loader image

Falaka Soruları

Falaka Soruları
Merhaba Özgür Bey, zevklerinize uygun bir yerde olmanıza sevindim. Falaka soruları göndererek ve bu cevapları paylaşma fırsatı için teşekkür ederim. Sırayla sorularınızı cevaplıyorum.

Falakaya ilginiz ne zaman başladı?

Falakaya ilgim Efendim ile tanıştıktan sonra başladı. Öncesinde falakaya dair bilgim ve ilgim hiç yoktu. Hem nereden olsun ki… Gerçi bunca eksikle nasıl hayatta kalmışım bilmiyorum.

Hemcinsiniz tarafından falakaya yatırılmak konusunda ne düşünüyorsunuz?

Tecrübe etmek isterim. köle ya da Sahibe’nin ellerinde nasıl olur, ne hissederim merak ediyorum. Ancak, Efendim uygun görürse böyle bir durumun içinde olabilirim.

Falakaya yatırılmadan önceki ve sonraki hisleriniz nelerdir?

Bu çok geniş bir konu. O andaki psikolojik durumumun ve falakaya neden çekildiğimin etkisi var. Korkusunu ensemde hissederken, bir yandan da heyecan verici. Tedirginlik yaşamıyorum. Efendim’e güveniyorum çünkü. Sonrasında ne zaman geçti bitti diye hayıflanıyorum. Elbette acısı, yorgunluğu ve kızarıklıklar falakadan arda kalan tatlı hatıralar. Affedilmenin hafifliği paha biçilemez. Bir yanımın azaldığını, diğer yarımın çoğaldığını hissediyorum. O an sadece ve sadece köle olduğumun farkında olmak, fani hayatın bana sözünün geçmediği nadir anlardan olması, kimselerle muhatap olmadığım eşsiz fırsatım oluşu, sahip olduğum tek mülküm. İzler kaybolana dek, onları izlemeyi seviyorum.

Başka bir köleyi falakaya çekmek ister misiniz?

Elif’in ve köle Elif’in herhangi bir erkekle, ne tür olursa olsun bir ilişkisi imkansız! Buna falaka da dahil… köle kadına falaka uygulama durumum da yalnızca Efendim’in yanında Onun izni ile olabilir. Benim kendi başıma böyle bir işe kalkışmam söz konusu değildir.

En sevdiğiniz falaka pozisyonu hangisi?

Son paylaşımdaki ‘Hogtied Falaka’ da olduğu gibi bağlanarak falakaya çekilmek en sevdiğimdir. Aynı anda birden fazla uygulama içinde falakaya çekilmek, bana yoğun ve karışık duygular yaşatmıştı.

Falakayla igili roleplay den hoşlanıyor musunuz? Hoşlanıyorsanız nasıl bir senaryo hoşunuza gider?

Falaka ve kölelik konusunda roleplay e ihtiyaç duymadım. Efendim’de buna gerek görmedi. Ben ne yaşıyorsam hepsi sıradan hayatın akışı içinde seyrediyor. Roleplay bana göre eğlencelik bir olay. Ben eğlenmek istemiyorum. köleliği yaşıyorum. Bu bana yetiyor.

Hiç bu hayattan sıkıldığınız oldu mu?

Hayattan herkes kadar sıkılıyorum. Özellikle köle olduktan sonra diğer hiçbir şeyin önemi kalmadı. Dayatılan her şeyi reddedip, hayata sadece köle olarak ve sadece Efendim’e hizmet ederek devam etmeyi çok çok isterdim. Maalesef böyle bir şey mümkün gözükmüyor. Ama yaşamak güzel ve seviyorum. Efendim, bu dünyadayken aksini istemek bir yana düşünmek bile istemiyorum. Hayattan sıkılıyorum diye ipin ucunu da bırakmış değilim. Efendim’in varlığı ve köle olabilmek en büyük ve sonsuz enerji kaynağım.

İlk kez falakayı nerede gördünüz/izlediniz?

Efendim’in benden önceki kölelerine ait fotoğraf ve videolarında görüp izledim. İzlemek kendi başına bilmeyen için ön yargıya neden oluyor. Ben de öyleydim. Korkuyla karşıladım. Asla yapamam, yapmam diyordum. Basit ve vahşi bir işkence olarak değerlendiriyordum. Artık o düşünceler tamamen yok oldu. Falaka günlerini iple çeker oldum. Kazanımları acıdan daha fazla. Bunu kavrayabildiğime seviniyorum.

Falaka soruları için tekrar teşekkür ederim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

8 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Emrekayik
Emrekayik(@emrekayik)
7 ay önce

Sizin için en güzel ceza falaka mı, gıdıkla ma mı ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Emrekayik
6 ay önce

Ceza denince aklıma gelen ilk falaka. Benim için en güzel ceza da elbette falaka. Hatalarımla yere düşen başımı kaldırmamı sağlayan bir yol. Kemiklerime kadar işleyen ağır fakat şart bir ceza. Gıdıklamayı şu an naneli şekere benzettim nedense. Direnmesi kolay değil ama gülümsetiyor nihayetinde.

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Sizi en çok zorlayan sopa mı kamçı mı elif hanım veya siz imkanınız olsa hangisini secerdiniz?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Efendim falakaya çeksin de, varsın kızarsın ayaklarım. Falakaya çekilmek, benim aklıma sadece acıyı getirmiyor. Falakaya çekilmek demek, Efendim ile aynı ortamda olmak demek. Suyun, hayatın kaynağına ulaşmak demek. Güneş’ in yanı başında doğması demek. Kendimi hissetmek demek. Canım acımasın diye kendimi koruduğumu sandığım her fırsatta,’ yaşadım’ diyemem.
Hayalinizin gerçek olması dileğiyle ?

Anonim
Anonim
Cevap:   köle Elif
2 yıl önce

Ne güzel bir betimlemedir bu.Önce emeğine sonra kalemine sağlık Köle Elif

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Anonim
2 yıl önce

Efendim’in adının geçtiği yerden sonrası, Onun şahsına dair hislerimdi. Hatalı ifade ettim. Özür diliyorum. Falaka, Efendim ile gelen bir şey. O, artık falakayı iptal ediyorum dese, benim için de konu kapanmış olur. Benim için aslolan Efendim’dir. Yalnız biliyorum ki, uslu da olsam ihmalde de bulunsam, Efendim’in elinden sayısız falakaya çekileceğim. Efendim için, Efendim uğruna feda olsun ayaklarım.

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
2 yıl önce

Cevaplarınız için çok teşekkürler.Ciddi anlamda merak ettiğim konulardı?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
2 yıl önce

Rica ederim. Umarım cevaplar beklediğinize değmiştir. Benim için de bir fırsattı, ara ara paylaşımlarda dağınık bahsettiğim konuları bir araya toplamak adına.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
8
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x