loader image

BDSM içinde İHMALLER – Bir Ceza Anısı

BDSM içinde ihmaller - bir ceza anısı
BDSM içinde ihmaller vazgeçilmezdir. Ardından ceza ile kölenin eğitimi sağlanır. İhmalsiz ve hatasız insan olamaz. Ancak kölenin her ihmali ve hatası her Efendinin dilerse sadistçe, aşağılayıcı ve karanlık duygularına yol açar. Bunların ne anlama geldiğini köle Elif ceza anısını paylaşarak bize Youtube’da yayınlanan BDSM videosunda anlatıyor.

Merhabalar. Ben bugün size bir ceza anımı anlatmak istiyorum. Çok yakın bir zamanda oldu. Taze taze anlatmak istiyorum. Bizde bir söz vardır. Bir musibet bin nasihatten iyidir. Canlı canlı örneğini yaşadım kendi üzerimde. Dersimi alsam da, cezamı alsam da temel görevlerimden birini unuttum, erteledim ve ihmal ettim. Artık adına ne deniyorsa bunu yaptım. Ama eminim ki, benim yerimde hangi köle kadın olsa aynı hatayı yapar. Çünkü, benim aklım her zaman başımda olmuyor. Aklımı çelen durumlar oluyor. Bu Efendim’in sohbeti oluyor, bakışı oluyor. Geçirdiğimiz vakit oluyor. Hiçbir kadın diyemez ki, Efendim beni etkileyemez. Ben görevime odaklanırım. Benim de aklımı çelen saygısızlık yapmak istemiyorum ama Efendim.


Youtube’da izle

Ama ben yine görevimi erteledim ihmal ettim

Hatamın ne olduğuna gelince, Efendim’in ayaklarını yalamayı ihmal ettim. Birkaç gün üst üste. Bazen fırsat oldu ben dile getiremedim. Bazen de gerçekten de o günün getirisiyle mümkün olmayacaktı. Ama dile getirmedim. Dile getirmem lazımdı. Köpekliğimi göstermem lazımdı. Ama ben yine görevimi erteledim. İhmal ettim. Beklemediğim bir anda bunun geri dönüşünü acı bir şekilde pis bir şekilde aldım.

Ben yine öyle Efendim’e hayran hayran bakarken güzelce sohbet ettiğimizi düşünürken nasıl olduğunu anlamadığım bir geçiş yaşadık. O gün havanın da soğuk olması sebebiyle ayaklarımda Efendim’den izin alarak giydiğim terliğim vardı. Emir ile önce onları çıkardım. Sonra tamamen soyundum. Ne olduğunu anlamamıştım ama denileni yapıyordum. Efendim emredince köpek duruşuna geçtim. Yere o anda içtiği içeceğini döktü. Benim yerden yalamamı emretti. Çünkü ben temel görevim olan Efendim’in ayağını yalamayı ihmal ettim. Belki de burun büyüklüğü yaptım. Belki kıçım kalktığı için tenezzül etmedim, bilmiyorum. Oldu bir şekilde. Ama saygısızlık değil, kötü niyet değil.

Ceza benim anlamamla bitmeyecekti

Sonra ben o içeceği yerden yalamaya başladım. Efendim özellikle kirli bölgelere, evin kirli noktalarına dökmeye başlamıştı. O an anladım ki, ben sadece Efendim’in ayağının altını yalamayı değil evi de temizlemeyi ihmal etmiştim. Çünkü, yerdeki kirleri pislikleri yakından görebiliyordum. Çok belirgindi. Efendim, köpeğinin burnunu yerdeki pisliklere iyice sürüyordu. Ben yerin kirini yalarken çıplak vücuduma soğuk bir sıvının damladığını hissettim. Bu esnada evin içinde gerçekten bir köpek gibi zemini yalayarak dolaşıyordum. Dizlerimin ve ellerimin üzerinde. Oradan oraya sürüklüyordu Efendim beni.
Hatamı ve ne yaptığımı anlamıştım. Ama cezam sürüyordu. Ceza benim anlamamla bitmeyecekti.

