loader image

Ayağının Altını Öpmeye Devam

Çıplak Ayaklı Ayağının Altını Öpme Öncelikle herkesin yeni yılını candan kutlar, sağlık, başarı ve BDSM güzellikleriyle dolu 2022 senesi dilerim. Covid başımızdan gitsin ve hepimiz bir oh diyelim. Sizden gelen yoğun yorumlar ile eposta karşılığında konuyu derinleştirmek istiyoruz. Bu sefer Efendi’si yazması daha uygun olacak çünkü neden arkasından ceza gelmedi, emir yeterince yerine getirildi mi, eksikler nelerdir gibi sorulara benim açıklık getirmem daha yerli yerinde olacaktır. Kısacası birilerin ayağının altını öpmeye devam hatta ayakları çıplak ki sorun olmasın.

Bizim BDSM olayını bir başa alalım

Bizler büyüdükçe ilk adımlarımızı unutuyoruz çünkü yürümek otomatikleşiyor. Harbi ki bizim her atığımız adım bir doğal mucizedir. O kemiklerin kaslarla uyumlu çalışması, her adımda beyin ile denge organımızın bizi ayakta tutması ve ihtiyaçlara göre hızımızı ve yönümüzü ayarlamak aslen çok komplike bir iştir. Robotlara yürümeyi öğretmek uzmanlar tarafından kaç asır sürdü biliyor musunuz? Ve buna rağmen bizim kadar iyi yürümeyi beceremiyorlar.

Bizim BDSM olayını bir başa alalım lütfen. İlklere geri döndüğümüzde yani Elif’in ilk yazısından başlarsak bugüne inanılmaz bir ilerleme başardı, kendisini geliştirdi ve hala gelişiyor. Bunun sonu olmayacak. BDSM yürüme gibi otomatikleşen bir şey değildir, en azından ondan bir kat daha komplikedir ve aslen bir insan gelişimiyle eş değerdedir. Tabi biz BDSM içinde sadece macera arayan iki insan değiliz. Biz ruhumuzu bu tutkuya veriyoruz. Onunla birleşiyoruz. Bir yaşam felsefemiz oluşuyor ve oluyor.

Kimse bizim gibi BDSM yaşamaya mecbur değildir. Önemli olan BDSM’i kirletmeden yaşayın. Bunun en kolay yöntemi SSC ve/veya RACK çerçeveleri içinde BDSM’i yaşamanızdır. Biz BDSM (aslen BDDSSM in kısaltmasıdır) içinden SM’i merkezi seçen bir bağlantı içindeyiz. Sadizm ve mazoşizm bizim merkezimiz. Onun için genelde bununla ilgili içerikler paylaşıyoruz. Bu demek değildir ki BD veya DS bizim için anlamı yok. Tam tersine onlar da çok önemli roller alıyorlar ama SM merkezin etrafında olma şartıyla.

köle Elif’in ayakları çıplak değildi

Konuyu saptım diyenlerden anlayış bekleyerek affetmelerini rica ediyorum. Herkes sizin gibi konuyla bilgili olmayabiliyor. Onun için biraz önceki paragrafı uzattım.

Analiz yapılırsa eksik olan iki nokta sizin tarafınızdan tenkit edildi hatta ayağını öptüren Ceylan hanımdan da. Gelelim önce ilk eksik olan gösterilen ayrıntıya. köle Elif’in ayakları çıplak değildi. Evet, bu kesinlikle bir hata veya eksik. Ayakları çıplak olmalıydı çünkü bizi takip edenler bunun bir temel kural olduğunu geçmiş paylaşımlarımızdan bilirler.
Ama mademki kimse kölemin avukatlığını yapmak istemiyor, ben yapayım. Belki de dediniz ki ‘Efendi’si varken bana laf mı düşer’ diye. Sizi anlıyorum. Peki şu ayrıntıyı belirtmek hat mı olurdu sizce?

kölem iş yerinde devamlı gördüğü bir kadına ayağını öpmeyi soruyor. İş arasında. Belki o kadın bir daha yüzüne bakmayacak? Belki ona sapık gözüyle bakacak? Belki onu şikayet edecek? Kim bilir Elif’in aklından neler geçiyordu. Kimse zannetmesin bu bir kurguydu. Kayıt anında tutuldu. Peki onca heyecanın içinde ayakkabılarını ile çoraplarını çıkarmayı unutması insanlık hali değil mi? Ceylan kabul etmiş, o heyecanlı, Elif heyecanlı ve icabında birilerine yakalanma korkusu var. Şimdi bu şartlar altında Elif’e ne kadar ağır bir hesap kesmeli? Sizce ne tür ceza uygundur? İnanın her yayına çıkan yorumun içinde ki ceza öneriyi ciddi düşüneceğim ve ortak bir karar alıp o cezayı Elif’in üzerinde uygulayacağım.

