loader image

Tabanlarım Yanıyor

Tabanlarım Yanıyor
Bu satırları yazarken bile tabanlarım yanıyor ve acıyor.
Cezamın acısı ve şiddeti gözümü hiç korkutmadı başlarda… Hatalıydım. Mum, çakmak, bıçak, kemer… Malzemeler hazır, ben hazırım ama eksiğim yine. Tadım yok, içim buruk. Yetim gibiyim. Efendim yanımda değil. Bu cezayı Onun ellerinden çekmek isterdim. Kendi kendime yapmak istemedim. Banyoda bir süre öylece oturdum. Düşündüm. Efendim ile nasıl olurdu hayalini kurdum. Yeteri kadar kendi moralimi bozduğuma göre başlamak için hazırdım. İhmalimin ve yalnızlığımın üzüntüsüne sığınıp, cezamla rahatlamak istedim.

Beter olmalıydı ayaklarım

Mum eridikçe, her damlada birer tatlı acı tanesi veriyordu tabanlarıma, ayağıma. Bütün vücuduma ve yüzüme binlerce acı damlası düşsün istedim. Daha yakından damlatıp acısı artsın istedim. Bu bir cezaydı. Zorlanmalıydım. Yine çok güzeldi, değişmiyordu. Yalnız siyah aktığında biraz artıyordu acı. Ayağımın her yerini erimiş mumla kapladım. Parmaklarımın aralarına kadar damlattım mumu. Sonra bıçakla çıkarmalıydım ayağımdaki mumu. İlk kez bıçağı ayağıma değdirirken ürkmüştüm ama korkacak bir şey olmayınca hızlıca kazımaya başladım. Bir hassasiyet vardı ayağımda lakin zorlamıyordu öyle. Bu iyi değildi, yanlış mı uygulama yapıyorum diye içim içimi yiyordu. Canım yanmalıydı, günümü görmeliydim. Beter olmalıydı bakımı yapmayı ihmal ettiğim ayaklarım.

Çakmağı ısıtıp kızgın demirini ayağıma bastırmaya sıra gelmişti. Sakindim, daha önce de yapmıştım ne var diyordum. Çakmağı çakıp bekledim ve tabanıma bastım. İlk anda hissetmedim. Zaten yeni yeni kızgın duruma gelecekti. Çakmağı çaktım ve bastım. Bekledikçe kendini göstermeye başladı sıcaklık. Çakmak ısındı, bastım. Soğumasın diye çabuk davranmaya çalışıyordum. Hem de dayanamadığım yerde çekmemeliydim. Video kayıttaydı. İşi mahvedip baştan almak istemezdim. Çakmak iyice kızdı artık. Alevi kapatıp ayağıma bastım. Bu ana kadar fena değildi, şimdi yanıyorum. Çekmiyorum elimi. Soğuyana kadar çakmağı ayağımda tutuyorum. Tahammül göstermek zorundayım. Ilık ve rahatlatıcı suyla yıkayıp güzel kokulu kremler sürebilecekken kendi ellerimle yakıyordum ayağımı. Tabanlarım yanıyor ve daha da yanmalıydı. Delilik, aptallık bu!

Ağlamaya başladım

Kaç kez uyarmıştı Efendim. Kaç kez hatırlatmıştı. Nasıl olur görevimi yapamam. Yakınmalar ve pişmanlıklar faydasız. Yavaş yavaş ısınırmış ıstakozun suyu, içinden kaçmasın diye. Birden kaynar suya atılsa kazandan çıkmayı denermiş. Ben de öyleydim. Alıştırılmıştım ve dönüşü olmadığına ikna olmuştum. Gönlüm dolmuş ki ağlamaya başladım. Emri göz ardı edecek kadar dik kafalı köle olmuşum da, acıyla başımı dik tutamaz hale gelmişim. Daha diğer ayağım vardı. Tamamlayabilecek miydim bu cezayı kendime güvenemiyordum. Ama ne kadar yaksa da çakmak ayağımı, çakmağı çekmek için hiçbir kuvvet uygulamadım elime. Çok yakacak ve geçecek diye teselli ettim kendimi. Ama çok yakacak…aman tanrım tabanlarım yanıyor …

