loader image

Seanslık köleliğim ve hayali Efendim

Hayali Efendim toesuck Çok mutluydum kabul edildiğime göre görüşmeyi hak ettim. Yolculuk başladı. Aynı şehirde olmak bile öyle huzur veriyor ki. Korku, endişe, bilinmezlik, her şey vardı bende. Ne zaman görüşeceğimizi merak ettim tabi ama sabırla mesajı bekledim. Efendim görüşme gününü yazınca daha da korku arttı. Hayali Efendim desem daha doğru olur. Hiç vazgeçmedim ama benim seans beklentim de yoktu. Aslen öncesinde de istemedim. Seans belki de Efendimin huzuruna ilk defa çıkacak olmam bana verilen en güzel hediye…
Uyumam gerekiyor. Kendimi güvende hissediyorum hiç olmadığı kadar.

Sabah günaydın mesajıyla beni ben yapan Efendim sayesinde uyandım. Mesaj sesiyle hemen telefonu heyecanla aldım elime. ‘Senin beklediğin gibi olmayacak. Bir bayan ve oda köle seansa dahil olacak. Sevişeceksin.’ Üst üste okudum. Aşağılanmaktan beter oldum. Hiç beklemiyordum. Hıçkırarak ağladım fakat kabul etmekte istiyorum. köle olmak istiyorsam, ödün vermekte gerektiğini anladım. Hızlı duş aldım, makyaj yaptım, giyindim, görüşme yerine gittim. Bekledim biri geldi. – ‘Zehra?’ – ‘Evet benim’ dedim. Kim olduğunu bilmiyorum. Sorgulamadım. Çekindim. ‘Ben Elif’ dedi. kölesi olduğunu düşünüp ‘ismini duydum’ dedim. ‘Nerden olabilir?’ dedi. ‘Bilmem. Burada mı yaşıyorsunuz’ sormama ‘bilgi vermem, yasak’ dedi. ‘Benim öyle yasağım yok. Ben burada yaşamıyorum’ dedim. Sessizliğe büründüm. Daha önceki D/s ilişkim de kural, yasak vs yoktu. Kıskanmadım değil. Yürüdük ve geldik. Kalbim o kadar hızlı atıyor ki ben hayatımda birinden, BDSM hayatımda da kimseden korkmadım. O korku bile huzur veriyordu. Çok konuşan Zehra yoktu, çok farklı biri vardı. Ben bile kendimi öyle ilk defa gördüm.

Elif ayağımı yalayacaktı

Beklemediğim anda Elif soyunup, çırılçıplak oldu. Çekindim. Bakmasam dahi, önümde diz çökmüştü. Hiç alışık olmadığım bir durumdu. Efendim eğitim amaçlı BDSM’i anlatmaya basladı. ‘Efendim’ yazması bile zorken, ‘Efendim’ sesli söyleme kısmına geldim. Evet, biraz zordu. ‘Siz’ diyemiyorken, ‘siz’ diyorum. Efendim diyebilirim, eminim. Seans başlıyor. Oldukça heyecanlıyım ve korkuyorum. Elif ayağımı yalayacaktı. Ayak fobim var. Ayağıma kimse dokunamazdı, bende birinin ayağına dokunamam. Nedense falaka isteğim çok fazlaydı. Efendim ‘ne olursa olsun Elif’i sat’ dedi.

Ayaklarımı yalarken içim gıdıklandı. Sesimi çıkaramıyorum. Korkuyorum. ‘Nasıl yaladı’ diye soru geldi. ‘Güzeldi’ dedim. Kötü diyemezdim. Ben kimseyi kıramam, incitemem. Üzülmesini istemezdim. Üstelik onun Efendisinden cezada alsın istemiyordum. Fakat ben ceza aldım kendi kendime. Ben kölesi değilim ki. Neden ceza aldım? Seans içinde ceza aldım. Olsun, ceza almaya razıydı. Elif almasın ceza benim yüzümden. Sanki yıllardır tanıyordum. Elif’e bi adım yaklaşmama imkan sağlayan Efendim oldu, iyi ki de oldu. Fakat düşünüyorum, acaba hakkımda ne düşünüyor, kötü hissetimi? Eğer üzüldüyse kendimi affedemem.

