loader image

Ayak Bakımı

Ayak Bakımı
Geçen ay yapmam gereken ayak bakımı girişimim başarısız olmasaydı. O çakmaklı ceza başıma gelmeyecek. Kendi ellerimle ayaklarımı yakmayacaktım. Halen izleri geçmedi. Şişi indi ama deri katı ve rengi koyu bir şekilde duruyor. Randevumu ertesi gün 17 ye aldım. Ancak, olur ya bir aksilik çıkar diye iki saat erken yola çıktım. Kalabalık olmadığı için hemen benimle ilgilenmeye başladılar. Yara izlerimle ilk kez manikür pedikür yaptıracaktım. Sabırsızdım. Bir an önce bu görev tamamlansın istiyordum. Efendim’e layık olmak için kendime iyi bakmam gerekiyordu. Gelişme gösterip, her gün kendimden bir adım önde olmalıyım.

Canınızı acıttım mı

Ayaklarına bakım yaptıran köle! Yapmadığı için ayaklarına işkence cezası almış üstelik! Kadınlara Efendisi’nin emriyle ayrıcalık gösterebilecekken, kişisel hizmetimi yapması için elimi ayağımı teslim ettiğim yine bir kadın!
Törpü ile başladı… Ellerim bir kadının ellerinde. Efendim’in her zaman önemi ve değerimi anlattığı kadınlardan biri. İşini çok iyi yapan bir kadın. İlk andan son ana kadar güler yüzünü eksik etmeyen biri. Benim bu ay, yeni cezadan kurtulmama yardımcı olan kadına minnettarım. O bana, ‘Canınızı acıttım mı?’ diye sorduğunda ben, ‘Hayır.’ derken mahcup oluyordum. İşini rahat yapabilsin diye kımıldamıyordum. Emekçiye saygım sonsuzdur. Ayrıca, Efendim’in emri ile görevime bilinçli bilinçsiz eşlik eden kişiler benim için daha da özeldir. Tırnaklarım temizlenip güzel şekil alması hoşuma gitmişti. İlk kez görevim için yapmam gereken tek şey, oturmaktı. köleliğim için hizmet alıyordum. Çok güzel, ilginç ve kafa karıştırıcı.
Sıcak su geldi. Ayakkabılarımı çıkarıp, ayaklarımı suya soktum. Suyun sıcaklığı ve rahatlatıcı etkisi, ellerimin kremlenmesi ve görevlinin, ‘Kahvenizi nasıl içersiniz?’ sorusu. Hepsi Efendim’in sayesinde gelişen güzellikler. Ayak bakımı, cezadan kaçış yolu değildi, bugün Efendim’in bir hediyesiydi.

Efendim kuaförü arayıp kölesinin geleceğini söylemiş

Ayağımı görevlinin de hazır oluşu ile kendisine doğru uzattım. Havlu ile kurulayıp, ellerime yaptığı işlemleri tekrarladı. Törpü, tırnak ve etin temizliği vs. Huzursuz oturuşum devam ederken, alışmışlığın verdiği rahatlıkla sonunda arkama yaslanabildim. Çakmağın yaktığı ve kemerin okşadığı ayaklarımın dili olsa ne derdi acaba! Gözlerim daldı benim bir ara, o acı kıvranışlarımı hatırladım. Ve şimdiki keyfim. Ceza benim yüzümden, bugün ise Efendim sayesinde. Kahvem de geldi, yanında çikolata. Sanki, Efendim kuaförü arayıp kölesinin geleceğini söylemiş ve tüm bunlar öyle gerçekleşiyor gibiydi. Sıradan bir işlem, herkesin ulaşabileceği bir ortam ama bana orada her şey çok özel geldi. Kahvenin tadı şahane. Çikolata zaten güzel.

Görevli, ayağımı serbest bırakmamı söylese de, ağırlığımı vermemeye özen gösteriyordum. Ara sıra ellerime bakıp, hiçbir işe el sürmesem mi artık diye düşünüp ellerimi koruma yollarını arıyordum. Neler çektim bakım gününe kadar!
Ayağımın altındaki izler hakkında bir şeyler söylemem gerekiyordu. Kayıtı başlatıp şimdi konuya gireyim diyordum. Ne desem nasıl desem diye düşünürken, elim için krem önerisi olmuştu. Sona doğru konuyu açmak adına iyi bir bahaneydi krem. İzler için de tavsiyeniz var mı diye sordum. O anda ayağımı çevirip ne olduğunu, kimin yaptığını ve neyle olduğunu sordu. Geciken ayak bakımının cezası dedim. Yapılacak bir şey olmadığını ve bunun için geciktiğimi söyledi. Ben konuya girerken çok heyecanlanmıştım. Ama daha önceki rüya anlatma görevimde olduğu gibi konuşma kısır kalmıştı. Çok değil beni biraz zorlasaydı. Belki de ben daha dikkat çekici bir şeyler söylemeliydim. Hem içim içime sığmaz köle olduğumu söylemek, haykırmak, yanlışlıkla da ılsa ağzımdan kaçırmak istiyorum. Hem de böylesine çekimser kalıyorum. Direkt olarak köle olduğumu söyleme emri gelse sanki daha kolay gibi. (‘Gibi’ de diyorum ki, çok iddialı olmadığımı göstermek için. Bu köle kısmı bazen çok uyanık değil mi :))Ses kaydını dinlemek için lütfen giriş yapın veya ücretsiz kayıt olun.


