loader image

Tabanlarım Kaşınıyor

Tabanlarım Kaşınıyor
En güzel emri almıştım, ‘GEL…’

Yeni buluşmanın tüm heyecanı son saatlerde inanılmaz artmıştı. Dakikalar hızlıydı da malum trafik, Efendim’e gecikmem için anlaşmış gibi yavaştı. Ben, özlemiştim Efendim’i ve emindim bu buluşma bugün olacaktı. Üstelik tabanlarım kaşınıyor diye sabırsızdım 😉 Elimde olsa, gücüm yetse emekleyerek gitmek isterdim. Dizlerimi yere vura vura…

Her defasında, o ilk karşılaşmayı hep daha güzel olsun diye aklımızda ne kadar kurgulasak da, bir şey olur ve an mahvolur. Bende bir sakarlık yapıp Efendim’in kahvesi fincandan tabağına taşırdım, biraz… Üstelik geç farkettim ne yaptığımı. En az benim kadar masa da kusurluydu. Çünkü, çok hafifti. Yere sabitlenmemişti bile. Ayağım takıldı diye o kadar sarsılması mı gerekirdi sanki… Efendim, karşısında elim ayağıma dolaştığını bildiğinden hiçbir şey demedi.

İlk kemer darbelerini kıçıma yedim

Efendim konuşurken hem ne kadar kendisine hasret kaldığımı, hem de daha dün görüşmüş gibi kaldığımız yerden devam edebilmemizin güzelliğini farkettim. Oturduğum yerde ayak parmak uçlarıma yükleniyordum. Ellerimle oynuyordum. Heyecanlıydım. Neler yaşayacağımın merakı içindeydim. Caddedeki insanların sesleri neredeyse yanımızdalarmış gibi içeri giriyordu ki, Efendim pencereyi kapattı. Bulunduğumuz oda sessizleşti. Dünya susmuştu benim için…
Bu bir şeylerin başlayacağının da işaretiydi. ‘SOYUN’ emrini alınca hemen kalkmış olmama rağmen, üzerimdekileri çıkardıkça anlamsızca çekindim. Çıplaklığımı her şekilde görmüştü Efendim. Sonunda, günün ilk kemer darbelerini kıçıma yedim. Böylece soyunmak kolaylaştı benim için. (Ne çok özlemişim o kemeri.) Efendim’in gösterdiği paketi açtım ve içinden benim için alınmış rengi fıstık yeşili olan topuklu ayakkabıyı giydim. Yalnız, şimdi bu güzelim ayakkabıları hakedebilecek miydi ayaklarım falakada! Tabanlarım kaşınıyorken ve Efendim’in benim için aldığı ayakkabılar da varken ya gık çıkarmayacaktım ya da…

Tabanlarımın kaşıntısı karşılığını buluyordu

Uzanacağım yer hakkında konuşurken falakanın gelişi kesinleşmişti. Yüzüstü yattım ve Efendim’in bana yapacakalarına hazırdım. Bu ne güzel bir duygudur. Tereddütsüz ve gülen yüzle olacakları beklemek. Yine benim için alınan siyah ve pembe bağlarla ayaklarım ilk kez böylesine sımsıkı bağlandı. Normal vuruşlarla başladı falakam. Tabanlarımın kaşıntısı karşılığını buluyordu. köle, Efendi’sinin yanında ve falaka sayesinde tek meşguliyeti benim! Eksiğimiz yok, tamamlanmıştık. Ayaklarım özenle bağlanmıştı. Bağlı olmasa da farketmezdi ki, deli miyim kalkar mıyım yerimden.

O bağlar beni zaptetmek için değildi biliyorum. Sabit tutmaya yarıyordu sadece. Tebessümle başlanan falaka, dudaklarımı ısırmama neden olacak şekilde ağırlaşıyordu. Çok acıyacak belli ki, tutmam lazım kendimi diye sakinleşmeye çalışsam da, sızlanmalarımı çok geçmeden dışa vurmaya başladım. ‘Efendim, dayanamıyorum!’ Kendime hayret ediyordum ve çok kızıyordum. Neden sabredemiyordum! Bu kadar kötü müydüm?
Falakayı canı gönülden isterken, Efendim’in merhametine sığınmak istiyordum acilen ve utanarak. Çünkü, falaka henüz yeni başlamış sayılırdı. Şimdiden zorlanıyordum sonunu nasıl getirecektim! Sonra bir ara gözlerim Efendim’in eline takıldı. Yukarıdan ayaklarıma inen kemerin hızı ve sertliği canımın acısının sebebiydi. Halının tozu alınırken, cansız olduğu halde bu derece sopayla vurmuyorlardır herhalde. Ama Efendim, tabanlarımdan derimi sıyırırcasına vuruyordu. Bir ara koltuğun ayağındaki çatlağa odaklandım. Dikkatimi dağıtmak için oyalanıyordum, güya. Ayaklarım yanıyordu. Tabanlarım kaşınıyordu bunu içtenlikle ve özlemle söylüyordum. Daha kabloya geçmeden tutuşmuştum.

