loader image

Sopayla Falaka

sopayla falaka Herhangi birinin yanına gitmiyorum. Elbette hala buluşmaya giderken çok heyecanlı olacağım. Efendim O benim. Gördüğüm an. O an ilkbaharın gelişi gibi. Bir de, Efendim’in bana baktığı an, gülümseyişim ve mutluluğum baştan ayağa ısıtıyor beni. Görüş alanımda diğer insanlar da var. Ancak benim gözüm ve ilgim yalnızca Efendim’de. Yaklaştıkça toz zerreleri gibi yok mu oluyorum. Yoksa ben, daha mı ben oluyorum. Tam çözemiyorum. İçim coşuyor. Dolup taşıyorum. Ama bugün sopayla falaka cezası çekeceğimi henüz bilmiyorum. İyi ki bilmiyormuşum.

Eti acıdıkça ruhu rahatlıyor

O gün her zamankinden fazla korkuyor, içimdeki huysuz küçük Elif. Yeni bir gün olarak değerlendirmez, kavuşmanın hakkını vermez, kendince kurar, korkar, lüzumsuz mevzularla aklını meşgul edip an’dan kendini soyutlar. kole Elif ise, ceza sırasında öyle sessiz durmak ister ki, dayanabildiği için değil. Cezasını hak ettiğinin bilincinde olduğunu Efendi’sinin bilmesini ister. Canı çok yansın, ama gık demesin. Eti acıdıkça ruhu rahatlıyor. Çoklu kişilik bozukluğu gibi gitgeller yaşıyorum.

İçeri girer girmez soyunmalıydım, unutmuşum. köle Efendi’sinin yanında giyinik kalamaz. Sert bir uyarıyla kapının yanına gidip soyundum. Sonra ojelerimi yerde oturarak yapmaya başladım. İlk önce koltuğa oturmuştum ama içim rahat etmedi yere indim. Hem Efendim ile sohbet ediyor hem de hazırlanıyordum. Efendim bana bakarken işim zordu. Aynı zamanda hızlı da olmalıydım. Zamanı harcamak istemiyordum. Bitirdim. köleyi köle gibi hissettiren vaziyette bekliyorum. Dizlerim üzerinde…

Küçük kamçı, cane sopası ve at kamçısı

Öncelerden cezalarımdan sonra yaptığım orospuluk görevimi bu defa görüşmenin ilk dakikalarında yapacaktım. Ne köleliğin ne de orospuluğun zamanı yoktur! Efendim’in, ağzımı sikmesi için olabildiğince açmıştım. Falakaya çekilmeden Efendim’i boşaltacaktım. Yani yorgun olmadığımdan çok zorlanmayacağımı sanıyordum. Ayaklarım dakikalar geçtikçe ağrıyor ve uyuşuyordu. Ah salak Elif, sopayla falaka olacağını bilseydin, böyle düşünmezdin. Duruşumu değiştirmem pek mümkün değildi. Elimi de kullanmam emredilmişti. Bu görevde pek becerikli sayılmazdım. Yapmak ve daha iyisini yapmak zorundaydım. Yerde halı olmaması kötüydü. Parkelerin ayaklarımı acıtması falaka açığını biraz da olsa kapatıyordu. Uzun bir zaman sonra Efendim boşaldı ve proteinler dudaklarımdan boğazıma, oradan da vücuduma aktı.

Sıra falakaya gelmişti. Korkak Elif hakim olmuştu yine düşüncelerime. Karabasan gibi üzerime çökmüştü bir huzursuzluk. Ayaktayım. Efendim, falakada bana ilk kez uygulayacağı malzemeleri tanıtıyordu. Uygulamalı olarak. Küçük kamçı, cane sopası ve at kamçısı. At kamçısı…

Köpeklerin oyuncağı olan bir ağızlık verildi

Hepsi elimde denenirken Elif’in ödü kopuyordu. Ağzından bunu kaldıramam dökülecek olursa köle onun arkasını nasıl toplardı bilemiyorum. köle ise heyecanlıydı. Özellikle kısa kamçı onu çok heyecanlandırmıştı. At kamçısını ayaklarına yiyecek kadar olduğu için mutluydu. koleliğe dair yaşanmamış hiçbir şey kalsın istemezdi.

