loader image

Ayağınızın Altını Öpeyim GÖREV

Ayağın Altını Öpmeyim Görev
Ayağınızın altını öpeyim görev olarak ne kadar zor olacağını bilemedim. Her emirde köleliğimden bir lokma/bir yudum daha tatmak mutlu etse de beni, zamanla tüketiyor bu iki farklı yaşam. Yeniden malum gerçekle sorguladım kendimi. İç hesaplaşmalarım yine nüksetti böyle bir görevde. İçine doğduğum yaşamı ve rolümü ardımda bırakmak için daha neyi bekliyorum bilmiyorum. Efendim, ‘Yanındayım’ diyor. Daha neye ihtiyaç duyarım ki! Huzura ermek bir cümleye ve ardından ayağa kalkmaya bakıyor. Ama ben hengamenin içinde debenmekteyim. Aklımı kullanmaktan aciz, zavallıyım.

Bu kadın ne diyor böyle

Bu emir diğerlerine göre kolay, evet. Hatta eğlenceli denebilir. Ayağınızın altını öpeyim demem gerekiyordu sadece.
Telefona önceleri erkek çıkıyordu hem de ısrarla. Kadın temsilciye denk gelmek de bir şans işiymiş. Yasak olana sesimi bile duyurmadan ani vedalar ettim. Kadın sesi duyduğumda gerekli ortam ve şartlar hazırdı. İlk gün sesli görüşmelerde biraz rahattım. Doğal olarak tatlı bir heyecan vardı. Yüzyüze görüşme için de bir prova gibiydi. Telefondaki kişi beni tanımıyor. Karşılaşma ihtimalimiz neredeyse imkansız. Müşteri temsilcileri kimbilir nasıl tuhaflıklarla karşılaşıyorlar, kaldı ki benim onların ayağınızın altını öpeyim sözüm en fazla gülümsetip şaşırtır. Elif bile artık bazı endişeleri zamanla umursamaz hale geldi. köle Elif’in derdi tasası daha fazlasında. Neden köleliğimi genel yaşamımın içinde şaka yapar gibi imalarla söylemekle idare ediyorum. Başlardaki o eğlenceli hal tuzla buz oldu. Bu yönünü düşündükçe ağarıma gitmeye başladı. Altı üstü birkaç dakikalık sesli görüşme yapacağım ama defalarca denemem gerekti. Sesim cılız, cümlelerim düzensiz, o üç kelime dökülürken dudaklarımdan sanki dikenler yırtıp parçalıyor ağzımı. Dişlerim dilime saplanıyor. Yüzyüze görüşmelerde bir daha görmeyeceğim kişileri seçmedim o yüzden. Birisi yakın arkadaşım, diğeri komşum ve aynı zamanda akrabam. Sözlerimden bir sonuca ulaşamasalarda, ‘Bu kadın ne diyor böyle.’ demelerinden korkum yok. Keşke birisi farkedip de, ‘Kendini keşfetmişsin ne mutlu sana’ ya da ‘Seni anlıyorum’ deseydi.

Hadi öp deme ihtimalini vardı

Ayağınızın altını öpeyim görev cümlesi Elif’in mağduriyetini gösterebilir ama köle Elif’in görevlerinden bir tanesi. Görüştüğüm kişilerden birisinin ‘Hadi öp’ deme ihtimalini vardı. Uygulamam zorunluydu üstelik, ben de çok isterdim. Sözde kalmamalı eyleme geçmeliydi. Kişiden izin alıp ayağının altını öperken videosunu çekmeye hazırdım. Tiksinti duygum yok. Efendim ayakların (sadece kadın ayaklarının) benim için öneminden bahsettiği ilk zamanlarda bu hassasiyetim henüz yerleşmemiş olmasına rağmen hiç itiraz etmedim. Rahatsız olma emaresi göstermedim. Amiyane tabirle her dediğine sazan gibi atladım, razı oldum. Düşünmedim, akıl süzgecinden geçirmedim. Ayrıca yetersiz aklım ve düz mantığımla düşünmeme lüzum yok. Efendim benim için en iyisini bilir. Zamanla içselleşti ayaklara olan bakış açısı. Dışarda kadın ayaklarını görünce artık çekiyor beni. Efendim’i düşünüyorum ve ne olduğum iyice yerleşiyor aklıma fikrime. Gözlerim kadın ayağı arıyor görüş alanında, gördükçe sabitleniyor. Bedenime ve ruhuma yansıyor/siniyor köleliğimin özellikleri. Kadın ayakları bir nevi Efendim’e açılan kapı. Hevesle baktığım ayaklarda Efendim’i hayal edip, O’nun ayağın altını öpemediğim için hüzünleniyorum. Ayağınızın tadı ve kokusunu hiç unutmadım Efendim…