Bazen elleriyle ayaklarıma dokunuyordu Efendim

Efendim’e yalvarsam yakarsam acımı hafifletir mi diye düşündüm. Sorun şu ki, beceremiyordum iyi yalvarmayı. Zor değildi, tembeldim sadece. Çalışmayı ihmal eden köle kıvransın şimdi! Efendim yalvarma imkanını tanıdı bana rağmen. Aslında şu dakikadan itibaren canımın yanmasına sebep bendim. Verilen ödevi vakitlice yapsaydım ve hazır olsaydım gidişatı değişme şansım vardı. Evet, kabloda sırasını savacaktı. Falakayı seven köle Elif olarak yattığım yerde, Elif gibi korkakça davranıyordum.

Ama her zamankinden başka bir durum vardı. Canımın acısı bir yana ne olduğunu anlamaya çalışıyordum. Efendim bir başka, bu falaka başka! Benimle bir süre konuşmadı bile. Evet, başta belli hata ve ihmallerim için bu falaka cezasını hakettiğimi söylemişti ama dayanılır gibi değildi tabanlarıma olanlar. Bir anda dursa ayaklarımın her geçen saniye acısı azalacaktı ancak ben, Efendim’deki değişikliğinin nedenini anlayamadıkça içim rahat etmeyecekti. Ben ne yapmıştım ya da ne yapmamıştım! Bulamıyordum nedenini… Efendim ile yüzyüze ve telefon görüşmelerinde sabırla bana her konuda olması gerekenleri anlatıyordu. Anladım Efendim diyordum. Fakat bazı konularda harekete geçmeyişimin birgün elime ayağıma dolanacağını hesap edemedim! Bu falaka farklı…çok ağır, kızgın, kırgın, içinde bulunduğum durumları yakıştıramayan, değiş artık der gibi…
Zamanında konuşmuştu ayaklarımın canına okuyan ellerin sahibi. Şimdi susuyordu. Benden gecikmiş cevaplarımı ve adımlarımı bekliyordu. Yok, yok. Acımasız olan ne Efendim ne de kablo. Efendim fazlasıyla zaman tanıdı bana. Kablonun o keskin acısı ile ayaklarımın üstüne dolanması yok mu, hatırladıkça nefesim kesiliyor. Bazen elleriyle ayaklarıma dokunuyordu Efendim. O anda kendimi bırakıyordum. Acımın kaynağı Efendim’in ellerinden sonsuz bir şevkat dağılıyordu ayaklarımdan tüm vücuduma. Acıyı bıçak gibi kesiyordu yine o eller. Hızla gevşiyordu kaskatı olan bedenim. Bana olanlar benim yüzümdendi.