Falakanın acısına dayanamadım

Geldik cezaya. Hogtied bağlanma değil de, falaka korkuttu. Bir o kadarda istiyorum. Tabanlarım kaşınıyordu adeta. Bağlanmayı çok seviyorum. Acı veren her şeyi seviyorum. Efendimin ellerinden gelen her acıya dayanabilirim. Falaka başladı. Zorlanacağımı biliyordum. Önce canım yanıyordu, sızlıyordu. O kadar sıkı bağlanmıştım ki tam esaret altındaydım. Kafamı yan çevirdiğimde, kırbaç sesi korkutuyordu beni. Ama kırbacı görmek daha da korkutucuydu. Çoğu zaman sesim çıkmadı. Derin duygular hissediyordum. ‘Bana bağlanma’ desede Efendim, biliyorum kızacak, başka bir erkek düşünmeyecek kadar bağlanmıştım. Aidiyet çok önemli. Soru geldi: ‘iyi yaladı mı Elif?’ – ‘Evet’ dedim. Tekrar ceza aldım. Kamçıların darbeleri Efendimin acımasız eliyle tabanlarıma ateş yanığı veriyordu. Bi süre sonra iyi niyetimi bir yere bırakıp, Efendimin emri üzerine kötü demek zorunda kaldım. Falakanın acısına dayanamadım. İçimden ‘özür dilerim Elif’ dedim.

Ayak fobim var benim. Başaramadığım, sevmediğim, dokunamadığım, hele ki bayan ayağı. ‘Nasıl yalanırmış, sen göster’ demesi yerine keşke ceza alsaydım. Değil 100 kırbaç, 200’e razıydım. Dakikalarca sürdü. ‘Hadi Zehra, çok istiyorsun. Efendin emretti. Benim ne sevip sevmediğim önemli değil, sadece onun istediği ve sevdiği, emrettiği ayağını yalamam önemli.’ Elif’in ayaklarını yalamayı zorda olsa başardığımı düşünüyorum. Efendim onaylıyor ve önceden kendi ayaklarımı Elif’e yalatarak iyilik yapmışım. Böylece bir kadının ayağı nasıl doğru yalanırmış, göstermiş olmuş. Kadın ayağını önceden yalamış, bunu zorda olsa başarmış dışarıda ama eksik olduğu için ceza almış. ‘Elif’e iyilik yaptın’ dediğinde mutlu oldum. Buda iyilik olacaksa, ona da, bana da iyi gelecekse, ödün vereceksek bir şeylerden, ben kardeş olmak isterim. Onun için her şey yapmak için tüm çabaları harcarım. Biseksüel değilim fakat köleler kardeştir. Kıskanmamalı. Zaten hiçbir hakları yoktur. Eğer başarabilirlerse, öz kardeşten daha iyi olurlar.


Zehra’nın bazı özel durumlarından dolayı fragmanı yayından alıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.
Sırtına kırbaç cezası yerken bana sarılıyordu

Elif arkamda oturup ayaklarımdan tutması gerekti. Falaka bitmemişti. İstersem güç alabilmem için bacağından tutup, sıkabileceğimi demişti Efendim. O teması anlatamam. Ancak yaşamak gerek. Elif’in bana verdiği güveni hissettim. Tutmama veya sıkmama gerek yoktu bile. Çekindim. Onun ne hissettiğini, düşündüğünü, acaba benden tiksiniyor muydu bilmiyordum. Çekingenliğim falakanın acımasız acı veren gücüyle adeta yok oldu. İmkan olsa, Elif’in kucağında saklanacaktım. Vücut temaslarımız olmasaydı, belki bu kadar güçlü olamayacaktım. Sonuçta köpek gibi yalvarmayı, cezama dayanmayı, ilk falakamdan yüzümün akıyla çıkmayı başardım.

Her ne kadar benim için bunlar yapılıyor desem de, Elif’in yaşayacağı acıda ben ona güç verecektim. Sırtına kırbaç cezası yerken bana sarılıyordu. Çok acıdığı ellerinin titremesi ve üşümesiyle belliydi. Kolunu tuttuğumda ‘ben yanındayım Elif’ dediğimi keşke anlayabilse veya duysaydı. Elif’i tanıdığıma o kadar mutlu oldum ki…kim kime iyi geldi diye soru gelse bence birbirimize de iyi geldik. Her şey için teşekkür ederim. Size minnettarım Efendim. Benim Efendim’e bahşettiğim kocaman bedenim.

Seans sonrası sohbet ettik. ‘Bir Efendi bul’ demesi üzerine ben Efendi bulmak istemiyorum. Ben hayalde olsa, bir tek kişiyi istedim. köleliğe hazır değilmişim. ‘Pes edebilirsin’ demesine pes etmiyorum, pes eden biri de olmadım. Belki laik olamam ama kazanmak istiyorum. Tam anlamıyla köle olmam için çabalayacağım. Geliştireceğim kendimi. Bu kadar şey öğrendim. Şans verdi bana. Hayali Efendim, karşılığını da en iyi şekilde sunmak istiyorum.

Hayali Efendim

Gece o kadar derinden düşünüyordum ki tebessüm etmemle gözlerimden akan yaşlar bir oldu. Yapmış olduğum davranış ve hareketlerim ile hatalarım için çok pişmanım. Seans ve öncesi her şeyi düşündüm. Acaba Elif kıskandı mı, bir şey düşündü mü? Elbette Efendisine karşı gelemez. Bende olsam gelmezdim, fakat kendi içinde de olsa, düşünceleri ve endişeleri olmuştur. Ben her zaman 2. olursa çok kıskanırım, kabullenemem diye düşünüyordum. Öyle olmuyormuş, kardeşten öte görebiliyorsun.