Bu kadın köle olabilir

Bir şey farkettim sesli ya da yüzyüze görüşmelerde. Söylediğimden kimse rahatsız olmadı, olumsuz tepki göstermedi. Seslerinde ve tavırlarında daha bir içtenlik hissettim. Bende kendimi yakın hissettim onlara. Farkında olmasalar da görevimde bana eşlik ettiklerinden dolayı o güzel kadınlara, güzel ayaklara sahip o kadınlara selam olsun. Hayatta neler olmuyor ki, belki de biri bu günlüğün farkında. Kendinden bahsedildiğini okusa ve bize yazsa. İnanılmaz güzel olurdu… Eminim en az birinin hoşuna gitmiştir, kendisine bu tarz yaklaşılması

Acaba durup düşünüp neden hoşuna gittiğini irdeyecek mi? Bir neticeye varacak mı? Eşine dostuna anlatsa olanları, ‘Bu kadın köle olabilir’ diye gerçeği farkeden olur mu? Yoksa unutup gidecek mi? Kimbilir…


Ayağın Altını Öpmek
Videoyu izlemek için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.


Konuyu ayağa getirmeye rahat gerekçelerim vardı

Arkadaşımın evine doğru giderken konuşma nasıl şekillenir diye düşünsem de, bu biraz da arkadaşıma bağlıydı. Tıpkı, komşum (akrabam) a giderken de aynı telaştaydım. Evde olmama ve başka şeylerin araya girmesi muhtemel ihtimallerdi. Mesela, sesli görüşme için çocukluk arkadaşımı aramıştım. Konuyu ayağa getirmeye rahat gerekçelerim vardı. Kendisi daha önce evime çok gelmişti ama ben bir türlü gidememiştim. Bu konudaki düşüncelerimi paylaşırken, ben seni ziyaret edemedim ama ‘ayağının altını öpeyim’ sen geldin dedim. Devamı için arkadaşımdan bir aralık bekledim ama konu öyle yerlere gitti ki, kaydı durdurmak zorunda kaldım.

Görevimi okuyup öğrenirken, sonunda içimin böyle burkulacağını hiç tahmin etmezdim. Sohbetlerin kurgusu ve akışı daha güzel olabilirdi elbette. Mükemmel sonuçları Efendim de benden beklemiyor. Beceremem de zaten. köleyim ben.

En başarısız olduğum görevlerimde dahi güvenini dile getirmekten geri durmuyor. Verilen emeği gözardı etmiyor, her fırsatta yüreklendiriyor. Varlığınız ne güzel Efendim…

Bu tecrübeyi de bana yaşattığınız için teşekkür ederim Efendim.

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yazar

Paylaşımlar

Diğer yazılarımı da okuyun :-)

köle Elif
Latest posts by köle Elif (see all)

Yazımı paylaşın

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz. - Özdemir Asaf

Yorumlarınız

Düşücelerinizi paylaşın

Bildiri Gönder
Bildir
guest

23 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

MasterDaPain
MasterDaPain(@admin)
Yönetici
3 yıl önce

köle Elif’in günlüğünü insanlara BDSM içinde bir kölenin bakış açısını göstermesi için size sunuyoruz. Gelen her öneriyi ciddiye alıp dikkatle okuyor ve onun üzerine konuşuyoruz. Önerilere göre Elif’in eğitimini yönlendirmiyorum. Ama sizden her han gibi şekilde yanıt almak güzel oluyor. Zaman ayırıp, Elif’in yazısına yorum yazan herkese kendi ve kölemin adına teşekkür ederim.

Bu paylaşım önce ki Ayağınızın Altını Öpeyim yazının içinde ki emrin yerine getirilmesinin sonucu. Emrin içinde size de katılım için imkan sunduk. Gönül isterdi, burada Elif’in kaydın ve yazının yanında sizden de bir şeyler olsaydı. Bu sizden ‘ayağınızın altını öpeyim’ dediğiniz ile ilgili bir demet yazı, bir ufak kayıt, bir kare veya video olabilirdi. Bakın, BDSM paylaştıkça güzel oluyor. Biz burada kölemle her gün paylaşım yapsakta, siz olmadan bir anlamı olmaz. Günlüğü bir deftere yazar, bize de yeterdi. Lakin bu günlüğün bir amacı var. kölem benim emrim üzerine bu günlüğü canlı tutmuyor. Öyle olsaydı, her köleme emir verir, onlarca günlük sitesi açardım. Elif kendi yaşadığı heyecanları, korkuları, endişeleri, mutlulukları, acıları, sevinçleri ve BDSM’in içinde var olanları sizinle paylaşmak istiyor. O uzun bir arayışın sonucunda buraya geldi. Umut vermek, ‘sende yapabilirsin’, korkularınızı yenmenizi, BDSM’i hür yaşayın demek istiyor.