Bokunu yiyebilirdim Efendim’in

Tabanlarım kaşınıyor diye hevesle beklediğim falakada yanıyordu her darbede ayaklarım. Efendim ne kadar şiddetliyse o kadar affetmek istiyordu kölesini. Arınsın paklansın istiyordu falakada. kölesinin bağlılığının farkında ve gücünün sınırını da biliyordu Efendim. Bu sorunu çözmenin yolu cezayı çekerken yalvarmaktı…
Ceza ve yalvarmak kölenin suyu/sabunu, duası/tövbesi. Ben de etkili ve akıcı şekilde yalvarmayı başarabilmeliydim artık! Efendim’e boyun eğmiştim her konuda. Sözel olarak ifademin zayıflığını güçlendirmem şarttı. Yalvarmaya çalışıyordum. Olmuyordu, deniyordum. Suskun kaldıkça darbeler feci oluyordu, yalvarırken ise Efendim’in ara verdiğini ya da şiddeti azalttığını farkettim. Siz ne güzel insansınız Efendim! Dilimdeki kilidi can havliyle aklıma gelen cümlelerle açmaya çalışıyordum. Ama şifre hatalı. Anahtar yanlış. Lütfen desem milyar kez reddediliyor. ‘Ne olur yapmayın’ desem, faydasız! Ayağının altını öpsem, ha bir de öpmeyeydim! Doğru yalvarışı ararken zaman kaybediyordum ve olan ayaklarıma oluyordu. Belliydi aslında, açıktı beklenen. köleyim ben basit düşünmeliydim. Yerimi bilip kendim ne kadar aşağılık olduğumu ifade etsem, dik başlılık yapmadan her şeye razı ve hazır olduğumu dile getirsem, insani ihtiyaç dahi olsa gidermemin tek yolu yalvarmak olduğunu kabul edip dilenmeyi bilsem işler kolaylaşacaktı benim için. Kabloyu bırakması için her şeyi yapardım. Efendim, beni uygun gördüğü yerden istediği kadar sikebilirdi. Bokunu yiyebilirdim Efendim’in.

Uygun görülen şiddette şükrettim

Her ne kadar falakanın tadını çıkarmak istemişsem de kabloyla yarışmayı göze alamıyordum. Tek isteğim, hiç olmazsa kemerle devam edilmesi içindi. Yalvarışlarım sonuç vermişti Efendim’in de sayesinde. Son ama hepsinden ağır üç kablo vuruşunu da çektikten sonra kemere dönmüştü Efendim. Bu şekilde de okşanmıyordu tabi tabanlarım. Acısına katlanmaya çalıştım bir süre daha. Eğer uslu durmazsam kabloya geçebilirdi Efendim. Bu yüzden uygun görülen şiddette şükrettim. Bazen elleriye ayağıma dokunuyordu Efendim, hem dövüyor hem seviyordu. Elinden hissediyordum şevkatini ve desteğini. Bırakmasın istiyordum ama o kadarı bile çok iyi geliyordu bana. Bağlar çözülürken çok yorgun hissediyordum kendimi. Titrememi durduramadım dakikalarca. Derin soluk alış verişlerim…

Ve bu falaka süresince başarısız olduğumu düşündüm. Belki de unutuyordum insan olduğumu, sınırsız acıyı kaldırabileceğimi mi sanıyordum acaba! Kendimi gözümde çok mu büyütmüştüm, yoksa köle demek çelikten bir yapıya sahip olmak mı sanıyordum! Gerçi, çelik dahi belli ısıda değişime maruz kalabiliyor. Bilmem gereken benim sınırım Efendim’dir… O belirler dayanma gücümü. Hata ediyordum kendime güvenmekle. Hatta kendimi suçlamakta. Efendim’e güvenmem gerekiyordu her durumda. Bu düşünceler ağır basıyordu artık ayağımın sızısından öte. Eğer siz yalvarışımı kabul etmeseydiniz, mecbur köpek gibi ağlaya sızlana çekecektim falakayı Efendim. Yine siz oldunuz kurtarıcım. Teşekkür ederim Efendim. Affedilmenin huzuru ve sevinci tüm acı ve ağrılarıma ilaç gibi gelecek.

Dövülerek sikilecektim

Biraz kendime geldikten sonra, yalvarışlarımda ayağımı kablodan kurtarmama vesile olan orospuluk görevime sıra gelmişti. Az önce falaka için yattığım koltuğa doğru eğilip, Efendim’in beni sikmesi için hazırdım.

İyi ki kölesiydim, iyi ki orospusuydum. Her şekilde Efendim’e hizmet edebilmekten mutluydum. Sikerken bir an durdu Efendim, kemerini eline alıyordu. Dövülerek sikilecektim. Bunu gerçekten çok seviyorum. Sırtıma ve kalçama inen kemer tatlı tatlı yakıyordu.

kölesi olduğumu vücuduma iyice işliyordu Efendim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
46 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Hangisini daha çok sevdin kablo mu kemer mi

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Müzikler olmasa keşke elifin konuşmalarını daha fazla duyabilsek

Mitralyoz06
Mitralyoz06(@mitralyoz06)
10 ay önce

Acı eșiğin bir kadına oranla çok fazla, bu işin vakkosu Parox dark

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Mitralyoz06
10 ay önce

Teşekkür ederim. Acı eşiğimden ziyade Efendim’e olan sevgim çok fazla. ☺️

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Elif o kadar falakaya rağmen ayakların gerçekten çok bakımlı… Kendince de stratejilerin vardır muhakkak.