İki ayağımı da öptürseydim keşke

Tüm hikayeyi okuyanlar biliyor. Ceylan’ı bu olay çok etkiledi ve ‘iki ayağımı da öptürseydim keşke’ diye belirti. Şimdi bunun içinde ceza isteyenler oldu. Haklı olabilirler. O noktaya kadar gelmişsin, kadın ayağını öptürüyor, sense bir ayağı öpmekle yetiniyorsun.

Ben Elif’e bir görev verdiğim zaman empati kurmaya çalışıyorum. Tüm emri ben yerime getireceğimi hayal ediyor ve ardından Elif bunu nasıl yapardı diye tekrar aklımda canlandırıyorum. Zorluk ile imkanlar doğrultusunda duruma göre düzeltmeler yapıyorum. Bu görevin zorluğu bana sorarsanız 1 den 10’a kadar değerlendirme yaparsak ve 10 en zoruysa, bence en az bir 7’yi hak eder. Bu açıdan bakarak, Elif bana görevi yerine getirdiğine dahil kayıtları paylaşıp bana anlatınca, ben sadece tek ayağı öptü diye fazla kafaya takmadım. Ceylan bunu belirti diye ancak dedim ki ‘bir daha ki sefer tekrar tek ayak öpersem, ceza alırsın’.

Biliyorum bazılarınız Elif’in tekrar falakaya çekilmesini ve tabanlarına işkence yapılmasını sabırsızlıkla bekliyor. Merak etmeyin, cezasını alacak ve sizler de izleyeceksiniz. Peki her iki noktaya dikkat ederek lütfen yorumlarda fikirlerinizi paylaşın. Hangi cezayı hak ediyor, bizimle paylaşın lütfen.

Ayakları çırılçıplak görevi yerine getiriyor

Fakat olayı öyle basit bırakmayalım tabi. Elif benden görevi tekrarlama emri aldı. Bu sefer başka bir kadına, başka bir ortam da köpek hizmeti sundu ve ayağının altını öptü. Önce her beraber bir kayıt dinleyelim.

 

Ses kaydımı dinleyin.


 

Ses kayıtta duyduğunuz gibi Elif başka birini ikna etme peşinde. Gittiği bir kuaförde şansını zorluyor ve 7 kat yabancının ayağının altını öpmeye razı ediyor. Bu sefer dikkat ediyor ve ayakları çırılçıplak görevi yerine getiriyor. Ayrıca kadının iki ayağının altını öpüyor. Düşünsenize, kadın olsanız bile, böyle bir konuyu başka bir kadına açmayı ve onun ayaklarının altını öpmeyi. Sadece bu girişim bile yürek ister. O anın heyecanını yaşamadan tahmin etmek az gelir. Kimimiz yeterince empati kurabilir? Kaç kişimiz bu kadar sınırlarını zorlamıştır acaba? Bunların karşısında bir hata veya eksik olursa ne yapmalı? Gelin izleyin ve olayın içinde yaşanan bir eksiği görevin yerine getirilmesiyle beraber izleyelim.


Ayağının Altını Öpmeye Devam Videosu
Gördüğünüz gibi öptüğü ayaklar bu sefer çıplak değil. Ne oldu acaba? Yoksa kölem sabrımızı mı denetliyor? Maalesef ayaklarını öptüren kadının külotlu çorabı vardı ve çıkaramadı. Onun için kölem onun çıplak değil çoraplı tabanlarını öptü. Bunlar planlanamaz. Aksilik olabilir her zaman. Peki buna da ceza kesmek lazım mı? Nasıl bir ceza yakışır? Veya tebrik mi edip görevin devamı mı gelmeli?

Gelin yeni yılda hep beraber BDSM ile fetiş duygularımızı yaşayalım, yaşatalım ve keyifle Elif’in karşılaştığı maceraları takip edelim.

Aferin kölem, MasterDaPain

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

23 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
4 ay önce

Her zamanki gibi muhteşem bir yazı
Her kölenin mutlaka Elif’i örnek alması gerekir ve muhteşem bir efendiye sahip
Yazı için teşekkür ediyorum

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Kingjames
4 ay önce

Rica ederim. Mahçup ediyorsunuz. Keyifli okumalar dilerim.

la kajira
la kajira(@la-kajira)
5 ay önce

Merhaba kim empati yapabilir demişsiniz. Ben her yazıda kendimi Elif’in yerine koyuyorum, acaba ne hissederim o an, yapabilir miyim, onun kadar acıya dayanabilir miyim yada utancım ağır basar görevi yarım bırakır mıyım?
Bu zamana kadar yazılar içinde en zor empati yaptığım tanımadığı birinin ayağını öpmesiydi. Gerçekten bu toplumda tanımadığın birinden ayağını öpmeyi istemek için gerçekten sonsuz itaate sahip olmak gerekir. O yüzden Elif’i bu cesaretinden ötürü bir köle olarak tebrik ediyorum ve tam ayağı öpülecek bir köle olduğunu en içten duygularımla belirtmek isterim. 😉 