Efendi köle ilişkisinde de ayırt edilemez. Mutlaka biri ağır basıyordur. Aslında kıskanç biri değilim. Tek kıskandığım insanların el becerilerini daha iyi olmalarını kıskanıyordum. Fark ettim ki Elif’in o konumda olmasını kıskanmışım. Çünkü ben o konumda, yani kölesi olmayacaktım. Hakkınızı ödeyemem, ne kadar teşekkür etsem azdır. Bana doğru yolu gösteren yardımcı olan siz oldunuz hayali Efendim.

Falaka sonrası her şeyden ders aldım

Her geçen gün daha da büyüyorum öğrenmeye gelişmeye devam ediyorum. Hayali Efendimin dedikleri aklımdan çıkmıyordu. Tamda şu an geçmişe dair her şeyi sildim. Çok düşünmek yoruyor insanı. Akışına bıraktım. Hayali Efendim dediğime borçluyum, çok farklı biri oldum. Sessiz ve uslu, bir önceki Zehra çok farklıydı. Bunu da ben anlatmayım. Neden hayali Efendim diyorsun derseniz çünkü hayali Efendi kazandım. Yaptığım hatalar yanlışlar yüzünden. Ders aldım, almakla kalmadım, süründüm, sürünmeye de devam ediyorum. Tek başıma ilerlemem, başarmam gerekiyor, zor olsa da başaracağıma inanıyorum

Bir köle hata yaptığında ceza sonrası ders alır. Falaka sonrası her şeyden ders aldım. Efendim bir çok şeye sebep oldu. Sonucuna razıyım. Bir köpeğin Sahibine ihtiyacı olur ya, işte benimde öyle ihtiyacım var. Sadece hayalde kalacak her şey. Her ne kadar mutlu olsam da keşke seans olmasaydı. Bu kadar bağlanmasaydım dediğim zamanda oldu. Çünkü ‘bana bağlanma, ben sana Efendi olamam, olmakta istemiyorum’ demesi aklıma geliyordu. Fakat ben önceden bağlanmıştım. Beklentim vardı, o beklentimin olmadığı anda seans gelişti. Bağlılığım günden güne arttı. Neler beni bekliyor, inanın bilmiyorum. Sadece çok çaresizim. Sürünüyorum. Aynı zamanda gelişmeye söz verdim. Bambaşka ben olma zamanı….

Ayaklarını yalatması

kölelik Efendisine bağlı, sadakatle, itaatle O’na bağlılığını, tamamen O’nun keyfi dahilinde oyuncağı, malı, köpeği olduğunu göstermenin BDSM şeklidir. Ben gerçek köleliğe de inanıyorum çünkü köle bunu sadece oyun olarak görürse, Efendisini tam mutlu edemeyebilir. Efendimin bir gün işten yorgun argın gelmiş, kirlenmiş ayaklarını da temizletme ihtimali hep aklımın köşesinde olmalı. Korkmalıyım o ihtimalden. Kusursuzca temizlemeliyim ayaklarını düşüncesi motivasyon yaratıyor bende. Öbür türlü ‘nasıl olsa kirli kirli dilimle temizlememi istemeyecek’ rahatlığı yaşayacağım ve monotonlaşacak gibi geliyor.

Mesela ayaklarını yalatması, Efendimin benim için bir cezasıdır. Bunu yaptırınca kendimi tam bir köpek gibi hissediyor muyum? Evet. Tam anlamıyla malı oluyor muyum? O da evet.

Yani bir köle olarak paylaşmak istedim, aynanın öbür yüzünü.

Sevgi ve Saygılarımla.

Zehra

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

MasterDaPain
Latest posts by MasterDaPain (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