Efendim koltuğu arkaya yatırdı. Ben de, sırt üstü ve bacaklarım havada olacak şekilde uzandım. Yüzümde maskem vardı. Gözlerim de bağlandı. Af ve merhamet için yalvarmam yasaklandığından, ağzıma köpeklerin oyuncağı olan bir ağızlık verildi. Ayaklarım bağlandı. Sımsıkı… Renkli bağlarla düğüm atıldıkça, acının rengi daha da belirginleşiyordu. Beni, zor bir şeyin beklediği belliydi. Gözlerim kapandı diye görme yetim elimden alınmıyor ki… Görmek isteyene illa göz lazım değil! Bu bağlar beni kısıtlamıyor ki… Rahatsız olduğum tüm gerçeklerimden, huzursuz eden hayattan ve diğer her şeyden beni çekip alıyor. Tüm işler, meşguliyetler, sorumluluklar, yapay üzüntü ve mutluluklar düğümlendi. En duru halimdeyim.

Sopayla falaka devam edecek

Kalbim hızlanıyor. Kısa kamçı sert. Tatlı tatlı ısırıyor ayağımın her yanını. İki Elif de çok sevdi bu kamçıyı. Böyle saatlerce falakaya çekilmek isterdik. Efendim, seri darbelerle ayağımı hazırladı. Isındığını hissediyordum. O, cane sopası! Eminim. Sopayla falaka devam edecek. Efendim elinde havayı kesen sesini duyuruyor bana. Elif hakim bedenime. İşte şimdi başlıyor diyor bir de. Hadsiz!

Videolarda görmüştüm. Bu sopanın karşısında kıvranan köleleri izlemiştim. Korkum merakımı engellemiyordu. Genel disiplinsizliğimin cezasını çekmeye başlıyordum. Esnekliğine aldanmışım. Acısı hiç kolay kabul edilecek cinsten değildi. Sopa sanki alevliydi. Yakıyordu ayağımı. Efendim, kölesini yakalamıştı bir kere. Falakanın hakkını veriyordu. Sopa benden iyi hizmet ediyordu sahibine. Ben, kendimi kontrol edemiyordum. Ağızlık ilk zamanlarda ağzımda bana çok kalın geliyordu. Ayaklarım acısından ısırdıkça inceliyordu. Falaka en baştan beri vardı. Bundan sonra da olacaktı. Bu kadar can derdine neden düştüm ki. Sızlanmam bir türlü bitmiyordu.

sopayla falaka galeri

49 fotoğraftan oluşan tüm galeriyi buradan satın al.


Efendim kemere dikenli tel sarsaydı bu kadar olurdu

Ayağımın altında tırtıklı bir şey ben geldim diyor. İç çekişimi hala anımsıyorum. Tanıyorum tabi hemen ne olduğunu. At kamçısı. Neredeyse boyum kadar. Kablonun kat ve kat üst versiyonu adeta. Efendim kemere dikenli tel sarsaydı bu kadar olurdu. Bir darbesini dahi sakin karşılayamadım. Elif kalksa mıydı, Efendisi’nin durmasını istese miydi? Bir işaret mi yapsaydı acaba? İşe yarar mıydı! Reddetmeye çalışıyordu acıyı ama kabul etse yarıya inecekti sızısı. Ağzındakine dişini geçirmekten başka yapabileceği ne vardı? Sıkacaktı dişini!