Diğer ayağıma mumu damlatırken canım acıyordu. Mumun etkisinden değil tabiki. Çakmağın bu ayağıma da neler yapacağını düşündükçe geriliyordum. Böyle de bitmeyecekti. Sonunda ayaklarıma falaka da çekecektim. Gün hesap günüydü… Ben şimdi ayağıma bakmaya ve dokunamaya korkarken falaka sırasını bekliyordu. Bu düşüncelerle ayağımı mumla kapladım. Bıçakla kazırken yaklaşan yeni acı dalgası titretiyordu içimi. Çakmağı çaktım. Kısa bir an bekleyip bastım. Dur bakalım kızacak… Daha önce çakmağı yakıp 10 saniye bekliyordum. Yine öyle sayayım dedim. Aklım karışıyor, bir türlü 10’a ulaşamıyorum. Çakmağı çakıp bekliyor ve basıyorum. Tabanlarımdan bir ısırık alır gibi yakıyor kızgın demir. Ayağımın iç tarafından çok korkuyorum. Biraz etrafından dolaşmak istedim. Elbet orayı da yakacaktım. Sadece biraz güç toplamak istemiştim. Ayağım terledi. Ellerim terledi. Çakmağı çakıyorum ama yanmıyor. Tutukluk yapıyor.

10’ar falaka, o an 100’er falaka eşitti

Zar zor dayanıyorum zaten. Birde çakmak yanmaması olacak şey değildi. Çakmağı yakıp ayağıma basınca, sobanın üzerine düşen su damlasının çıkardığı sesi ayağımda duydum! Yanıyorum resmen! Bu ayağıma daha fazla çakmak bastığımı zannediyorum. Hakettiğimi söylenirken suçu çakmakta değil kendimde buluyordum.

Falakada ayaklarıma güçlü vurmaya çalıştım. Kendimden hıncımı alırcasına. Kemer, çakmağı bastığım yerlere denk geldikçe kötü sızlatıyordu. 10’ar falaka, o an 100’er falaka eşitti. Ben kaç kez vursam, Efendim’in bir vuruşuyla da kıyaslayamazdım. Ayaklarımla banyoda soğuk taşa bassam da, yoğun yanma hissediyordum. Tüm bu acıları çekmek yetmezmiş gibi, nasıl başlarken yalnızsam biterken de yalnızlığımı fark etmek çok koymuştu bana.

Cezalardan öte bir acı Efendim’in o anda yanımda olmaması.

10 Dakika Geç Kalmak

Bir yanlışı telafi ederken bile yeni hatalar doğabiliyor. Cezama ilişkin yazımı yazarken belirlenen zamanı aştım diye tekrar ceza aldım! 10 dakikalık gecikmeye, 10’ar falaka cezası. Uygulamam gereken ayaklarım su toplamış durumdayken üstelik. Öyle küçük de değil. Kaju şeklinde ve o büyüklükte su toplamış ayaklarımı falaka bekliyordu. Tabanlarım yanıyor olması beni ayrıca korkutuyordu. Akıllanmıyorum ve cezalara doymuyorum. Efendim’e yalvardım. Bu halde dayanamam. Hiç olmazsa ertelemesi için yalvardım. Falakam 20’ye çıkma tehlikesi ile karşı karşıya kalınca, bir an önce gecikmenin bedelini ödemem gerekiyordu. Kemeri alıp banyoya gittim. Soyundum. Ayaklarıma bakarken, dokunmaktan kaçındığım halde nasıl falaka çekeceğimi düşündüm. Kemer, su toplanan yerlere denk gelirse nasıl dayanırdım. Korkunun ecele ve özellikle köleye faydası hiç yok!