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   la kajira
5 ay önce

Estağfurullah. Lütfen kendinize haksızlık etmeyin. Her kölenin sınavı farklıdır. Durumu kendine hasdır. Emin olabilirsiniz, sizin rahatlıkla yapabildiğiniz görevlerden benim yapamayacaklarım mutlaka vardır. Korkularınıza ve çekincelerinize rağmen, kölesiniz. Bu o kadar değerli ki! Gerisi de zamanla olur. 🙂

muratkole
muratkole(@muratkole)
5 ay önce

göreve sadakat güzel bir şey tabi ki de takdir edilmeli fakat eksiklikler çok fazla mesela kadını ikna edip emirle ayaklarını öptürebilirdi çoraplarını çıkarabilirdi tek ayak değil de iki ayak olmalıydı bunun için güzel bir falakayı hak ettin bence mumlu elektrikli ve kablolu falaka sana ödül gibi ceza 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   muratkole
5 ay önce

Menüdeki tüm tatlıları benim için sipariş verdiniz. Teşekkür ederim. 🙂

ricardomilosunpoposu
ricardomilosunpoposu(@ricardomilosunpoposu)
6 ay önce

Köle elif gercekten de hatasıni telafi etmiş ozellikle ciplak ayakla olması harika olmuş. Her gün kendini daha fazla gelistiriyor

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   ricardomilosunpoposu
5 ay önce

Teşekkür ederim. Ceylan ile olan görevden dersimi aldım. Çıplak ayakla olmamak için deli olmak lazımdı.

AlexGGY
AlexGGY(@alexggy)
6 ay önce

It is good you add another video on falaka.net, Thank you. I like to see Elifs soles on the front page, I hope this pic if here is the next punishment and I hope that this is coming to the video soon as this one looks good for Elif!  https://s.w.org/images/core/emoji/13.1.0/svg/1f600.svg 

Also Master, I would very much like to buy your classic videos which were available on your old site, The full dangerous sports, and bastinado XXL and outdoors.

Can you tell me please if I can buy these on any store, or I can transfer you the money for the videos?

mozer964
mozer964(@mozer964)
6 ay önce

Öncelikle Elif’in görevi yaparken çıplak ayaklı olmaya dikkat etmesi onun kendini geliştirdiğini gösterir bence ama ayaklarını öptüğü kadının çıplak ayaklı olmaması Elif’in yaptığı bir hata olduğunu düşünüyorum çorap olmadan direk ayaklarından öpse daha farklı bir haz alır diye düşünüyorum o yüzden Elif’in daha ağır bir görevle cezalandırılması gerekir bence ama uzun bir aradan sonra gelen güzel bir video olmuş elinize emeğinize sağlık

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   mozer964
6 ay önce

Benim gelişimim bir ileri bir geri şeklinde. Keşke, 5 ileri 1 geri olsa ama maalesef. İş yerindeki arkadaşımın ayaklarını çorabım ve ayakkabımı çıkarmadan öpmüştüm. Pişmandım ve cezasını da alacağım şüphesizdi. Bu kez buna çok dikkat ettim. Buradaki videonun ilk çekiminde çıplak ayaklarım gözükmediği için tekrar kadının ayağını çoraplı da olsa öptüm ve video çekimi tekrarlandı. Benim üzerime düşen durumlarda suçlanmak, aşağılanmak, en ağır ceza almakla karşı karşıya kalmak en doğal ve normal olandır. Ancak, muhatabım olan kişinin özel durumlarının üzerimde vebal kalması beni çok üzüyor.
Hava buz gibi. Kadın pantolonun altına külotlu çorap giymiş. Kuaför olarak çalışıyor ve kapı açık. Israrın tadı kaçıp zorbalığa girmemesine de dikkat etmem gerekiyor. Çünkü, ben köleliğimi mümkün oldukça hayatıma adapte ediyorum. Yaşadığım bölgede ve iş yerimde dozu kaçırırsam hayat benim için zorlaşacak. Aslında, hepimizin korkusudur bu!
Bu kuaför 3-5 kez gittiğim bir yer ve gitmeye de devam edeceğim. O kadın neden esasında yabancı bir kadının yani benim karşımda iç çamaşırına kadar soyunsun ki. Bunu rahatlıkla yapacak ve bana ayaklarını kahve içimi keyfinde öptürecek bir kadın denk gelmedi ne yazık ki. Biz bazen şunu unutuyoruz. Biz fetiş sahibi insanlar zevklerimize saygı duyulsun istiyoruz ama diğer insanların sınırlarına özen gösteriyor muyuz!
Külotlu çorapları olduğunu duyunca çok şaşırdım. Bunu beklemiyordum. Ancak, külotlu çoraplı diye ayağının altını öpmekten vazgeçecek kadar kendimi büyük görmedim. Evet, bir haz duyamadım. Kendimi çok üzgün hissettim. Hatta o ayakların sahibi, “Sen benim çıplak ayağımın altını dahi öpmeye layık değilsin.” der gibi oldu resmen.
Bu görev o gün havanın azizliğine uğradı. Efendim dilerse pırıl pırıl bir güneşli günde, aynı kadınla bu görevi yeniden memnuniyetle yerine getiririm.