Onun için sizinle kayıtlarını içinden gelerek paylaşıyor. Onun için görevinden öte ve henüz yayınlanmayan daha çok aramalar yaptı, ayağın altını öpmeyi teklif etti ve ek olarak tokat yedi… 😉

Efend1i
Efend1i(@efend1i)
11 ay önce

Eğlenceli bir görev olmuş

bodrumflyer
bodrumflyer(@bodrumflyer)
1 yıl önce

Görevlerini başarıyla tamamlıyor. Özellikle cinsel görevlerinde de çok başarılı.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   bodrumflyer
1 yıl önce

Teşekkür ederim. Başarılı görmenize çok sevindim. Ama bu yolda kat etmem gereken çook yolum var.

mozer964
mozer964(@mozer964)
1 yıl önce

Elif’e verilen güzel bir görev eğitiminde olumlu etkisi olmuştur diye düşünüyorum

Baydusperisi
Baydusperisi(@baydusperisi)
2 yıl önce

Çok cesur bir görev

frnnky
frnnky(@frnnky)
2 yıl önce

gerçekten eğlenceli ve değişik bir görev olmuş:)

masteryi
masteryi(@masteryi)
2 yıl önce

Elifin efendisine itaat ve bağlılığı…

mozer964
mozer964(@mozer964)
2 yıl önce

Elif için güzel bir eğlence olmuş bu görev

Srbcsrbc
Srbcsrbc(@srbcsrbc)
2 yıl önce

Burda elifin aidiyeti ve efendisine bağlılığının tartışılamayacapı ispat edilmiş oluyor.
Cesaretini kıskanıyorum elif.

Kingjames
Kingjames(@kingjames)
2 yıl önce

Yalan yok çok güldüm

mahmut27
mahmut27(@mahmut27)
2 yıl önce

çok güzeldi bu yazıda en beğendim ekteki ses kaydı başarılı bir görev

ozan_akaln
ozan_akaln(@ozan_akaln)
2 yıl önce

İnsanların bunları utanmadan yapmaları ne kadar takdire şayan bir hareket.
Cesaretinizden ötürü tebrik ederim.

Optikmouse
Optikmouse(@optikmouse)
2 yıl önce

Ben yeni tanıştım blog ile, ülkemizde bu tip içerikleri üretmek ve paylaşmak ne kadar zordur tahmin edebiliyorum açıkçası. Hele paylaşmak. Sizlere bir teşekkür borçluyuz en azından şuraya iki satır yazmadan geçmek istemedim.
Özellikle arkadaşınız Hülya’nın ayakkabıları ile ilgili ceza ve cezanın tatbiği hakikaten kusursuzdu. Elif Hanım’ın sadece ayakkabı değil ayaklarına da kapanarak o worshipping’i öyle yapmak isterdimi hissettiren cümleleri ise paha biçilemezdi. Bence gerçekten Efendisinin emri ile hayatında olan birilerine “ayağının altını öpeyim demek,” ayakkabılarını yalayarak filan temizlemek birçok fetişist ve köleruhlunun hep düşüncelerinde olan şeyler. “Sizler bizim hayal dünyamızın içerisindeki gerçek figürlersiniz.”
Tabii ki belki de ayıp böyle bir istekte dahi bulunmak ama kölenizi hemcinslerine karşı public’te bu şekilde humiliate eden görevlerin dilerim arkası gelir.

Tekrar teşekkürler, emekleriniz ve paylaşımcı ruhunuz için.
O.

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Optikmouse
2 yıl önce

Değerli yorumunuzda kendi payıma düşen kısım adına müteşekkirim. Ben, verilen emirde öncelikle Efendim’ e karşı sorumluluklarımı yerine getirirken, sizlerin de beğenisini kazanmak ayrı bir mutluluk.
Öyle derin ve özel bir söz etmişsiniz ki… “Sizler bizim hayal dünyamızın içerisindeki gerçek figürlersiniz.” Günlüğümde size bu hissiyat geçtiyse, ne mutlu… Karşılıklı gelişen özverili ve samimi diyaloglar gösteriyor ki, böyle bir günlük beklenen bir şeymiş. Açıkçası, kendi şahsımdan yola çıkarak böyle bir çıkarımda bulunmuyorum. Aslolan Efendim. Başarı ve sonuç Onun eseri. Ben sadece zamanını yaşayan bir kölesiyim. Yokluğum, köpek kulübesindeki boşluk kadardır. Başta kendi hayal ve zevklerine sahip çıkan, sonra da günlüğüme destek olan herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

