmak için ilk adımları attık. Ama insanların korkusundan dolayı bunu hiç bir zaman başaramadık. Ayrıca korkudan daha ziyade birçok kişi macera peşindeydi. Yani onları BDSM kültürü yaratmak ilgilendirmiyordu. BDSM’i sade ve sadece bir basamak, bir araç, bir amaç olarak kullanıyorlardı. Ama bunu yaparken aslında her şeyi bozduğunun farkında olmuyorlar. Bunu yapansa bir çoğunluk. Ben azınlıktan konuşmuyorum bu anlamda.

Nefes alamadı, büyüyemedi, beslenemedi, bunu yapamadığımız için işte bütün bu zorluklar var

Bakınız, bir deneme size tavsiye ediyorum. Herhangi bir tane Sahibe hesabı açın internette, mesela twitter da. Fotoğraf kullanmanıza bile gerek yok. Anında yüzlerce talep, anında yüzlerce takipçi, binlerce buluşma, tanışma ve çok iğrenç bir şekilde de köle olma talepleri gelir karşımıza. Neden? Kültürü geliştirmedik hiçbir zaman. Kültürü zaten burada yaşaması için imkân vermedik. Nefes alamadı, büyüyemedi, beslenemedi, bunu yapamadığımız için işte bütün bu zorluklar var. Ve, bir şeyi unutmayın, BDSM kültürü bu ülkede gelişmedikçe, büyümedikçe, olmadıkça, bu sorun aynen bu şekilde devam ediyor ve edecek. Bundan emin olun.

Yüzde yüz emin olun bu sorunlar devam edecek. Bizim ağzımız açık batı ülkelerine bakacağız. Orada işte adamlar buluşmaları ve aksiyonları yapıyorlar. Dernek kuruyorlar. Bir araya gelip buluşuyorlar. 7/24 bunu yaşayabiliyorlar, evleniyorlar. BDSM evlenme konseptleri yaşanıyor. Bunların hepsi bu ülkede biz böyle davrandıkça eksik kalacak! İşte böyle, bu on sekiz yaşındaki Mert delikanlı insanları gördükçe hala ve hala umutluyum. Sizlerden gelen o medeni ve altyapısı güçlü, kuvvetli dolu dolu olan yorumlarınız dan dolayı çok çok umutluyum. Devam edelim.

köle Elif’e zorla mı kölelik yaptırılıyor?

köle Elif: Efendim bende soru kalmadı.

MasterDaPain: Sen geçen bir şey anlatıyordun. Bir web siteyle ilgili. Bir anlat. Senden şu hikaye üzerine yorumunu alalım. Bu ara, Elif herhangi bir baskı altında değil, herhangi bir şekilde silah tutmuyorum ona karşı, herhangi bir şekilde burada kapalı bir yerde değil. İstediği anda şurada kapıdan hemen çıkabilir. Hiçbir baskı yok, hiçbir şey yok. Diyeceksiniz ki ne oluyor? Dinleyin de ondan sonra kendiniz bir yorum yapın.

köle Elif: İnternette herkes mutlaka kendi ismini araştırmıştır. Aslında ne çıkacağını bilsekte. Çünkü biz ünlü insanlar değiliz. Bizim hakkımızda bir şey çıkamaz. Belki sosyal medya hesaplarımız ancak karşımıza çıkabilir. Ben de, köle Elif’i Google’da arattırdım. Acaba neler çıkar diye aşağılara doğru geldikçe bir siteyle karşılaştım. Sitede, köle Elif üzerinden yorumlar yapılmış. Tuhaf ve enteresan yorumlar. Hem şaşırdım hem de üzüldüm açıkçası. Sayfaya girdim, okumaya başladım. Sona kadar okuduğum zaman ancak bana yazıldığını anladım. Çünkü çok enteresan şeyler var.

Şeytanî, cinsel ilişkilerden tutun da uzay ışınları, karmaşık şeyler. Toparlayamayacağım şimdi. Bir arkadaş, benim Efendim’in yanında zorla tutulduğumdan bahsetmiş. O kadar emin ki benim hakkımda çok üzülüyor. Bilmiyorum sesim ona ulaşır mı? Lütfen, benim için üzülme. Baskı altında değilim. Zorla tutulmuyorum, dayak yemiyorum. Ben köle olma isteğimin ve bu hayatımın peşinden gittim. O sebepten buradayım ve çok mutluyum. Olduğum yerden herhangi bir pişmanlığım yok. Herhangi bir güç durumda bir değilim.