Onun bir tarafı köle. Haksızlık ediyordu köle yanına. Saygı göstermiyordu. köle Elif, içindekilerini ve aklındakilerini zihninde ortaya dökmüş muhakemesini yapıyordu. Her çığlık yanlışlarına isyandı. Her çırpınışı çaresizliğine tepkiydi. Çaresizlik sanıp yaptığım tembelliğime ne demeli ben bile bilemiyorum. Canım ayağımın derdine düşmüş, ruhum kalbimin derdinde. At kamçısı ayağımın altından dolanıp üstünü ve bacaklarımı acıtıyordu. Ateşten kor sıçraması gibi. Bir ara gözlerimi açtım. Bağlı olmasına rağmen. Çünkü sımsıkı kapatmıştım. Bağdan hafif bir gölge gözüküyordu. Efendim kamçıyı ayağıma indirmek üzere havaya kaldırmıştı. Kapattım gözümü. Korkuyla bekledim ve o acıyı da aldım. Bir daha da gözümü açmadım. Arada kamçıların değiştiğini fark ediyorum. Sopa ve at kamçısından sonra dinlendiriyordu beni küçük kamçı. Sakinleşip toparlanınca asıl kamçı çıkıyordu ortaya.

Ağlamaya başladım

Sona yaklaştığımı söylüyor Efendim. Fakat rahatlamayla artık tükenmişliğin arasında kalmıştım. Bu sopayla falaka beni benden aldı. Neden yeterince sabır gösteremedim? Neden dayanıklı davranamadım? Ya da acıyı güçlü bir iradeyle kaldırmak zorunda mıydım!? Dayanmaya çalışmak Efendim’e karşı gelmek demek miydi? Efendim sınırlarımı gözetmese, kontrolsüz tek bir darbesine dayanabilir miydim? Kendime değil, Efendim’e güveniyorum. Gücüm dayanıklılığımdan değil Efendim’den. Son darbeler. Sessiz ol, tut kendini diye içimden geçirmeme rağmen yine bağırdım. Yine sakinliğimi koruyamadım. Efendim, ‘Bitti’ dediğinde kendimi tamamen bırakmıştım artık.

Ağlamaya başladım. Sessizce. Falakanın acısından olmadığına iki Elif de yemin edebilir. Falakayı gözyaşlarımla arkamda bırakıyordum. Aklımda ne sopa ne de at kamçısı vardı. Ayaklarımın acısı bile umurumda değildi. Daha fazla acıyacak değildi, zamanla azalacaktı ağrısı. ‘Serbest’ bırakılmak sonsuz boşluk. Huzurdan kovulmak gibi. Bağlarım çözüldükçe ayaklarımdaki uyuşukluğu, düğümler açıldıkça kanın ayaklarıma aktığını hissediyorum. Kalkmaya çalışmak ve ilk adımlar zordu. Gözlerimdeki bağı çıkarıp koltuğa oturdum. Kendime gelmeye çalışıyorum. Yorgun düşmüştüm. Titriyorum. Efendim, yataktaki örtüyü alıp üzerimi örtüyor. O odada yangın çıksa, böyle içimi ısıtamazdı. Efendim siz Birtanesiniz!Efendim sikini amımdan içeri soktu

Biraz dinlendim böylece. Biraz da sohbet ettik Efendim ile. Sopayla falaka yemenin ardından iyi geliyordu. Sonra, Efendim ‘Yatağa yat ve gözlerini iyice bağla’ emrini verdi. Üzerimdeki örtüyü bir kenara bırakıp yatağa uzandım. Gözlerimi hiçbir aralık kalmayacak şekilde bağladım. Gözlerimi de öyle sıkıyorum ki, sanki gözüm bağın altında açık olsa söz dinlemiyor sayacaktım kendimi. Hazırım ve ne olacağını bekliyorum. Efendim odada biraz dolaşıyor. Sonra yanı başımda pantolonu çıkardığını anlıyorum. İnip yükselen göğüs kafesimden başka hareket yok bende. Odada çıt yok.

