loader image

Tanışma

BDSM Zevklerini Paylaşanlar

Aradığınız sadece bir zevk olmasın, bir tutku, bir yaşam anlamı,
bir ölümüne kadar gidecek bir şey olsun.

BDSM en derin bağlara giden yoldur!

Tanışma bölümünü sizden gelen yoğun istek üzerine deneme amaçlı açıyoruz. BDSM hayatında Sahibe, Efendi veya köle arayanlar buradan aradığı üzerine yazı yazabilir. Burası kesinlikle profesyonel arayışa hizmet etmiyor. Argo, finansal amaç ve aşağılayıcı üslup içeren yazılar yayına yasaktır ve bizden direk spam kutusuna gidecektir. Hayat içinde ve lifestyle aramalar için kapımız açıktır. Tanışma bölümü sadece gerçek anlamda BDSM yaşamak isteyenlerin yeridir. Arayışlarınız lütfen SSC kuralları çerçevesi içinde olsun. Eğer bu bölüm doğru amaçlı kullanılırsa, açık kalacaktır.

Son Gelen İlanlar

Retsamehtyebo yazdı:
"İstanbuldayım, deneyimliyim, DDLG ve/veya submissive özellikler taşıyan itaatkar kadınlarla ilgileniyorum. Sadece tek bir kişiyle bu şekilde ilişki kuruyorum, sonuncusu üç yıl kadar sürdü ve geçen sene azat ettim. Bu yönde eğilimi/arayışı o..."
Kadınköle yazdı:
"Merhabalar ben yirmili yaşlarının başında , deneyimsiz, kadın bir köleyim. Zeki, kültürlü , başarılı erkeklerden hoşlanıyorum. Tanışmak isterseniz @pelinn2225 ınstagram adresinden ulaşabilirsiniz. İzmirdeyim fakat mesafe çok büyük bir probl..."
Deniz111106 yazdı:
"Merhabalar herkese Ankara da yaşayan Switch birisiyim Dominant yanım daha baskın 23 yaşındayım Erkeğim Bdsm mecrasında gizlilik içerisinde sürekliliği devam edecek tek partnerli bir ilişki istiyorum detaylar buradan değil ig yada mail üzeri..."
erkdesouza yazdı:
"Merhabalar, ismim Caner 27 yaşındayım. Ruhuma ve bedenime hükmedecek, iradesine teslim olacağım sahip/sahibemi arıyorum. erkdesouza@gmail.com..."
bazenmavi yazdı:
"Ankara dan 28 yaşında iyi eğitimli kendi halinde submissive eğilimleri olan bir bireyim. bdsm in derinliklerini keşfedeceğim dominant ruhlu arkadaşlarla tanışmak için burdayım. lütfen abaza köleyim köleyim diye gezen tipler karıştırmayın eğ..."
esmer01 yazdı:
"Selam Sahibeyim ve kölemi arıyorum.. esmersahibe289@gmail.com bana ulaşın..."
Efkan yazdı:
"Merhabalar ben efkan 29 yaşındayım beni gün aşırı falakaya yatiracak eğitecek sahibe arıyorum sahibem olursa ona itaat edeceğim..."
Sahibe Evgenia yazdı:
"Mail attım...."
Sahibe Evgenia yazdı:
"Tamam yaz benim İnstagramıma: Sahibe_evgenia..."

Tutku dolu insanların tutku arayışı

EK NOT - Burası köle Elif ile tanışma bölümü değildir !

Bildiri Gönder
Bildir
guest

406 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
406
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x