Zorla tutuluyormuşum

MasterDaPain: İyi de, sen nasıl dayak yemiyorsun? Onlara göre dayak yiyorsun. Onlara göre şiddet uygulanıyor.

köle Elif: Zorla tutuluyormuşum. Gözlerimden beni kurtarın çağrısı onlara gidiyormuş. Onlara göre, onların gözünden buradaki kadına şiddet uygulanıyor. Ama burada yaşanan kesinlikle öyle değil. Alakası yok, ilgisi yok. Ben hem çok üzüldüm. Dediğim gibi hem de çok şaşırdım böyle yorumlara. Birkaç kişi durumu toparlamaya çalışmış, bunun kölelik ve Efendi ilişkisi içerisinde normal olduğundan bahsetmiş. BDSM ilişkisi olduğundan bahsetmiş.

Ama o arkadaş kesinlikle buna inanmıyor, inanmayı reddediyor. Böyle bir şeyin olamayacağından söz ediyor. Bana üzülen arkadaşa teşekkür ediyorum. Çok iyi niyetli ama ben zorla tutulmuyorum. Kesinlikle zorla yapılan şeyler değil. Hepsi gönüllü rıza çerçevesi içinde, severek yaptığım şeyler, severek cezalarımı çekiyorum. Derslerimi alıyorum.

BDSM & Fetiş Sohbet 2 – Galeri

köle Elif, en çok acı çektiğiniz an hangisiydi?

MasterDaPain: İkinci soruya sen yanıt vermiş miydin? Yoksa ben mi kaçırdım?

köle Elif: Bakıyorum Efendim. Ben onu kaçırmışım Efendim. Özür dilerim Efendim.

MasterDaPain: Sonunu bağlamak için çok akıllı bir köle. Neyse bu vesileyle gene bir ceza hakkı geldi. Evet, merak etmeyin dayak yiyecek evet sopayla kamçıyla elimle kemerimle. Evet bu ihmal için ceza alacak.

köle Elif: Buradaki soru da, en çok acı çektiğiniz an hangisiydi? Fiziki olarak acıyı soruyor. Hangisi diyebilirim? Aslında çektiğim cezalardan herhangi birinin şu daha acı, bir daha şiddetli bir diye ayırmak bilmiyorum ne kadar doğru. Bazen de cezaları daha şiddetin artıran manevi yükü oluyor.

Onu ne kadar sahiplendiğinize bağlı

Kendi kusurlarım, kendimi affetmeyişim oluyor. Yapmamam gereken hatalar aslında biraz daha şiddetini artırıyor. Çünkü kendime kızıyorum o sırada. Aklıma gelen fiziksel acılardan bir tanesi spank uygulaması olabilir. İlk defa uygulandığı zaman. Çünkü o kadar acıyacağını düşünmüyorsunuz ama çok ince bir yerden keskin yakalıyor sizi sopa ve kaldıramıyorsunuz. Ayaklarınızın bağı çözülüyor. Düşme hissine kapılıyorsunuz. Ama ben orada da onun izlerini çok seviyorum. Kızarıklıkları falakadaki gibi değil, daha yoğun. Çizgi çizgi her satırı belli oluyor. İlk spank uygulanmasında canım çok acıdı diyebilirim. Aynı kişi kendisinin de bana benzeyen yönleriyle bir kölesi olmasını istiyor. Burada marifet bende değil. Bu kadar acı çekmeye, ya da bu kadar fedakâr, adanmış olmaya, yönelten her şey Efendi’min konuşmalarından geçiyor. Onun emeğinden geçiyor.

Düşünün ki neler yapmış, neler düşünmüş, neler hissettirmiş ki ben bu kadar kendimi açabiliyorum. Bu kadar şeye cesaret edebiliyorum. Kesinlikle size bağlı. Efendi olmak isteyen kişiye bağlı. Sadece emir vererek kenara çekilmiyor Efendim. Öncesini sonrasını anlatıyor. Yalnız bırakmıyor. Hata yaptığımda bir kenara fırlatmıyor, üzerinden gelebileceğimi halledebileceğimi anlatıyor. Bir kölenizin size ne kadar bağlı ve adanmış olacağı cesareti, gücü tamamen size bağlı. Davranışlarınıza, tavırlarınıza bağlı. Onu ne kadar sahiplendiğinize, onun ne kadar hayatına dahil olup, sizin onun ne kadar hayatınıza dahil ettiğinize bağlı. Samimiyete bağlı.

