loader image

Tanışma

BDSM Zevklerini Paylaşanlar

Aradığınız sadece bir zevk olmasın, bir tutku, bir yaşam anlamı,
bir ölümüne kadar gidecek bir şey olsun.

BDSM en derin bağlara giden yoldur!

Tanışma bölümünü sizden gelen yoğun istek üzerine deneme amaçlı açıyoruz. BDSM hayatında Sahibe, Efendi veya köle arayanlar buradan aradığı üzerine yazı yazabilir. Burası kesinlikle profesyonel arayışa hizmet etmiyor. Argo, finansal amaç ve aşağılayıcı üslup içeren yazılar yayına yasaktır ve bizden direk spam kutusuna gidecektir. Hayat içinde ve lifestyle aramalar için kapımız açıktır. Tanışma bölümü sadece gerçek anlamda BDSM yaşamak isteyenlerin yeridir. Arayışlarınız lütfen SSC kuralları çerçevesi içinde olsun. Eğer bu bölüm doğru amaçlı kullanılırsa, açık kalacaktır.

Son Gelen İlanlar

endwar yazdı:
"33 yaşında ve işinde gücünde saygıya ve sevgiye önem veren duyguları ve psikolojiyi anlamayı seven biri olarak.Ssc kuralları içerisinde d/s ilişki yaşamak ya da konuşmak isteyenler sub eğilimliler için, instagram:endwarrrr Herkese sevg..."
Kingjames yazdı:
"Sana gmailden yazdım..."
erkdesouza yazdı:
"Merhabalar. 25 yaşında köle ruhlu bir erkeğim. İstanbul’da yaşıyorum. Ruhuma ve bedenime hükmedecek, bana itaat etmenin huzurunu ve hizmet etmenin mutluluğunu yaşatacak, karakterimi yoğurup şekillendirecek sahip/sahibemi arıyorum. erkdesouz..."
bay hiç kimse yazdı:
"22 yaşında dominant bir erkeğim sınırlarını zorlayan gerçekten bdsm ruhun dan anlayan kadınla gelsin kişiye göre sert ve zorlu seviyesi artar sadece ne istediğini bilen kadınlar yazsin eposta adresim:bshwgwhwh4@gmail.com..."
köle selin yazdı:
"Merhaba. İtaatkar köle arıyorsanız mail atabilirsiniz: herseyguzelolacakxx@gmail.com..."
mert yazdı:
"11 yıl tecrübeli bir master ım şuan uzun bir aradan sonra tekrar köle almaya karar verdim ruhunu teslim etmeye hazır itaatkarlar instagram adresime yazsın sahipmert34..."
Ufuk yazdı:
"Merhaba 27 yaşındayım sahip ruhluyum abazlar la karıştırmayın gerçek anlam da slave arıyorum eğitimi olmayana eğitim veririm inst: ufuk.ufukk1..."
Ceko yazdı:
"Köle olmak isteyen kadınlar çekinmeden yazabilir 21 yaşındayım erkeğim bilmiyom830@gmail.com..."
erkdesouza yazdı:
"Merhabalar. 25 yaşında köle ruhlu bir erkeğim. İstanbul'da yaşıyorum. Ruhuma ve bedenime hükmedecek, bana itaat etmenin huzurunu ve hizmet etmenin mutluluğunu yaşatacak, karakterimi yoğurup şekillendirecek efendimi arıyorum. erkdesouza@gmai..."

Tutku dolu insanların tutku arayışı

EK NOT - Burası köle Elif ile tanışma bölümü değildir !

Bildiri Gönder
Bildir
guest

389 Yorum
Beğenilenler
En Yeniler Eskiler
Inline Feedbacks
View all comments

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
389
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x