loader image

Kadınlara Şiddet ile BDSM’de Şiddet

Dünya kadınlar gününü 8 Mart’ta kutlarken acaba neyi kutluyoruz diye düşünmekteyim? Kadınlara şiddet mi, onlara yapılan tehditler mi veya 2021 yılında en az 280 kadının öldürülmesi mi kutlanıyor? Ben kutlanacak bir şey bulamıyorum. Kadınları kutlamak istiyorsanız, yılda bir gün değil her gün kutlayın, saygı duyun, koruyun, eşit davranın. Ben geçen kadınlara şiddet ile BDSM’de şiddet üzerine bir video çektim. Bugüne uygun gördüğüm için sizlerle paylaşmak istiyorum.

Kadınlar genellikle şiddeti en sevdiği insanlardan, kendilerini en çok e değer verdiklerini düşündükleri insanlardan görüyorlar. Bunun da gerekçesine korumak, kollamak ya da fazla sevgi olarak gösteriyorlar.
Biz de çok sevmek, kısıtlamak, kapatmak veya denetlemek olarak kabul ediliyor. Kadınlar bunu bir yerde seviyor ama artık tehlikenin boyutunu fark etmeye başladılar. Böyle belirtiler gösteren erkekleri fark edip artık hayatlarına almıyorlar veya hayatlarından çıkarmaya başlıyorlar yavaş yavaş. Tabii ki birdenbire böyle bir etkinin yayılması kolay olmayacak. Ama insanın sevdiğine elini kaldırabilmesi, onun canını incite bilmesi çok akıl alır bir şey değil. Hangi ruh haline bürünüyorlar anlamak çok zor.

Bazen benim hıçkırıklarımı duysanız da, benim yaşadığım şey şiddet değil

Kaynağı nedir? Nereden başlıyor? Çok irdelemeye gerek yok aslında. Biz çocukken bile düştüğümüz zaman veya kendimizi bir yere çarptığını zaman yanımızdaki büyün cansız nesneye bile ‘ben onu dövdüm, senin canını acıtmayacak’ demesi bile belki bir temel neden olabiliyor. Kadına şiddeti bence bir yerde kadınlar destekliyor çünkü anne olan kadın erkek çocuğunu yetiştirirken gözüne çok büyüterek yetiştirdiği için diğer kadınlara saygısını, saygı dengesini koruyamıyor. Şiddet göstermeyi veya el kaldırmayı onun üzerinden hakimlik kurmayı hak görüyor. Annelerden başlamalı bence kadın şiddetin durdurulması.

Ama benim dayak yemem çok başka bir şey. Ben şiddet görmüyorum. Ne kadar da videolarda, cezalarımda ağlayarak gözüksem de, tabanlarımdan sırtıma kadar, bacaklarımdan yanaklarıma kadar kızarsam da, bazen benim hıçkırıklarımı duysanız da, benim yaşadığım şey şiddet değil. Çünkü bunun bir nedeni var. Sebebi var. Bir dozajı var. Kadına şiddet böyle bir şey değil. Kadına şiddette o anda gözü dönmüş insanın dura dura olmuyor. Maalesef ölüme kadar sonuç alabiliyor. Ben kalıcı izlerle hiçbir zaman karşılaşmadım, ne psikolojik nede fiziksel olarak.

Acı içinde kıvranmıyorum diğer mevzuda olduğu gibi, kadınlara şiddet açısından

Canımın en çok yandığı zaman da bile, en çok ağır darbeyle karşılaştığım da bile, biliyorum onun geçeceğini, kalıcı olmayacağını. Bir şeyin altını çizmek, vurgulamak için olduğunun farkındayım. Tabi birazda bende açığa talip olunca insan dayak yemiş gibi hissetmiyor kendini. Öyle olsaydı zaten mesela falakayı bir kez yaşayabilirdim. Ama bu durumdayken Efendime ben zaman zaman hatırlatma dileğinde bulunuyorum. Yani sopayı gördüğüm zaman, canım istediği zaman.

Ben aslında sizlerin de tam olarak ne düşündüğünü de çok merak ediyorum. Gerçekten oradan şiddet görüyor mu, görüyor gibi miyim? Yoksa bu durumu nasıl kabulleniyorum, nasıl yaşıyorum? İlgili videoların altında yorumlarınızı merakla bekliyoruz.
Umarım genelde yorumlar şöyle gelir, ben çok isterim, ‘bu acıyı sonuna kadar hak ediyor’ gibi. Bu acı, ceza bana çok yakıştı gibi. Çünkü ben bir erkek şiddetine maruz kalmıyorum. Acı içinde kıvranmıyorum diğer mevzuda olduğu gibi, kadınlara şiddet açısından.