BDSM & Fetiş Sohbet 2 – Video Ayak Fetiş


Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

42 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

termo
termo(@termo)
3 ay önce

gayet kaliteli icerikler, ders niteliginde

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   termo
3 ay önce

Teşekkür ederim. Dilerim yol gösterici ve ilham verici olur.

DeaDLyGuN
DeaDLyGuN(@deadlygun)
6 ay önce

ben de bir köle olmak istiyorum bunu başarmamın en kolay yolu sizin paylaşımlarınızı okumak

Emrekayik
Emrekayik(@emrekayik)
7 ay önce

Hepsini teker teker okuyorum, sayenizde bdsm anlayışını daha iyi anlayabiliyorum

Mehmet ali
Mehmet ali
9 ay önce

Tabanlar harika

Last edited 9 ay önce by Mehmet ali
Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Youtubedaki videodan farklı mı acaba

ramsse
ramsse(@ramsse)
1 yıl önce

Acaba aramı verirdi uzun süredir paylaşım yokta

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ramsse
1 yıl önce

Ara vermeyi planlamadık. Ancak, işler güçlerin yoğunluğu buna neden oldu. Ayrıca benim de yazılarımı zamanında teslim edemeyişimden kaynaklı aksamalar oldu. Öncelikle Efendim’ den sizlerden çok özür dilerim.
İlgili takipçilerimizin olması sevindirici. Teşekkür ederim.

Alperkose123
Alperkose123(@alperkose123)
1 yıl önce

siteye yeni üye oldum her şey süper izliyorum tek tek

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Alperkose123
1 yıl önce

Hoş geldiniz günlüğüme. Keyifli okumalar ve keyifli seyirler dilerim.

muratkole
muratkole(@muratkole)
1 yıl önce

biri beni durdursun çıkamıyorum blogdan :))

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   muratkole
1 yıl önce

Daha çok yazım ve videom var. Hepsini okumadan mı çıkacaksınız. 🙂

muratkole
muratkole(@muratkole)
Cevap:   köle Elif
1 yıl önce

okumadığımı kim dedi  😀 

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   muratkole
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Keyifli okumalar.

desperado0325
desperado0325(@desperado0325)
1 yıl önce

Kıyamam yaa  🤗  Efendisi ayağına balı reçeli dökerken mahcup oluyor utanıyor ama aynı zamanda mutlu oluyor, adeta bir duygu karmaşası yaşıyor. Arada böyle mükafatlar sempatiklik katıyor Efendi-Köle ilişkisine 🙂 Bu tür içerikler de görmek isteriz arada.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   desperado0325
1 yıl önce

Gerekten duygu karmaşası. Onurlandığım bir an daha. Efendi’me teşekkür ederim.

hazaro1
hazaro1(@hazaro1)
1 yıl önce

Soru cevap yazıları gerçekten çok faydalı. Ayrıca sizleri yakından tanımak ilgi çekici.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   hazaro1
1 yıl önce

Görev veya cezalarım dışında farklı bir paylaşımda bulunmak çok keyifli. Efendim ile merak edilenleri yanıtlarken sohbetimize ve seans dışı anlarımıza şahit olmanız benim de çok hoşuma gidiyor.

dabi
dabi(@dabi)
1 yıl önce

Altın ile aldığımız videolar kalıcı olarak duruyor mu ? Önceden aldığım video şuan gözükmüyor da.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   dabi
1 yıl önce

Her alışverişte size gelen eposta içinde şu bildiri yazıyor: ‘İndirme link 24 saat 3 deneme için açıktır.’

Videolarımızın hepsinde bilgisayarınıza indirme imkanı veriyoruz ki, indirme link belirttiğimiz gibi geçici geçerlidir.