Tabanlarım Yanıyor Uzun Fragman

Tabanlarım Yanıyor Uzun Fragman

Sedat34, Ottoman, Lostsinner42, erdem, Metalci, frnnky, controlzone, Dreamgirls, Hatice0606, Napolyon1, Kardelen, nekka, Bekayy, Nurisever, Ajda2134 ve Ncaisbrape, siz buraya hep gönülden destek verdiğiniz için size 34 dakikalık videomu 360p formatta armağan ediyorum. Dilerseniz altınla izlemenizde mümkün.
O son dakikaları kullanmayacaktım! 10 dakika gecikeceğime 10 dakika erken başlasaydım yazmaya keşke. Korku içinde başladım ayaklarıma vurmaya. Hızlı ve sert vurmaya çalıştım ama ayaklarımın hali ortadayken insan kendine acıyor yine. Eminim Efendim tek seferde ayaklarımı patlatırdı. Su falan kalmazdı ayağımda. Neyseki ben patlatmadan falaka cezamı uygulayabildim. Cezamın etkisini falakadan sonra bile yaşamaya devam ediyorum. Derinin gerilmesi ve bazen kaşınması çok iç gıcıklayıcı.

10 dakika da nedir demesin kimse. Hayattan gidiyor. Daha geçen gece, zamanın değerini anlatan o filmi izlemişken. Kendimce yorumlarda bulunmuşken, neye/kime ne kadar vakit ayırmak gerektiğine dair yeniden planlama yapmak isterken şimdi zamanı hor kullanmak benim dikkatsizliğim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
73 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Uzun fragmanı izledim konuşmalar çok az geldi

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Hak ettin hak ettin

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Miss Elif, please call. Please don’t burn your beautiful feet.?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anonim
1 yıl önce

I’m, happily, a slave. I’m a slave to my Master. If my feet need to burn for this, sacrifice it to the Master. Don’t worry about it. Every physical pain eventually passes. Besides, I can’t get smart and be a good slave if I don’t receive falaka. Besides, I’m afraid I can’t call you. I will try to reply to your comments or messages from the communication. Thanks.

mozer964
mozer964(@mozer964)
1 yıl önce

Elif’e verilen güzel bir ceza daha çok iyi olmuş elinize sağlık

feet254
feet254(@feet254)
1 yıl önce

videodan izlediğim kadarıyla yaşadığı acı yüksek bir acı ama buda eğitiminin bir parçası

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

“Ben şimdi ayağıma bakmaya ve dokunamaya korkarken falaka sırasını bekliyordu.” Elife öyle bir görev verdinizki görev anında bile kafasında sonraki aşamanın merağını barındırıyor.

Husyn2
Husyn2(@husyn2)
2 yıl önce

Yaşadığınız acıyı yazıyı okuyarak anlamaya çalışıyorum ve fragmanı izliyorum ama o anlatılmaz bir acı

mozer964
mozer964(@mozer964)
2 yıl önce

Elif bundan daha ağır işkencelerede katlanmalı bence daha ağırlarını bekliyorum

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Çok güzel başarılı daha güzel olmuş

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Efendisi yanında olmasa bile onun zihninde

Srbcsrbc
Srbcsrbc(@srbcsrbc)
2 yıl önce

Elifin eğitimi ancak böyle tecrübeli bir masterin emrinde şaheser olabilir 🙂

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

34 dakikalik tam videoyu ben de izlemek istiyorum. Bana da yaptigim yorumlara istinaden hediye etmez misiniz? Veya nereden satin alabilirim?

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

İnsanın özdeğerlendirme yapması kayda değer bir hareket

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

Merhaba. Süper bir paylaşım yine. Ama Efendiniz herseyin en iyisini bilir olmakla birlikte eğer mümkünse daha önceki eğitimlerinden olan topuklu ayakkabı için ayak tabanlarının altına mum cezasını Size de vermesini çok isterdim.

torture06
torture06(@torture06)
2 yıl önce

merhaba nen full video satin almak.istouorum birde farkli video satin alabilirmiyim

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   torture06
2 yıl önce

Merhaba torture06, videonun altında ki linkten bütün videoyu satın alabilirsiniz. Farklı video derken ne tür videolara merakınız var?