mehmet
mehmet(@mehmet)
3 yıl önce

Bizim memlekette zaten olmayan bir disiplinle uğraşıyorsunuz. Ve bunu çok başarılı kurgulayıp gerçekliyorsunuz, bu aşikar. Açıkçası kimsenin size düşündüğünüz üzere bu kadın köle olabilir mi, ya da neden böyle dedi, yahut hadi öp minvalinde demeyeceğini yazının sonu gelmeden netleştirmiştim kafamda. Umarım yanılırım diye heyecanlandım ama, güzel memleketimzide şu lafı bile dillere pelesenk kullananlardan olsa gerek, sırıtmamış sanırım 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   mehmet
2 yıl önce

Ben de sizin gibi bu görev öncesi az çok tahmin ediyordum. Kimse bana, tamam hadi ayağımı öp demeyecekti. Alışıldık bir eylem değil sonuçta. Şimdi yazacağım şey yanlış anlaşılmasın lütfen. Bizim toplumumuzda, özellikle belli durum ve zamanlarda kullanılır. Ayağınızın altını öpeyim deyimi. Bu cümleyi genelde ihtiyaç sahipleri kurar. Karşı taraftan da, kişi mağdur olarak nitelendirilir. İnsanların bunu fetiş manasında algılanması için sanıyorum biraz daha zaman var. En basitçe ben, köle olana kadar ayak fetişistliğinden bihaberdim. Ancak bugün bana böyle bir şey teklif edilse, kişi ve o anı değerlendirip kastettiğini daha net algılayabilirim.

trackback
3 yıl önce

[…] Ayağınızın Altını Öpeyim GÖREV […]

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
3 yıl önce

Rica ederim. Desteğiniz ve beğeniniz çok değerli. Şöyle de bir gerçek var ki, bu tür istekleri ve hayalleri olan bizlere bile böyle bir teklif ile gelinince şaşırırız. Samimi mi, deniyor mu veya lafın gelişi mi dedi diye düşünürüz. Hadi öp o zaman diye biz desek, olumsuz tepkinin olacağı yüksek ihtimal. Saçmala, sapık mısın vs. sözler duyabileceğimiz için kendimizi gizlemeye çalışacağımızı sanıyorum. Kimse yeterli güven ortamından emin olmadıkça kendini açmaz.
Diğer konuda söylenmesi gerekeni Efendim ifade etmiş. Ben sadece diyebilirim ki, şahit olmakla yetinmeyin, harekete geçin yaşayın. İşin asıl tadı orada 😉

kardelen
kardelen(@kardelen)
3 yıl önce

kahve yapayım diyen ile. kaybın varmı diye sorduğunuz kimlerdi acaba merak ettim 🙂

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   kardelen
3 yıl önce

Merhaba.
Kahve yapayım diyen, başka bir paylaşımda ayakkabılarını ödünç aldığım arkadaşım Hülya. Kaybını sorduğum kişi ise, akrabam aynı zamanda aynı apartmanda yaşıyoruz. ?

Lostsinner42
Lostsinner42(@lostsinner42)
3 yıl önce

Paylaşım için teşekkürler Elif Hanım daha önceden de belirttiğim gibi cesaretinize hayranım.Ben bu konularda üstü kapalı olsa bile çok zor konuşuyorum. Ama yavaş yavaş açılıcam umarım 😀

köle Elif
köle Elif(@koleelif)
Cevap:   Lostsinner42
3 yıl önce

Rica ederim. Konuştuğum ve görüştüğüm kişiler duydukları karşısında şaşkındılar. Ben de çok heyecanlıydım. Hiç olmazsa biri deseydi keşke, “Hadi öp ayağımın altını.” diye. Tereddüt etmeksizin öper ve bunu kayıta alırdım. Sonunda bunu neden neden yaptığımı sorsa ve ben de köle olduğumu ve bu emri Efendim’in verdiğini söylemeyi çok isterdim. Asıl cesareti göstermiş olurdum. Ne yazık ki, gerçekler diğer cümlelerin arasında kaybolup gitti. Belki de, kimsenin umrunda değilizdir. Biz büyütüyoruzdur her şeyi, abartıyoruzdur korkularımızı. Bizi kınayacak olduğunu sandığımız kişiler de, kimbilir ne tür dürtülerini gizliyorlar…
Dilerim siz açılıp ortak zevklerinizi paylaşacağınız birileri ile hoş sohbetler edersiniz.

Sesli Dinle 🔉

Aşağıda ki butona tıklayarak yazıyı robota okuta bilirsiniz.

x
23
0
Düşüncelerini paylaş, lütfen yorum yap.x