loader image

Ayakkabıma işiyorum, ayaklarımı yalıyorum ve kendimi falakaya çekiyorum

Ayakkabıya işedi

Efendim, aslında Siz’den gelen mesajı açmadan önce çişimi yapsam iyi olacak. Geceden kalınca, çok fena…

Ben uyurken Efendim bana görevler düşünmüş, hazırlamış ve o narin parmaklar yazmış.
Geceden çok birikmişti. Günün ilk çişi ayakkabıya olacağı için tutmakta biraz zorlandım Efendim. Geç uyanıp hemen tuvalete gidemedim üstelik. Ayakkabılıktan ayakkabımı alırken, heyecanım bayram sabahına yeni ayakkabısı ile başlayan çocukla eşdeğerdi. Sonuçta bu yolda Efendimin istediği gibi eski çirkin ayakkabılara elveda ve yeni yüksek topuklulara merhaba diyeceğim.

Son damlasına kadar yaptım çişimi

Videoyu başlatıp ayakkabının başına geçtim. Ayakkabıma çişimi yapıyordum, video kayıttaydı. Birazdan Siz izleyecektiniz. Stres az da olsa vardı. Utanıyorum demeye utanmam lazım ama elimde değil Efendim. Çok saygı duyduğunuz birinin karşısında bu vaziyette olmak ve ardından tanımadığım insanların buna şahit olacağını bilmek zıt şeyler gibi… Son damlasına kadar yaptım çişimi. Parmaklarımın geleceği kısım dolmuştu. Giyerken taşmıştı da… Çişimin sıcaklığı da hiç hoş değildi. Çişim ayağıma bulansın diye adımlar attım. Birkaç adım daha atmak gerekiyordu. Çişim ayağımın her yerine ve parmak aralarıma ulaşsın diye.

Dayanabildiğim kadar yaladım çişimi ayağımdan

Videoyu durdurmadan ayağımı yalamaya direkt geçmek istedim. Arada kopukluk olsun istemedim. O ana şahitlik edin diye. Sağ ayağım kendime yaklaştırmakta daha fazla zorlandığım taraf. Zar zor ağzıma yaklaştırabildiğim ayağımın kokusunu yakından aldıkça midem hareketleniyordu. Islaklığı çok belirgin. Ekşi, asitli ve yoğun bir kokusu vardı. Artık tarif etmeye başladım çişimin tadını. Hep geceden kaldığı için. Yoksa, önceden bu kadar rahatsız edici değildi. Ayağımı nasıl yalayacağımı söylemiştiniz. Aklımdaydı da. Ama yeterli esnekliğe erişemediğim için çok zorlanıyordum. Eksik bir yer bırakmadan ayağımı yalamak pek mümkün değildi Efendim. Ayağımı çekiştiren ellerim, bacağım, dilim, ağzım ve midem hepsi aynı anda farklı güçlükle cebelleşiyordu. Kalçalarım bile fayansta kayıyordu etrafa yayılan çişim yüzünden. Dayanabildiğim kadar yaladım çişimi ayağımdan Efendim.

Sıra sol ayağıma geldi. İyice çişi çeken ayağımı çıkardım çirkin ayakkabıdan. Mideme aldırış etmeden ayağımın her noktasına ve parmaklarıma hatta aralarına dilimle yalamaya çalışsamda kolay değildi Efendim. Ama benim gibi salak köleye bunlar müstehak. Emriniz buydu, hatalarımın cezasını çekmeliydim ve en iyi şekilde yapmaya çalıştım Efendim.

Bitmiyor 50 falaka

Sırada 50 falaka vardı. Yemeğin sonuna içilen kahve gibi keyifli falaka…
Söylemem gereken bir cümle olmadığında şaşırmıyorum Efendim. Tek seferde çekiyorum videoyu. Yine rahat değilim. Sayıda odaklanmaya çalışıyorum daha çok. Ayağımın acısı ikinci sırada. Bu kez de kendimden şüphe ediyorum Efendim. Acaba gerekli acıyı veremiyor muyum kendime?