Anonim
Anonim
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

spanking

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
2 yıl önce

Elif ile henüz spank paylaşımı yok her ne kadar spank cezası almış olsada. Ama bizim C4S dükkanında diğer dükkanlarımıza link var. Orada hatta ağır spank videolarımız mevcuttur.

torture06
torture06(@torture06)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

merhaba o c4s dukkani nasil giricem ve satin alicam ve koleler turkmu

torture06
torture06(@torture06)
2 yıl önce

merhaba bizlerde izleme sansimiz olmazmi uzun versiyonunu olursa sevinirim

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   torture06
2 yıl önce

Elif bu imkanı buraya değer veren, sahip çıkan ve destek veren güzel insanlar için uygun gördü. Bunun için illaki ilk günden beri buraya üye olmak gerekmiyor. Sizin gibi değerli insanlara zamanla bu imkanı tabi ki sunacağız. Yakın zamanda uzun video size de açılacak 😉

Anonim
Anonim
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

tesekkurler bekliyoruz heyecanla

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
2 yıl önce

Tekrar dener misiniz.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Teşekkürler erdem bey, açıkçası ben hak ettiği cezayı uyguladığım veya uygulattığım zaman hiç acımıyorum. Hele ki kendisi emir üzerinde kendine uygularken acımasız davrandığı vakit, benim cezam kat kat daha ağır oluyor 😈

nekka
nekka(@nekka)
2 yıl önce

Yine çok başarılı bir çalışma olmuş, hislerinizi, yaşadıklarınızı yazıya çok güzel döküyorsunuz. Nazik düşünceniz içinde ayrıca teşekkürler fakat full video bende aktif olmadı teknik bir sorun sanırım.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   nekka
2 yıl önce

Tekrar dener misiniz.

frnnky
frnnky(@frnnky)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

malesef kısa fragman

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   frnnky
2 yıl önce

Tekrar dener misiniz.

frnnky
frnnky(@frnnky)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

??

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   nekka
2 yıl önce

Olabildiğince kendimi en anlaşılır biçimde ifade etmeye çalışıyorum. Sıkılmadan okuyup, beğendiyseniz ne mutlu bana.

Anonim
Anonim
3 yıl önce

Yeni günlük paylaşımı olacak mı acaba heycanla bekliyoruz

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
3 yıl önce

Merhaba, biz devamlı ama düzensiz bir şekilde yeni paylaşımlar yapıyoruz. Heyecanınızı çok iyi anlıyoruz çünkü bizde her paylaşımdan önce yayınlamak için heyecanlanıyoruz. Ancak özel hayatlarımız içinde çok yoğun olduğumuz için belirli zamanlar içinde yeni paylaşımlar suna biliyoruz.

nurisever21
nurisever21(@nurisever21)
3 yıl önce

Çok teşekkürler bizleri düşündüğünüz için ben hepsine ulaşamadım videonun ama izlediğim 5 dakika da ne kadar emek verildiğini ve özenle yapıldığını gösteriyor. Ayaklarınız falakasız kalmasın 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   nurisever21
3 yıl önce

Rica ederiz. Ne güzel dediniz. Benim de dileğim, ayaklarımın fakalasız kalmaması. Emek çok, çünkü kölesini ve eğitimini fazlasıyla önemseyen bir Efendim var. İyi ki var…

mehmet
mehmet(@mehmet)
3 yıl önce

Haftasonunun gelmesiyle oturdum bilgisayarın başına, başladım tam olarak gezemediğim günlükleri. Yahu bu nedir?
Çıtayı çok fazla yükseltiyorsunuz. Elif çok başarılı bir köle. Dışarıdan bir izleyici olarak kölenize böyle dememde sakınca görmüyorum 🙂 Ayrıca üstad, gerçekten yapıyorsun şu işi. Daha nice işler dileğiyle.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   mehmet
3 yıl önce

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Harika bir Efendi’nin kölesi olarak çok şanslı olmakla beraber, işim de o derece zor. Sonuçta ortaya benim hayal edemediğim güzellikler çıkınca, ben sizler gibi şaşkın oluyorum. Umarım günlüğün tamamını okuyup, her şeye şahit olursunuz.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   mehmet
2 yıl önce