Samosa
Samosa(@samosa)
1 yıl önce

MasterDaPain bey geçmiş dönemlerde başkalarına kölelik yaptınız mı acaba yapmışsınızdır diye düşündüm bir an için …

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Samosa
1 yıl önce

Tespitleriniz çok kuvetli Samosa, haklısınız. Ben o kadar çok yetenekli bir Efendiyim ki zaman zaman kendi kendime kölelik yaptırıyorum. Ama başkasına da kölelik yapamıyorum çünkü kendi Efendiliğime hayranım  😜 

Kole ruhlu
Köle ruhlu(@kole-ruhlu)
1 yıl önce

Deli gibi ilgim var bdsmye deli gibi. Ama maalesef muhafazakar bı ailenin kapalı bı kız çocuğuyum 🙁

Orhan
Orhan
Cevap:   Köle ruhlu
1 yıl önce

Utanacak birşey yok be gülüm

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Köle ruhlu
1 yıl önce

Sizi gerçekten çok iyi anlıyorum. Emin olun ki, kimse için kolay olmuyor. Benim de inanılmaz engellerim vardı. Bazılarını aştım. Bazıları ise, Efendim’in kölesi olmaktan beni alıkoyamıyor. Ümitsizliğe kapılmayın lütfen. Elbet içinizdekileri yaşamak için bir yol çıkacaktır karşınıza. Kendinize ve içinizdeki güzelliklere çok iyi bakmanızı diliyorum.

Sirbeen
Efendi.horror(@sirbeen)
Cevap:   Köle ruhlu
1 yıl önce

Insta: efendi.horror instagramdan ulaşırsan tanışmak isterim seninle benimkilerde muhafazakar ama benimde deli gibi ilgim var dominant sahipliğe bdsmye

dontknow
dontknow(@dontknow)
1 yıl önce

Bilgilendirici ve keyifli bir yazı/video olmuş. Ellerinize sağlık.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   dontknow
1 yıl önce

İlgili konuları merak edenlere faydalı olması amacımız. Keyifli okumalar ve keyifli seyirler.

Srbcsrbc
Srbcsrbc(@srbcsrbc)
1 yıl önce

Elif çok utandı.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Srbcsrbc
1 yıl önce

Hem de çok utandım. Birbirine zıt duygular ile doldu içim. Tarifsiz bir mutluluk ve özel anlar yaşadım. Efendim’e teşekkür ederim.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
1 yıl önce

Bu ayrınıtıyı görmeniz ve dile getirmeniz ayrıca beni de gurulandırıyor. Teşekkürler.

mathslh
mathslh(@mathslh)
1 yıl önce

kalite kokuyor keşke insanlar daha çok bilgilense bu konularla daha çok kitleye ulaşsa anlattiklarınız

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   mathslh
1 yıl önce

Keşke, İnşallah, ne iyi olur. BDSM kültürü olmadıkça biz tutkularımızı gizli veya hayallerde yaşamaya mecburuz. Kültürün oluşması ve gelişmesi için dediğiniz gibi bilgilenmeye ve bilgileri paylaşmaya mecburuz.

memurgelii
memurgelii(@memurgelii)
1 yıl önce

cok basarili umarim tadi guzeldir

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   memurgelii
1 yıl önce

Kimseyi kıskandırmak istemem ama bu şekil video çekimi hem keyifli hem çok tadında oluyor. Tabanlardan reçeli balı ekmeye sürerken baya lezzet aldım.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
1 yıl önce

Motive edici görüşünüz için teşekkür ederim. Farkın görülebilir olması beni çok sevindirdi.

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Şu ana kadar izlediğim bilgilendirme videolarından en iyisi diyebilirim.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anonim
1 yıl önce

Teşekkürler. Doğru bilgilerin hayati önem taşıdığı BDSM ilişkilerinin en güzel şekilde yaşanmasını gönülden istiyorum. Bu açıdan bu videoda yer aldığım için mutluyum.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
1 yıl önce

Çok teşekkür ederiz. Bu serinin devamı gelecek ve umarım hep yeni bilgiler verir kalitede olur.

Barixoo
Barixoo(@barixoo)
1 yıl önce

Öncelikle size bizi düşündüğünüz ve aydınlattığını için sonrada köleniz elife hepimizin aklında olan sorulara bi cevap verdiğiniz için kendime adıma sizlere çok teşekkür ederim

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Barixoo
1 yıl önce

Teşekkürler. Efendim’in sayesinde ben de bilgileniyorum sizlerde. Merak edilen soruların faydalı olması bu emeğin karşılığı olacaktır.
Güç, şiddetle ölçülmez. Asıl güç bilgiyi sağduyu ile kullanmak.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Barixoo
1 yıl önce

Güzel sözleriniz için bizde size teşekkür ederiz. Umarım gelecek bölümler hepimize aynı keyif ile kalitede olacaktır.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
42
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x