loader image

Kadınlar falakaya çekilmeli

Kadınlar falakaya çekilmeli Sokağa çıktığımda insanları gözlemlemeyi seviyorum. Özellikle çiftleri… İzlemlerin ve hayatın bana verdiği tecrübeyle diyebilirim ki kadınlar falakaya çekilmeli ama konuya baştan başlayalım.

Kadınların, erkeklerin bir adım gerisinde veya arkasından yürümelerini gördükçe deli oluyorum. Neden beraberce atmazlar adımlarını! Erkek neden beklemez kadınını! Kadın neden geride yürür! Gittiği adresi mi bilmez ve bulamaz? Trafik ışıklarında bile, erkeğin sağa sola bakmasının ardından kadın ilerleyebiliyor. Birçok şeyden mahrum kalan kadının hareket etme hatta düşünme becerileri fazlasıyla kısıtlanmış durumda. Hak verilmez alınır! Kadınların erkeğin arkasından ileri atılması gerek. Tercihinizi soran ve sizinle aynı anda atılan adımlara eşlik eden erkeklerle yoldaş olun. Kendinizi ve zekanızı küçümsemeyin. Size bir şey yapılmasını, yol gösterilmesini veya hediye alınmasını beklemeyin. Kendiniz yapın. Yanlış olabilir, eksik olabilir. Sonunda başarırsınız ve siz yapmış olursunuz. Yanlış sokağa saparsanız endişelenmeyin. Yeni yollar keşfetmiş olursunuz. Gidin çalışın ve canınız ne istiyorsa onu kendinize alacak güce sahip olun. Hayal kırıklığına uğramazsınız.

Yemek katıksız olmaz kadın da falakasız

‘Kadını götürüp mutfağa ya da süslenme odasına kapatıyor, sonra da ufkunun darlığına şaşırıyoruz; kanatlarını kesiyoruz, sonra da uçamıyor diye yakınıyoruz.’
Simone de Beauvoir

Mutfak demişken, yemek katıksız olmaz kadın da falakasız! Evet, önceki sözlerime bakın, şimdi dediğime bakın ve gelin görün daha neler diyeceğim. Öyle kadınlar var ki, onlar falakayı fazlasıyla hak ediyor.
Annem mesela, iyi bir falakaya ihtiyacı var. Sadece Efendim tarafından. Beni mahrum ettiği her şeyden ötürü. Özgüvenimin ve daha başka yönlerimin gelişmeyişinin sebebi kendisidir. Ayaklarını sabitleyen ipi tutacak kadar istiyorum falakaya çekilmesini. Ağlaması ve bağırması yasaklı olmalı. Bu vakte kadar neler kaybettiğimi, falaka esnasında Efendim’in her darbesinde hissetmesini istiyorum. Sonunda beni anlayacağına eminim. Farkındalığın ve pişmanlığın acısı tabanlarının acısından daha fazla yakacak canını.

Tabanlarıma çekilen falaka sayısı da beni öyle mutlu ediyor

Cezadır, keyiftir, ilaçtır, eğiticidir. İlizyondur falaka…

İzleyen ayrı, falakaya çekilen köle ayrı hissiyattadır. Görülene ve çığlıklara aldanmamak gerekir. Kolay değil elbet, farklı nesneler ile falakaya çekilmek. Özellikle kablo 🙂 Kemer mesela, demir kısmı fenadır. Heyecanla, korkuyla ama güler yüzle yatıyorum falakaya. Acıyacağını biliyorum. Ağlayacağım belki. Yaralanabilirim de. Ama olmasa demedim hiç. Falakadan asla mahrum kalmak istemem. Çünkü, falaka Efendim’in benimle bir tür iletişim şekli. Hatalarımın bedelini ödüyorum. Doğrular için etkili öğrenim sağlıyorum. Hele ki, falaka malzemeleri çeşitlenince, falaka esnasında Efendim’i memnun ettiğimi düşünüyorum. Bağlanarak savunmasız kaldığımda, sorumluluklarının farkındalığı ve dengeyi koruma hassasiyetini görünce seve seve kaldırıyorum ayaklarımı havaya.

İnen darbenin acısını savınca, tekrar sopaya doğru uzatma isteği acıdan ağır basıyor. Kim olduğum kazınıyor tabanlarıma. Silkeleniyorum, güçleniyorum. Canlı olduğuma ikna oluyorum Oyunlarda toplanan altın nasıl mutlu ediyorsa oyuncuyu, tabanlarıma çekilen falaka sayısı da beni öyle mutlu ediyor. Falaka günüm olsa mesela, saatlerce uygun pozisyonda bağlı kalsam. Efendim canı istediğinde gidip gelip beni falakaya çekse. Yanlış anlaşılmasın bu kadar istiyor olmam ayaklarımın yeterince acıtılmadığı anlama gelmiyor. Efendim, baya baya güç kullanarak indiriyor kemeri. Darbesinden mi korkayım, ayağımdan çıkan sesten mi bilemiyorum. Ayaklarım kesilip yerine geri geliyor sanki. Efendim emretmedikçe, bakamadım yukardan kemerin inişine. Gözümden yaş çıkması sadece detay. Derdim başka aslında.

Efendim kadınları falakaya çekmeli

Falaka canımı yaktığında acısını bastırmadan acı miktarı bağırmalı mıyım? Yoksa, mümkün olduğu kadarıyla tepkisiz mi kalmalıyım? Efendim’i hangisi o an memnun eder, keyfini kaçırır bilemiyorum. Şimdilik yapabildiğim dayanabilmek, çığlık çığlığa kalmadan. Ruhum dayanmak istiyor, bedenim zayıf düşüp kıvranıyor. Fazlasını istedim, hatta Efendim’e de söyleyebildim üstelik 😐 Boylu boyunca falakaya çekilmek istediğimi…
Nasıl dayanabilirim diye hesap etmedim. Teslimiyet hesapsız olmaz mı zaten?