Yüreğinize sağlık, böyle güzel sözler ilaç gibi geliyor ve arkasını getirmekte insanı coşturuyor 😉

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
3 yıl önce

Yeni calismaniz cok basarili olmus.Emegi gecen herkese tesekkurler.Ayrica videonun full versiyonu bizimle paylasmaniz,sahsim adima, cok onure edici oldu.Tekrar tekrar tesekkurler

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ncaisbrape
3 yıl önce

Rica ederiz. Memnun olmanıza sevindim. Vakit ayırıp paylaşımları okumanız ve izlemeniz de benim için onure edici. İyi seyirler.

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
Cevap:   köle Elif
3 yıl önce

Bu kadar emek ve ozveri karşısında memnun olmamak ne haddimize

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ncaisbrape
2 yıl önce

Estağfurullah ?

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

MasterDaPain ve Köle Elif, videolari satin alma konusunda anlayamadigim ve cozemedigim bir problem yasiyorum.lutfen teknik olarak yardimci olur musunuz?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Ncaisbrape
2 yıl önce

Videoların satışı tamamen Clips4Sale üzerinden yapıldığı için bizim satış üzerine her han gibi kontrolümüz yok maalesef. Genelde sorunlar C4S support üzerinden çözülüyor. Ama elimizden gelecek bir şey varsa, yardımcı olmak isteriz tabi. Yaşadığınız sorun nedir?

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Credit Card Failed [ArgusPayments01||FF:UserF|FRAUD:FraudCheckFailed] Satın alma işlemi sırasında bu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum. Eger yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Bu kadar emek sarfedilerek oluşturulan bir site ve yapımlara en azından maddi anlamda çok ufakta olsa bir destek olmak isterim

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Ncaisbrape
2 yıl önce

Güzel niyetiniz için size teşekkür ederiz. C4S ödeme işlemini kendisi yönetiyor. Bundan dolayı biz bir şey yapamıyoruz. Şirkete yazı gönderdik (bundan dolayı cevabım birkaç gün sürdü) ve bizden rica ettiler, sorun yaşayan kişi support bölümünden kendilerine ulaşsın diye. Sorun kredi kartına göre değişiyormuş. Mümkünse https://support.clips4sale.com/hc/en-us/requests/new adresine gidin, listede customer support seçin ve formu doldurun.

Eğer C4S için göndereceğiniz yazıyla ilgili yardım gerekiyorsa, lütfen haber verin.

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

İliginiz için teşekkürler, c4s’e bir mail gönderdim,umarım en kısa zamanda sorunu çözüme kavusturacaklardır.

sedat34
sedat34(@sedat34)
3 yıl önce

etkileyici

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
3 yıl önce

Efendim’in ellerinde daha iyi olacağıma ben de eminim. Çünkü, o dokunduğu her şeyi güzelleştiren biri.
Sizin yorumlarınızdan hissettiğimiz içtenlikle sizlere böyle bir dönüş yapmak istedik. Yalnız olmadığımızı görmek ve günlüğüme zaman ayırmanız da bizim mutluluğumuz ve ayrıcalığımız. Daha çok paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. ?

bllkam
bllkam(@bllkam)
3 yıl önce

video için teşekkürler emeğinşxe sağlık

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bllkam
3 yıl önce

Rica ederiz. İyi seyirler.

Metalci
Metalci(@metalci)
3 yıl önce

Ayrıcalık için teşekkürler.Aslında en büyük teşekkür parox a aleme paylaşım yapan önemli bir köle kazandırdığı için. Bence Lostsinner42 nin önerisi insan kalitesi bakımından önemli. Parox gibi cayır cayır paylaşımlar yapan biri kölesinde kalıcı fiziksel hasar kalmamasına dikkate ediyordur tabi fakat Lostsinner42 nin birebir tanımadığı birinin sağlığını düşünüp uyarıda bulunması iyi niyet bakımından önemli. Sonuçta Paroxun da dediği gibi zorba değiliz. Köle sağlığı bu mevzuda çok önemli yer tutar. doğru efendi ve kaliteli takipçiye sahip olduğun için şanslısın. Oldukça acılı bir iş çıkarmışsın kaliteli efendi fazla mızmızlık yapmayan köle ilişkisi genelde doyurucudur. Ayrıca dünyada ki en küçük 38 numara ayak sende olabilir