124 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Merhaba Zehra. Efendim’in kölesi Zehra. Yazını heyecanla bekledim. Kendi kendime çok kurmuştum. Yazın ile derin ve güzel bir nefes aldım. Çok duygulandım okurken. Sana sarılmak istedim. Benim de köle olarak seninle ilgili hislerimi yayınlandığında okuyacaksın. Seni üzecek bir sözüm olursa köleliğime vermeni isterim. köleler olarak kıskançlığa meylimiz var. Ancak Efendi’mizin emriyle kadın düşmanımızın ayağını dahi yalamakla mükellefiz. Kaldı ki, biz seninle harika bir başlangıç yaptık. Öyle olduğuna inanıyorum. Ve eşsiz bir deneyim yaşadık. kölelik hislerimizle sınandık. Nefsimizle mücadale ettik. Bizim isteklerimizin önemi yok. Efendi’mizin emri her şeyden önce gelir. Zehra ve Elif yok. Efendim’in kölelerinden bahsedebiliriz yalnız. Efendim’in seni kabul etmeyeceğini o gün öğrenmiştim. Şimdi senin dilinden okumak daha bi içimi sızlattıı. Çok üzgünüm inan. Sen bunu bile bile geldin ya. Gördüğüm en güçlü kadınsın. Efendim seni kabul etmediyse mutlaka bir bildiği var. Buna rağmen bu fırsat için yine senin adına çok sevinçliyim. Bana, kızlardeşim dediğin satırları okurken gözlerim doldu. Teşekkür ederim. Ben de seni bir kızkardeşim olarak görüyorum. Başka bir köle kadın nasılmış sende öğrendim. Aklımdaki soruların cevabını sayende almış oldum. Senin başarılı ve hatalı anlarında kendime dersler çıkardım. Sen de hayalini kurduğun köleliğin ve Efendi’nin kölesi olmanın nasıl bir sorumluluk gerektirdiğini, fedakarlık seviyesini ve daha fazlasını bizzat tecrübe ettin. Tüm bunlara tanık olmak özel. Bunun için Efendim’e ve sana teşekkür borçluyum. Benim varlığıma rağmen gitmedin. Gitseydin çok çok üzülürdüm. Seni ikna etmeye çalışırdım. Neyse ki, buna gerek kalmadı. Kaldın ve yaşadın. Bakış açısını değiştirdiğimizde kayıp ve gereksiz sandığımız durumların bize neler kattığını anlayabiliriz. Dilerim, Efendi’miz bize yeni seans bahşeder. Seni tanıdığıma çok memnunum.

Zehra_zehra
Zehra_zehra(@zehra_zehra)
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

Merhaba Elif yorumun için çok teşekkür ediyorum yazını okurken bir an sana ihtiyac duydum bende sana sarılmayı çok isterdim. Ben herşeyi bile bile azda olsa bi umutla geldim. Asla pişman değilim asla olmayacağını bildiğim halde geldim. Birbirinizin sınavıydık bunu başardığımızı düşünüyorum. Yazını okurken Efendim olmayacağını söylemişti kısımda çok ağladım 1 saat kendime gelemedim gerçekler acıdır. Bende Efendin’e ve sana çok teşekkür ediyorum. Herşey senin için güzel olsun Elif daima Efendinle mutlu olman dileğimle.

Halilbsg35
Halilbsg35(@halilbsg35)
8 ay önce

Muhteşem olmuş 😍

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
11 ay önce

Hanginiz daha iyi köle

Zehra
Zehra
1 yıl önce

HAYALİ EFENDİMİ TANIDIĞIM İLK GÜNLER

hayali Efendimi araştırıyordum. Nasıl ulaşabilirim diye düşünürken mail gördüm ve mail attım  tamamen isteğim fotoğraf çekimiydi gerçekten cok istiyordum  cesurum her konuda  iletişime geçtik whatsapta  BDSM anlamında davranış vs hiç bilgim yoktu nasıl hitap edeceğimi bilmiyordum bunu yazmak istemiyorum ama parox bey diye espri yapıyordum çoğu zaman  ne sesini duydum ne yüzünü gördüm  anlamadığım birşey vardı ki ruhuma iyi gelen biriydi köleliğimle alakalı olmalı güce hayran olduğum ogün hayali Efendime hayran olduğumu söyleyebilirim  görmediğim bi insan benim için çok değerliydi
Görüşmeyi çok istiyordum hatta görmeyi  ama göstermedi kendisini asla.  Haklıydı  kendini göstermeyecek kadar mükemmel ve özel biriydi
O görüşme anı geldi nasıl heyecanlıyım anlatamam görüşeceğimiz yere gittim ruhum kalbim aklım durdu resmen bir beyefendi  şu masa dedi merhaba ben Zehra dememle oturdum  o heyecanı anlatamam yaşayan bilir
Baya sohbet ettik  babamı kaybettiğimi anlatıyordum ben cok duygusalım konu babam olunca akan sular duruyor  sarılabilirmiyim dedim evet dedi sarıldım….. O  sarıldığım anın hislerini yazmakla konuşmakla anlatamam asla.
Fotoğraf çekimi olacakken  bi anda bugün olmayacak dedi neden acaba ben ne hata yaptım yada birşey mi dedim düşünürken sonradan anladım  aslında  hayali Efendime köle olma isteğim günden güne olan hayranlığım artıyordu  farkettiğini düşünüyorum
Ogün döndüm evime. Uyurken hıc kırarak ağladım ve uyumuşum güzel birgündü nekadar teşekkür etsem az….