Düşüncelerim size karışık gelebilir. Aslen bir çelişkiyi size anlatmak istiyorum. İçinde bulunduğum çelişkiyse bana göre çelişki değil. Bana iyi geliyor. Kadınlar falakaya çekilmeli derken ne demek istediği mi anladınız mı?

Beni falakasız bırakmayın Efendim

Kadınlara el kalkmamalı, kadınların hakkı ayakların altına alınmamalı, kadınlar el üstünde tutulmalı, Elif dahil. Ama köle Elif’in tabanlarına el kalkmalı, hakları olmamalı, kendisi ayakların altına alınmalı, sadece Efendi’si tarafından. Efendim kadınları falakaya çekmeli. O kime ne gerektiğini çok iyi biliyor.

Efendim’in ellerine güveniyorum. Ben dayanamasam da, Efendim dayanabileceğim derecede uygulama yapacaktır. İster ceza ister sizin keyfiniz olsun sebebi, beni falakasız bırakmayın Efendim.

Elleriniz dert görmesin Efendim…

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
19 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Elifin memelerine daha fazla ceza verin falakadan daha keyifli bence

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Bütün kadınlar değil senin gibi köleler falakaya çekilmeli

Mehmet82
Mehmet82(@mehmet82)
2 yıl önce

Inanılmaz gerçekten çok başarılı

Berkayy
Berkayy(@berkayy)
2 yıl önce

çok güzel yazılmış bir yazı sadece kadınlar değil köle erkeklerde hergün falakaya çekilmeli hemde günde 3 öğün

Husyn2
Husyn2(@husyn2)
2 yıl önce

Bi insan nasıl bu kadar başarılı olabilir

mahmut27
mahmut27(@mahmut27)
2 yıl önce

baya başarılı olmuş falaka elinize sağlık

bllkam
bllkam(@bllkam)
2 yıl önce

full halini gorme sansım olan bu seans bence en basarılılardan bırı emekler ıcın ve paylastıgın ıcın tsk.

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Aynısını yine iki köleli yaparsanız çok iyi olur

Sessiz
Sessiz
2 yıl önce

İnstagram ınız varmı

frnnky
frnnky(@frnnky)
3 yıl önce

Erkeğin imlası bozuksa bir kadını okuyamaz..Her ilişki için geçerli bir kavram sonuç olarak akıllı duygusal varlıklarız.BDSM level atlamaktır…Güzel paylaşımlar lakin daha da yaratıcı ve estetik seanslar dileği ile..

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   frnnky
3 yıl önce

“Erkeğin imlası bozuksa bir kadını okuyamaz.” Çok güzelmiş.

Bdsm in bir parçası olmak, Efendim’e ait olmak ve Onun elinde işlenmek bu dünyada erişebileceğim hiçbir şeyle ölçülemez. Her şey ters gitse de, ne kadar şanslı olduğumla övüneceğim.

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
3 yıl önce

Kendim bir erkek olarak sizinle aynı fikirdeyim kadınların 2. Plana atılması ilkel ve yanlış bi durum. Ama suç birazda kendilerinde sanırım kendi hemcinslerini destekleyeceklerine zarar vermeye çalışıyorlar.Gözlemlerime dayanarak söylüyorum birbirlerini çekemiyorlar genelde

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
3 yıl önce

Malesef kadınlar arasındaki bu durum bizleri hiç iyiye götürmüyor. Bedelini yine kendimiz ödemek zorunda kalıyoruz. Kıskançlık, haddi aşan eleştiri değil de destek ve başarılarından dolayı tebrik etmeyi öğrenmeliyiz. Dilerim işin sonunda herkes mutlu olabilsin.

deliyimben
mevlüt(@deliyimben)
3 yıl önce

artık tam bir falaka videosu izlemeyelim mi 😉

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   mevlüt
3 yıl önce

Yeni paylaşımlardaki videolar umarım beklentinizi karşılar Mevlüt bey.?Zamanlama ve süre kararının Efendim’in tercihi olduğunu belirtmemde fayda var.

Ottoman
Köle(@ottoman)
3 yıl önce

Elif hanım gerçekten çok şanslısınız bana göre sizin yerinizde olmak çok isterdim ben erkeğim ve kadın bir sahibem olsun isterdim ama yaşadığımız hissettiğimiz duyguların birebir aynı olduğunu düşünüyorum yazılarınızı okuduğum kadarıyla lütfen devamı gelsin yazılarınızı ve videoların orjinal versiyonları

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Köle
3 yıl önce

Köle, teşekkür ederim.Dilerim, siz de böyle bir şansa sahip olursunuz ve bu müjdeyi burada bizimle paylaşırsınız.Hayat süprizlerle dolu..

falakasever
falakasever
3 yıl önce

Görüntü çok güzel,videonuz hiç bitmesin istiyorum. Bundan sonra sabırsızlıkla videonuzu bekliyorum ve severek takip edeceğim. Her sefer falaka video gelecek dedim. Sonunda geldi.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   falakasever
3 yıl önce

Sevgili Falakasever, görüntü çok güzel çünkü Efendim’in ellerinden çıkıyor. ? Takipte oluşunuzdan dolayı ben de memnunum, sağ olun.Keyifli seyirler…

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
19
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x