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Metalci
3 yıl önce

Sizlerin samimi ve olumlu katkı sağlayan yorumlarınızın bir karşılığı olmalıydı. İnsanın can korkusu, köleliği bir yerde sabote ederek kendini en az acıyla kurtarma derdindedir genelde. Ne kadar haketmiş olsam ve istesem de, kendime vereceğim acı sınırlı olacaktı. Çakmağı da en fazla daha önceki görevlerimde Efendim’in söylediği gibi 10 saniye civarlarında ısıttım. Kendime lüzumsuz zarar verseydim eminim Efendim “Aferin” demez tepki gösterirdi. Yine de bir bedel ödenmeliydi. Sağlığımı benden çok önemseyen bir Efendim var. Siz ve Lostsinner42 gibi düşünceli takipçilerin varlığı da dediğiniz gibi büyük şansım. Ayaklarıma dair sözleriniz için teşekkür ederim.

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
3 yıl önce

İlk olarak bu armağan için Parox a ve Elif Hanım a teşekkür ediyorum.Yine mükemmel bir paylaşımla karşımızdasınız.Hisslerinizin çoğunu bende yaşıyorum bazen.Ufak bi öneri/uyarıda bulunmak istiyorum çakmağın demir olan kısmı deriye temas ettiği zaman kalıcı izler ve yaralar oluşturabiliyor dikkat etmenizi öneriyorum.İşinize karışmak gibi olmasın sadece söylemek istedim 😀

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
3 yıl önce

Rica ederiz…
Uyarınız, aslında işimize karışmaktan ziyade dikkat etmemi hatırlatmakla ne kadar iyi niyetli olduğunuzu gösteriyor. “Daha çok yaksaydın canını, hiç inandırıcı değil, ben olsaydım beter ederdim.” gibi söylemler beklenirken ince ruhlu takipçilerin varlığı sevindirici. Efendim’e karşı mahçubiyetlerim fiziksel acıdan daha derin. Çakmağın açtığı yaralar kabuk bağlayıp iyileşmeye başladı. Ama keşke görevimi vaktiyle yapabilmiş olsaydım. İşte bu pişmanlıklar en kötüsü. Akılsız kölenin cezası için iyi seyirler dilerim. ?

frnnky
frnnky(@frnnky)
3 yıl önce

galiba sorun kalktı

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   frnnky
3 yıl önce

Evet. Keyifli seyirler…

celo0606
celo0606(@celo0606)
3 yıl önce

Merhabalar köle kabul ediyorsanız bende köleniz olup böyle görevlere ve cezalara katlanmak isterim

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   celo0606
3 yıl önce
celo0606
celo0606(@celo0606)
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

yazınızı okudum efendim ben sizin köleniz olmak isterim onun yeri ayrı benim yerim ayrı olsun isterim efendim kölenizin kölesi değil sizin erkek sahibimin kölesi izin verirseniz her şeyi yapmaya razıyım

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   celo0606
3 yıl önce

O zaman beni yeterince takip etmediniz anlaşılan. Ben erkek köle kabul etmiyorum 😉

celo0606
celo0606(@celo0606)
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

sizi takip etmeye yeni başladım efendim 🙂 acizliğime verin her yazınızı okumaya fırsat bulamadım 🙁 acaba elif kölenize verdiğiniz görevleri ve cezaları videoları izlerken bende yapsam bir sorun olur mu sizin için kendime ceza vermiş olurum böylelikle 🙂

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   celo0606
3 yıl önce

celo0606, lütfen bu tür soruları bana sormayın. Ben sizin Efendiniz değilim. Gönlünüzden gelip, görevleri kendinizce tekrar etmek istiyorsanız, bu konuda serbestsiniz. Sahibiniz olursa, ona bu tür soruları sorun.

