loader image

BDSM’de en büyük korkum

BDSM'de en büyük korkum
Gereppa sordu

İyi günler sayfaniz çok hoşuma gitti öncelikle. Bütün yazılarınızı okudum . Önce hayal gücü olduğunu zannettim ama daha sonra videoları ve ses kayıtlarını görünce şok geçirdim. Nasıl bu kadar rahat olup taninmayacaginizdan emin oldunuz. BDSM’de en büyük korkum bu benim . Bdsm ye uzak durmamin sebebi. Tebrik ediyorum sizi. Bana bu konu hakkında tavsiyeleriniz var mı?

Merhaba, ilgi ve beğeni ile okuduğunuz için teşekkür ederim. Sözleriniz öyle gönül alan cinsten ki, muhattabınız olduğuma emin olamadım. En başta söylemeliyim ki, benim hayal gücüm böyle kuvvetli değil. Eser ve imza Efendim’e ait. köleyim ben nihayetinde. Tanınma endişem ve rahatlıktan ziyade korkularım her daim benimle. Sadece bana engel değil. Önemli bir nokta da, Efendim’in sağduyusu ve köle tarafım ağır basmasından kaynaklı. Öyle bir emir alabilirim ki, evde anlaşılır benim ne yaptığım ne olduğum. Sokakta ise kimsenin ruhu duymayabilir. Aldığım emirlere bakarsak hepsinin dozu ayarlanmış, hata payı saklı ve eksiğini tamamlama imkanı da sunulacakken nasıl yapamam beni sıkıntıya sokabilir diyebilirim? Ona olmaz buna olmaz dersem, bunun adına nasıl kölelik denir! Geriye yaşanmaya değer ne kalır? Sırf korkuyorum diye mahrum kalmayı kabullenemedim zaten. Kaldı ki, kime sorsak korkularından dolayı kimler nelerden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Çok acı…

Efendim’in sorumluluğu benden fazla

BDSM’de en büyük korkum nedir yerine herkes kendine sormalı, yaşamayı göze alabilir miyim yoksa vazgeçebileceksem istediğim şeyde gerçekten samimiydim diye! Eğlencelik şeklinde değerlendirmiyorum köleliğimi. Keşke daha fazlasını yapabilsem. Can havliyle kendimi Efendim’in önüne attım. Hakettiğimin çok çok üzerinde birisi. Her günü şükrümü bilerek yaşıyorum. Emirleri hazırlayıp köleye artısı ve eksisini, üstesinden gelebilir mi yoksa kaldıramaz mı, tehlikesi, köleye etkisi, vs. hesaplanması gereken bir sürü detay var. Efendim’in sorumluluğu benden fazla. Hazır emirleri uygulamak daha kolay. Ben Efendim’e güveniyorum. Bilirim ki, zarar göreceğim durumları gözetir ve korur beni. Zaman zaman kim olduğum bilinsin istesem de, mümkün değil. Tedbiri elden bırakmıyoruz. Efendim’in uygun gördüğü kadar görünür, olması gerektiği kadarıyla saklıyım. Buradan veya sokakta beni tanıyacak biri çıkar mı, hiç belli olmaz. Yalnız ricam şudur ki, sobelemek için hevesli olmayıp beni bana bırakmasıdır. Ben böyle çok mutluyum ve kimseye zararım yok.

Gizli çoğunluk var, sesleri kısık

Benden tavsiye istemişsiniz, Estağfurullah demeliyim. Geri durmayın yaşayın dersem size düşüncesiz davranmış olurum. Kendi özel şartlarınızı, devam eden mevcut hayatınıza etkisini, size bu ilişkinin nasıl geleceğini, ne kadar ilerleme isteğinizi ve dayanma gücünüzü göz önünde bulundurarak kendiniz karara varmanız gerekir. Bende, sizdeki irade gücünü çok kuvvetli buluyorum. İçinizdeki dürtülere rağmen kendinizi tutabiliyorsunuz. Kolay değildir elbette. Bastırabilmek içinse insan kendiyle devamlı mücadele halinde olmalıdır. Şimdi bu durumda kendimi nispet yapanlar gibi hissettim. Bakın ben buyum ve neler neler yaşıyorum dercesine. Eğer öyle bir algı yaratıyorsam sizden ve herkesten özür dilerim. Tek niyetim paylaşmak. Gizli çoğunluk var, sesleri kısık. Bdsm’i ve kendini yeni keşfedenler hep olacaktır. Ne yapacağını bilemeyen. Efendim’in bilgi ve tecrübelerinden faydalanmaları için en ideal ve en güvenli projelerinden biri daha. Aslolan ben değilim.

Sizin için en iyi ve en güzeli diliyorum.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

5 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Kölelik özünde kayıtsız şartsız teslimiyet ancak büyük de cesaret. Elif kendini aştı tabi ki. Ama bu birazda efendisinin kalitesinden kaynaklanıyor bence. Efendi işini bilen biri olunca gerisi geliyor. Elif gibi bir kölem olmasa da küçük tecrübelerim oldu başlamak adına. Deneyebiliriz.. Denemeliyiz…

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bodrumflyer
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Tüm gelişmelerin kaynağı Efendim’dir. Ben kendi başıma göze görünür ve dişe dokunur bir gelişim sağlayamazdım. Bugünümü ve mutluluğumu Ona borçluyum.

Gereppa
Gereppa(@gereppa)
3 yıl önce

Öncelikle muhatap alıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben size ve efendinize hayran kaldım. Paylasimlarinizi gördükçe bende kendimde cesaret buluyorum. İnşallah bir gün bende kölelik zevkini tadicam

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Gereppa
3 yıl önce

Estağfurullah… Mahçup ediyor güzel sözleriniz. Ben de Efendim’e hayranım. Bize benzeyen ancak, bizden çok üstün birisidir. Cesaretlenmenize vesile olabiliyorsam ne mutlu.
İnşallah… Güzel gelişmeler olur da bizimle paylaşırsınız, biz de sizin mutluluğunuza ortak oluruz.

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
Cevap:   Gereppa
1 yıl önce

Kendinizi aşmanıza yardımcı olabilirim isterseniz.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
5
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x