SİZİN KÖLENİZ OLMAK İSTİYORUM

Günden güne bağlandım köleniz olmak istiyorum
Ben senin kölen olamam diyordu sebebini anlamıyordum biyerde yalnış veya hata yapıyordum ama nerede bi süre sonra hayali Efendi kazandın evet gerçekten öyleydi hayali Efendi kazandım olsun hayalde olsa kazanmış oldum kendi içimde ruhumda  o vardı hayali Efendim
Günler aylar sonra hayali Efendimin huzurunda oldum tek bir gün tek sefer bana verdiği şans mutluluk huzur için minnettarım …

ELİFİ İYİKİ TANIDIM

Başka bir köleyi kabul edeceğimi düşünmezdim  seçenek sunmamıştı hayali Efendim kabul ederek korkarak gitmiştim  elife asla ön yargım olmadı aksine elifi çok sevdim değerli benim için İlk kez görüşmüş olsakta  çok şey öğrendim öğretti gerek yazıları gerek itaati herşeyi bi nevi sayesindede öğrendim onada minnettar’ım

DOĞRU EFENDİ

gerçek ve sahte dominant veya efendiyi çok net anlayabilirsiniz benim yazımdan ve elifin yazılarından  sahte dediğim için Özür dilerim ama gerçek bu  sahte efendi ise hemen seansa çağırır tanımaya çalışmaz kendi dürüst olmaz  ben şimdiye kadar gerek işim gerek BDSM alanında insanlar tanıdım ama hayali Efendim kadar doğru mükemmel özel donanımlı birini tanımadım şanslıyım ve şanslıyız ki doğru Efendi ile iletişim kurup öğrendik herşeyi  güzel bi sözü vardı ben birşey bilmiyorum öğrenciyim hayatta yaşadığım sürece öğrenciyim öğreniyorum     ya diğerleri şöyle efendiyim böyle efendiyim tecrübeliyim  sizleri karalamak kücümsemek değil amacım sadece gerçekleri ve doğruları izlenimlerim yazıyorum

HATALARIMA YENİK DÜŞTÜM

ihanet etmedim ne bir erkeğin tenime nede bir dominantın bana emir vermesine izin vermedim vermeyeceğim asla. Benim için ilk ve son Efendim hayali Efendimdi
Bi süre herşeyi kapatıp kendimle yüzleştim çok kitap okuyup araştırdım herşeye son verdim özlüyorum ama yazamıyorum korkuyorum korktuğum herşey başıma geldi
Tek birşey varki Efendimden korktuğum zamanlar beni daima diri tutuyordu  huzur veriyordu düşünsenize tek bir kişiden korkuyorsunuz oda sizin yaşama kaynağınız kimse için asla kendinize zarar vermeyin onun için daima kendinize iyi bakın yaşayın ona lazımsınız  falaka acısı hiçbir şeydi yaşadığım şu duygu dolu anlarım  pişmanlığım acizliğim vijdan azabım  beni ateşte kavuruyor ne bunu yazabilirim ne anlatabilirim nede örnek verebilirim

HAYALİ EFENDİME  MUHTAÇIM

sahipsiz köpek vardır ya herşeyi öğrenmek ister sevgiye şevkata eğitilirken acıya…. Tamda köleler böyle hisseder gerçek bir köpektir…. Hayali Efendime MUHTAÇIM….

FINDIKLA YÜRÜMEK

Burayı üstte yazmalıyım ama  böyle olsun
Birgün ceza aldım hatırlamıyorum okadar çok şey varki şuan zihnimde
Fındık varmı dedi Efendim yok dedim çünkü sevmiyorum pekte bulundurmuyorum fındık al ozaman gittim aldım 3 bir ayağımın altına 3bir ayağımın altına koymamı istedi spor ayakkabı vardı ve inanılmaz yağmur yağıyordu anlatamam bi yandan da yazıyorum Efendime  tanıdığım bi kaç. Kişiye de denk geldim dışarıda cünkü mahalle dışında değildim  kimin ne dediği nasıl baktığı ne sorduğu konuştuğu umrumda değil evet yürüme şeklim değişti  dediğim gibi birinin ne dediği önemli değildi orada verilen emiri yerine getirmem önemliydi   yerine getirdiğim için mutluydum

PES ETMEDİM

hiçbirşekilde konuşamıyoruz hatalarımın bedelini ağır ödüyorum  fakat pes etmedim vazgeçmedim basit biri olmadım diğer insanlar gibi beni istemeyen biri için ne uğraşcam diyen biri olmadım olmayacağım  ben pes etmiyorum vazgeçmiyorum benim her anımda hayali Efendim var nereye dönsem onu düşünüp onu görüyorum
Zorlu bi süreçti ilk günden bugüne savaşmalımıyım yoksa pes mi etmeliyim  zihnim ruhum savaş diyor….. Son nefesime kadar aklımda ruhumda sadece hayali Efendim olacak ve son nefesime kadar daima minnettar olacağım

KENDİMİ GELİŞTİRDİM

Ve artık 30 yaşında olmamla birlikte yaşadığım tecrübe ve hatalarım sayesinde çok şey değişti kendime dair eşyalar el becerilerimi bi çok şeyi değiştirdim geliştirdim Efendimin dediği gibi öğreniyorum hala  mükemmel olmadım olmayacağımda…