Bunun dışında günlük projemizi hayatınızı renklendirerek değerlendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
3 yıl önce

Hergun hatta günde birkaç kez sayfaya girip bı bakıyorum yeni şeyler paylaşılmasa bile iyi geliyor bana gerçekten her paylaşımda her geçen gün daha iyi şeyler ortaya çıkıyor bunun için çok teşekkürler bizlere yapmış olduğunuz bu video hediyesi icin ayrı bir teşekkürü borç bilirim köle elif göstermiş olduğunuz bu cesaret bu dayanıklılık bu bağlılık…tam bir orneksiniz bana göre bircok kişinin içinde bastırdığı hayal ettiği şeyler cesaret edemediği çekindiği korktugu seyleri siz korkmadan çekinmeden gerceklestiriyorsunuz gerçekten kendinizi fazlasıyla ispatladiniz bana göre çok çok iyisiniz hayranım bu konuda size master da pain zaten kendini tüm camiaya farklı farklı Ülkelere hatta kendini ispatlamış değerli özel birisi px group parox dark in imzası varsa o iş tamam zaten bütünüyle daha yazılacak çok şey var ama çok kısa özeti bu çok teşekkürler gerçekten merakla takipteyiz saygilar…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ottoman
3 yıl önce

Uyarınız ile günlüğümün sorunun çözülmesine yardımcı olduğunuz için ben de teşekkür ederim. Desteğiniz ve ilginiz çok değerli… Armağanın da ne kadar yerinde olduğunu göstermiş oldunuz. Daha düne kadar köleliğin hayalini ben de kuruyordum. Şimdi o adımı atmışken elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hakettiğim cezamı kendi kendime uygulamak kolay değildi. Efendim yanımda olsaydı eminim daha zorlu geçerdi. Rahatımı bozup canımı her anlamda yaktım. Ve cezanın sebebi bakımı yapmama teşvik etti. Amaç da buydu. Bu ceza üzerine söylediğiniz güzel sözleriniz tabanlarımda ağrı kesici niteliğinde, sağolun.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
3 yıl önce

Kusura bakmayın arkadaşlar. Bizim elimizde olmayan bir teknik sorundan dolayı bu problem giriş yapan üyelerde oluştu. Şu an çalışması gerekiyor.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

Birde teşekkürler Ottoman, sen haber vermeseydin daha günlerce biz farkında olmayacaktık.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

Rica ederim sıkı takipciniz olunca sayfanıza girmedigim gün yok sorun düzeldi ben teşekkür ederim takipe devam hayranlıkla beklemedeyiz

controlzone
controlzone(@controlzone)
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

Maalesef ben de sadece fragmanı görebiliyorum. Doğrusu Fragman bile gayet iyi. Armağan içinse şimdiden teşekkürler.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   controlzone
3 yıl önce

Umarım geçici bir sorundur ve tamamını izleyebilirsiniz. Sizlerin yanımızda olmanızdan dokayı çok memunuz ve bizde de bir karşılığı olmalıydı. Keyifli seyirler.

Anonim
Anonim
3 yıl önce

Merhaba ben Ottoman adlı kullaniciyim siteye giriş yapamıyorum site teknik aksaklık hatası veriyor başka cihazlardan başka ağlardan denememe rağmen sabah 9 dan beri giriş yapamıyorum acaba bu sorun sadece bende mi var

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
3 yıl önce

Konuyla ilgili başka sorun çeken varsa, burada paylaşmasını rica ediyorum. Teknik olarak bir sorun görünmüyor. Acaba hata mesajı olarak tam ne yazıyor?

Anonim
Anonim
Cevap:   MasterDaPain
3 yıl önce

Bende Erdem adlı kullanıcıyım aynı olayı 2-3 gündür bende yaşıyorum ‘’site teknik zorluklarla karşılaşıyor’’ şeklinde beyaz ekranda yazı çıkıyor ve hiç bir şekilde siteye girilmiyor

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
73
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x