Efendim, üzerime doğru geliyor. Kalbim dayanamayacak. kölesini kullanacak belli. İlk kez böyle. Şaşkındım beklemiyordum. Heyecanlanmıştım. Efendim’in elini bacaklarımın arasında hissettiğimde utangaçlıkla karışık bir gerilim yaşıyorum. ‘Sakin ol’ uyarısı çok yakından emrediliyor ama ne mümkün. Gözlerimin kapalı olması mahrumiyet evet. O an için saklıyor beni. Sanki tüm bedenim o bağın altında gizleniyor. Ben öyle sanıyorum tabi. Efendim sikini amımdan içeri soktu. Alarm veriliyor vücudumda, sarsılıyorum. Tek nefeslik inilti çıkıyor benden. Boynuna sarılabileceğim bir erkek değil, Efendim O benim. O yüzden ellerimi nereye koyacağını bilemedim. Karnımın üstünde öylece kaldı. köle ile kadın! Hangisi gibi davranmalı?

köle dövülerek sikilir

Aklım başka düşünüyor. Bedenim başka hissediyor. köle, zevkinin derdine düşmüş. Efendim, ayaklarıma değdirdiği şeyi soruyor. Kamçı! köle dövülerek sikilir. Efendim sikerken o ana ve o etkiye kapılmak istiyorum; kamçının darbeleriyle dağılıyorum. Acının tadına varayım diyorum. Orospu olarak kullanılırken ve kamçı ayağıma inerken. Bu kez de, Efendim’in kokusu ve nefesi beni benden alıyor. Efendim: ‘Hangi taraf?’ diye soruyor. Demirli tarafı seçiyorum. Sesim titremeden söylüyorum. Samimiyetle acıyı istedim o esnada. Falakada fazla sızlanan Elif’e olması gerekeni hatırlatmak için.

Artık orospuluğu da, köleliği de daha dolu daha yoğun yaşıyorum. Bir şey gördüğüm yoktu ama hissettiklerim daha değerliydi. Gözler, devreden çıkınca algılar her küçük detayı yakalar. Efendim’in hareketlerini zihnimde öyle yavaşlattım ki, saniyelerin bile geçişi her zamankinden ağırdı. Bu anı yaşadıktan sonra hayalimdeki görüntülerden başka bir şey kalmayacaktı. Efendim’in kendini bana daha yaklaştırdığında, kasıklarındaki teri, tenimde hissettiğimde, zorlu falaka sonrası yatakta Efendim’e orospuluk görevimi böyle tamamlamış oldum. Efendim üzerimden çekilip kalktı ama ben bir süre hareketsiz kaldım. ‘Kalkabilirsin’ izni verilene kadar. Gözlerimdeki bağı açıp ışığa alışmaya çalışırken az önce olanlardan sonra Efendim ile gözgöze geldiğimde, kendimi yaramazlık yaparken yakalanmış bir çocuğa benzettim.

Efendim’e iyice sokuldum

Gitme vaktine doğru beni iç burukluğu sardı. Konuşma sırasında, ‘Efendim, bir ricam var. Bana tokat atar mısınız’ dedim. Daha doğrusu ben demeden Efendim ricamı anladı. Tebessümle kabul etti Efendim. Sevinçle yanına gittim. Sıcacık elleriyle yanaklarımı tuttu. Gözlerimi kapattım, anın tadını çıkarmak istedim. Efendim’in eli ağırdır. Güya kendimi hazırladım bekliyorum ama hareket yok. Gözlerimi açtım. Efendim dedim. Neden vurmuyorsunuz anlamında. İçimden diyorum ki, isteğimi gereksiz buldu ya da bana acıdı. O anda, yer ayağımın altından kaydı resmen. (Bu deyimi daha önce kullandıracak bir durum hiç yaşamadım.) İki adım sağa doğru sendeleyerek güç bela ayakta kalabildim. Diğer yanağıma da kuvvetli yedim tokadı. Sonra aynı anda iki yanağımdan birden tokatlandım. Yüzümün sıcaklığı, tüm vücuduma nazaran daha fazlaydı. Dudağım patlamış. Sonradan farkettim.