Ictengelen
Ictengelen(@ictengelen)
1 yıl önce

Kablo ve falaka… Bir köle için ötesi olmayan bir acı. Elifin tabanlarına, senin ellerine sağlık MasterDaPain. Fanetiden bu yana şu uygulamanın Türkiye temsilcisisin.

Mercan03
Mercan03(@mercan03)
1 yıl önce

Çok güzel bir paylaşım olmuş bunlardan ziyade gıdıklama cezasıda gelirse daha iyi olur bu arada ellerinize sağlık hakikaten videolarda çok fazla emek var

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

Elif için alınan ayakkabılar bile süper düşünülmüş herşey arasında muazzam bir uyum

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Uyumlar harika dekor herşey on numara yılların emektarı en iyisi bu alemin

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

Harika bir yazı harika resimler harika fragman.Elif , muhteşem bir efendiye sahipsin ve iyi bir kölesin.Romalılar zamanında olsaydık,Senin gibi bir köle için eminim efendine çok ciddi para teklifleri gelirdi.
Harikasınız harika

Anonim
Anonim
2 yıl önce

Yine muhteşem bir eser

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Ayakkabı koltuk dekor. Her detayı mükemmel

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Bu videolara da altın sisteminin eklenmesini diliyorum

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Nefesimi tutup izledim
Hayran kaldım
Teşekkürler.

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
3 yıl önce

Gercekten de nefes kesici bir fragman. Videolarinizin full versiyonuna sahip olmak istiyorum fakat satin alma konusunda problem yasiyorum.cahilligime verin..yardimci olabilir misiniz?

Anonim
Anonim
3 yıl önce

I think it’s time for an extreme falaka again. Needles, cord whipping, caning until your limit.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
3 yıl önce

Good things need time 😉

Metalci
Metalci(@metalci)
3 yıl önce

Öncelikle Elif tokat yemişsin bundan rahatsız olduğumu bilmeni istedim. En sevdiğim video bu diye buraya bir öneri yazmak istedim. Aslında falaka önerisi yazacaktım ama yılların falaka paylaşımcısı parox’a akıl vermek gibi anlaşılır mı diye kararsız kaldım o yüzden ses kayıtlı görev önerisi yazıcam. Parox tan sıkıntı yok dönüşü gelirse ileride falaka önerisi de yazarız. Bence Ses kayıtlı görevlerden birinde Elif evine bir kız arkadaşını çağırsın ona çok yorulduğundan ayaklarının ağrıdığından bahsetsin sonra Elif ayaklarını tuzlu suda dinlendirirken arkadaşını da aynısını yapmaya ikna etsin. eğer edebilirse arkadaşına rahatladın mı ayakların gıdıklanıyor mu diye sorsun. Bu öneriyi de Parox un önerilerin ciddiye alınıp tartışıldığını yazması sonucu yazdım. Benden önce bu sitede yorumlar yapan berkay, Ottoman, Deliyimben, falakasever, veya aklıma gelmeyen diğerlerinin önerileri varsa tabi öncelik onlarda. Bu sitede böyle bir format yoksada öneriyi sallayın

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Metalci
3 yıl önce

Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Tokat yemek bir emir de olabilir, bir görev sırasında tepki de olabilir. Her zaman ve her yerde hoşgörü ile karşılanmayacağımı biliyorum. Burası başka, bilinç altımız, en gerçek kişiliklerimiz, sırlar günlüğümüz. Bizi en doğru şekilde anlayacak ve kendimizi anlatabileceğimiz bir alan. Ortak paydada buluşabildiğimiz insanlarla konuşabileceğimizi bildiğimiz için rahatız ve bu denli açığız. Ama dışarıda daha temkinliyiz. Farklı hissetmiyor muşuz gibi davranmak zorundayız işte tokat yememek için. Bu şartlarda başka şansımız yok maalesef. Çevremize şaka yollu bir şeyler fısıldadığımızda da geri dönüşler daha içimize kapanmamıza sebep olabiliyor.
Önerileriniz hususunda benim bir şey söyleme şansım yok. Bu konu tamamen Efendim’in tasarrufundadır.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
3 yıl önce