Tabii, biraz burnumun sürtülmesi gerekiyordu. Ben miydim Efendim’in ayağını yalamayan. Bu sefer dilim pis zemini yalıyordu. Evin kirini yalıyordum. Sırtıma soğuk bir şeyler dökülürken hem irkiliyordum, hem de yerdeki sıvıyı yalıyordum. O an sokakta yağmurdan ıslanmış köpek gibi hissettim kendimi. Ondan farkım yoktu. Hatırladığım kadarıyla sırtıma ve kalçama birkaç terlik darbesi de yedim. O güne kadar sözel ve fiziksel olarak bu konuda çok ders aldım. Ama sonuçta ihmal ettiğim güne yine geldim.

kölenin ne olduğunu hatırlaması için dört ayağının üzerinde burnunun pisliğe sokulması gerekiyormuş

Bu ceza bana dersimi çok iyi verdi. O günden sonra imkanların dışında bile olsa Efendim’in ayaklarını yalayabilir miyim diye hep sormaya çalıştım. Bu benim hafızamı güçlendirdi. Bazen kölenin ne olduğunu hatırlaması için dört ayağının üzerinde burnunun pisliğe sokulması gerekiyormuş.

Bunun en pis ve en etkili halini yaşadım. Bundan sonra en azından bu hatayı bir daha gerçekleştirmeyeceğim. Ben gerekeni anladım. Efendim’den gelen mesajı iyi değerlendireceğim. Burnu boka sürülmüş bir sokak köpeği gibi olmakla beraber devamlı dilini ağzını Efendim’in ayağına uzatan tatlı bir köpeğe dönüşeceğim. Yerini ve haddini bilen bir süs köpeği gibi olacağım.

Hatamın farkındayım ama beni yoldan çıkaran Efendim’dir. Ben Onun ayaklarının altında yanında yürümeye devam edeceğim. Kendimi kontrol etmeyi deneyeceğim. Umarım olur. Hayran hayran bakarken Efendim’in ayaklarıyla da ilgileneceğim. O benim cici burnum yerlere çok sürtülecek bu belli.

Bütün kadınların ayaklarının altından öpüyorum. Diğer misafirlerimize de öpücüklerimi gönderiyorum.
Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve desteklerinizi bekliyorum.

Hoşçakalın.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

13 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
15 gün önce

Daha çok çıplaklık, konuşma, aşağılama olsa iyi olur. Satın aldığım içeriklerde bile elifi doğru düzgün göremiyoruz. Nerde samimiyet? Her şeyiniz gizli. Pişman oldum o kadar para verdiğime. Videonun yarısından fazlası müzik ve falaka ile geçiyor ve günlükte yazdığı şeyleri bile göstermemişsiniz açıkça.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Efend1i
15 gün önce

Saygıdeğer Efend1i, düşüncelerinizi açık bir şekilde paylaştığınız için teşekkür ederim. Öncelikle yaptığınız yatırım için şu açıdan pişman olmayın, herkesin satın aldığı en ufak bir video ile bizim projemize destek oluyor. Biz burada sadece hobi çalışması yapmıyoruz. Tüm website, onun giderleri, çekimler ve çekimlerin hazırlanması çok zaman istiyor ve maliyetli oluyor. Bundan dolayı yaptığınız destek için teşekkür ederiz.
Eğer bir gün ülkemizde hür ve net fetişist veya BDSM sever olduğumuzu sapık damgası yemeden ilan edebilirsek, orospu damgası yemeden bu alanda kadınlar çekimler yapabilirse, bizim yaşam tarzımız saygı görürse, inanın tamamen istediğiniz çizgiye çok yakın çalışmalarımız olacaktır.
Ayrıca biz hiçbir zaman blog yazısıyla ve videoların birebir aynı olduğunu söylemedik. Bizim asıl projemiz blog yazısı içinde paylaşılan anılardır. Videolarla biz ek bir hizmet sunuyoruz.

Ve anlayışınıza sığınarak şahsi bir görüşümü paylaşmak istiyorum. Keşke onca yorumlarınız arasında ilk değerlendirme yapan yorumunuz her ne kadar eleştirse de, ayrıca bu kadar emeğimizi taktir de etseydi. Ama ne olursa olsun, ilginiz için ayrıca teşekkür ederiz.