Tokatların sersemliğini atlatmadan Efendim beni iyice sarhoş eden bir şey yapıyor… Kollarını açıp, ‘GEL’ diyor. İki kol! Hiç bu kadar heybetli ve şevkatli olmamıştır. Efendim’in sarılışı benden daha samimi ve sımsıkı. Ben biraz zayıf kaldım. Hem çekindim hem de rahatsız etmemek için kendimi geri tutuyorum. Her halet-i ruhiyem gibi bu durumum da farkında olan Efendim, daha iyi sarılmamı söylediğinde, Efendim’e iyice sokuldum. Zamanın durması veya ölümsüzleşmesi gereken anlardan biri. Somutlaştırıp hep yanımda taşımak istediğim güzellik. Keşke, her gün defalarca tokatlansam. Falakalardan sonra, Efendim’ in gözlerinden ve sözlerinden ilacımı alırdım. Sopayla falaka olsa bile. Böylesi bir kucaklaşma apayrıymış. Efendim’in tenine değen kıyafetindeki kokuyu solumak, içime çekmek büyük şans. Sessiz ve derin derin çektim o kokuyu. Bütün kemiklerim eridi sanki, beni birarada tek güç Efendim.

köle olmak, hiç öyle romantik bir şey değilmiş

Yok edip, sonra baştan yaratıyor. Huzurun tadını esirmediğiniz için teşekkür ederim Efendim.

Tokat konusu beni dönüş yolunda çok düşündürdü. Bunu istediğim için pişman olmadım. Seviyorum o ellerin acısını. Gözünü kapat, tokatı bekle… İstedim diye olmazmış. Beklediğim anda inmezmiş. Şundan da biraz alabilirim gibi sipariş verilmezmiş. köle olmak, hiç öyle romantik bir şey değilmiş. Soğuk bir yüzü var. Sert ve gerçek…

Efendi karşısına çıkacak kadar cesareti isterken, Efendi huzurunda zayıf durabilecek teslimiyet istiyor.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

40 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
11 ay önce

Hangi kamçıyı daha çok sevdin

Rosegold
Rosegold(@rosegold)
2 yıl önce

Çok iyi çok iyi tek kelime ile harika klasik falaka favorimdir hele elifin performansı daha bir harika tam bir köle gibi başarılarınızın devamını canı gönülden beliyoruz teşekürler ??

knight32
knight32(@knight32)
2 yıl önce

Klasik falakaya çok yakın bir pozisyon ve bu ince esnek sopa, harika bir falaka cezası… Çaresiz ayaklar havada ve yerde yatan köle sadece acıyı izlemek ve hissetmek zorunda…

kodersay
kodersay(@kodersay)
2 yıl önce

Çok başarılı yazınız.

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

güzel bir çaılşma, fotoğraflar da oldukça başarılı

Khan
Khan(@khan)
2 yıl önce

‘köle dövülerek sikilir’. Harikasın Elif yaa. En ince ayrıntına kadar kölelik işlemiş.
Bravooo.

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Eski videolarınız gibi klasik pozisyonda sopaya bağlı çalışmalarınızda gelecekmi zevkle izliyoruz çalışmalarınızı mükemmel

TRUSH
TRUSH(@trush)
2 yıl önce

Falaka sopayla olmalıdır. Bu ayarda videoların devamı gerekli 😛

Ali_esma
Ali_esma(@ali_esma)
2 yıl önce

Çok güzel çalışma fakat elif hanım biraz yalvarma konusunda ilerleme kaydetmesi lazım yoksa sert acılı seanslar cok olur daha başarılar