Bu diziyi izlemeyen kaç kişi kaldık. 🙂 Bir kaç kez denedim ama tutunamadım dizide. İzleyenlerin heyecanına gıpta ile bakıyorum.
Günlüğümle bu kadar alakadar olduğunuz için teşekkürler. İnanın ben de sizin gibiyim. Sürekli sayfayı kontrol ediyorum. Özellikle son zamanlarda gelen samimi yorumlardan sonra. Kim ne yazmış, yeni takipçimiz var mı, olumlu/olumsuz tepkiler nasıl vs. merak ediyorum.
Yalvarma çok hızlı gelişti o video da. Öncesinde bu hale geleceğimi hiç düşünmemiştim. Sonunda her şey tatlıya bağlandı. Dayanmaya çalışmak yerine yalvarıp işleri kolaylaştırmak en doğru olanıymış, tecrübe ettim. İpucu bende, geliştirmek elimde…
Takipte kalın 😉

frnnky
frnnky(@frnnky)
3 yıl önce

???

bllkam
bllkam(@bllkam)
3 yıl önce

Mükemmelsiniz emeğinşze sağlık

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bllkam
3 yıl önce

Teşekkürler.. Mükemmel kişi şüphesiz Efendim. Bende hayranım kendisine 🙂

sedat34
sedat34(@sedat34)
3 yıl önce

fragman muhteşem ömrüm clip4sale’de pissing videoları satın almakla geçti türkçe konuşmalı paylaşım yapmaya ne dersiniz sponsorunuz olurum Elif Hanım tebrikler başarılı videolarınız var Master Bey’e de selamlar 😆 😆 😆

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   sedat34
3 yıl önce

Teşekkür ederim, eksik olmayın. 🙂
Efendim ne emrederse ben onu yaparım. Kendi kendime bir karar verme yetkisine sahip değilim.
Keyifli seyirler.

WeNoM
WeNoM
3 yıl önce

Bana öyle geliyorduki sallenaz ın yerini kimse dolduramaz diye düşünüyordum.Ama görüyorumki yanılmışım.Parox bu işte herzaman zirvedir.Ellerine sağlık.Seninde ayaklarına sağlık.Başarılarınızın devamını diliyorum.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   WeNoM
3 yıl önce

Teveccühünüz… Sağolun. Her köle kendi dönemini yaşar. Tanıma şansım olmadı ama benden kıdemlidir ve benden çok çok daha iyi olduğuna eminim Sallenaz’ın. Bilmiyorsunuz, paylaşımlar buraya gelene kadar ne aşamalardan geçiyor. 🙂 Kaç tekrar edilerek ve çeşitli hatalardan süzülerek beğendiğiniz şekle ulaşıyor. Ben nacizane, Efendim’i dinliyorum. Elindeki malzeme ile mucizeler yaratan O’dur…

Anonim
Anonim
3 yıl önce

bu sitenin en iyi videosu.Söylemesi ayıp.heyecandan bayılacaktım fragmanı izlerken.gerçekten çok etkilendim hep bi yalvarış bekliyordum olmuş sonunda.bir de bu şekilde geleneksel falaka beni kalp krizi geçirtir herhalde..bir ara parox size acıyor olmalı demiştim.biraz ters gelmisti.ama açıklamada da okudum ki parox yine acımış kemere geçmiş := abiyi falaka net kurulduğundan bu yana takip eder sosyal medya üzerinden de çok muhabbet ettiigim oldu ne kadar yüzyüze gelemesemde.oda yurt dışında olduğu icindi..ama işinde Türkiye de tek olsada benim gözümde yinede yufka yüreklidir abimiz…çok başarılıydı sizide yalvarırken görmek..umarım klasik falaka videosuda gelir ki muhakkak gelecektirde..iyi ki varsınız