SİZE SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bana yaşattığınız herşey için size çok ama çok teşekkür ederim minnettarım  size olan hayranlığım git gide artıyor  ateşlerde adete  kavruluyor yanıyorum…. Bir söz vardır alakasız özür dilerim  bükemediğin eli öpeceksin  ben sizin üstünlüğünüzü gücünüzü seviyorum  saygım size karşı sonsuz saygıyla bana dokunan her anlamda herşeyi öğreten  elleri öpüyorum…

                          Siz benim karanlığımı aydınlatan en güçlü ışık kaynağımsınız
                    
                                                          Zehra

Zehra
Zehra
1 yıl önce

SU GİBİ OL

Ruhuma en dokunduğunuz yerden size yazıyorum  bana çok şey kattınız olumlama anlamında daima şunu derdiniz su gibi ol zaman sabır gelişme itaat…
Nekadar sabırsız biride olsam aslında o sabrı öğrendim okuyarak öğrenerek sizin söylediklerinizi zihnimde düşünerek.. Korkuyordum sizi kaybetmekten  hemde çok… Size çok bağlanmıştım ruh’um size diz çöktü yalnızca…..
zorlu bir yoldayım beni bazen bir köşeye sıkıştıran ve sıkıştığım köşede karanlıkta bırakan kalkmak istiyorum aniden ama bir yanımda korkuyor karanlıktan bazen ne yapacağımın kararsızlığında boğuluyorum istiyorum ki yolum olun o yolda..

Işığım olun aydınlatın tüm karanlıklarımı eğer bir gün kalacaksam o karanlıkta karanlığım siz olun ben günlerce o karanlıkta kalmaya razıyım..

Yapmış olduğum hatalar için okadar pişmanım ki şu bir gerçek ki siz olmadan aciz’im   siz’e muhtacım. Herşeyimle sizin ayaklarınızın altında olmak için razıyım

O eller bedenimi ve ruhumu acıyla eğitti….

Siz  kolay bir yol olmadığını söylemiştiniz bile bile ateşe yürümekti ben o ateşte yanmayı bile göze almıştım yola çıkarken bu yüzden ne yaşarsam yaşıyım bu benim yolum benim hissettiklerim benim aidiyetim ve benim teslim oluşum..

Her tanışma farklı dusunceler farklı hisler barındırır bünyesinde ama enleri vardır bazı insanların gözleri dokunuşları kalpleri her tanışma gibi olmayan sevgileri vardır çok özel ve çok güzeldir zaman geçtikçe daha da güzelleşir hem aklında hem kalbinde dahası da olur . Siz 1 yıl mükemmellik kattınız hayatıma nasıl sevilmesi gerektigini nasıl olunması gerektiği yapabildigim kadar sabrı ve sevginin acısını da hissettim . Size dokunamadigim sizinle olamadigim zamanlarda ,bende çok büyük bir huzurunuz var sizi andığım her günde bu huzurum büyüyor…bağlılık ve tapma kelimelerle ifade edememem

Ne tarafa dönersem döneyim her yönüm sizsiniz

Affınız’a merhametiniz’e sığınıyorum size muhtaç’ım  pişmanlığıma sebep olan şeyleri ortadan kaldıracağıma söz veriyorum Hayali Efendim.

                                       ..
Siz benim karanlığımı aydınlatan en güçlü ışık kaynağımsınız

                                                      Zehra
                ..

Akaa21
Akaa21(@akaa21)
1 yıl önce

İlginç ve güzel

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

Yazınız büyük bir heyecan oluşturdu bende, fragmanı görememek üzücü oldu.

Anonim
Anonim
Cevap:   masteryi
1 yıl önce

Teşekkür ediyorum umarım birgün ?

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Fevkalade fevkinde

bllkam
bllkam(@bllkam)
2 yıl önce

Cok güzel bir video silinmeden gorme fırsatımi oldu cok cok iyi

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

İki köle fikri fevkalade uzun zamandır görmeyi aezyladığımız bir şey ellerinize sağlık.

asdasss
asdasss(@asdasss)
2 yıl önce

Bu fragmanı nasıl izleyebiliriz cok merak ediyorum bi güzellik yapamazmısınız

Alpfeetslave
Alpfeetslave(@alpfeetslave)
2 yıl önce

İyi geceler elif aynı cömertliği bu hikaye içinde bekliyoruz mümkünse

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Alpfeetslave
2 yıl önce

Merhaba, ilginize teşekkürler. Ancak, paylaşımlar ve cömertlik konusu tamamen Efendim’in kontrolünde. Benim yapabileceğim bir şey yok. Gelecek paylaşımlar için takipte kalın lütfen.

vecihi
vecihi(@vecihi)
2 yıl önce

Köle Zehra’nın yazısı gayet başarılı hislerinide bize güzel aktarmış. İnsan keşke ayrılmasaydı diyor. Yeni projelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Anonim
Anonim
Cevap:   vecihi
2 yıl önce

Teşekkür ederim ? böyle olması gereklıydı ayrılmayı bende istemiyprum ama kısmet böyle

Anonim
Anonim
2 yıl önce

Cok başarılı olmuş tebrikler

Barixoo
Barixoo(@barixoo)
2 yıl önce

Tekl kelime ile harika her videoda biraz daha ileri taşıyorsunuz teşekkür ederiz bunun içim birde videolaeı clip4saleden başka bi yerden satın alma şansımız var mı kartım yurtdışından sipariş yapmıyor.

