Pis Ayaklarımı Yaladım

Tabanlarıma öyle sevgi ile bakıp, hevesle yaladım ki, Efendim’e bir mail daha yazmama vesile oldukları için. Halbuki, ayağıma ilk yaklaşmaya çalışırken bir maymuncuk gibiydim. Ağzımı yaklaştırıyorum olmuyor, elimle ayağımı yaklaştırmaya çalışıyorum olmuyor. Zayıf olmama rağmen, çubuk yuttum sanki, esneklik kaybolmuş. Elim ayağımda, yuvarlanacaktım neredeyse. Köpeğinizin dili dışarıda kaldı bir süre Efendim, tabanlarına ulaşmaya çalışırken. Yüzümü ekşitmedim bile, hep bi gülümsemem vardı. Akılsız kafam ihmal etmeseydi, gerek olmayacaktı ama seve seve yaptım az önce. Kolay mı sandım acaba, köle olmayı! Böyle böyle yola gelecek demek ki aptal kafam. Evin önünde 5 dakika yürümüştüm, tabanlarımdaki tüm tozu dilimle temizledim.

Kemere gelince sıra, hırsla, son gücümle vurdum tabanlarıma. Emrettiğiniz gibi ‘sol ayağımdan’ başladım Efendim. 30 defa, ‘ben salak bir köleyim’ dedim. Gözümden yaş çıktı, kemerin üçüncü katı fırladı vurma hızımla. Elimdeki kemer havada bekledi acımı yaşarken. Sağ tabanıma vurdukça, 30 defa ‘teşekkür ederim Efendim’ dedim. Çok acıtıyormuş kemer. Vurup bekledikçe daha fazla açığa çıkıyor acı, sağ tabanımda beklemedim. Acıyı üst üste yükledim.
Bütün bunları ben yapsamda, manen Siz yaptınız Efendim. Eğer, Siz yapmış olsaydınız, ellerinizi öperdim Efendim.

Bu kez yapmam gerekenleri mail açık halde, tek tek kontrol ederek yaptım. Efendim’e doğru düzgün kölelik yapabilmiş olayı diliyorum.

Keşke önünde eğildiğim ayak Siz’e ait olsaydı, ilk Siz’in tabanlarınızı yalayabilmiş olsaydım. . .

Tabanıma ulaşmaya çalışırken ağrıyan dizim/bacaklarım, kemerin acısı ile zonklayan kırmızı tabanım ve dilimdeki toz/kir tadı ile, Siz’e teşekkür ederim Efendim.köle Elif
köle Elif'in son paylaşımları (tümünü göster)