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anonim
3 yıl önce

Size bu heyecanı yaşatan videonun parçası olmak çok güzel. Teşekkürler ilginiz için. Bir Efendi’nin kölesine acımasından ziyade merhametini görüyorum ben. Sizin arttırılmış acı konusundaki isteğinizi anlıyorum. Zaman zaman bende fazlasını kaldırabileceğimi düşünsem de, eylem geçildiğinde kendime güvenemiyorum. Bilgisayar oyunlardaki gibi çok sayıda yedek canımız yok ve bazı uzuv ve organ stoğuna da sahip değiliz. Heveslerimizi yaşarken hor kullanmamak lazım bedeni. Çünkü, ölene kadar bize lazım 😉 Canının istediğini yapabilecekken merhamet göstermesi Efendim’in büyüklüğündendir. Bu güven sebebidir. Çok yakından tanıdığımız hatta ailemizden biri bize, ” Gözünü kapat ve ben aç diyene kadar açma!” dahi dese, emin olamıyoruz. Acaba ne yapacak korkusu ve zarar görme endişesi taşırız anında. Ve gözümüzü aralayıp ne olup bittiğini yoklamak isteriz. Yakınlarımıza koşulsuz güvenemiyoruz. Emin olmak ve kendimizi garantiye almak istiyoruz haklı olarak. Efendim’in elinin/kablonun altına yatarken ne yapacağını adım adım bilemesem de, sınırını ve şiddetinin çerçevesinden eminim. Acı yarışında değiliz. Zarar görmek değil, doya doya köleliğimi yaşamak istiyorum. Tadında ve dengeli bir falakaydı ve amacına ulaşmış olduğunu sizin ve diğer takipçilerimizin yorumlarından anlıyoruz. Yazdıklarım bir kenara, Efendim işini bilir demek istiyorum. 😉

Metalci
Metalci(@metalci)
3 yıl önce

Bu sitedeki en iyi video gelmiş. Türk falaka temalı fetiş aleminin babası parox tan takipçilerine bir güzellik daha. Adam biz Masterlara uzaktan özel eğitim veriyor. Türkiye de az belkide çok az fakat tutkulu bir grup insan bu tarz işlerle iyi hissediyor. Elif gayet yalvarabiliyormuşsun ve bu videoya ciddi zenginlik katmışsın.
Efendinden yardım almadan yazıyorsan kaleminde gayet iyi derdini hisselerini doyurucu anlatıyorsun. Sana da
ayrıca teşekkür ederim. geçen yazmayı unuttum arkadaşına anlattığın hayali rüya fetişini sosyal hayatında da yaşamak isteyenler için gaza getirici güzel bir girişim fakat hatun ilgilenmeyip başka telden çalınca girişimde kalmış. keşke karşılık bulacak birine denk gelseymiş. Bundan cesaret alanların sayısı artarmış

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Metalci
3 yıl önce

Rica ederim… Sağolun. Bir Master olarak görüşleriniz çok değerli. Falaka, kölenin gerekeni yapmasında veya söylemesinde nasıl etkiliymiş ben canlı örneği oldum. Kendimi ifade edebildiğime sevindim. Çünkü, bu konuda kendimi yeterince iyi görmüyorum.
O arkadaşımla uzun zamandan sonra görüşmüştük.Kendi özel konularından pek anlaşılmadı benim rüyam. Normal zamanda ve şimdiki aklımla biraz üzerine gitmeliydim diye düşünüyorum. Bir de böyle görevlerde muhattabımı dikkatli seçmeliyim. Tavrını ve söyleyeceklerini biraz olsun kestirebileceğim biri olmalı ki, olay çıkarmasın. Gelecekte de, belki benzer bir emir alabilirim. Umarım, herkesin arzularına ulaşma yolundaki cesareti sağlam ve uzun vadeli olur.

deliyimben
deliyimben(@deliyimben)
3 yıl önce

yine yeniden hayranlıkla izlenen ceza çekiş.Helal olsun sana efendilerin şahı 😉

nurisever21
nurisever(@nurisever21)
3 yıl önce

Mükemmelsiniz ???
İzninizle bir tek ricam falakada kemer ile birlikte deri kamçıyı da kullanmanız 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   nurisever
3 yıl önce

Teşekkürler…
Efendim ne kullanırsa kullansın, belinden çıkardığı kemerin yeri ayrıdır. 🙂

nurisever21
nurisever(@nurisever21)
Cevap:   köle Elif
3 yıl önce

Üstat parox’un usta elleriyle deri kamçı tabanlarınızda ahenkli bir şekilde dans edip çıkardığı ses ile bizi mest edebilir 🙂

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
3 yıl önce

Tam anlamıyla mükemmel çok teşekkürler paylaşım için. Özellikle videolardaki soru cevap kısımları çok güzel bence Elif’in hissettiklerini, düşüncelerini kendi sesinden duymak farklı ve güzel bir duygu uyandırıyo insanda. Tekrardan teşekkür ediyorum başarılarınızın ve projelerinizin devamını diliyorum