asd001
asd001(@asd001)
6 ay önce

Öncelikle uzun bir aradan sonra videonun gelmesine çok sevindim. ‘BDSM’ olarak Türkiyede yeri doldurulamaz bir platform burası iyi ki varsınız. Sana sormak istediğim bazı hususlar var Elif. Cevaplandırırsan çok sevinirim. Efendinin yanında her zaman ayakların çıplak ve bazen yeri geliyor sen bağlıyken efendin senin çoraplarını çıkarıyor. Bu durum seni bazen sıkıntıya sokuyor, utandırıyor mu? Çorap giyememek seni rahatsız ediyor mu? Köleliğinden önce genelde çorap giyer miydin? Bazı kadınlar ayaklarını göstermekten utanıyor çekiniyor, bu sende az da olsa var mı?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   asd001
6 ay önce

Teşekkür ederiz. İyi ki sizler de varsınız. Biz paylaştıkça ve sizlerden değerli görüşlerinizi aldıkça günlüğüm daha anlamlı oluyor.

Sorularınızı yanıtlayayım.
Ayaklarımın çorapsız oluşu, ilk zamanlar sokakta yürüme görevlerimde bana sıkıntı hissettirmişti. Utanmıştım. Tabii, bunun mantıklı bir açıklaması yok. Tuhaf ve saçma bir düşünceydi. Efendim’in yanındayken ayaklarımın çıplak oluşu ile ilgili hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım ve utanmadım. Seve seve bu kurala uyum sağlıyorum.
köleliğimden önce evde çorap giymeyi pek sevmezdim. Dışarı çıkarken ise, çorapsız çıkmazdım. Şimdilerde çorapsız şehir şehir gezebiliyorum. Çıplak ayakla olmak, gezmek veya göstermekle ilgili herhangi bir sorunum yok artık.

asd001
asd001(@asd001)
Cevap:   köle Elif
6 ay önce

Ben de baskın bir karekterim. Kadınların çoraplarını çıkarmaktan büyük bir zevk duyuyorum, kaçışları yok yani. Bir kölenin ayakları her zaman çıplak olmalıdır bence bu kural köle-efendi ilişkisinin en temel kuralı. Sorularımı cevapladığın için teşekkür ederim. Çok incesin. Her zaman severek takip ediyorum.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   asd001
6 ay önce

Rica ederim. Günlüğümü takip etmenize çok memnunum. Zevklerinizi doyasıya yaşamanız dileğiyle.

EnderMaster
EnderMaster(@endermaster)
6 ay önce

Ve tabiki yine şahanesiniz

EnderMaster
EnderMaster(@endermaster)
6 ay önce

Uzun zamandır içerik yoktu, video kısa olsa da yazının uzunluğu yeterli

Srbcsrbc
Srbcsrbc(@srbcsrbc)
7 ay önce

Elif’in yapabileceği birşey yok.
Her ne kadar köle olsada sonuçta bir insan ve sınırlarını fazlaca zorluyor.
Tebrikler Elif

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Srbcsrbc
6 ay önce

Teşekkür ederim. Her şey bizim planımıza uymuyor maalesef. Olduğu kadarıyla yetinmek gerekiyor bazen. Efendim’in anlayışı beni ayakta tutarken, sizlerin de böyle destek veren sözleriniz çok değerli.

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
7 ay önce

Dominant bir sahibe bulsanız Elif ikinize birden hizmet etse güzel olur. Elifi bir kadının aşağılamasını hor kullanmasını istiyorum.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Efend1i
6 ay önce

Aklımdakini hayalimdekini dile getirmişsiniz. Ben de çok istiyorum bu şekilde bir seans. Sahibe’ye hizmet etmenin mutluluğunu ve bana yerimi bildirecek durumları tecrübe edeceğim günler dilerim yakındır.

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
7 ay önce

Daha iyi bir blog yok elif kadar itaatkar bir köle hiç görmedim

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Kingjames
6 ay önce

Teşekkür ederim. Mahçup ediyorsunuz. İtaatimden ziyade itaat ettiren Efendim’in yüceliği hayran bırakıyor. Yüzlerce bedenim ve ruhum olsa her biriyle sadece O’na itaat edip hizmet etsem.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
23
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x