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Çok iyi bir sahip ve köle

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Belki en iyi falaka videosudur çok iyi ekip oldunuz

mozer964
mozer964(@mozer964)
2 yıl önce

Paylaşım her zamanki gibi harika ama Elif’in yalvarma konusunda kendisini geliştirmesi gerek hep aynı sözleri kullanıyor

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Secvdiğim bir pozisyon mdp gayet başarılı bir iş cıkarmış Bu acıya dayanmabız beni ne kadar etkiledi bilemezsiniz.
Size ayriyeten bir sorum olacak o sopanın kalkmasından ayağınıza değmesi için gecen o kücücük zaman diliminde aklınızdan neler geciyor bilmek isterim?

Ncaisbrape
Ncaisbrape(@ncaisbrape)
2 yıl önce

O siyah kamcinin darbelerine dayanmaniz, sizin ne kadar dirayetli, Efendinizin ise ne kadar iyi bir eğitmen oldugunun kaniti. Emeginize saglik.

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

Kesinlikle her sean bir level atlayışı elifin..
Sanki iki köle de ya da kişi elifin falakasını tutmuş olsaydı daha gelenek içi bir seans olmuş olurdu.Belki olur temennisi ile güzellikler sizinle olsun

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   frnnky
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Bahsertiğiniz gibi bir senansın içinde olmayı ben de çok istiyorum. Bunu da hakettiğim zaman yaşayacağıma inanıyorum.

Anonim
Anonim
2 yıl önce

her yeni video birbirinden daha iyi oluyor.ama yalvarmak çok yakışıyor size satın alıcam umarım yalvarış vardır

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Anonim
2 yıl önce

Bu ceza da Elif’in ağzı ‘bağlı’ olduğu için yalvarma mevcut değildir. İlk defa sopayla ceza aldığı için bu sefer yalvarış dan önemlisi acıyı çekebilmekdi. Onun için ağzı doluydu ve ısıra bileceği bir çizim vardı. İyi ki vardı çünkü çığlık ve bağırmaları kadar da onu ısırıyordu acıları kaldıra bilmek için. Sopada acıları kanalize etmeyi öğrenirse, yalvarış ile beraber falaka da olacak. Unutmayalım, Elif her seansla bir adım öne atıyor.

Anonim
Anonim
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Gerçekten o kadar güzel eğitiyorsunuz ki kölenizi ne kadar acı çekerse çeksin itiraz etmiyor ve benimde 2 bayan kölem var ve Elif kadar itaat etmiyor ve utanmasam onlarıda falakaya yatırıp terbiye etmenizi isteyeceğim

bllkam
bllkam(@bllkam)
2 yıl önce

elinize emeğinize sağlık paylaşımlarınız için ne kadar teşekkür etsek az !!!

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bllkam
2 yıl önce

Rica ederim. Bu işin, küçük bir parçası olmak gurur verici. Siz ve diğer tüm misafirlerimizin varlığı ile paylaşımlar birbirini destekliyor.

Crazyyyy
Crazyyyy(@crazyyyy)
2 yıl önce

Yukarıda 49 resmi nasıl bulabiliriz? Yardımcı olur musunuz elif hanım.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Crazyyyy
2 yıl önce

Buradan satın almanız mümkün: http://images4sale.com/4943

knight32
knight32(@knight32)
Cevap:   MasterDaPain
2 yıl önce

Video harika olmuş, ellerinize emeğinize sağlık:) Videoyu satın almak istedim ancak, link açılmıyor. Nasıl ulaşıp da satın alabilirim bu videoyu…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Crazyyyy
2 yıl önce

Merhaba, günlüğe giriş için kullandığınız e posta adresinize gönderim yapıyoruz. Kontrol ediniz veya sorun yaşamayacağınız bir adres ile kayıt olmalısınız.