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
Cevap:   Efend1i
15 gün önce

Yabancıları örnek alın biraz örneğin kink platformunu benim sevdiğim kategori (thetrainingofo). Bunlara para vermeden de ulaşabiliyorum ama sizin içeriklerinize sadece Türkçe olduğu için ve Türkçe bdsm üreten pek olmadığı için aldım.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Efend1i
15 gün önce

Biz orayı da iyi biliriz lakin bizim kendi tarzımız var ve herkes sevdiği platform da vakit geçirmekte ve içeriğini tüketmekte serbestdir. İster inanın ister inanmayın, yabancılar bizim videolarımızdan kısmen çıplaklık ve gizlilik olmasına rağmen çok seviyorlar. Renkler ve zevkler tartışılmaz işte. Ben ülkemde kink platformun yaptığını bu şartlar altında yapamam. Yapabilen varsa ve bu tür içerik yapmak istiyorsa buyursun. Biz bir yarışma içinde değiliz. Biz kendi yolumuzda ilerlemeye çalışıyoruz.

endwar
endwar(@endwar)
24 gün önce

Cezasız bdsm olmaz ssc içerisinde her kapı açık olur ve çift taraflı zevk huzur olduktan sonra müthiş bir d/s dansı başlar ya da s&m..:)

spyvierra
spyvierra(@spyvierra)
25 gün önce

İhmalsiz bdsm olmaz derler

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   spyvierra
24 gün önce

İhmal eden olarak hakkettiğim cezamı seve seve çekiyorum. 🙂

erdem
erdem(@erdem)
25 gün önce

Uzun bir aradan sonra gelen yazı için teşekkür ederim 😊 yaptığın hata çok büyük ve cezası beni çok mutlu etti. Sen Efendinin ayağında ki tozdan bile değersiz bir köle olarak Efendinin ayağını nasıl dilinden uzak tutarsın haddini güzel bilmişsin 😊 yorumlarda kendini ayrıca aşağılayıp küçük düşürmen beni ekstra bdsm adına haz veriyor. Parox Beye senin gibi bir köşeyi eğitip bizlere güzel yazılar görseller paylaştırdoğı için teşekkür ederim bdsmyi cesurca okumak yorumlarla destek olmak çok güzel siz var olun biz destek her zaman oluruz 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   erdem
24 gün önce

Rica ederim. Cezalarımın sizi mutlu etmesi beni motive ediyor. ☺️ Tüm duygular birbirini destekliyor. Bu döngü çok özel. Keşke iş yoğunlukları azalsa da, daha sık görevlerimi ya da cezalarımı paylaşabilsek. Sabırla ve özlemle bekleniyoruz. Bunun sonucunda, gelen paylaşım ile değdiğini sizler değerli yorumlarınızda da belirtiyorsunuz. Birlikte nice paylaşımlara.

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
1 ay önce

Fiziksel olarak hangi dersleri aldın meme uçlarına vs. ve aşağılanmaktan zevk alıyor musun ?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Efend1i
30 gün önce

Evet, meme uçlarına takılan kıskaçlar, spank, sırtıma, tabanlarıma ve amıma kamçı uygulaması vs.
Aşağılanmaktan zevk alıyorum. Ancak, buna neden olacak kasıtlı bir eylem ya da davranışta bulunmuyorum. Öylesi bana göre gerçekçi değil. Ve ben hiçbir duygumu olsun diye yaşamıyorum. Her şey kendiliğinden gelişiyor. Rahat durmayıp bir hata yapıyorum. Cezası, pişmanlığı ve utancını yaşarken ve Efendim’in tepkisiyle de karşılaşınca yerin dibine girmiş oluyorum. Benim asıl zevk aldığım şey, Efendim o anda bana ne yapmak istiyorsa onu yaşamak. O bir şey yapmazsa ben neyim ki, kimim ki zevk alacağım şeyler olsun!

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
Cevap:   köle Elif
30 gün önce

Ceza aldığın videolarını bekliyorum 😈

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Efend1i
26 gün önce

Az kaldı, geliyor   :wpds_wink: 

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
13
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x