Olanzapine
olanzanpine(@olanzapine)
2 yıl önce

2 köle projesi harika paroxa çok teşekkür ediyoruz

Archenemy
Archenemy(@archenemy)
2 yıl önce

Zehranın duyguları köle olmak için arzuları çok ilgimi çekti birazda beni hüzünlendirdi tıpkı bizim gibi köle olmak için büyük bir arzusu var bu çok özel ve güzel bir şey efendisinin sözünü dinlemek için falakaya çok iyi dayanması falan takdir edilecek bir davranış tabi ilk heyecanın ve acemiliğinden ötürü soyunmakta tereddüt etmesi sakız çiğnemesi gibi hataları var ama benim şahsi fikrim çok iyi huylu güzel bir köle umarım tekrar sizinle seanslarınız da görebiliriz parox bey videolarınız tam bir baş yapıt bu yüzden çok teşekkür ederim saygılarımla. 🙂

Anonim
Anonim
Cevap:   Archenemy
2 yıl önce

Size çok teşekkür ederim düşüncelerinizi dile getirdiğiniz için umarım herşey birgün güzel olur benim içinde…

nathen
nathen(@nathen)
2 yıl önce

Çok başarılı elinize sağlık 🙂

SadistMimar
SadistMimar(@sadistmimar)
2 yıl önce

Gerçekten çoğu insanın sakladığı duygulara eriştirebilen bir mükemmelliğe sahipsiniz.

Mahmut
Mustafa(@mahmut)
2 yıl önce

Çok güzel olmuş her zaman ki gibi yine başarılı bir iş çıkarmışsınız tebrikler

Anonim
Anonim
2 yıl önce

Gerçekten her gün merakla bakıyorum paylaşım var mı diye çok iyişin bayılıyorum

Wenom
Wenom(@wenom)
2 yıl önce

Gayet başarılı ve etkileyici

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Gayet başarılı bir içerik ortaya çıkmış elinize sağlık.

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
2 yıl önce

Fetish ile baslayan falaka ile devam eden bdsm ile taclandirilan mukemmel bir calismaya benziyor ve her calismaniz daha da ileriye dogru ivmeleniyor. Gercekten de cok basarilisiniz.

Jojuk35
Jojuk35(@jojuk35)
2 yıl önce

Filmi nereden satın alabilirim

Crazyyyy
Crazyyyy(@crazyyyy)
2 yıl önce

Videoyu açar mısınız lütfen

mstdlgh
mstdlgh(@mstdlgh)
2 yıl önce

Zehrada güzel yalıyor

crazyefe
crazyefe(@crazyefe)
2 yıl önce

merhaba yazılarınızı beğeniyorum
sürekli okuyorum

vortac
vortac(@vortac)
2 yıl önce

Sitede tanıtımını gördüğümden beri merakla beklediğim bir yazı idi. Ayak fetişi, falaka ve BDSM’nin mükemmel harmanlanışı olmuş. Paylaşım için sonsuz teşekkürler.

kemalcanseven
kemalcanseven(@kemalcanseven)
2 yıl önce

yine her zamanki gibi güzel bir yazı olmuş tebrik ederim

osman123
osman123(@osman123)
2 yıl önce

mükemmel yazılarla tekrar burasınız.teekkürler

Anonim
Anonim
2 yıl önce

farklı bir deneyim olmuş güzel yazı tebrikler

Murat45
Murat45(@murat45)
2 yıl önce

Başarılı devamı gelmeli. Çok güzel bir yazı olmuş. Süperdiniz.

Anonim
Anonim
2 yıl önce

Güzel gayet başarılı bir yazı

Darkslave97
Darkslave97(@darkslave97)
2 yıl önce

Yine müthiş harika bir yazı her geçen gün bir öncekinin daha iyisini başarıyorsunuz

Mert
Mert
2 yıl önce

Diğerleri gibi yine inanılmaz bir yazı tebrik ederim..

Alpfeetslave
Alpfeetslave(@alpfeetslave)
2 yıl önce

Efendine karşı sonusuz itaatin var seni tebrik ederim ?

Keegan
Keegan(@keegan)
2 yıl önce

İnsan fetiş mi yoksa kole mi oldugunu nasıl anlar? Ya da farkinda olup anlamak istemeyebilirmi? Nedense kendimi bu siteye bakmaktan alikoyamiyorum. Başarılı çalışmalarınız var. Kendimde gördüğüm sorun ise bunlarin hoşuma gitmesi..