Canım yanıyor elbette. Sızlıyor tabanlarım. Bazen kemerin sesi ürkütüyor beni. Saymaya dalıyorsam, ayağımdan çıkan ses ile irkiliyorum. Acısını sesten sonra hissediyorum. Bazen elimin ayarı fena kaçıyor. O zaman sanki vücudum patlıyor gibi geliyor bana. Galiba sonlara doğru olmuştu böyle. 25 ten sonra hadi bir bu kadar daha vuracaksın diyorum içimden. Sayı azaldıkça rahatlıyorum ama verdiğiniz emirlerde falakaya gelene kadarki kısım asıl mesele. Bu aşamaya geldiysem tamam gözü ile bakıyorum. Elim şiddetini değiştiriyor emriniz ile. İnsan acı çekişini beğendirmek ister mi?

Bunu göstermek istiyorum, hissettirmek istiyorum Siz’e. Kolumu daha yükseğe kaldırıyorum. Sıkıyorum kemeri elimde, damarımı belirginleştiriyor bu kavrayış. Mıknatıs misali çekiyor ayağım kemeri. Önce ses, hafif bir sıcaklık ve acısı ard arda sıralanıyor. Bitmiyor 50 falaka. Son vuruşlar falakanın en beter anı. Bitiremem diye korktum. Yapmasam mı demedim Efendim. Durdu o an nefes alış verişim, kapandı gözüm, hazır değildim hazır olmam gerekmiyordu. İndi ayağıma kemerin son darbeleri. Bakmadan biri deseki, ‘kemer ayağına saplandı’ inanırdım. Acıyan ayağımı aynı ellerimle okşadım.


Boğazımda çiş izleri, ayaklarımda 100 falaka sayısı

1, 2, 3…sıra diğer acıyı fazlasıyla hak eden tabanımda. Damağımda kendi çiş tadım. Dilim ağzımın içinde sayı için her kıpırdadığında kuruluk hissi vardı. Falakayı bitirip bir şeyler atıştırsam derken sayı 19, 20, 21, 22… deydi. Ellerim, ağzım, dilim bacaklarım, kalçam, ayaklarım çiş olmuşken ben kendime falaka çekiyordum. Ve herşeyi bir çift göz izleyecekti birazdan. Sonra sizler. Biliyorum çok utanacağım ama hoş bir heyecanda var. İzlerken bana kimse acımasın. Ben cezamı hak ediyorum, zevkle çekiyorum.

Sayıya da dikkat ederek çişli ayağıma vuruyordum. 33, 34, 35, 36… Ayağımın her yerine vurmaya çalışıyorum. Parmaklarıma geliyor bazen kemer daha çok sızlatıyor. Bitince yıkanacak olmamı geçiriyorum aklımdan. Acısına bakmadan hızlanıyorum. Hızlandıkça hassas bir noktayı yakıyor kemer. 46, 49, 50… Bitti mi acıyı mı çoğalttım ayaklarımda bilinmez. Boğazımda çiş izleri, ayaklarımda 100 falaka sayısı.

Görevlerde kendimi hem ezik hem de özel hissettiriyorsunuz. Kendime üzüldüğüm de oluyor, yıllar sonra buldum bu şansı dediğimde…

Kabul ederseniz Siz’e köle olmaya çalıştım Efendim…

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

36 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
11 ay önce

Çöpe atmasaydın kullanırdın bu sidikli ayakkabıları cezalarında

Last edited 11 ay önce by Efend1i
bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Güzel. Kendine ceza da önemli tabiki.

Anonim
Anonim
1 yıl önce

Miss Elif, your feet are the most beautiful I have ever seen. I can’t sleep without seeing your feet every day, but every time I see your feet hurt, my heart hurts.??