bdsm445
bdsm445(@bdsm445)
2 yıl önce

Efsane video şimdiye kadar izlediğim en iyi seans bu olsa gerek bdsm ancak bu kadar iyi yansıtılır

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bdsm445
2 yıl önce

Teşekkürler. Ben de, takipçilerimizin güzel yorumlarını okumaktan mutluluk duyuyorum.
Keyifli seyirler.

nurisever21
nurisever21(@nurisever21)
2 yıl önce

Yani hangi kelime ile açıklanır bilmiyorum ama teaserda bile videoyu yaşadım. Keşke benim de köle elif gibi profesyonel ve dayanıklı kölem olsaydı…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   nurisever21
2 yıl önce

Estağfurullah. Ne profesyonel ne de dayanıklıyım diye kendime bir pay çıkaramam. Efendim, kölesini böylesine iyi tahlil etmese ve dengeli hareket etmese ben birkaç sopa darbesinden öteye geçemezdim. Şöyle düşünmeli, nacizane. Efendi kölesini tüm bunlara nasıl hazırlıyor, köleye ne yaşatılıyor, ne hissettiriliyor, Efendi kölesini kendine nasıl bağlamış… köle iyi köle ise, Efendi tam manasıyla Efendi! Her şey bundan ibaret…
Keyifli seyirler.

controlzone
controlzone(@controlzone)
2 yıl önce

Muhteşem bir fragman. Çok teşekkürler. Kaliteli ve bütün duyguları harekete geçiren bir şey olmuş. Yazılarda gerçekten iyi. Kendini direkt ifade ediyor, herkes yapamaz bunu.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   controlzone
2 yıl önce

Fragman, Efendim’in elinden çıktığından dolayı başka güzel. Ben de, kendimi sonradan izleyince çok farklı hissediyorum. Aynaya baksam aynı ben, o zaman dikkatimi çekmiyor ama Efendim’in bakış açısıyla izlemeye doyamıyorum. Bu ben miyim, tüm bunları ben mi yaşadım deyip kendimi kıskanıyorum. Yazıda ise, kendimi ifade edebiliyorsam ve size geçiyorsa ne mutlu bana.

Metalci
Metalci(@metalci)
2 yıl önce

Çok iyi pozisyon tabanların tam sopalamalık gözüküyor. Bence Sitedeki en iyi 2.Paylaşım çünkü birincide yalvarışların ayrı bir boyut katmış. sana ve parox a bu siteyi devam ettirdiğiniz için teşekkür ederim. İnterne tte çok az sayıda kızların falakaya yattığı türkçe video var ve bazıları da küçük kızlar olduğu için baştan elenmesi gerek. yani türkiyedeki bu kısır ortamı çoğu zamanki gibi parox canlandırmakta. Sende iyi bir efendiye sahip olduğun için daha motive oluyorsun muhtemelen. Efsane No return videosunun sonlarında anlaşılacağı gibi köle efendi ilişkisinde belkide en önemli olay panikleyen köleyi kontrolü kaybetmeden sakinleştirip tekrar mevzuya döndürebilmek. Parox bu konuda gayet kaliteli bir öğretmen. sende iyi bir köle olarak bunun keyfini çıkar. Falakaya yatırılmaktan zevk alan kızlar önemlidir. Ayrıca Benim e postaya bu resimlerle ilgili bir link gelmedi