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Keegan
2 yıl önce

Sorularınızın en doğru cevabı sizde gizli. Ancak, kendinizi buraya bakmaktan alıkoyamıyorsanız bu dünyaya uzak sayılmazsınız. Bu ilgiyi sorun olarak nitelendirmenizin asıl nedeni nedir? Tüm bunlar size yanlış mı geliyor yoksa, hayallerinizin gerçekleşmemesinden mi korkuyorsunuz? Anlamak istememek çözüm değil. Kısa süreli kaçıştır. Net bir değerlendirme yapıp ona göre hareket etmezseniz gitgelleriniz çokça olacaktır.
*Kendinizi bizim yerimize koyup nasıl olurdu diye düşünüyor musunuz?
* Yaşananlar sizi heyecanlandırıyor mu?
*Siz olsaydınız daha başka ne katkı sağlardınız düşünüyor musunuz?
*Eğiliminiz nedir? Fetişist? köle? Efendi?
Bu ve benzeri sorular ve cevapları kendinizi tanımanıza yardımcı olacaktır.
Nacizane yardımcı olmaya çalıştım. Dilerim günün sonunda mutlu olursunuz.

feetslavefeetslave
feetslavefeetslave(@feetslavefeetslave)
2 yıl önce

çok güzel bir yazı olmuş, elinize sağlık.

feet254
feet254(@feet254)
2 yıl önce

Yaptığınız paylaşımlar gerçekten bizleri çok mutlu ediyor bu camia da video paylaşımı konusunda dönen dolandırıcıkların aksine böyle içerikler görmek bizleri sevindiriyor.Her videoya maddi olarak destek olamasakta bizde yorumlarımızla sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz tekrardan emekleriniz için teşekkür ederim saygılar..

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   feet254
2 yıl önce

Rica ederiz. Efendim’in en doğru olanı ve en güzelini yapma konusunda kimsenin şüphesi yoktur. Ben, kölesi olarak en cahil halimle bu günlüğün bir parçası oldum. Ne mutlu bana. İlk günden bu zamana ve bundan sonrası için bu günlük bir nevi benim gelişim arşivim. Aynı zamanda benzer arzuları olan insanların bilgi alışverişi yaptıkları ortak buluşma noktası. Yaşananların aktarımı yapıldığı için doğallığı tartışılmaz. Efendim’in adı ve imzasını taşıyan bu günlük döneminin en güvenilir platformudur. İlginiz ve beğeniniz için biz teşekkür ederiz.

feet254
falakacı(@feet254)
2 yıl önce

Gerçekten tecrübelerinizi burada paylaşmanız bu camiada olan bizleri çok mutlu ediyor günümüz koşullarını baz alarak sizin paylaşımlarını görmek bizleri heyecanlandırıyor

hasnhasan1
hasnhasan1(@hasnhasan1)
2 yıl önce

Bravo ! Harika isler yapiyorsunuz. Devamini bekliyoruz.

mahmut27
mahmut27(@mahmut27)
2 yıl önce

çok başarılı ve güzel bir yapıt olmuş çok beğenerek okudum yakında yenileri gelir umarım

flecto
flecto(@flecto)
2 yıl önce

gerçekten harikasınız ya

ayaksahip00
ayaksahip00(@ayaksahip00)
2 yıl önce

Vidio gelsin heycanla bekliyirum

master9385
master9385(@master9385)
2 yıl önce

Harika bir seans olmuş, çok beğendim.

Sahip7
Sahip7(@sahip7)
2 yıl önce

Cok güzel bir video devamida gelsin

Ahnet1453
Ahnet1453(@ahnet1453)
2 yıl önce

Oldukça kaliteli bir çalışma olduğu her satırdan belli. Çalışmalardaki başarıların artarak devamını dilerim .

Hakan
Hakan(@hakan)
2 yıl önce

Videolerinizi yazılarınızı her geçen gün merakla takip ediyorum bi kadının efendisine herşeyi teslim etmesi mümkünmüş köle Elif sayesinde bundan sonraki yıllarda belki kadın lar içindeki köle ruhunu çıkartacaklar

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Hakan
2 yıl önce

Estağfurullah. Ben köleliğimin her gününü ve şuanda ulaştığım seviyemi Efendim’e borçluyum. Ayrıca, teslim etmek değil de, teslim alındım dersem daha doğru ifade edilmiş olur. Dediğiniz gibi dilerim ilham verici olabilirim. Teşekkürler.

xxxtentacion
xxxtentacion(@xxxtentacion)
2 yıl önce

yine çok güzel bir video paylaştığınıza adım kadar eminim yorumun onaylanması için sabırsızlanıyorum

Anonim
Anonim
2 yıl önce

videoyu izlemek için sabırsızlanıyorum umarım bir an önce onaylanır yorumum

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
124
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x