Elinize ayağınıza sağlık

Ayak bakımı bitti, toparlandım. Teşekkür etmeye hazırlanırken görevlerim gereği kadınlara minnetimi ifade etmek için, ‘Ayağınızın altını öpeyim.’ dediğimden dolayı böyle bir şey söyleyecek gibi oldum. ‘Elinize ayağınıza sağlık’ dedim. 🙂

Eve dönüşte üzerimden büyük bir yükü atmanın huzuru ile yürüdüm. Ayaklarım yere değmiyor derler ya, ben de öyleydim. Bir piyano tuşları üzerinde sadece ayak parmaklarımla yürüyormuşçasına. Öyle neşeli, öyle duygulu ve mutlu.

(Kimseler duymasın ama o dönüş yolunun yarısı benim çıplak ayakla yürüdüğüm yoldu. 🙂 😉 )

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

12 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
10 ay önce

Başkalarına köle olduğunu göstermen çok güzel

Ahmet1895
Ahmet1895(@ahmet1895)
1 yıl önce

Bu websitesi birçok bdsm meraklısı insanların sorusuna cevap olur nitelikte bu yüzden teşekkürler .

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

Dış giyim çevreye iç giyim ise kendinize olan saygıdır diye bir sözü hatırladım.Ayak bakımana önem veren kadın genel bakımına da önem verir ki elif hanımın ayakları güzel olduğunu görmekteyiz.

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Takdir etmekten başka birşey diyemiyorum

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

Göze hitab etmeli efendinin onayını almalı gayet gerekli olması gereken bir durum.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
2 yıl önce

Eksik etmediğiniz yorumlar için candan teşekkür ederim. Zamanı gelecek ve yabancı bir kadının ayağını öpecek. Velev ki bu kadın BDSM’in dışından birisi olursa, daha güzel olur. Olmadı, kim bilir öyle bir emir gelir ki birisi öptürene kadar sormaya mecbur olur 😈

Ottoman
Ottoman(@ottoman)
2 yıl önce

Ayaklarınıza bakım yapan kadının yerinde olmak isteyen birtek ben miyim 🙂 ne güzel bir manzara oluşmuştur görmek çok isterdim bakım önceside sonrasida umarım haddimi asmamisimdir bu cümleleri kurduğum için eğer oyleseyse ozur dilerim okurken yine çok zevk aldım emeklerinize saglik master da pain yine imzasını atmış bu verdiği gorevle her zaman ki gibi çok basarilisiniz gercekten hayranım size köle elif sizede kesinlikle itaatiniz bu sergilediginiz özgüven itaat cesaret gercekten övgüyü hakediyorsunuz gerçekten çok saygı duyuyorum size umarım bir gün benide sahiplenen itaat edebileceğim kendimi temsil edeceğim bir kadın sahibe olur sevgiler …

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Ottoman
2 yıl önce

Rica ederim. Yorumunuzu saygı içinde yaptığınız için rahatsız olmadım. Salonda erkek görevliler de vardı. Ben tabi ki hemcinsime yöneldim. Ödülü ceza riski ile karşı karşıya bırakmak olmazdı değil mi. ? köleliğim ile ilgili cümlelerinize müteşekkirim. Tek gayem, Efendim’e layık olabilmek. Kendinizle alakalı temenninize de gönülden destekçiyim. Ben de umuyorum ki, birgün… Bu duyguyu isteyen herkesin yaşamasını tüm içtenliğimle istiyorum.

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
Cevap:   Ottoman
2 yıl önce

Bende size güzel ve devamlı gelen yorumlarınız için teşekkür ederim. Aslında günümüz el verişli olsa da daha çok, hatta günlük paylaşımlar yapa bilsek. Ancak bazı görevleri sergilemek yanlış anlaşılır ve tabi BDSM dışında herkesin bir özel hayatı var. Biz size ufacık açtığımız pencereden BDSM hayatınıza tat ile renk vere biliyorsak, ne mutlu bize. Size can gönülden aradığınız güzelliklere tez zaman sahip olmanızı dilerim.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
2 yıl önce

Evet, bu ödül değerindeki görevim, hep bir ceza dizisi içindeyken bana da tuhaf geldiği gibi sizi de şaşırttı belli ki. Güzel sözleriniz ve günlüğüme olan yakın ilginiz için teşekkür ederim. Efendim öyle bir emir verdikten sonra gerekeni yaparım. ?

Riskbudur
Riskbudur(@riskbudur)
2 yıl önce

Dönüş yolunun yarısı benim çıplak ayakla yürüdüğüm yoldu derken “Çıplak Ayakla Sokakta” paylaşımının olduğu günden mı bahsediyorsunuz?

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Riskbudur
2 yıl önce

Evet Riskbudur. O günden ve o yoldan bahsediyorum.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
12
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x