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Metalci
2 yıl önce

Nasıl ki, ideal falaka görüntüleri sınırlı, yalvarış anındaki köle videolarını da sık karşılaştığımız bir tür olmadığı için daha dikkat çekici ve akılda kalıcılığını anlayabiliyorum. Burada içimden gelerek şunu söylemek isterim. Sopayla falaka’da yalvarmaya iznim olmaması benim aleyhime görünse de, hakettiğim şekildeydi. Ağızlığım olmasaydı, yalvarmayı izin olmadığı halde denerdim sanıyorum. Ama bu falakanın ağırlaşmasına da neden olabilirdi. İyi ki ağızlık vardı. Zor ve unutulmaz bir falakaydı.
Efendim’in kölesi olmak artık bir şans niteliğini aştı. Kaderimdeki, en güzel alın yazım. Güneş dünya için neyse, Efendim de benim için odur. Bir yandan ne yaşayacağımı bilmeden teslim olmak tedirginliğimi tetikliyor, yalnız güven duygusu her şeyi aşmamı sağlıyor. Zorlaştıtıyorsa, güç veren de Efendim.
Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim. Umarım fotoğraflarla ilgili sorun çözülmüştür.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Yakın ilginize teşekkür ederim. Çok haklısınız. kölesi değil, Efendim’ dir başarının ve güzelliklerin kaynağı. O olmasa, ne yapacağımı veya ne yapmayacağımı bilemezdim. Kıyafetlerimi çıkarmayı unutmak neye mal oldu gördüm. Ben bile, videoyu sonradan izlediğimde gerildim. Az buz bir şey yaşamamışım. Bir daha soyunmayı unutmam. Ama ben yine başka bir şekilde falakaya neden olacak davranışta bulunurum. Sonunda affedileyim yeter. Ayaklarım falakaya, canım da Efendim ‘ e feda olsun.

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

Bir numaraya yükseltiyorum bu paylaşımı??

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   frnnky
2 yıl önce

Teşekkür ederim. Paylaşımların niteliğine ve gelen yorumlara bakarak sizlerin tarzını ve ilgi alanlarınıza dair bilgileri edinip bir nebze tanıma fırsatı elde ediyorum. Ziyadesiyele verimli bir döngü içindeyiz.

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
2 yıl önce

Şu ana kadar ki en güzel içerik bu sanırım? Beklediğimize değdi tekrardan çok teşekkürler

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
2 yıl önce

☺️ Rica ederim. Beğenmenize sevindim. Böyle memnuniyet içerikli yorumlar da, paylaştığımıza değdiğinin ispatı. İyi ki varsınız.

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
2 yıl önce

Bu sayfadaki bütün paylaşımlar birbirinden güzel ama bu bı ayrı olmuş sanki yer yer kendinizle dertesmissiniz sanki hatta bazı kısımlarda aslında kendinize anlatmışsınız sanki olanları bana öyle geldi gerçekten çok samimi bir yazı sanki yaşadığınız duygular hisler bana bile geçti yani yaşadım gibi olayları teşekkürler gerçekten bu paylaşımlar için kesinlikle çok çok başarılı yaşanan olaylar bu yazı foto ve video paylaşımı kole elif sana ve sahibin master da pain e çok teşekkürler devamını sabırsızlıkla bekliyorum son olarak iki elif derken neyi kast ettiniz o kafama çok yatmadı ne kast edildiği onu sorayım

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ottoman
2 yıl önce

Yazılarımı samimi bulmanızdan dolayı mutluyum. Ne güzel böyle bir torumla larşılaşmak.Eksik olmayın. Paylaşımlar zamanına ve durumlara göre değerli anlamlar taşıyor benim için. Her biri bir yerden eksiltirken, diğer taraftan geliştiriyor. Eksilen benim köle olmadan önceki halim. Birinci Elif bu. Sığ görüşlerim, dengesiz hareketlerim vardı ve yaşadığımı sanıyordum. Efendim beni olarak kabul ettikten sonra, ikinci Elif yani köle Elif doğdu. İçtenlikle belirtmek isterim ki, hayatımın hiçbir döneminde kendimi bu kadar özgür ve değerli hissettiğim dönem olmamıştır. Bir köle söylüyor bunu! Sizin de aklınıza yatmayan şey, bir kadının gündelik hayatı ile kölelik yaşamının çatışması. Baskın kişilik ise, köle yanım. Efendisi de yanındayken verip veriştiriyor eski Elif’e. Durum bundan ibaret.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
40
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x