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
3 yıl önce

Sağolun. Günün sonunda, işin bu olumlu karşılık bulması kadar, güzel ne olabilir… Heyecanlı ve titreyen bir kölenin ağzından dinlediniz. Üstelik falaka sonrası sıcağı sıcağına. Söylemeye çalıştığımdan fazlasını hissediyorum aslında. Benim dilimin bağını en iyi falaka çözüyor. 🙂

Gereppa
Gereppa(@gereppa)
3 yıl önce

On numara beş yıldız

Gereppa
Gereppa(@gereppa)
3 yıl önce

Gerçekten güzel. Yeni keşfettim sizi ama artık sürekli burdayım takipteyim…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Gereppa
3 yıl önce

Teşekkür ederim. Hoş geldiniz günlüğüme. Birlikte nice güzel paylaşımlara diyelim o zaman 🙂

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
3 yıl önce

Şu sayfayı açtığınız günden beri sayfanıza girip bakmadığım gün yok hergun acaba bugün birşey paylasildimi diye girip bakma ihtiyacı duyuyorum hatta günde 2-3 sefer baktığım bile oluyor en son paylaşımın üzerine bana göre uzun meraklı ve heyecanlı bir bekleyiş oldu ama fazlasıyla değdi her zaman ki gibi buda çok başarılı bir çalışma olmuş bana göre parox ve master da pain zaten yıllardır bu camiada neler yaptığınız ne kadar başarılı olduğunuz zaten ortada bahsetmeye gerek bile yok herşey zaten ortada apaçık köle elif kendinizi kesinlikle ispatliyorsunuz bana göre sizede hayranım artik beklediğimiz o eski projeleri eski calismalarinizi o eski günleri sanki tekrar yaşıyoruz bu sayede teşekkürler size fazlada uzatmiyim daha fazla vaktinizi almiyim ancak hala aklım Şule nin kim olduğunda ? yeni paylaşımları merakla bekliyorum tekrar teşekkürler herşey için

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ottoman
3 yıl önce

Sizin gibi ben de her fırsatta buraya geliyorum. Yazılan yorumları gördükçe yaşadığım mutuluğu en iyi anlarsınız o halde. Alakanız ve sıkı bir takipçimiz olmanızdan onur duydum. Sağolun. İyi ki buradasınız. İnsanın içini ısıtan yorumlarla varlığını belli eden sizlerin sayesinde, samimi bir ortam oluştu. Umuyorum daha güzel zamanlarımız olacak. Sizinle aynı heyecanı bende yaşıyorum.Paylaşımların zamanlaması bana da süpriz oluyor. Zorlu bir bekleyiş ama sonunda dediğiniz gibi değiyor her şeye. Ben söyleneni yapıyorum yalnızca, Efendim dokunuşlarıyla muhteşem şeyler çıkartıyor ortaya. Bakınız internet çölünde mis gibi bir vaha yarattı o güzel elleriyle. Hakkını tam manasıyla veremesek de, kıymetinin farkına varabilmek dileğiyle…

controlzone
controlzone(@controlzone)
3 yıl önce

Çok güzel bir paylaşım daha. Bütün duygularınızı, yaşayışınızı yazıya dökmeniz ve video ve görseller ile bize sunmanız gerçekten takdir edilesi. Bence cesursunuz ve cesaretlisiniz, bu paylaşımlar kolay değil.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   controlzone
3 yıl önce

Teşekkür ederim. Paylaşımları besleyen destek ve beğenildiği bilmek, hatta yapıcı eleştiri getiren yorumlardır bir nevi. Böyle olduktan sonra Efendim ne beni falakasız bırakır , ne de sizleri yeni paylaşımdan mahrum eder 😉 Cesaretli olmalıyım, yoksa Efendim’e layık olamam.

Berkayy
Berkayy(@berkayy)
3 yıl önce

Siz mükkemmel bir detaysınız her şey için teşekkür ederiz elinize ayağınıza sağlık

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Berkayy
3 yıl önce

Güzel paylaşımlar kadar güzel yorumlar beni de çok mutlu ediyor, sağolun. Mükemmellik Efendim’in özelliklerinden sadece biri. Onun ellerinden ayaklarım şifa buluyor. Acı şurup gibi. Tatmalı, yoksa onsuz iyileşilmiyor.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
46
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x