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anonim
1 yıl önce

Thank you so much for your kind words. I’m happy with the pain I feel. Rest your comfort. The value of my feet increases with the pain of my Master. ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Merhabalar.
Önce bu paylaşımın altında, bugün de son paylaşımda yanımda yer almak isteyen takipçilerimiz oldu. Ben de çok istiyorum. Günlüğümü takip ederken bize dahil olsanız ne güzel olurdu. Çekinmeden yazabilirsiniz. Özellikle kendini yeni yeni keşfeden, “KADIN” takipçilerimize seslenmek istiyorum. Benim ilk günlerden itibaren tüm köleliğim gözler önünde. Sıfırdan değil, eskiden başlayıp Efendim’in sayesinde adım adım basamakları çıkıyorum. Güvenle, keyifle ve en doğru Efendi’nin yönlendirmeleriyle duygularınızı siz de yaşamak isterseniz çekinmeden bana iletişim bölümünden ulaşmanızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
Ayaklarınızın altını temiz ya da kirli haliyle yalamaktan köle olarak mutlu olurken, Efendim’in emri doğrultusunda belki de beni falakaya siz çekecek elinizden acıyı tadacağım. Kimbilir, roller değişirse sopa benim elimde olur. Acıyı, keyfi ve zevki karşılıklı hissetmek ve hissettirmek isteyenlere davet mesajımdır. Hayalinde var ise, uzak kalmayıp adım at!
Tüm görüşmelerin Efendim’in bulunduğu bir ortamda gerçekleşeceğini belirtmek isterim.

slavesamsun
slavesamsun(@slavesamsun)
2 yıl önce

bence kölenin de stres atması lazım ve onun da bir kölesi olması lazım,ben buna adayım stresinizi benim üstümde atmak ister misiniz ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   slavesamsun
2 yıl önce

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim. Beklenmedik ama çok hoş bir teklif oldu. Böyle bir şey Efendim’in uygun görmesi halinde gerçekleşebilir. Sadece Efendim’in bulunduğu ortamda ile emri altında ve kesinlikle kadın ile mümkündür. Ben yorumunuza kayıtsız kalamadığım için yazıyorum. Ancak Efendim kabul ederse, ben de çok isterim. Eğer şartlar size uygun ve düşüncenizde samimi iseniz, iletişimden bağlantıya geçmenizi bekliyor olacağım…

Xsstolkers
Xsstolkers(@xsstolkers)
2 yıl önce

Çok fena güzeldi.Aynı zamanda cesaretine hayran kaldım ve Sıcak bir tutkuyla izledim.Sen ve efendi bey ayrıntısınız.Mucize gibi bir seysiniz.Ayaklarının altını hep böyle kırmızı görmek dileğiyle.Efendi beye saygılarımla??

Husyn2
Husyn2(@husyn2)
2 yıl önce

Erkeğin imlası bozuksa bir kadını okuyamaz..Her ilişki için geçerli bir kavram sonuç olarak akıllı duygusal varlıklarız.BDSM level atlamaktır

bdsm445
bdsm445(@bdsm445)
2 yıl önce

video için teşekkürler

bllkam
bllkam(@bllkam)
2 yıl önce

Emeğe sağlık kendı kendıne cesa daha sordur eminim

mahmut27
mahmut27(@mahmut27)
2 yıl önce

büyük cesaret ve tutku beğenerek izlemiştim bu kesiti

Asdfgh
Asdfgh(@asdfgh)
2 yıl önce

Elif kendiyle başbaşa

dreamgirls
dreamgirls(@dreamgirls)
3 yıl önce

çok iyi 😀

Malakmen
Malakmen(@malakmen)
3 yıl önce

Guzel

Mükremin
Mükremin
3 yıl önce

Kızılcık tarzı bir değnek düşünülebilir bu tabanlara başarınız daim olsun sopa ile yola gelesin;)

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Mükremin
3 yıl önce

Teşekkür ederim. Malzeme ne olursa olsun, Efendim’in elinden olsun ?

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
3 yıl önce

Video ve anlattığınız hisleriniz için teşekkürler. Türkiye’de böyle içerikler çok nadir çıkıyor. Umuyorum ki bizlere güzel içerikler sunmaya ve günlüğünüzü yazmaya devam edersiniz 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
3 yıl önce

Rica ederiz. Paylaşımlarımızın beğeni bulması ve sizin gibi değerli misafirlerimizin bizi takip etmesi de bizi mutlu ediyor. Günlük içeriklerinin devamı için, yaşananlara olduğu kadar ziyaretçilerimizin de desteğine ihtiyacımız var. Gölge olarak kalmayıp, bir yorum veya eleştiri şeklinde geri dönüşleri önemsiyoruz. Kim ne düşünüyor, nasıl bir etki oluştu gibi durumlar ile burayı canlı tutmak hepimizin elinde. Yorum hakkınızı kullandığınız için biz de size teşekkür ederiz.