Ben mutlu oluyorum bu acıyla. Bu acı beni büyütüyor, geliştiriyor. Aynı hatayı, aynı etkiyle yapmamamı sağlıyor. Yolumu belirliyor. Rotamı çiziyor. Öyle bir durumun içindeyim ki, artık acı gelmezse bir sorun mu var acaba diye düşünüyorum.

Acı oldukça, ceza geldikçe her şey yolunda olduğuna emin oluyorum çünkü acı ve şiddet kölenin doğasında olacak. Umarım tüm videolarda acılarım, şiddetim, ağrılarım, kızarıklarım, morarmalarım sizleri keyiflendiriyordur.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest
12 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
1 ay önce

Blog uzun süredir güncellenmiyor 🙁 Umarım her şey yolundadır, İyi bayramlar

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
1 ay önce

Elif nerelerdesin, videoları Tr ye açın artık

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Efend1i
1 ay önce

Elif ve ben çok yoğun olduğumuz için buraya gereken zamanı ayıramadık. Ama Eylül/Ağustos aylarını özellikle arka arkaya yayınlar için değerlendireceğiz çünkü anlatılması ve izlenmesi gereken baya birikimler oluştu. Özellikle görselleri Türkiye içinde pazarlama da çok büyük sorunlar var. Dikkat ederseniz fetiş alanında TR den hareket eden kişiler videolarını OnlyFans ve benzeri yerlerde pazarlıyorlar. Bizde bunun için C4S platformunu kullanıyoruz. Ülkemizde bazı engeller açılırsa girişimde bulunacağız. O zamana kadar maalesef hiç bir sağlıklı imkan yoktur.

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
Cevap:   MasterDaPain
1 ay önce

Bu site üzerinden satışa koyamaz mısınız altınla aldığımız gibi alsak ?

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Efend1i
1 ay önce

Biz sitede altın üzerinden satış sunsak bile, o altını satışa sunmamız lazım. Adult piyasası için Türkiye içinde tek bir para transfer/ödeme imkanı destekleyen tek bir şirket yok. Olsaydı, şu an ülkemizde inanılmaz bir piyasa olurdu. Başta Sahibeler olmakla, bu konuda tüm yapımcılar zorluklar yaşıyor. Siyaset yapmak istemiyoruz ama bu dönemden önce belirli imkanlar vardı. Şimdiyse biz yasaklara rağmen hareket edersek, saçma sapan konulardan dolayı suçlu duruma düşebiliyoruz. Yoksa neden satışlar C4S, OnlyFans ve diğer yedi kat yabancı şirketlerin üzerinden yapılsın ki? Hem ücretleri yüksek hem Türkiye’den ödemelerde sorun çıkarıyorlar ve belirli sınırların altında fiyat belirlemekte mümkün değil.

Biz çok yere başvurduk ve imkanları denedik ama bu kadar riske girmek istemiyoruz. Ne zaman ülkemizin kanunları serbest ticaret için yeniden altyapılar kurar ve engelleri kaldırır, biz o zaman anında bu imkanları değerlendiririz. 

termo
termo(@termo)
3 ay önce

youtubeda boyle bir icerik bulunmasi gayet dogru, tebrikler

endwar
endwar(@endwar)
3 ay önce

Bdsm bir felsefe çift taraflı tarafların belirledikleri kurallar içerisinde rıza güvene dayalı bir entelektüel ilişki türüdür.İnsanız duygusal varlıklarız ve her canlıya şiddete karşıyız.
Saygılarımla.

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
4 ay önce

Çok haklısın kendince bu sorunu çok güzel açıklamışsın

muratkole
muratkole(@muratkole)
4 ay önce

bu işin hakkını veriyorsun valla

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   muratkole
4 ay önce

Teşekkür ederim. Efendim’in sayesinde.

EnderMaster
EnderMaster(@endermaster)
5 ay önce

Meseleye yine kendine has bir bakış açısından bakmışsın. Sonuna kadar izledim, tebrik ederim.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   EnderMaster
4 ay önce

Ufkumu açan Efendim’ dir. Ben öğrendiklerim ve nacizane içimden geçenleri yansıtmaya çalışıyorum sadece. Zaman ayırıp izlediğiniz için teşekkür ederim. Anlamı değiştirilmiş ve göz ardı edilen önemli bir konuyu dile getirmek bu günde en doğru olandı.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
12
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x