Ali
Ali
3 yıl önce

Video için teşekkürler

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ali
3 yıl önce

Rica ederiz Ali bey…

Emre
Emre
3 yıl önce

Senin minik ayaklarına vururken o ayaklara kemerin her inişinde zevkle izleyerek hayallere geçiyorum

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Emre
3 yıl önce

Keyifli seyirler Emre bey…

Semih
Semih
3 yıl önce

Böyle güzel videolar çekerek bizi aydınlattığın için çok teşekkür ederiz umarım efendin sana daha zor cezalar verir

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Semih
3 yıl önce

Teşekkürün büyüğü tabi ki Efendim’e.Videolar O’nun eseri.Dileğinizin gerçekleşleşmesini ben de gönülden istiyorum ?

Uğur
Uğur
3 yıl önce

Başarıların devamını dilerim
Lakin geleneksel bir falakaya doğru gidiyor bu iş gibi geldi.??

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Uğur
3 yıl önce

Teşekkür ederim Uğur bey.Bu işin daha nerelere gittiğini bilmek/görmek isterseniz günlüğümde misafirimiz olmaya devam edin lütfen ?

deliyimben
deliyimben(@deliyimben)
3 yıl önce

falakayı hakettiğin aşikar yansın o zaman tabannlar

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   deliyimben
3 yıl önce

Sevgili Deliyimben, çok yandı daha da yanacak…

Berkay
Berkay
3 yıl önce

Senin gibi bi kölenin ayak tabanları beyaz kalmamalı bu ne saygısızlık

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Berkay
3 yıl önce

Çok haklısınız Berkay bey. Saygısız ve zevksiz bir köleyim ben. Aslında köle olmak için de, kadından belli bir seviye beklenir ama ben adi köpeğin tekiyim. Ama seve seve de olmazsa falakayla yola geleceğim. Zamanla değişimime şahit olabilirsiniz.

Ottoman
Ali(@ottoman)
3 yıl önce

Gerçekten harika özellikle Türkiye’de böyle şeylerin olduğunu görmek beni çok sevindiriyor aynı duyguları aynı hisleri paylaştığım insanların olduğunu bilmek gerçekten harika çok çok şanslı oldugunuzu düşünüyorum elif hanım yerinizde olmak gerçekten çok isterdim bugüne kadar parox un imzasını taşıyan her şey kusursuz Teşekkür ediyorum sizlere lütfen orjinal videoları da paylaşım hergün sayfanızı yeniliyorum günde birçok kez acaba Yeni birşeyler mi paylaşıldı diye aslında twitterdanda takip ediyorum ama yinede dayanamıyorum konuşacak soracak merak ettiğim birsürü şeyler var ancak buraya bu kadar yapabiliyorum bana kalsa sabahlara kadar konuşmak anlatmak isterdim duygularımı düşüncelerimi

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ali
3 yıl önce

Güzel yorumunuz için de ben teşekkür ederim Ali bey.Türkiye’de aynı hisleri paylaştığımız insanların tahmin edilenden fazla olduğu kanısındayım.İsteklerini yaşayabileceği özgür bir ortam ve güvenilir kişilerin buluşması keşke daha kolay olsaydı.Ben çok kritik bir şans ile Efendim ile karşılaştım.Çok mutluyum.Dilerim siz ve benzer düşüncelerde olan herkes de hayallerini yaşayabilsin.

Ali
Ali
Cevap:   köle Elif
3 yıl önce

Evet cok haklisiniz teşekkürler guzel dilekleriniz için

Anonim
Anonim
Cevap:   köle Elif
3 yıl önce

Klasik pozisyonda falaka bekliyoruz sizden ayaklar bağlı havada

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anonim
3 yıl önce

Merhaba, bu videonun yayını için Efendim’in uygun gördüğü zamanı beklememiz gerekiyor. Açıkçası o an’ı yaşayan ben bile henüz o videoyu izleyemedim. Sizin de vesileniz ile ben de çağrıda bulunmak istiyorum. Merakla bekliyoruz Efendim ?

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
36
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x